Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Женя Циба сказал:

.

Та же мысль посещала... Зачем в этом году паееты продавать ... может не стоит этого делать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

Хай собі планує,я поки не поспішаю .

Я не бачу жодної причини для дешевих бджіл цієї весни, навпаки все іде до того шо ціна відновиться в більш менш пристойних межах, тож не продавайте задешево і ближче до травня обірвуть телефон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, artemishe сказал:

 проблема тіки з погодою, бо тепла немає досі і пилку немає, розвиток як такий досі не розпочався, тож про якісь пакєти на кінець квітня якось смішно слухати, якшо і будуть то дорого

В том то и фокус что ранние пакеты это по сути семья потому что хвост останется никакой... Как то некоторые об этом не задумываются...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Александр К. сказал:

Та же мысль посещала... Зачем в этом году паееты продавать ... может не стоит этого делать...

Можливо .

 

1 минуту назад, Александр К. сказал:

В том то и фокус что ранние пакеты это по сути семья потому что хвост останется никакой... Как то некоторые об этом не задумываются...

Про ранні пакети навіть мова не йде не,за які гроші,хвости залишаться в жалюгідному стані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Александр К. сказал:

В том то и фокус что ранние пакеты это по сути семья потому что хвост останется никакой... Как то некоторые об этом не задумываются...

Год на год не приходится, я в прошлом году мог на конец апреля отдать классные пакеты и хвост был раза в два больше, но не было спроса и не было цены

поэтому в прошлом году были классные пчелы и дёшево а в этом году будут хуже и задорого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пришел к выводу что до 20\4 даже думать не буду продаю или нет :umora: А там увидим...

10 минут назад, artemishe сказал:

Год на год не приходится, я в прошлом году мог на конец апреля отдать классные пакеты и хвост был раза в два больше, но не было спроса и не было цены

поэтому в прошлом году были классные пчелы и дёшево а в этом году будут хуже и задорого

Я в том году отгрузил все пакеты за день 1 мая по 1200 грн. 3+1... Плюс еще доставка и пересадка капнула...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Александр К. сказав:

В том то и фокус что ранние пакеты это по сути семья потому что хвост останется никакой... Как то некоторые об этом не задумываются..

Ви плутаєте медові регіони з пакетними. Минулого року продавав ранні пакети в середині квітня - хвости після продажу пакетів займали від 8 до 12 даданівських рамок.  А цього року розвиток затримується мінімум на 2-3 тижні...  Тому  ранні пакети цьогоріч будуть трошки пізніше, і кому потрібно - купить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, artemishe сказал:

Год на год не приходится, я в прошлом году мог на конец апреля отдать классные пакеты и хвост был раза в два больше, но не было спроса и не было цены

поэтому в прошлом году были классные пчелы и дёшево а в этом году будут хуже и задорого

Но в прошлом году в марте уже расплод был полным ходом... :(

10 минут назад, davolodya сказал:

Ви плутаєте медові регіони з пакетними. Минулого року продавав ранні пакети в середині квітня - хвости після продажу пакетів займали від 8 до 12 даданівських рамок.  А цього року розвиток затримується мінімум на 2-3 тижні...  Тому  ранні пакети цьогоріч будуть трошки пізніше, і кому потрібно - купить

 Просто есть энтузиасты которые еще собираются продать пакеты на 1 мая...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Александр К. сказав:

Просто есть энтузиасты которые еще собираются продать пакеты на 1 мая...

Чому б і не продати, по гарній ціні? Якщо розвиток дозволить, я і сам на перші числа травня буду продавати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, artemishe сказав:

Це дуже смішні гроші як за сімї.............

Особисто я планую шестірамочники не менше двох тисяч за штуку, і я впевнений шо продам,........

итого пакетчик  має надію мати 2тисячі за 6 рамок  тобто 330грн рамка

3 години тому, mits сказав:

По моим краям, пакеты от 1200 до 1500 и семьи от 2000 до 2500 и спрос есть. А шо там у вас с ценами, не знаю.

інший  300-375грн за рамку в стандартному пакеті, в цілому середня ціна ідентична  і рівна 25кг меду на опті за стандартний пакет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай S сказал:

пакетчик

Я не пакетчик, продаю той надлишок який мені зайвий до соняшника, це близько 50 сімей

Я не люблю продавати пакєти, а люди не дуже готові виклади по 2.5 грн за повноцінні сімї, тому шестірамочнік де 5-5.5 рам розплоду - це компромісний варіант

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, artemishe сказав:

Я не пакетчик, продаю той надлишок який мені зайвий..

 В даному випадку це не має значення, мова виключно про ціну продажу, вона досить приваблива для нового рекорду по експорту, причому  при відсутності  перехідних залишків, все говорить за те,  що в експортерів знову буде спокуса влаштувати качелі з цінами 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, davolodya сказал:

Чому б і не продати, по гарній ціні? Якщо розвиток дозволить, я і сам на перші числа травня буду продавати

Погода не даст мне в этом году продать пакеты до 10\5 точно а стимулировать расходно... Тогда когда же у вас будут первые плодки? Тоже на первое мая?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Александр К. сказав:

Погода не даст мне в этом году продать пакеты до 10\5 точно а стимулировать расходно... Тогда когда же у вас будут первые плодки? Тоже на первое мая?

Коли будуть перші плідні матки? Запитання дуже цікаве - минулий сезон навчив не озвучувати подібних термінів... Зазвичай на 1 травня вже є плідні, цього року терміни скоріш за все зсунуться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, mits сказал:

По моим краям, пакеты от 1200 до 1500 и семьи от 2000 до 2500 и спрос есть. А шо там у вас с ценами, не знаю.

Та у нас як не у всіх)) і опт нижче всіх і бджоли теж бачу не на висоті ))

14 часов назад, mits сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, davolodya сказал:

від 8 до 12 даданівських рамок. 

Того року така комплектація була на початку червня - але це були сімї ,а хвости від проданих зсипав по сусідніх вуликах, якби не зсипав ,то були б від них пусті рамки+ перші матки ,які вийшли 18 ,20 . 05 облетілись - 3 -5 червня .Різниця як бачите величезна ,майже в половину - коли у вас була сімя у вулику ,то у мене пакет сидів)))Розвиток пішов ,як реально потепліло ! Цього року бачу буде теж не ахті ,ні погоди поки,що ,ні посівів ріпака не мае ...тому і вирішив не продавати нічого!Буду готувати сімї на лотерейну липу та соняшник!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asot сказал:

Того року така комплектація була на початку червня - але це були сімї ,а хвости від проданих зсипав по сусідніх вуликах, якби не зсипав ,то були б від них пусті рамки+ перші матки ,які вийшли 18 ,20 . 05 облетілись - 3 -5 червня .Різниця як бачите величезна ,майже в половину - коли у вас була сімя у вулику ,то у мене пакет сидів)))Розвиток пішов ,як реально потепліло ! Цього року бачу буде теж не ахті ,ні погоди поки,що ,ні посівів ріпака не мае ...тому і вирішив не продавати нічого!Буду готувати сімї на лотерейну липу та соняшник!! 

От коли навчитеся розказувати байки , тоді і  у Вас з'являться хвости на 10 рам , і плідні  матки на 1 травня :umora:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Valik740 сказал:

От коли навчитеся розказувати байки

Навіщо ж йому їх придумувать ,не бачу змісту ! Думаю це не про Володю !! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Valik740 сказав:

От коли навчитеся розказувати байки , тоді і  у Вас з'являться хвости на 10 рам , і плідні  матки на 1 травня :umora:

Коли поміняєте свою породу "рижі наглі морди " на сіреньку карніку, і поміняєте місцерозташування точка - можливо і у Вас з'являться

 

2 години тому, Valik740 сказав:

хвости на 10 рам , і плідні  матки на 1 травня ;)

Умови у всіх різні, і розвиток сімей теж різний, в той час, коли минулої весни пів України годувало бджіл сиропом, у мене був продуктивний взяток, а перші пакети поїхали з пасіки 15 квітня. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, davolodya сказал:

Коли поміняєте свою породу "рижі наглі морди " на сіреньку карніку,

Сіренька то вже пройдений етап , до якого не повернусь ,  Хоча для починаючих сіренька і два лежачка то гарний варіант.

 На 15 квітня  хвіст 10 рам ???   :umora:

Нагадайте при якій температурі повітря трут спаровується з маткою. ??? Рутнера Ви читали .

 І ще нагадайте чому в травні 2020 був поганий обліт маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Valik740 сказав:

ще нагадайте чому в травні 2020 був поганий обліт маток.

Тільки перекручувати, так як Вам вигідно не варто - мова не йде про 20-рік, добре почитайте, я писав "ЗАЗВИЧАЙ". Але завжди бувають вийнятки, і 20-й рік був саме таким вийнятком - перші плідні матки відправив 15 травня, а потім був провал з обльотами майже на місяць... Цей сезон скоріш за все теж зміститься і з матками, і з пакетами на пізніше

 

11 хвилин тому, Valik740 сказав:

15 квітня  хвіст 10 рам ??? 

Від 8 рам. Хоча окремі хвости були і 10, і навіть 12 даданівських рамок. Не рівняйте бурхливий старт карніки і баків, та й Львівщина І Хмельниччина між собою по умовах розвитку теж дещо відрізняються;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, davolodya сказал:

Від 8 рам. Хоча окремі хвости були і 10, і навіть 12 даданівських рамок.

 

Просто интересно хвост 12 рамок + 4 рамки пакет это лежак на 16 рамок набитый пчелой... Тогда на скольки рамках в зиму уходите?. И это вы пишите про карнику правильно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера один пчеловод предложил 1300гр за пакет.  100 пакетов ему нужно. я говорю что  цену я придумаю где то через месяц но это будет не менее 1500 гр. а дешевле то я лучше пчелу на мёд сработаю..  он говорит что он ещё хочет 150-200 гр. на пакете заработать и что типа у него есть клиент..  а он в роли посредника..я ему говорю едь на западную за пчелой и заработаешь больше. он говорит что это ему не подходит . 

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Александр К. сказал:

Просто интересно хвост 12 рамок + 4 рамки пакет это лежак на 16 рамок набитый пчелой... Тогда на скольки рамках в зиму уходите?. И это вы пишите про карнику правильно?

Извиняюсь. посты выше не читал. но хочу внести ясность что у Дацко против Харькова развитие раньше примерно на 3 недели.. вот и считайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Александр К. сказав:

Просто интересно хвост 12 рамок + 4 рамки пакет это лежак на 16 рамок набитый пчелой... Тогда на скольки рамках в зиму уходите?. И это вы пишите про карнику правильно?

Все вірно, мова про карніку. В зиму пускаю на 7-8 рамок, окремі сім'ї бувають і чуть сильніші, або чуть слабші. Менше 5 рамок в зиму не пускаю, вийняток лиш зима 20-21  - кліщ гарно попрацював і сім' пішли в зиму слабші, ніж завжди...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...