Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, asot сказал:

В тому році були мабудь найдешевші- але погода вирівняла всіх під лінійку і дорогі,дешеві та дала усім шанс на нормальну ціну меду !

Може зроблять висновки з цього ...мабудь 

Да все дешевые и слабые просто посыпались с голоду или ничего не принесли... А то что было сильное и здоровое то хоть что-то принесло в этот чудо 2020 год...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2021 в 19:20, Николай77 сказал:

Як засвідчує досвід дешеві пакети дорогий мед, дорогі пакети дешевий мед.

Мы это знаем и это главное )) качели ...но вдруг ,на это у людей и Надежда я так думаю ,я вдруг больше не играю)... Но если здавать мёд рас в три  четыре года риски с ценной снизятся в разы. И для всех нас ,медовое направление ,пакетное направление выгодно именно это утверждение..Уйти от рисков ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17.01.2021 в 11:05, asot сказав:

Того року ця тема була "червона"  ,йшли постійні суперечки за ціну : тим дорого,тим дешево ! Що трапилось в 2020/21 ? Ніхто не продае і не купуе ? Обяв у олх не багато ( у вінн обл),але ціни не набагато відрізняються від 20 року- найвища за 4р.р  1200 ,е і по 800 ,1000!Мед піднявся,але ажіотажу не мае - може це й на краще...

Або ж форумчани вже продали і обговорювати нічого)))

 

 

 

Всі чекають коли ціна встановиться на рівні 1500 грн. щоб не продишивити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mary@sko сказал:

Всі чекають коли ціна встановиться на рівні 1500 грн. щоб не продишивити.

  Ціна  на мед та цукор   у квітні остаточно  визначить  ціну на пакети у травні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mary@sko сказал:

Всі чекають коли ціна встановиться на рівні 1500 грн. щоб не продишивити.

При такой цене на пакеты нет смысла работать на мёд. Весной маток пораньше вывел, 2 пакета с семьи продал и пусть до осени наращиваются, а сам на рыбалку:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mary@sko сказал:

коли ціна встановиться на рівні 1500 грн. щоб не продишивити.

Було б не погано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1500 це звичайно хороша ціна для продавця (на заході), але на сході і півдні цей пакет уже буде 2000 - трохи за круто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17.01.2021 в 11:05, asot сказав:

Того року ця тема була "червона"  ,йшли постійні суперечки за ціну : тим дорого,тим дешево ! Що трапилось в 2020/21 ? Ніхто не продае і не купуе ? Обяв у олх не багато ( у вінн обл),але ціни не набагато відрізняються від 20 року- найвища за 4р.р  1200 ,е і по 800 ,1000!Мед піднявся,але ажіотажу не мае - може це й на краще...

Або ж форумчани вже продали і обговорювати нічого)))

У покупців пакетів вибили з під ніг головний аргумент щоб поторгуватися - низька ціна на мед. І цукор піднявся. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

У покупців пакетів вибили з під ніг головний аргумент щоб поторгуватися - низька ціна на мед. І цукор піднявся. :IMHO: 

В загальному населення в країні психологія досить проста. Більшість рахує те, що є на сьогодні і вважає, що так буде скажімо за 2-5 місяців.

Тому в 2021 буде ажіотаж на пакети і відповідно і ціна. Більшість буде рахувати скільки на пакетах можна буде заробити в кінці літа, а тут ще додаткові гроші у вигляді дотації в позитив від ціни меду.

На рахунок того, щоб виставляти оголошення на продаж продавцям, то в цьому глобально немає зараз ніякої потреби, тому і їх масово і немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Гурович сказав:

При такой цене на пакеты нет смысла работать на мёд. Весной маток пораньше вывел, 2 пакета с семьи продал и пусть до осени наращиваются, а сам на рыбалку:ole_ole:

Як все просто. У 2021 році продасьте , а у 2022 році будемо  з  нетерпінням чекати Вас  за пакетами:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sanich сказал:

вибили з під ніг головний аргумент щоб поторгуватися -

Та як партизани мовчать шо одні ,шо другі))Істина одна - хто мав купити - той купить! Є деякі знайомі ,які не продались того року - будуть пакети з матками 19 року- так думаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, mary@sko сказав:

Всі чекають коли ціна встановиться на рівні 1500 грн. щоб не продишивити.

Я звичайно проти дешевих пакетів бо саме це породжує  здачу меду задешево, але в усьому є межа, якщо у Вас пакет буде 1500грн то я погоджусь , що на місцях, зокрема на півночі можна рахувати всі 1600грн. За такі кошти продам все,крім племінного матеріалу, хвости поділю на 2-3 частини  і на все літо забуду про переїзди та медові корпуси з відкачкою. Таким чином роблю висновок, що тримаючи пасіку не медову а пакетну, запрото можна пасіку множити на 2 чи 3 навіть не задумуючись про цех для відкачки меду, транспорт і всі інші проблеми кочівлі Звичайно і заявку на дотацію подам якомога вигідніше:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю чи є підстава для суттєвого здорожчання пакетів, хіба що "все дорожчає, чому пакети не повинні?". Так-то основна маса продала мед по 35 +/- гривень. Так, це не минулорічні 25, але й не теперішні 52 +/-. Окрім того, правильно зазначили вище, цукор виріс в ціні більш аніж вдвічі. Так що хіба дорожче на 200 гривень (отримані дотації на сім'ю)  у порівнянні з минулим роком і буде прийнятною більшістю покупців ціною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, medhon сказал:

Не знаю чи є підстава для суттєвого здорожчання пакетів, хіба що "все дорожчає, чому пакети не повинні?". Так-то основна маса продала мед по 35 +/- гривень. Так, це не минулорічні 25, але й не теперішні 52 +/-. Окрім того, правильно зазначили вище, цукор виріс в ціні більш аніж вдвічі. Так що хіба дорожче на 200 гривень (отримані дотації на сім'ю)  у порівнянні з минулим роком і буде прийнятною більшістю покупців ціною.

А позитивну психологію забули. І це додатково +200-+300 грн.

І отримаєте приблизно різницю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, medhon сказав:

Не знаю чи є підстава для суттєвого здорожчання пакетів, хіба що "все дорожчає, чому пакети не повинні?". Так-то основна маса продала мед по 35 +/- гривень. Так, це не минулорічні 25, але й не теперішні 52 +/-. Окрім того, правильно зазначили вище, цукор виріс в ціні більш аніж вдвічі. Так що хіба дорожче на 200 гривень (отримані дотації на сім'ю)  у порівнянні з минулим роком і буде прийнятною більшістю покупців ціною.

Давайте не путати до ціни пакетів оті 200грн так як по перше чистих після  оплати  аналізів їх близько 160грн. По друге їх мали можливість отримувати як медовик так і пакетчик, то в чому проблема, і продавець і покупець тут був у рівних умовах і даний факт не повинен впливати на ціну пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай S сказал:

Давайте не путати до ціни пакетів оті 200грн так як по перше чистих після  оплати  аналізів їх близько 160грн. По друге їх мали можливість отримувати як медовик так і пакетчик, то в чому проблема, і продавець і покупець тут був у рівних умовах і даний факт не повинен впливати на ціну пакетів.

Просто це наявні кошти до бажання купити і дотація це додатковий попит до ціни. Раз є попит відповідно є ріст ціни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Wladimir_K сказал:

В загальному населення в країні психологія досить проста. Більшість рахує те, що є на сьогодні і вважає, що так буде скажімо за 2-5 місяців.

Тому в 2021 буде ажіотаж на пакети і відповідно і ціна. Більшість буде рахувати скільки на пакетах можна буде заробити в кінці літа, а тут ще додаткові гроші у вигляді дотації в позитив від ціни меду.

На рахунок того, щоб виставляти оголошення на продаж продавцям, то в цьому глобально немає зараз ніякої потреби, тому і їх масово і немає.

Очень забавно читать вашу "аналитику")) За цену на мед я тоже помню что Вы писали "все идёт к тому что будет 30", цена выросла и сразу уже "Все шло к тому что будет скачок цены".

Вот честно, так смешно читать)))

Когда пакеты будут по 800-900, в этом году, не забудьте сказать что вы это предугадывали тоже)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Nerox сказал:

Очень забавно читать вашу "аналитику")) За цену на мед я тоже помню что Вы писали "все идёт к тому что будет 30", цена выросла и сразу уже "Все шло к тому что будет скачок цены".

Вот честно, так смешно читать)))

Когда пакеты будут по 800-900, в этом году, не забудьте сказать что вы это предугадывали тоже)

Я що я за когось маю думати, хто хоче розуміти то й розуміє. Свої пакети дешевше ніж 1500 грн. подавати не буду.

Та й на цей час свій мед я ще не здав. Обов'язково продам по ціні яка мене максимально влаштує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Просто це наявні кошти до бажання купити і дотація це додатковий попит до ціни. Раз є попит відповідно є ріст ціни.

Ні, це потрібно трактувати інакше, пакетчик мав таку ж можливість подати на дотацію, то нічого лізти в карман покупцеві, краще дивисьна те,  що продаєш і яка з його користь покупцю:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі я нічого не аналізую на загал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай S сказав:

Давайте не путати до ціни пакетів оті 200грн так як по перше чистих після  оплати  аналізів їх близько 160грн. По друге їх мали можливість отримувати як медовик так і пакетчик, то в чому проблема, і продавець і покупець тут був у рівних умовах і даний факт не повинен впливати на ціну пакетів.

Ну це ви так думаєте, а пакетчик такий сидить і прикидує одне місце до носу:"Скільки ж мені поставити?...:hmm:так, у тому році продавав по 1200 (припустимо). Значить і цього буду по 1200, але ж медовик отримав по 200 гривень лишніх на карман (свої не будуть рахуватися, як і те, що в реалі не по 200, це я вам гарантую). Плюс ящик, рамки і вощина (не факт, що здорожчають, але "все дорожчає, значить і це подорожчало"). А ще ж мед по два бакси (це я вже трохи наперед забігаю:umora:)Так, скіки ж просити?:hmm:Та йопта, 1500, не менше!:ay:". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, medhon сказал:

Ну це ви так думаєте, а пакетчик такий сидить і прикидує одне місце до носу:"Скільки ж мені поставити?...:hmm:так, у тому році продавав по 1200 (припустимо). Значить і цього буду по 1200, але ж медовик отримав по 200 гривень лишніх на карман (свої не будуть рахуватися, як і те, що в реалі не по 200, це я вам гарантую). Плюс ящик, рамки і вощина (не факт, що здорожчають, але "все дорожчає, значить і це подорожчало"). А ще ж мед по два бакси (це я вже трохи наперед забігаю:umora:)Так, скіки ж просити?:hmm:Та йопта, 1500, не менше!:ay:". 

Тут все не працює так складно. Одна сторона рахує, скільки можна заробити по такій "космічній" ціні на мед інша думає, як дорожче продати, коли є декілька покупців.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, medhon сказав:

Так, скіки ж просити?:hmm:Та йопта, 1500, не менше!:ay:". 

Ми теж   прикидуєм.....є    зустрічна пропозиція 

 

22 хвилини тому, Николай S сказав:

Я звичайно проти дешевих пакетів бо саме це породжує  здачу меду задешево, але в усьому є межа, якщо у Вас пакет буде 1500грн то я погоджусь , що на місцях, зокрема на півночі можна рахувати всі 1600грн. За такі кошти продам все,крім племінного матеріалу, хвости поділю на 2-3 частини  і на все літо забуду про переїзди та медові корпуси з відкачкою. Таким чином роблю висновок, що тримаючи пасіку не медову а пакетну, запросто можна пасіку множити на 2 чи 3 навіть не задумуючись про цех для відкачки меду, транспорт і всі інші проблеми кочівлі Звичайно і заявку на дотацію подам якомога вигідніше:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, dust сказал:

Як все просто. У 2021 році продасьте , а у 2022 році будемо  з  нетерпінням чекати Вас  за пакетами:umora:

В 21 продадим свои дорогие, а в 22 поедем за вашими дешёвыми:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я це і мав наувазі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...