Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

3 минуты назад, davolodya сказал:

Дійсно, пам'ять хорошу маєте, пакети я завжди або продаю дорого, або не продаю взагалі, якщо ціна мене не влаштовує. Оскільки перекупів дорого не влаштовує - продаю в роздріб, але по ціні, яка влаштовує мене.

На рахунок зимівки у мене - поки що без коментарів, результат буде після обльоту. Сім'ї дійсно пішли в зиму слабші, ніж зазвичай, але поки що все в межах норми - кого вважав за потрібне - пооб'єднував ще з осені, задохликів в зиму не пускав... А відносно меду - мені жалітися гріх, медозбір був гарний і все пішло в роздріб ще до Нового року.

Ну по поводу намеков на перекупа то я не он, хотя считайте как хотите, ну а идею с плохой зимовкой у пакетчиков возьмите на вооружение может дороже продадите, а то по ютубу одни супер пасеки, а погоды нет и мёда нет.

10 хвилин тому, виталий херсон сказав:

идею с плохой зимовкой у пакетчиков возьмите на вооружение может дороже продадите, а то по ютубу одни супер пасеки, а погоды нет и мёда нет

Мені це без потреби, я і так продаю дорого, і ціна влаштовує як мене, так і покупців, інакше б не купували... Відносно меду незнаю як в кого, у мене медозбори є завжди - інколи багато, інколи менше, але є, і весь мед продається по хорошій ціні.

Що до поганої зимівки, то складається враження, що  погано зимують не пакетчики, а якраз медовики, бо щороку з Західної  в великих кількостях вивозять пакети по Україні...

Edited by davolodya
  • Like 2
1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

С таким климатом и тем заводам что остались особо нечего перерабатывать.

Клімат у нас на Київщині якраз саме те що й потрібно для цукрових буряків. Навіть зараз.:dntknw:

Edited by ДобровоЛ
8 часов назад, mary@sko сказал:

Всі чекають коли ціна встановиться на рівні 1500 грн. щоб не продишивити.

В деякій мірі Ви праві (в кого є можливість вибору (або пакети або мед)).

• Thanks 1
2 минуты назад, davolodya сказал:

Мені це без потреби, я і так продаю дорого, і ціна влаштовує як мене, так і покупців, інакше б не купували... Відносно меду незнаю як в кого, у мене медозбори є завжди - інколи багато, інколи менше, але є, і весь мед продається по хорошій ціні.

Хорошая стабильность, удачи.

• Like 1
  • Thanks 1
5 хвилин тому, Серж 82 сказав:

В деякій мірі Ви праві (в кого є можливість вибору (або пакети або мед)).

По такій ціні, і я теж усю пасіку із задоволенням спродам, а до соняху потроху й з хвостів щось сотворю. :IMHO::umora:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2
55 минут назад, Lefty сказал:

взагалі існує таке поннятя як інвистиції та повязані з ними ризики і амортизація основних засобів..... 

Пчёлы не относятся к основным средствам производства - это оборотные средства.

• Like 2
12 минут назад, ДобровоЛ сказал:

По такій ціні, і я теж усю пасіку із задоволенням спродам, а до соняху потроху й з хвостів щось сотворю. :IMHO::umora:

Все намерены продать. А покупать кто будет?

• Like 3
  • Haha 2
43 хвилини тому, davolodya сказав:

А відносно меду - мені жалітися гріх, медозбір був гарний і все пішло в роздріб ще до Нового року.

Гм, а що у вашому розумінні "гарний медозбір"? У людей, у яких був реально гарний взяток і оптом не здали, мед і досі продають вроздріб, навіть за умови постійних клієнтів.

5 часов назад, Николай S сказал:

Давайте не путати до ціни пакетів оті 200грн так як по перше чистих після  оплати  аналізів їх близько 160грн. По друге їх мали можливість отримувати як медовик так і пакетчик, то в чому проблема, і продавець і покупець тут був у рівних умовах і даний факт не повинен впливати на ціну пакетів.

Я вже говорив рік-два- і три назад що на нормальній пасіці пакет повинен вартувати 30 кг меду на опті.  Під «нормальною « пасікою маю на увазі яка може спрацювати на мед. 

Хоча ИИ минулого року бив себе в груди що ціна пакету - 20 кг. (Думаю що після Пасхи хлопці будуть згідні з ним.

• Like 1
9 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Я вже говорив рік-два- і три назад що на нормальній пасіці пакет повинен вартувати 30 кг меду на опті.  Під «нормальною « пасікою маю на увазі яка може спрацювати на мед. 

Хоча ИИ минулого року бив себе в груди що ціна пакету - 20 кг. (Думаю що після Пасхи хлопці будуть згідні з ним.

Коли я ходив пішки під столом і ми не знали, що таке експорт меду, все  йшло в роздріб,  то діди -пасічники вважали  сім"я коштує пуд меду, схоже , що пісьля Пасхи чи трохи пізніше я з дідами буду згоден.:umora: 

Відкачаєм акацію і побачим:umora:

Edited by Николай S
  • Like 2
14 хвилин тому, Гурович сказав:

Все намерены продать. А покупать кто будет?

А по какой цене продавать будете:hmm:

2 минуты назад, Николай S сказал:

А по какой цене продавать будете:hmm:

Я же выше написал - 400 за рамку.

• Like 3
11 хвилин тому, Гурович сказав:

ІМХО  бджолосімї які купуются на довгострокову перспективу  для  отримання продуктів бдолярства (в тому числі  маток ,пакетів) а не для перепродажу  все ж є ОЗ, проте  суть мого попереднього допису зовсім в іншому.

• Like 1
5 часов назад, Николай S сказал:

Скоріш за все дотація матиме інший вигляд, мабуть буде компенсація на придбане обладннання і плем матеріал, тоді як це вплине на ціну пакетів?

Скоріш за все дотація не вплине, а ось наявність посівів, і укомплектованість пасіки - аж бігом. «Надіюсь що земляки не прочитають данийпост» - посіви ріпака(на радіус є», відомо що буде сонях за 4-5 км, якщо по весні виявиться що ще буде сонях ближче, то ставку треба робити на мед.  Але у кожного умови різні тож може кому і повезе взяти дешевих пакетів.

• Like 1
12 хвилин тому, medhon сказав:

Гм, а що у вашому розумінні "гарний медозбір"? У людей, у яких був реально гарний взяток і оптом не здали, мед і досі продають вроздріб, навіть за умови постійних клієнтів.

У кожного свої "хотєлки", одному і 100+ з сім'ї мало, іншому і по 20-30 літрів з головою...;)

• Like 2
9 хвилин тому, Lefty сказав:

бджолосімї які купуются на довгострокову перспективу  для  отримання продуктів бдолярства

Рідко який медовик купує на довготривалу перспективу, переважно за сезон з пакета витискають всі соки і весною знову по пакети, виспівуючи одну і ту ж пісню - пакети мають бути дешеві, бо ціни на мед нема... Цей рік вже є ціна, тому придумають щось свіже;) Не кажу, що всі однакові, але таких є багато...

Edited by davolodya
  • Like 2
5 часов назад, Wladimir_K сказал:

питання від якої ціни рахувати. Торік найнижча ціна була 400 грн.

Згадаєте моі слова - відчайдухи будуть і тепер, звичайно що не 400, але ...

• Like 1
Только что, Серж 82 сказал:

Згадаєте моі слова - відчайдухи будуть і тепер, звичайно що не 400, але ...

Та будуть, "героїв які мріють злітати на Марс" в нашій державі достатньо.

• Like 2
4 часа назад, mits сказал:

Тоже помню, как я соидинял 10 ки хвостов, после продажи пакетов в 2020, так как матки не сеяли там, по 3, 4 недели. Только толку, было мало с этого. Так что продавцам пакетов в прошлом году, тоже не сладко было. Все в том году пострадали и не думайте, что только медовики. Так, что вот как то так....

Так, дійсно було важко. В кінці сезону зрозумів що меду продав на ту суму що міг би взяти з пакетів, але ніскільки не жалію- адже лишився з воском і бджолою. В противному випадку ще б і плакався  в зиму що продав пакети.

• Like 4
2 часа назад, gardener сказал:

а відправляв як?

20 % завдатку, якщо що що то встигне перепродати.  Якщо ні то і медом витягне.

26 хвилин тому, davolodya сказав:

У кожного свої "хотєлки", одному і 100+ з сім'ї мало, ..........;)

На стаціонарі малувато але терпимо, а  от при 4-5 переїздах зовсім мало:hmm:

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Скажу відверто - по 1500 на сьогодні готовий віддати 70-80 % пасіки, але «хотєть нє врєдно», тому на сьогодні готовий віддати 40% по прогнозу. Решту на мед!

• Like 1
50 минут назад, Николай S сказал:

Коли я ходив пішки під столом і ми не знали, що таке експорт меду, все  йшло в роздріб,  то діди -пасічники вважали  сім"я коштує пуд меду, схоже , що пісьля Пасхи чи трохи пізніше я з дідами буду згоден.:umora: 

Відкачаєм акацію і побачим:umora:

Коли я починав займатись бджільництвом то мені було по цимбалах скільки вартує сімя. А тепер я розумію що мені потрібно годувати сімю.

• Like 2
1 час назад, Гурович сказал:

Бджоли це необоротні засоби - довгострокові біологічні активи