Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Вчера звонил на Умань то сахар  950 гр.  май июнь я покупал по 500 с чем то там.. так что МЕНЬШЕ чем в 2 раза..

По чём, Вы в 20 пакеты продавали?

• Like 1
1 годину тому, виталий херсон сказав:

Нормально зимуют , что то отойдет, но в пределах нормы, и расплода нет. И никто не плачется, а вам прям отчитываюся?

Спілкуюся з багатьма, тому маю трохи інформації... Ви ще врахуйте, що не кожен признається, коли сім'ї частково чи повністю відходять - бо гордість не дозволяє...

Зрештою, мене мало цікавить, по скільки перекупи будуть купляти пакети - я свої  продаю дорого, і ту кількість, що планую - дрібним оптом завжди продам. Але минулорічної дешевої ціни однозначно не буде...

Edited by davolodya
  • Like 3
  • Thanks 1
2 часа назад, mits сказал:

По чём, Вы в 20 пакеты продавали?

1300.  

• Like 2
  • Confused 1
1 час назад, Wladimir_K сказал:

питання від якої ціни рахувати. Торік найнижча ціна була 400 грн.

Если по такой цене продавать, то лучше подарить - жаба душить не будет.

• Like 3
  • Haha 1

Ваші слова багатьох підбурюють заволати -"Мені, мені подаруте".

• Haha 4
4 минуты назад, Винодел сказал:

Ваші слова багатьох підбурюють заволати -"Мені, мені подаруте".

В этом сезоне такая цена может быть только за рамку - так что кто там ждёт подарков, в этом сезоне в полном пролёте.

• Like 5
9 минут назад, Гурович сказал:

В этом сезоне такая цена может быть только за рамку - так что кто там ждёт подарков, в этом сезоне в полном пролёте.

Саме так. Не розумію, чому ті хто торік хотів розбагатіти активно не купували?

• Like 3
55 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Вчера звонил на Умань то сахар  950 гр.  май июнь я покупал по 500 с чем то там.. так что МЕНЬШЕ чем в 2 раза..

Ок, не більше, чим в два рази, а майже в два рази. Гадаю, від цього пасічникам легше не стало.:dntknw:

• Like 1
30 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

1300.  

І як, покупці відбили/заробили? Питання більш риториче, ясно що не дзвонили/цікавились.

• Like 1
2 часа назад, medhon сказал:

Ок, не більше, чим в два рази, а майже в два рази. Гадаю, від цього пасічникам легше не стало.:dntknw:

Да просто мне пару дней назад в какой то теме отписали что цена на сахар 24 гр.за 1 кг..  то я позвонил на склад уточнить то 19 гр. всё же как то легче :umora:

• Like 1
4 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Да просто мне пару дней назад в какой то теме отписали что цена на сахар 24 гр.за 1 кг..  то я позвонил на склад уточнить то 19 гр. всё же как то легче :umora:

То що, тепер пакети весною точно будуть не більше 700-800 грвн.? :ah:

Edited by ДобровоЛ
3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

То що, тепер пакети весною точно будуть не більше 700-800 грвн.? :ah:

А це як в кого... Он пан Михайло вже всі продав, і далеко не по 800, навіть тему закрити встиг...

• Like 3
2 часа назад, medhon сказал:

І як, покупці відбили/заробили? Питання більш риториче, ясно що не дзвонили/цікавились.

Я не звонил. отзвонились по осени только трое то на удивление для этого года люди довольны. а остальные не знаю.   

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Он пан Михайло вже всі продав,

а відправляв як?

• Haha 1
1 хвилину тому, gardener сказав:

а відправляв як?

Кому буде доставка, кому самовивіз - як хто домовився, але пакети всі розписані

• Like 2
1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Набираю: цукор -пісок 50 кг . Купити сьогодні . Відповідь:  1150 грн. Укрпродукт. Цукор у мішках, буряковий.  :frusty: :crazy:

От так от. Вирізала депутатська сволота усі заводи, а тепер "Маємо те, що маємо!"...:dntknw:

10 хвилин тому, gardener сказав:

а відправляв як?

Віртуально! :umora:

• Like 2
2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Вирізала депутатська сволота усі заводи,

цієї осені вирізали?

15 хвилин тому, davolodya сказав:

А це як в кого... Он пан Михайло вже всі продав, і далеко не по 800, навіть тему закрити встиг...

Ви про @miro ? 

Так у нього за якістю чи не найліпші, з якими мені доводилось працювати. І це чиста правда.:IMHO:

• Like 3
6 хвилин тому, gardener сказав:

цієї осені вирізали?

Ви щось таке запитали... :dntknw: Ну, ніби попередні  років 30 прожили десь у Альберті в Канаді.:umora:

Все це готувалося поступово роками. 

Edited by ДобровоЛ
2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

От так от. Вирізала депутатська сволота усі заводи, а тепер "Маємо те, що маємо!"...:dntknw:

С таким климатом и тем заводам что остались особо нечего перерабатывать.

• Like 1
1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

1300.  

По какой цене, буде продавать в этом году, ещё не знаете?

2 часа назад, mits сказал:

По какой цене, буде продавать в этом году, ещё не знаете?

Всегда к новому году вырисовывал цену. а этот год ещё не придумал. 

• Like 2
4 години тому, medhon сказав:

При ціні навіть 50 гривень за кг меду пакет має принести мінімум 30 кілограмів меду щоб відбити ціну. Я вже не рахую час, сили і інші витрати, типу, перевезення на кочівлю. А ще ж хочеться заробити,нє? А якщо буде попандос з погодою і пакет в кращому разі тих 30 кг і принесе? от і виходить, що пакетчик уже з весни заробив те, що медовик заробить в кінці року, і то, якщо лотерея у вигляді нормальних погодних умов зіграє. 

ІМХО з вище описаним можна погодитись якби медовик в аренду пакети брав.

Сам пакети не купую і можна сказати що не продаю (точніше дуже мало - рамка українська), хоча намагаюсь бути в курсі ціни і її  динаміки......а отже особа не зацікавлена. 

Читаю дописи стосовно справедливості формування ціни і часом не розумію авторів: бджіл то покупець де діває? Якщо грубо кажучи -купив пакет, качнув меду і  по хорошій ціні продав (хоча так може і не вийти - погода, потрави ітд - але і пакетчик резикує цим самим тай щей витрати в зиму і додаткові ризики самої зимівлі), а на наступну весну продав пакет або уже бдж.сімю і заробив більше за пакетчика. 

ЗІ: взагалі існує таке поннятя як інвистиції та повязані з ними ризики і амортизація основних засобів..... 

ЗІЗІ: все вище написане просто думки в голос....

Edited by Lefty
  • Like 1
1 час назад, davolodya сказал:

Спілкуюся з багатьма, тому маю трохи інформації... Ви ще врахуйте, що не кожен признається, коли сім'ї частково чи повністю відходять - бо гордість не дозволяє...

Зрештою, мене мало цікавить, по скільки перекупи будуть купляти пакети - я свої  продаю дорого, і ту кількість, що планую - дрібним оптом завжди продам. Але минулорічної дешевої ціни однозначно не буде...

Да вы мне помнится и в прошлом году дешевым не были, и вели ту же политику мелкого и дорого опта.  

А по поводу плохой зимовки не нагоняйте страха ,преждевременно, зима ещё не закончилась, а то одно и тоже из года в год вы бы наоборот сказали, что у вас пчелы зимуют плохо и пакетов будет столько, сколько мёда в прошлом году.

• Like 1
6 хвилин тому, виталий херсон сказав:

Да вы мне помнится и в прошлом году дешевым не были, и вели ту же политику мелкого и дорого опта.  

А по поводу плохой зимовки не нагоняйте страха ,преждевременно, зима ещё не закончилась, а то одно и тоже из года в год вы бы наоборот сказали, что у вас пчелы зимуют плохо и пакетов будет столько, сколько мёда в прошлом году.

Дійсно, пам'ять хорошу маєте, пакети я завжди або продаю дорого, або не продаю взагалі, якщо ціна мене не влаштовує. Оскільки перекупів дорого не влаштовує - продаю в роздріб, але по ціні, яка влаштовує мене.

На рахунок зимівки у мене - поки що без коментарів, результат буде після обльоту. Сім'ї дійсно пішли в зиму слабші, ніж зазвичай, але поки що все в межах норми - кого вважав за потрібне - пооб'єднував ще з осені, задохликів в зиму не пускав... А відносно меду - мені жалітися гріх, медозбір був гарний і все пішло в роздріб ще до Нового року.

• Like 3