Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

11 минут назад, artemishe сказал:

Сподіваюсь лише на брак меду в першому півріччі наступного року, та трошки на людську пам‘ять. Лише б не обвалили знову ціну вже наступного сезону

І Ви ще надієтесь?

• Like 1
  • Haha 1
18 минут назад, Wladimir_K сказал:

І Ви ще надієтесь?

Трошки

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Вальнуть всю дотацію і весь дохід на розширення і як мінімум 10-20 тис.т. додадуть за рік.

Я б не сумнівався.

Вы бы нам лучше погоду на год спрогнозировали.

• Like 4
  • Thanks 1
1 час назад, artemishe сказал:

Не думаю що дотація якось вплине на ціну пакетів, скоріше вона допоможе тим хто вже має пасіки трохи витратититись на різне обладнання. В основному це будуть медогонки:umora:

до купівлі бджіл і розширення пасік дуже стимулює ціна і попит на мед. Не знаю кому як мені було зрозуміло що розширюватися і купляти бджіл треба було цією весною,  бо пакети по 500 грн ми вже нескоро побачимо. Не наступної весни точно

Этой весной пакеты не покупать нужно, а продавать.

• Like 7
6 часов назад, Женя Циба сказал:

Я щось мало вірю в різке розширення.

Порожні кишені завадять цьому.

• Like 3
3 часа назад, Гурович сказал:

Этой весной пакеты не покупать нужно, а продавать.

По какой цене? Вот, в чём вопрос. Дёшево жаба давит, так как можно самому с этих пчёл мёда надоить, а дорого не купят. По чём продавать?

• Like 3
10 минут назад, mits 1 сказал:

Дёшево жаба давит, так как можно самому с этих пчёл мёда надоить

Якщо погода буде норм.

• Like 1
9 часов назад, Женя Циба сказал:

Я щось мало вірю в різке розширення.

• Like 2
51 минуту назад, ромео сказал:

Сашко правду каже,він робить ставку на інвентарь та обладнання для полегшення роботи.Цей рік показав чим меньше меду тим краща ціна,то навіщо тоді розширятися,що наробитися як ішак :dntknw:.

• Like 8
В 28.12.2020 в 21:03, mits 1 сказал:

По какой цене? Вот, в чём вопрос. Дёшево жаба давит, так как можно самому с этих пчёл мёда надоить, а дорого не купят. По чём продавать?

Продавай по цене за которую сам бы купил.  Пакеты продал - деньги в кармане, а мёда может и не быть. Да мёд ещё и качать надо, а потом продать это такой гемор...

• Like 4
28.12.2020 в 19:24, Серж 82 сказав:

Порожні кишені завадять цьому.

Щоб можливість розширення не тягнула великі кошти, для початку потрібно вкладатись в столярку, ще один плюс такого варіанту --зима коротка лишнього точно наклепати не встигнете:umora:, спина підкаже коли зупинитись:umora:

• Like 5
  • Haha 5
1 минуту назад, Николай S сказал:

Щоб можливість розширення не тягнула великі кошти, для початку потрібно вкладатись в столярку, ще один плюс такого варіанту --зима коротка лишнього точно наклепати не встигнете:umora:, спина підкаже коли зупинитись:umora:

Сьогодні ремень на станку гавкнув, от думаю чи їхати завтра купляти чи може кому передати на автобус щоб купили.

• Like 1
2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Сьогодні ремень на станку гавкнув, от думаю чи їхати завтра купляти чи може кому передати на автобус щоб купили.

Должен быть в запасе. Запас карман не тянет.

• Like 1
  • Confused 1
9 хвилин тому, Гурович сказав:

Должен быть в запасе. Запас карман не тянет.

Є  випадки коли легше станок викинути чим ремінь купити:umora:, звісно я про моральну сторону покупки:umora:, ну ніяк не можу заплатити за ремінь 800грн якщо станок купляв за 3 тис.:dntknw:, а Ви кажете" про запас" , "скавулить " вже років 4,  доки не гавкне не куплятиму....:umora:

Edited by Николай S
  • Like 3
6 минут назад, Николай S сказал:

Є  випадки коли легше станок викинути чим ремінь купити:umora:, звісно я про моральну сторону покупки:umora:, ну ніяк не можу заплатити за ремінь 800грн якщо станок купляв за 3 тис.:dntknw:, а Ви кажете" про запас" , "скавулить " вже років 4,  доки не гавкне не куплятиму....:umora:

За такие деньги проще шкивы переточить под нормальный ремень.

• Haha 1
29 минут назад, Николай S сказал:

Таке і у мене, думав що ще трохи  вистачить щоб рамок на пиляти, а воно як завжди - нєжданчик.

• Like 2
1 година тому, Гурович сказав:

За такие деньги проще шкивы переточить под нормальный ремень.

поликлинковий, ходит на 6 ручейках вместо 8,   пришлось отрезать  повреждённые  2ручейка,    под  приличну  нагрузку буксует, перетачивать под 1 клин без увеличения диаметра  шкива нету смысла:dntknw:

Любе ,,покращення,, в бджільництві, тобіш ціна меду, дотація, вплине на збільшення сімей в слідуючому році. Звісно, ціна пакетів зросте. На що і розраховую. 

Всі жаліються на поганий високосний 2020 рік. А він видався не таким вже й поганим: ціна меду не може не тішити, дотацію дали, перспективи на пакети обнадійливі. Чого ще хотіти?

Edited by ЮМос
  • Like 7
3 часа назад, ЮМос сказал:

Всі жаліються на поганий високосний 2020 рік. А він видався не таким вже й поганим: ціна меду не може не тішити, дотацію дали, перспективи на пакети обнадійливі. Чого ще хотіти?

Плохой он для тех кто мёд зимой- весной сбросил по24- 25-27 гр..  а  так у меня в принципе нормально. хотелось бы лучше на спасибо и на этом.

• Like 5
  • Thanks 2
1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Плохой он для тех кто мёд зимой- весной сбросил по24- 25-27 гр..  а  так у меня в принципе нормально. хотелось бы лучше на спасибо и на этом.

Ніхто ні в кого силою не забирав самі винесли і загрузили. 

• Like 3
3 часа назад, uam_63 сказал:

Ніхто ні в кого силою не забирав самі винесли і загрузили. 

А некоторые и без денег отдавали потом ждали от недели и до пару месяцев. Ну то такое. главное баласт вовремя сбросили .

• Like 2
10 часов назад, Женя Циба сказал:

Лохотроном попахивает. Вытрусили пчёл в мешок :evrika: ...    Это типа пасеку не покажу что бы Вы её не украли. но деньги на карточу пожалуйста перевидите  ???

• Haha 1
6 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Лохотроном попахивает. Вытрусили пчёл в мешок :evrika: ...    Это типа пасеку не покажу что бы Вы её не украли. но деньги на карточу пожалуйста перевидите  ???

6 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Это точно,все и Вы в том числе показывают свои пасеки даже не с целью продать пакеты,и то не боятся что спрут,

У нас тут тишь да благодать, а на фейсбуке пошла жара. От - куплю по 500 грн. До - продам по 1400. Зрители неистовствуют. :af:

• Like 2
  • Haha 1