Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

49 минут назад, СерЖ2 сказал:

1000 грн. все просто

Так продайте свої по 1000

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тi шо брали дорогi пакети Тепер Будуть Обережнi пiсля Минулого Сезону.на Мiй Погляд сiмйи Краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ті що здавали мед по 22 тепер МОЖЕ будуть обережніше після минулого сезону , і не побіжуть здавати по 22. 

Та нє , бред, не може такого бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фейсбук закидали оголошеннями по 750-850 грн., це прямо демпінг якийсь :ay:

15 хвилин тому, Жезус сказав:

Тi шо брали дорогi пакети Тепер Будуть Обережнi пiсля Минулого Сезону.на Мiй Погляд сiмйи Краще.

краще, тільки їх немає змісту зараз продавати, авось окація вистрелить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас доволi багато Продають на Цей час

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Жезус сказал:

Продають

Цікаво що саме ? Бджоли в клубі всі сидять ,я даже не знаю шо люди продавати будуть ,коли буде та погода і чи встигне бджола помінятись  та нароститись до 1 чисел травня 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я знаю випадки коли люди погорiли на Раннiй купiвлi бджiл,бувае й таке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, СерЖ2 сказал:

Просто мені жалко молодих початківців, які нагребли пакети по 1500

Кожен брав свідомо ,думаю у кожному районі  е і по 1500 і по 700 - вибір за людиною !!Хай менше ютуб дивляться як по 3 т у.е заробляють в місяць ,а вийдуть на базар( інтернет,соцмер тощо) і попробують продати (особливо в таких районах де " ромашка" більше ціниться чим 1 л меду запашного з липи) - тоді і може буде наука ,які вони реалії ! 

У мене на роботі е такі ,що получають за 20 ку в міс - а ходить перепитуе по всьому заводу в кого дешевше на 5- 10 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, СерЖ2 сказал:

 все просто, рапс пакетом не візьметься (як тут писали, він і не кожною сім'єю візьметься), якщо повезе(останні 3-4 роки не везло) де-які вундеркінди беруть пакетом банку акації, і 30 кг соняха (сонях буде по 40 - це в лучших раскладах), це все стаціонар - основна маса стаціонарники. 400 + 1200=1600 грязними. І я не покупець ))),

Странно как-то у вас в вашей математике... На рамки надо прям под церковью стоять... :umora: А после подсолнуха пчелы у вас самоликвидируются вместе с рамками кормами и т.д.? :umora:

3 часа назад, СерЖ2 сказал:

1000

Эту цену уже и на западной надо постараться найти на нормальный пакет...

3 часа назад, СерЖ2 сказал:

. Просто мені жалко молодих початківців, які нагребли пакети по 1500 приціні меду 50, а потім мед здавали по 21, бо кредити і займи...Тепер он розпродаються )))

 Ну тут на форуме есть поговорка хорошая ... Почему бедный потому что дурной а почему дурной потому что бедный... Выход есть всегда...

3 часа назад, СерЖ2 сказал:

 І я не покупець ))),

Одно тогда не понятно зачем тогда так переживаете за цену.... Гражданская позиция?? )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Valik740 сказав:

То це пакетчики винні в тому що медовики бігли один перед одним здавати зпід медогонки по 22 ??

все взаимосвязано, не было бы дешевых пакетов - не было бы и с подмедогонщиков

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Александр К. сказал:

Странно как-то у вас в вашей математике... На рамки надо прям под церковью стоять... :umora: А после подсолнуха пчелы у вас самоликвидируются вместе с рамками кормами и т.д.? :umora:

Эту цену уже и на западной надо постараться найти на нормальный пакет...

 Ну тут на форуме есть поговорка хорошая ... Почему бедный потому что дурной а почему дурной потому что бедный... Выход есть всегда...

Одно тогда не понятно зачем тогда так переживаете за цену.... Гражданская позиция?? )))

я розумію і пакетчиків - до 2014 року ціна була 100 уе +-, а зараз ...Ціна в 100 уе збільшила пропозицію в  десятки разів, зараз продає не тільки западна, а й Харьков, Днепр, Вінниця, Одеса, Хмельницький і т.д. Шановний є пакети по 900 на западній...бо перекупи у нас їх толкають по 1200 уже навіть без предоплат....і куплю пакети по 600-700 це об'яви перекупів... і ще раз я хотів тут до пакетчиків донести одне - по 1500 куплять 2 пакети, по 1000-3, хтось продасть і по 1500, а хтось і по 900 не продасть )))...що попит на пакети є,але без ажіотажу бачу по ціні на сайтах(щоб тут хто мені не казав)... і що можна спонукати покупця до покупки меншою ціною це 100%... навіть якщо воно тобі не потрібне ,,,

PS. Взагалі ця тема бачу марна, ринок відрегулює все, але я думав тут пакетчики і медовики зможуть кожного року до чогось дойти спільного, до взаємовигідної сделки, но хохляцька натура бере своє (аби мені було харашо)...

PSS.і тут основна масса пакетчики )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, СерЖ2 сказал:

- по 1500 куплять 2 пакети, по 1000-3

Только что так что так получается одна сумма... а работы больше...:) Как же тогда называется человек который делает больше работы за те же деньги... 

37 минут назад, СерЖ2 сказал:

 

PSS.і тут основна масса пакетчики )))

Я продаю в этом году до 20-ти пакетов остальное (50 семей) едет на мед так по вашему я пакетчик...:blink:

Просто я за то чтоб думать мозгом и ценить свой труд... Есть такое понятие как экономическая целесообразность действия... Так вот получается что дешевле 1500 это все не целесообразно... Так и с медом когда у людей расходы на его получение 33 грн/ кг а отдают они его за 28..... И кричат про обстаятельства...

Математику придумали умные люди Надо только уметь ей пользоваться!! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Александр К. сказал:

. Есть такое понятие как экономическая целесообразность действия... Так вот получается что дешевле 1500 это все не целесообразно... 

Математику придумали умные люди Надо только уметь ей пользоваться!! :hi:

1500 : 52 =28,8 кг мёда 

должен дать пакет ,что бы вернуть вложенное в этот же год 

При этом одну руку нужно примотать скотчем к туловищу ,

что бы не делать лишних телодвижений 

Продажа пакетов на этот сезон приостановлена 

Пакетов не будет даже по 1800 гривен 

Это на Слобожанщине у нас 

на Западной будут и по 800 и по 1200 :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Продажа пакетов на этот сезон приостановлена 

Пакетов не будет даже по 1800 гривен

И это- не заглядывая в семьи! Я , до первого осмотра, еще сомневался, продавать или нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віктор просто сказал:

И это- не заглядывая в семьи! 

Не вижу экономического обоснования 

Купить по 900-1000 вижу обоснование 

Но работать нет желания ,даже одной рукой 

взвалить всё на помошницу ,

боюсь сбежит от работы 

остаюсь при том что перезимует 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Не вижу экономического обоснования 

Купить по 900-1000 вижу обоснование 

Но работать нет желания ,даже одной рукой 

взвалить всё на помошницу ,

боюсь сбежит от работы 

остаюсь при том что перезимует

Я с Вами не просто солидарен... Надо же и отдохнуть, а там, гляди, и понравится!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Valik740 сказав:

Так продайте свої по 1000

І бажано в квітні:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, СерЖ2 сказав:

що не ясно домовляєшся на 01.05, а тобі тоді морочать голову, що весна така і тянуть до 10-15 - при чому тут баби і шуміти - не переходьте на бред.

Пакет це не ковбаса і навіть не сало, минулого року в чей час бджоли мед носили, цього року сидять в клубах. Сьогодні на сьому ранку було -7. Як рік на перед можна вгадати погоду? Специфіка галузі така... Спробуйте для прикладу сьогодні договоритися з оптовиками про продаж меду першого листопада по ціні 58 грн./кг. А коли прийде перше листопада, ціна на ринку буде 43, думаєте візьмуть у Вам по 58 згідно попередньої домовленості?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, asot сказал:

Цікаво що саме ? Бджоли в клубі всі сидять ,я даже не знаю шо люди продавати будуть ,коли буде та погода і чи встигне бджола помінятись  та нароститись до 1 чисел травня 

Змінитись встигне,  якщо акація почне зацвітати з середини травня - сімї зможуть набрати середню силу, можливо щось і принесуть у вулик. Чим пізніше зацвіте - тим більша вірогідність взяти мед. Думаю що цього року на акцію роїв не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні роки пішли неройові 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Женя Циба сказав:

 

 

11 хвилин тому, Женя Циба сказав:

 

А перед тим як приймав замовлення то чим він думав - гаманцем, а потрібно було б головою?:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ще 3 тижня назад, цей джигіт грозився завалити всю Україну пакетами по 800 грн., і ніхто ж за язик не тягнув... От і ціна всім балачкам про дешеві пакети.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Занадто  самовпевнений та категоричний. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2021 в 09:39, Сергій-апі сказал:

Пакет це не ковбаса і навіть не сало, минулого року в чей час бджоли мед носили, цього року сидять в клубах. Сьогодні на сьому ранку було -7. Як рік на перед можна вгадати погоду? Специфіка галузі така... Спробуйте для прикладу сьогодні договоритися з оптовиками про продаж меду першого листопада по ціні 58 грн./кг. А коли прийде перше листопада, ціна на ринку буде 43, думаєте візьмуть у Вам по 58 згідно попередньої домовленості?

У нас також ту ніч було в цурюпінському  акаційовому лісі -8, а почки гладичі вже пішли , навіть оком видно, акація думаю також. То ж як вони перенесуть ту ніч буде видно , в кращому разі 50/50.  Так що  про банку меду з акаціі  , з пакету в цьому році , мабуть можна забути, ми південь , Херсонщина...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...