Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, Александр К. сказал:

заработка

У нас примерно такие же условия как у Артема,но как то работаем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Пригадайте рік, коли зима була тривала і сніжна. В кінці березня ще ввалив потужний снігопад. Він паралізував Київ. Люди кидали тоді авто прямо посеред вулиць. Окремі сміливці катались на сноубордах і викладали це в мережу. 

Обліт тоді був чи то 4 чи 5 квітня, і то дуже слабкий. А вже нормальний десь аж 10 квітня

https://m.gazeta.ua/articles/kiev-life/_sist-rokiv-tomu-kiyiv-zasipalo-snigom/760772

Записи с тетрадки раніше нелінився писав , зараз нема запису обліту за осіннь 2020 :dntknw:

22.01.13 обліт +9*С в 12.30

1.02.13  обліт +7*С в тені в 13.00

2.01.13 обліт слабий але постійний с 11.00 до 14.00

8.02 обліт +10*С с 12.00до 15.00

27.02 обліт +7*С

28.02 обліт +10*С 

21.03 обліт +12*С настоящий повноціний обліт 

31.03 обліт +18*С побачив пилок 

1.04.13 +23*С ревізія  1-2 рамки розплоду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Николай S сказал:

А в мене був, саме той рік коли зумували 6 місяців обліт був 1 квітня

В 18 году облет и был к 1 апреля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сіверянин сказав:

В 18 году облет и был к 1 апреля.

30.03.18 літати сім'ї,ті,що стояли на сонці у затишку.

1.04.18 обліт був повноцінний всіх  сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Николай S сказал:

По ситуації що є на сьогодні вирішальними можуть стати зовсім інші фактори, коли у ВАс був останній активний обліт бджоли? в мене 07.10.20р.  а були роки що це відбувалось 27.12....тобто цього року є всі шанси побити всі рекорди по термінам зимівлі.....і тут навіть професіоналізм пасічника може не допомогти......

 Мои последний раз летали 17\10 обычно облеты так и идут... А максимум сидели в зимовку 2017-2018 с 14\11 до 1\4 137 дней получается... Из этого вывод что до 3 марта переживать нечего :umora: А там посмотрим... Меня больше смущают морозы по 25 градусов в конце зимовки исходя из того что я зимую на улице...

49 минут назад, Сіверянин сказал:

В 18 году облет и был к 1 апреля.

А последний в ноябре?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ved сказал:

У нас примерно такие же условия как у Артема,но как то работаем.

Это же такое дело кому как...;) Я качую на подсолнух за 50 км мне тоже выгодно и за машину плачу и за место и за охрану... Даже чтоб пчел посмотреть приходится легковой ездить ( нанимать ) потому что в ту глушь вообще ничего не ходит... И все равно даже в 2020 было выгодно (правда не очень год был такой себе)...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, AVA сказал:

Записи с тетрадки раніше нелінився писав , зараз нема запису обліту за осіннь 2020 :dntknw:

22.01.13 обліт +9*С в 12.30

1.02.13  обліт +7*С в тені в 13.00

2.01.13 обліт слабий але постійний с 11.00 до 14.00

8.02 обліт +10*С с 12.00до 15.00

27.02 обліт +7*С

28.02 обліт +10*С 

21.03 обліт +12*С настоящий повноціний обліт 

31.03 обліт +18*С побачив пилок 

1.04.13 +23*С ревізія  1-2 рамки розплоду 

В кожного свої погодні умови. У мене, як писав вже раніше, за 20 років взагалі жодного зимового обльоту не було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Роман Кременчук сказав:

30.03.18 літати сім'ї,ті,що стояли на сонці у затишку.

1.04.18 обліт був повноцінний всіх  сімей.

Так і було, майже вся Чернігівська, Сумська. Харківська,  Полтавська область  облітувались в один день, да от тільки восени кожен рахував по своїх датах.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Александр К. сказал:

 

А последний в ноябре?

Осенний облёт для меня явление редкое. Обычно пчелы летают и перестали летать и все до весны. После похолоданий облет яаление редкое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Так і було, майже вся Чернігівська, Сумська. Харківська,  Полтавська область  облітувались в один день, да от тільки восени кожен рахував по своїх датах.....

 

2 часа назад, Роман Кременчук сказал:

1.04.18 обліт був повноцінний всіх  сімей.

И снега было ещё прилично 

Правда первый облёт прозевал 

но 4 апреля полетали и очистительный облёт прошел успешно 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Мико сказав:

 

И снега было ещё прилично 

Правда первый облёт прозевал 

но 4 апреля полетали и очистительный облёт прошел успешно 

 

 

І я про те, що пора готовитись до боротьби з цьогорічним  снігом

 

48 хвилин тому, Николай S сказав:

Сніжку на чистому вже далеко не" по коліна", :umora:  по пояс не менше, на точку, в затишку ще більше, вже ясно, що обльоти будуть з сніжним покровом, щойно перестане йти снігопад потрібно думати про очистку точка, може в кого снігу  мало то можу виділити:umora:, самовивоз, :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Николай S сказал:

І я про те, що пора готовитись до боротьби з цьогорічним  снігом

Мне уже звонили ,снег не пора ли чистить ,

а то совсем с деньгами плохо ,

даже трактористы и те в зимнем отпуске 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Мико сказав:

Мне уже звонили ,снег не пора ли чистить ,

а то совсем с деньгами плохо ,

даже трактористы и те в зимнем отпуске 

Я буду чекати поки перестане мести і температура буде плюсова, вулики що залишились на точку перегруповані на зиму в один  суцільний ряд, то ж територія майже вільна, будем вивозити, близько 6 соток потрібно звільнити від снігу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

Я буду чекати

Свято 8 Березня . Дiвчат вiтати , а хлопцi будуть снiг вивозити ,якщо ще не розтане сам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Николай S сказав:

Так і було, майже вся Чернігівська, Сумська. Харківська,  Полтавська область  облітувались в один день, да от тільки восени кожен рахував по своїх датах.....

Ну,по "протоколу":umora: в мене безоблітний період був 158 днів.Але тоді вийшли дружньо і бурхливо почали розвиток:ay:.Ще й акіційки вдалося поласувати,що,для нас рідкість(все йде на розвиток).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Мико сказав:

 

И снега было ещё прилично 

Правда первый облёт прозевал 

но 4 апреля полетали и очистительный облёт прошел успешно 

 

 

Так,снігу було:ay:.Ставок за городом налився і вода до осені була.30.03 ще був сніг,а 1.04. розтанув,майже весь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Александр К. сказал:

качую

Тоже кочую.Имею грузовую машину на содержание которой идут приличные деньги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Николай S сказав:

А традиційна дата очисних обльотів у Вас яка?

Переважно завтра, в окремі роки на тиждень пізніше. А цього року завтра хіба що білі мухи будуть облітуватись, морози обіцяють як мінімум до кінця лютого...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ціна пакетів буде рости,бо за холодний лютий і початок березня відійде маса бджолосімей-корма мало лишилось із-за теплої осені ,бо матки строчили довго.Перед морозами було 2 теплих дні, встиг провести невелику ревізію і виявив декілька сімей на пустих рамках-прийшлось пересадити на кормові з запасу.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, wwlo сказав:

ціна пакетів буде рости,бо за холодний лютий і початок березня відійде маса бджолосімей-корма мало лишилось із-за теплої осені ,бо матки строчили довго.Перед морозами було 2 теплих дні, встиг провести невелику ревізію і виявив декілька сімей на пустих рамках-прийшлось пересадити на кормові з запасу.:IMHO:

Ну незнаю як в кого, в мене 15 жовтня розплоду небуло ніякого, тому робив завершальний постріл по кліщу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Ворон сказав:

Ну незнаю як в кого, в мене 15 жовтня розплоду небуло ніякого, тому робив завершальний постріл по кліщу. 

в мене дотепер в гнізді є позначені рамки,які я планував викинути після виходу розплоду але не встиг.Правда вони стоять з краю гнізда.10.02 був обліт,то ще довитягував такі рамки з гнізд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ворон сказал:

Ну незнаю як в кого, в мене 15 жовтня розплоду небуло ніякого, тому робив завершальний постріл по кліщу. 

Стрелял 17\10 на последнем облете смотрел несколько семей где не где были пятаки закрытого и все...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2021 в 09:01, whale сказал:

цих покупців пакетів не зрозумієш - акація перейшла в вид трави, то її випиляли , то вона знову зійшла ...

те що медом що приносе пакет з акації (2 бутля і вертається його вартість) при купівлі пакета ніхто не каже, всі ниють про сонях в 20-40кг, а насправді пакет приносе тільки соняха 80-100кг(щирі зізнання покупців в попередніх роках) + різнотрав'є і акація (2бутля=вартість пакета)...

 

 

акації вже 4 роки не видно, рапсом забивають і травлять, різнотрав'я вигоряє,сонях при дощах не виділиє (два літа холодних) - це так інша реальність... Одно пасіку відновлюєш після зим і потрав своїми силами...І ще замітив, якщо ціна на пакети не великі - купують багато і наоборот...А на ціну меду по 50  не дивіться - після прошлї такої ціни - вона впала до 21 грн. і пакетів тоді люди нагребли і так обпалилися, що мама не горюй... 1000 грн. це психологічна межа, яку важко переступити... навіть якшо береш 15-20 пакетів...а тобі ще починать втюхувать по 3 рамки ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.02.2021 в 12:48, Мико сказал:

А самому при этом пролететь 

семья и один отводок с неё это минимум 80 кг мёда и 2 семьи в зиму 

80 кг  х  50 =4000 + две семьи 

Рамки сушь вощина всё дома остаётся 

Пакеты в медовых регионах с одной рамки расплода и продажа на будущий год 

Ви так оперуєте ціною в 50 грн.,як будто вона вже 10 років на ринку не міняється...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...