Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

11 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Я що я за когось маю думати, хто хоче розуміти то й розуміє. Свої пакети дешевше ніж 1500 грн. подавати не буду.

Та й на цей час свій мед я ще не здав.

При ціні навіть 50 гривень за кг меду пакет має принести мінімум 30 кілограмів меду щоб відбити ціну. Я вже не рахую час, сили і інші витрати, типу, перевезення на кочівлю. А ще ж хочеться заробити,нє? А якщо буде попандос з погодою і пакет в кращому разі тих 30 кг і принесе? от і виходить, що пакетчик уже з весни заробив те, що медовик заробить в кінці року, і то, якщо лотерея у вигляді нормальних погодних умов зіграє. 

Edited by medhon
  • Like 1
  • Thanks 1
2 минуты назад, medhon сказал:

При ціні навіть 50 гривень за кг меду пакет має принести мінімум 30 кілограмів меду щоб відбити ціну. Я вже не рахую час, сили і інші витрати, типу, перевезення на кочівлю. А ще ж хочеться заробити,нє? А якщо буде попандос з погодою і пакет в кращому разі тих 30 кг і принесе? от і виходить, що пакетчик уже з весни заробив те, що медовик заробить в кінці року, і то, якщо лотерея у вигляді нормальних погодних умов зіграє. 

Все вірно в принципі рахуєте. Разом з тим у мене є знайомі, які по 1500 взяли завдаток за пакети.

• Like 2

Ще більше може просунути вгору ціну бджолопакетів інформація про дотацію на 2021 рік.

• Haha 1

Ціну визначить попит на початку квітня і однозначно ціна буде вища ніж в 2020 р. і на мою думку в рази.

1 минуту назад, mary@sko сказал:

Ще більше може просунути вгору ціну бджолопакетів інформація про дотацію на 2021 рік.

Кажуть що знов має бути?

• Like 1
2 хвилини тому, mary@sko сказав:

Скоріш за все дотація матиме інший вигляд, мабуть буде компенсація на придбане обладннання і плем матеріал, тоді як це вплине на ціну пакетів?

Тільки що, mary@sko сказав:

Не стільки дотація, як результати зимівки... На півдні у багатьох сила сімей по 3-4 рамки, і купа розплоду майже у всіх сім'ях, в кількох вайбер-чатах скидали відео... Морози таким слабачкам на користь точно не підуть...

• Like 2
3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ціну визначить попит на початку квітня і однозначно ціна буде вища ніж в 2020 р. і на мою думку в рази.

Кажуть що знов має бути?

Офіційної інформації поки що немає.

8 хвилин тому, medhon сказав:

\.... виходить, що пакетчик уже з весни заробив те, що медовик заробить в кінці року, і 

....і не факт, що він відразу зможе продати той мед...........:dntknw:

• Like 2
  • Thanks 1
17 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Тут все не працює так складно. Одна сторона рахує, скільки можна заробити по такій "космічній" ціні на мед інша думає, як дорожче продати, коли є декілька покупців.

Ті з медовиків , що гарно "підзаробили" торік на покупних пакетах на акації, вряд чи й захочуть знову  ризикувати. А дехто із знайомих мені пасічників збираються повністю позбутися бджіл. А дехто вже це й зробив ще восени.  І це факт.  Отож 800 гривасів і 4х4  - то повний максимум на що можуть розраховувати пакетчики цього року , і то , взявши до уваги непереможних любителів-кандігодувальників, що вже з'явилися в інннеті ще до нового року. :IMHO:

Edited by luka
  • Like 6
4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Це у скільки разів - 2, 3, 5?

• Haha 2
2 минуты назад, Николай S сказал:

Скоріш за все дотація матиме інший вигляд, мабуть буде компенсація на придбане обладннання і плем матеріал, тоді як це вплине на ціну пакетів?

Там есть разные программы - на дотации отдельно, а на компенсацию своя программа.

5 минут назад, davolodya сказал:

Не стільки дотація, як результати зимівки... На півдні у багатьох сила сімей по 3-4 рамки, і купа розплоду майже у всіх сім'ях, в кількох вайбер-чатах скидали відео... Морози таким слабачкам на користь точно не підуть...

Володя, что то я у себя ничего подобного не замечаю, особенно расплода.

• Like 4
8 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Кажуть що знов має бути?

Сомиваюся я однако... Об акации  прошлогодней память ещё сохраняет некоторые убийственные моменты, когда приходилось кормить пчёл, а то и чистить ульи от погибших от голода семей. :IMHO1:

• Like 4
13 минут назад, Гурович сказал:

питання від якої ціни рахувати. Торік найнижча ціна була 400 грн.

• Like 3
22 хвилини тому, mary@sko сказав:

Неужели "початкивци", а они основные покупатели, как не крути, будут регистрироваться не имея ещё и пчел? :dntknw:

Так что эта дотация - то бутылка водки и закусь для грузчиков от пакетчика. Те деньги получат прежде всего продавцы ,а не покупатели. То где же тут логика? :ah:

Edited by luka
  • Like 2
12 хвилин тому, Гурович сказав:

Володя, что то я у себя ничего подобного не замечаю, особенно расплода.

Значить у Вас ситуація веселіша... Але Южноукраїнськ - це не весь південь... 

• Like 1
28 хвилин тому, medhon сказав:

Золотые слова. Согласен полностью. Вы точно мою мысль высказали !  :ay::az:

• Like 3
31 минуту назад, medhon сказал:

А может купивший пакеты на опт ничего не сдаст ,а продаст всё на рынке 

30 кг Х минимум 80гр за кг =2400 -1500=900 гр приварок грязными 

• Like 5
32 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Кажуть що знов має бути?

В бюджете немеряно денег ,всем дадут ,

даже тем кто в этом году не подавал 

1 млрд найдут легко 

12 минут назад, davolodya сказал:

Значить у Вас ситуація веселіша... Але Южноукраїнськ - це не весь південь... 

Нормально зимуют , что то отойдет, но в пределах нормы, и расплода нет. И никто не плачется, а вам прям отчитываюся?

• Like 2
55 хвилин тому, Гурович сказав:

якшо рахувати шо дехто вторік продавав по 450, то можна й на три множити

59 минут назад, luka сказал:

Сомиваюся я однако... Об акации  прошлогодней память ещё сохраняет некоторые убийственные моменты, когда приходилось кормить пчёл, а то и чистить ульи от погибших от голода семей. :IMHO1:

Тоже помню, как я соидинял 10 ки хвостов, после продажи пакетов в 2020, так как матки не сеяли там, по 3, 4 недели. Только толку, было мало с этого. Так что продавцам пакетов в прошлом году, тоже не сладко было. Все в том году пострадали и не думайте, что только медовики. Так, что вот как то так....

• Like 1
17 минут назад, gardener сказал:

якшо рахувати шо дехто вторік продавав по 450, то можна й на три множити

Лучше на 3.5.:rolleyes:

• Like 1
  • Haha 1

Он на форумі кум "Винодела" поставив 2700 за сімю,; хоч бери хоч ні -продасть добре ,не продасть -:теж не заплаче ! Той хто буде впевнений у своему товару - то і під шумок ціну не дешеву поставить! 

Що до мене - маю уточнити ,чи не мае ріпаку випадково поблизу ,якщо е то і мови про продаж не мае ! 

• Like 2
4 часа назад, medhon сказал:

. Окрім того, правильно зазначили вище, цукор виріс в ціні більш аніж вдвічі. 

Вчера звонил на Умань то сахар  950 гр.  май июнь я покупал по 500 с чем то там.. так что МЕНЬШЕ чем в 2 раза..

• Like 4
19 хвилин тому, asot сказав:

Що до мене - маю уточнити ,чи не мае ріпаку випадково поблизу ,якщо е то і мови про продаж не мае ! 

в мене половину передискували. і шо цікаво, сіяли разом. По ячменю - ріпак прекрасний, а той шо після пшениці - весь передискували