Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

В 03.03.2021 в 22:57, СерЖ2 сказал:

 Баскевич молодец - свой пихнуть по 1800, а потом мотнуться сразу два взять по 900...))) и свой хвост )))...

Баскевіч молодець натрусив їм через ютуб,тай беруть.А якби покумекали то за цю ціну можна сім'ї найти,але кумекалка відсутння. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайомий кинув оголошення ,каже: за 4 дня жодного дзвінка і листа ! Ажіотажу ноль! Ціну поставив 1200 3+1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, asot сказав:

Знайомий кинув оголошення ,каже: за 4 дня жодного дзвінка і листа ! Ажіотажу ноль! Ціну поставив 1200 3+1

порадьте йому замовити послугу рекламування. Там щось в районі 15-20 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так на область всього +- 30 оголошень ! Вибір невеликий ! Але і ці непотрібні поки що напевно! Глохне потихеньку це діло з роками! У кожній області хватае продавців

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, asot сказал:

Так на область всього +- 30 оголошень ! Вибір невеликий ! Але і ці непотрібні поки що напевно! Глохне потихеньку це діло з роками! У кожній області хватае продавців

Багато уже научились виводить самостійно маток , плюс головне є доступний матеріал ИО для вивода своїх маток ,

не говоря за завіз із-за кордону 

А коли у тебе є десятки маточникиів із родословною , то забрать у сімьї пару рамок печаті  і дать маточник

і майже забуть про відводок до весни , особливого ума непотрібно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так і я про те,що з часом продаж пакетів буде все менш і менш актуальною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, asot сказал:

Так і я про те,що з часом продаж пакетів буде все менш і менш актуальною

Мешими будуть продажі з менших пасік ,а з більших -більші

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може по троху і будуть стихати продажі пакетів, але невелика кількість оголошень в інтернеті і відсутність реакції на оголошення по продажах - це не показник.

Стабільні/постійні продавці мають постійних покупців. Я можна сказати десятками років продаю пакети і ще жодного разу не виставляв оголошеня про це.

Цього року є дуже великий попит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, asot сказав:

Так і я про те,що з часом продаж пакетів буде все менш і менш актуально

Нічого з продажем пакетів не зміниться - як купували тисячами - так і далі будуть їх возити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Сергій-апі сказал:

Може по троху і будуть стихати продажі пакетів, але невелика кількість оголошень в інтернеті і відсутність реакції на оголошення по продажах - це не показник.

Стабільні/постійні продавці мають постійних покупців. Я можна сказати десятками років продаю пакети і ще жодного разу не виставляв оголошеня про це.

Цього року є дуже великий попит.

Щось не бачу я ажіотажу,у кого є бажання купити тільки не за дорого .За сім'ї зараз дають 1500 по 1700 ну дуже в натяжку,пакети від 800 до 1000 бджіл на ринку вагон і тележка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Щось не бачу я ажіотажу,у кого є бажання купити тільки не за дорого .За сім'ї зараз дають 1500 по 1700 ну дуже в натяжку,пакети від 800 до 1000 бджіл на ринку вагон і тележка. 

У моємі регіоні дешевше ніж 1200 за пакет не чув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Щось не бачу я ажіотажу,у кого є бажання купити тільки не за дорого .За сім'ї зараз дають 1500 по 1700 ну дуже в натяжку,пакети від 800 до 1000 бджіл на ринку вагон і тележка. 

У мене так пакети коштують, як дехто сім'ї продає - все розписане і бажаючі ще є, висока ціна не стримує...

На сьогоднішній день оголошень "куплю" значно більше, ніж "продам". А те, що хочуть на халяву - то так завжди було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В суботу колега продав шість сімей разом з сорокарічними вуликами по 3 тис./шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Сергій-апі сказал:

В суботу колега продав шість сімей разом з сорокарічними вуликами по 3 тис./шт.

Вот молодец коллега , качнул 58 кг медку , уже в марте 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Мико сказав:

Вот молодец коллега , качнул 58 кг медку , уже в марте 

Романович знаю, що математик Ви ще той, але ми мед оптом не продаємо:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Женя Циба сказал:

Щось не бачу я ажіотажу,у кого є бажання купити тільки не за дорого .За сім'ї зараз дають 1500 по 1700 ну дуже в натяжку,пакети від 800 до 1000 бджіл на ринку вагон і тележка. 

По моим краям, пакеты от 1200 до 1500 и семьи от 2000 до 2500 и спрос есть. А шо там у вас с ценами, не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Женя Циба сказал:

 .За сім'ї зараз дають 1500 по 1700 ну дуже в натяжку, 

Вы продавайте, за свою цену, а не за то что дают. Давать они могут и 500 за пакет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, mits сказал:

По моим краям, пакеты от 1200 до 1500 и семьи от 2000 до 2500 и спрос есть. А шо там у вас с ценами, не знаю.

Ну це частий клієнт хоче 60 сімей по 1500 -1700,каже більше не можу дати,не вигідно,в Немірові пропонують ще дешевше.

Я якщо чесно і не напрягаюсь цего року продавати,соняшнику має бути дофіга.Мене ця тошнілка з покупцями та цінами вже так достала  шо п....ц.Купляти платформи ставити пасіку на колеса і пішло воно .....

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Женя Циба сказал:

Ну це частий клієнт хоче 60 сімей по 1500 -1700,каже більше не можу дати,не вигідно,в Немірові пропонують ще дешевше.

Я якщо чесно і не напрягаюсь цего року продавати,соняшнику має бути дофіга.Мене ця тошнілка з покупцями та цінами вже так достала  шо п....ц.Купляти платформи ставити пасіку на колеса і пішло воно .....

 

 

То есть, хитросделаный клиент. Забывайте о нём. Он видать в какой то один год, купил у Вас пчёл на шару, вот его и тянет, ещё....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mits сказал:

То есть, хитросделаный клиент. Забывайте о нём. Он видать в какой то один год, купил у Вас пчёл на шару, вот его и тянет, ещё....

Та ні завжди брав по 20-30 сімей,а цей рік захотів 60 і подешевше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Та ні завжди брав по 20-30 сімей,а цей рік захотів 60 і подешевше. 

Однозначно покупець не дурак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

Ну це частий клієнт хоче 60 сімей по 1500 -1700,каже більше не можу дати,не вигідно,в Немірові пропонують ще дешевше.

Я якщо чесно і не напрягаюсь цего року продавати,соняшнику має бути дофіга.Мене ця тошнілка з покупцями та цінами вже так достала  шо п....ц.Купляти платформи ставити пасіку на колеса і пішло воно .....

 

 

Це дуже смішні гроші як за сімї

Особисто я планую шестірамочники не менше двох тисяч за штуку, і я впевнений шо продам, проблема тіки з погодою, бо тепла немає досі і пилку немає, розвиток як такий досі не розпочався, тож про якісь пакєти на кінець квітня якось смішно слухати, якшо і будуть то дорого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Та ні завжди брав по 20-30 сімей,а цей рік захотів 60 і подешевше. 

Це означає лише те шо він планує гривень по 500 заробити на вашій праці, просто перепродасть. Я не проти шоб всі заробляли, але не зі шкури пасічника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В середньому по областi хто признався поки вiдхiд 10-15 вiдсоткiв на даний Час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, artemishe сказал:

Це означає лише те шо він планує гривень по 500 заробити на вашій праці, просто перепродасть

Хай собі планує,я поки не поспішаю .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...