Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Николай S сказав:

все, що в лісі "на рівні носа" має ноги:umora:

то я знаю. але то тільки повні, порожні без ніг сидять:umora:

1 хвилину тому, Николай S сказав:

з роками воно попустить....

таки надієтесь шо будуть теплі зими?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, gardener сказав:

то я знаю. але то тільки повні, порожні без ніг сидять:umora:

таки надієтесь шо будуть теплі зими?

Моїм   бджілкам  то по барабану, в мороз навіть "сплять" краще:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вся грусть вопроса заключается в том, что купить пакеты хоть по тыщу, хоть по полторы, ума много не надо, ума много надо заработать денег на эти пакеты. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

Вся грусть вопроса заключается в том, что купить пакеты хоть по тыщу, хоть по полторы, ума много не надо, ума много надо заработать денег на эти пакеты. 

 

19 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

 селекция должна вестись....

......на пасечников

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Макарыч57 сказал:

Вся грусть вопроса заключается в том, что купить пакеты хоть по тыщу, хоть по полторы, ума много не надо, ума много надо заработать денег на эти пакеты. 

Але ще в Україні не перевелися х.... з грошима. Хто ж на бджолах буде багатіти. Наступний раз хочу купити собі щось серйозне з обладнання подешевше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

хочу купити собі щось серйозне з обладнання подешевше 

а буває шось серйозне подешевше?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, gardener сказав:

а буває шось серйозне подешевше?

"Акули"  були і зостануться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Це Ви так думаєте, бо Вам пакети потрібно купити.

ги-ги... уже заказаны ППУ 10 рамочные с перегородкой для отводков,  для восстановления и развития пасеки по 1040 грн... Маток сам выводил, только в малых количествах, но лиха беда начало.... мне нужны будут ваши пакеты!? даже по 1000 не нужны... все знакомые себе из ППС шестирамочники клепают...Тут с Мелитополя мужичок всех научил...А Вы задерайте цену - правильным путем идете товарищи... 

PS. пакеты не покупал уже лет 6,7 принципиально...

PPS. америкосы учат, что нужно 20-30 % отводков делать на следующий год - и я пойду по ихнему пути...еще пакетами буду торговать ))))) по 1000 - сразу й ППУшки отобью...Юг Украины располагает к этому...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вас не відмовляю від планів удачі . Але тут є один секрет який я неможу розгадати . Звідки кожен рік беруться покупці пакетів ? Ну не приходить стільки новачків в бджільництво. А їх кожен рік купляють і купляють так ніби вони в якусь пропасть діваються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А есть ли эти покупатели??

Или это шумиха ради шумихи.

Тут количество меда посчитать не могут,а пакеты шо гуси перелетные,ио они есть то их нет..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, слава 1987 сказал:

 а якось на душі неспокійно з такиси прогнозами на лютий.

 

 

Нам жаловаться еще рано... по сравнению с западной Украиной у нас вообще штиль и хорошая погода...:umora: Ну подумаешь -17 и снежок чуток выпал... прорвемся..;) главное чтоб пчеловод кормов не пожалел...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, uam_63 сказал:

Я вас не відмовляю від планів удачі . Але тут є один секрет який я неможу розгадати . Звідки кожен рік беруться покупці пакетів ? Ну не приходить стільки новачків в бджільництво. А їх кожен рік купляють і купляють так ніби вони в якусь пропасть діваються.

Остановіть пропасть , зробіть пакети не нижче 1500грн , це до всіх пакетчиків 

Я пакети не продаю і не купляю і хочу щоб в селі ніхто не купив , вижеве не жадний до меду ( бджоли виживуть )

а жадний і пакети по 1500 грн не купить :umora:

У нас перенасищенность і так зашкалює 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, AVA сказал:

 

У нас перенасищенность і так зашкалює 

На скільки в мене є інформації ,то думаю в цьому році перенасищеність  трохи зменшиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, СерЖ2 сказал:

ги-ги... уже заказаны ППУ 10 рамочные с перегородкой для отводков,  для восстановления и развития пасеки по 1040 грн... Маток сам выводил, только в малых количествах, но лиха беда начало.... мне нужны будут ваши пакеты!? даже по 1000 не нужны... все знакомые себе из ППС шестирамочники клепают...Тут с Мелитополя мужичок всех научил...

Завалити Україну дешевими пакетами з шестирамочників і з зимувалих вуликів що рекламував пан Комісар уже планують давно.

Але одна трохи складна зимівля і всі плани провалюються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, дочинец сказал:

На скільки в мене є інформації ,то думаю в цьому році перенасищеність  трохи зменшиться.

Наскільки умене почали клянчить відводки на халяву , то Ви праві , брав у Вас матку удесь у 2011 році , класна от тільки Ф1 на труті Егошина були злі капець , колега тримав відвашої ще три роки у нього трут був другий 

Медоносність :ay:, даже при злобі 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, AVA сказал:

Наскільки умене почали клянчить відводки на халяву , то Ви праві , брав у Вас матку удесь у 2011 році , класна от тільки Ф1 на труті Егошина були злі капець , колега тримав відвашої ще три роки у нього трут був другий 

Медоносність :ay:, даже при злобі 

Хотязлоба це понятіє відносне , в 2019 році у мене у димарика міха тріснули , так я осінь так і пррожив зовсім без димарика :umora:

Ну колега не відмовився від ваших даже ф3 деяких , чому і заповнилось , хоть і злібули , але мед носили 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, uam_63 сказал:

Я вас не відмовляю від планів удачі . Але тут є один секрет який я неможу розгадати . Звідки кожен рік беруться покупці пакетів ? Ну не приходить стільки новачків в бджільництво. А їх кожен рік купляють і купляють так ніби вони в якусь пропасть діваються.

А Вы что не знаете ? Или не хотите знать :dntknw: Тут уже писалось , да вот только всё как то мимо пролетает :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, AVA сказал:

Остановіть пропасть , зробіть пакети не нижче 1500грн , це до всіх пакетчиків 

Я пакети не продаю і не купляю і хочу щоб в селі ніхто не купив , вижеве не жадний до меду ( бджоли виживуть )

а жадний і пакети по 1500 грн не купить :umora:

У нас перенасищенность і так зашкалює 

1000%, я ж сказав, що вони правильним шляхом ідуть - і нам легше буде )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, дочинец сказал:

Завалити Україну дешевими пакетами з шестирамочників і з зимувалих вуликів що рекламував пан Комісар уже планують давно.

Але одна трохи складна зимівля і всі плани провалюються.

вони роблять не на продаж пакетів, а для себе...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пакеты, говорите? Ну-ну..  :af:

FB_IMG_1613413574817.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, СерЖ2 сказал:

 

Шестирамочники то игрушка... А шестирамочник из строительного ппс то вообще игрушка на два года... :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Голова спілки пасічників Городенківської р-н п. Михайлюк Василь Михайлович висловив свою думку відносно пакетів  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, mukola-s сказал:

Голова спілки пасічників Городенківської р-н п. Михайлюк Василь Михайлович висловив свою думку відносно пакетів  

 

:dntknw:..  обо всём но ни о чём конкретно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mukola-s сказал:

Голова спілки пасічників Городенківської р-н п. Михайлюк Василь Михайлович висловив свою думку відносно пакетів  

 

Так ничего и не сказал...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.02.2021 в 23:18, СерЖ2 сказав:

ги-ги... уже заказаны ППУ 10 рамочные с перегородкой для отводков,  для восстановления и развития пасеки по 1040 грн... Маток сам выводил, только в малых количествах, но лиха беда начало.... мне нужны будут ваши пакеты!? даже по 1000 не нужны... все знакомые себе из ППС шестирамочники клепают...Тут с Мелитополя мужичок всех научил...А Вы задерайте цену - правильным путем идете товарищи... 

шестирамочники без млинка в умовах юга - це ні про що. Головне - купити або зробити млинок!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...