Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

36 минут назад, Лектор сказал:

так какая все таки будет цена за пакет? а то что тут что на п.биз как то по хаванагильски - договорная, посмотрим, подумаем. 

на весну собираюсь покупать, не знаю какую валюту готовить , то ли договорную то ли подуманую.

Готовь зелёную и побольше. Цена более - менее установится после облёта. Будет видно качество семей и понятно сколько чего осталось живого.

• Like 6
1 час назад, Лектор сказал:

так какая все таки будет цена за пакет? а то что тут что на п.биз как то по хаванагильски - договорная, посмотрим, подумаем. 

на весну собираюсь покупать, не знаю какую валюту готовить , то ли договорную то ли подуманую.

Що найменше + 30-40% до минулорічної.:IMHO:

• Like 1
1 час назад, Гурович сказал:

Готовь зелёную и побольше.

заготовлено))!

3 минуты назад, Женя Циба сказал:

Що найменше + 30-40% до минулорічної.

тот сезон я пропустил, можно циферку +- "трамвайная остановка"))

10 минут назад, Лектор сказал:

заготовлено))!

:IMHO:пакет від 1100 -1300, сім'я на кінець квітня 1800-2000.Думаю десь так,бо я наприклал більше би не дав,і за меньше би не продав.Але по весні побачимо,сім'ї слабоваті,а в що воно обернеться :dntknw:

• Like 3
19 минут назад, Лектор сказал:

заготовлено))!

Сім'я 2000 -2200 пакети 1100-1200 грн.  Бакфаст ф1.

• Like 1

На самом деле пришел к выводу что данная тема чисто так, порассуждать не о чем. Цены будут разные, как и в прошлом году. Кто-то по Овер-прайсу отдаст, кто-то за копейки. 

• Like 4

но тем не менее, можно прицениться , подготовится! и морально и материально! 

спасибо !

• Like 1
В 15.08.2020 в 22:19, Wladimir_K сказал:

Випаде зимою сніг і підніметься оптова ціна меду і знову будуть черги бажаючих "швидко розбагатіти". 

і далі по колу.... "цикл 5 років"?

36 минут назад, valik1986 сказал:

і далі по колу.... "цикл 5 років"?

Цей цикл буде більш критичним і для багатьох більш плачевним. Просто зайдемо в нього на довше і на більших об'ємах.

На сьогодні ми підходимо до вершини, далі 2021 р. плато і почнеться спуск.

• Like 4
7 минут назад, Wladimir_K сказал:

На сьогодні ми підходимо до вершини

Як це "до вершини"? :blink: 

Ще 3 місяці назад були на дні, падали туди довго, там були ще довше,  а тепер вже "вершина" на горизонті? :dntknw:

От блін, або йдемо швидко або вершина низько...:hmm:

• Like 2
10 минут назад, ромео сказал:

Як це "до вершини"? :blink: 

Ще 3 місяці назад були на дні, падали туди довго, там були ще довше,  а тепер вже "вершина" на горизонті? :dntknw:

От блін, або йдемо швидко або вершина низько...:hmm:

Дно ми пройшли ще весною цього року. 

А зараз подивитесь ціну пакетів весною.

• Like 1
20 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Цей цикл буде більш критичним і для багатьох більш плачевним. Просто зайдемо в нього на довше і на більших об'ємах.

На сьогодні ми підходимо до вершини, далі 2021 р. плато і почнеться спуск.

Якщо наступний рік буде такий же "медовитий" то вершини досягнемо через рік, при гарному медозборі в ямі опинимось в серпні.....

• Like 2
Только что, Николай S сказал:

Якщо наступний рік буде такий же "медовитий" то вершини досягнемо через рік, при гарному медозборі в ямі опинимось в серпні.....

Ми не центр всесвіту і у нас ринок стабільний. Цього року просто повезло, що так склалось. Основна причина зростання ціни знаходить не в Україні.

Цьогорічного врожаю було б достатньо при звичайному експорті і ще перехідні лишилися б.

• Like 1
1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Ми не центр всесвіту і у нас ринок стабільний. Цього року просто повезло, що так склалось. Основна причина зростання ціни знаходить не в Україні.

Цьогорічного врожаю було б достатньо при звичайному експорті і ще перехідні лишилися б.

Саме це і малось на увазі врожайність не у нас а в цілому....

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

А зараз подивитесь ціну пакетів весною.

так вона буде високою чи низькою?, Після Вас я викладу свою думку, всього два слова, вибиріть!

7 минут назад, larson сказал:

так вона буде високою чи низькою?, Після Вас я викладу свою думку, всього два слова, вибиріть!

З чого ціна на пакети може бути низькою?

Тут знову будуть черги,яким навіяло з космосу про бізнес на бджолах і тих хто їх невміє утримувати.

Ціна меду висока, а ще дотацію дали і будуть і маток і пакети і медогонки купувати.

18 минут назад, Николай S сказал:

Не забувайте, що знавці бізнесу на бджолах почнуть активно розмножатися і розширятися.

• Like 3
2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Тут знову будуть черги,яким навіяло з космосу про бізнес на бджолах і тих хто їх невміє утримувати.

Ціна меду висока, а ще дотацію дали і будуть і маток і пакети і медогонки купувати.

добавте ще погану зимівлю... 

• Like 2
3 минуты назад, ромео сказал:

добавте ще погану зимівлю... 

Це само собою, на більшій території України була посуха у серпні і бджоли мали пилкове голодування, що призвело до формування неповноцінного покоління бджоли, на додачу, яку побив добре кліщ і ця  бджола пішла в зиму. Думаю у багатьох вже є значна осип бджоли в підмор.

• Like 3
4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Не забувайте, що знавці бізнесу на бджолах почнуть активно розмножатися і розширятися.

Та я не забуваю, :umora:  столярку замкнув, ключі вложив в зип пакет і викинув у квітник, як сніг розтане  то знайду, :umora:

• Haha 4
Только что, Николай S сказал:

Та я не забуваю, :umora:  столярку замкнув, ключі вложив в зип пакет і викинув у квітник, як сніг розтане  то знайду, :umora:

Пакети готуйте.

І не продешивіть

• Haha 1

може бути низькою?

дякую за щирість, але все ж буде низькою, відносно, пропозиція буде більшою за попит, і знаєте чого, того шо всі читають одні і ті самі книжки, а там , для нас, пишуть один самий головний протиройовий прийом, це відводки, їх же треба буде десь дівати, я ще не дивився відео Баскевича з пасіки Величко, та і думаю нічого там дивитись окрім кількості сімей, а вона вказана в назві ролика,  і те саме у всіх , як намене, насиченість вже пройшла, с під матрасів діставать і в бжільництво вкладать вже не будуть. Тому намагатимуться весною пакетів з пасік побільше згрузить, а ще є парки шестирамочників, та й не така , поки що покана зімівля.

• Like 1
1 минуту назад, larson сказал:

дякую за щирість, але все ж буде низькою, відносно, пропозиція буде більшою за попит, і знаєте чого, того шо всі читають одні і ті самі книжки, а там , для нас, пишуть один самий головний протиройовий прийом, це відводки, їх же треба буде десь дівати, я ще не дивився відео Баскевича з пасіки Величко, та і думаю нічого там дивитись окрім кількості сімей, а вона вказана в назві ролика,  і те саме у всіх , як намене, насиченість вже пройшла, с під матрасів діставать і в бжільництво вкладать вже не будуть. Тому намагатимуться весною пакетів з пасік побільше згрузить, а ще є парки шестирамочників, та й не така , поки що покана зімівля.

Не буде пропозиція великою.

У мене лежаки 3 роки лежали. Частину батьки взяли для квочок і тут звонить сьогодні брат, каже хочуть їх купити.

Психологію українську я вивчив за ці роки досконало.

Це у нас можуть вибрати влада з людей, які взагалі не уявляли в реальності, що це таке.

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

ну об заклад не будем битись, просто запомним цю дату і сторінку, весною глянем:az:

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Пакети готуйте.

І не продешивіть

Тобто Ви натякаєте наступний рік спродатись пакетами, а не акцентуватись на меду?:hmm:

• Sad 1
1 минуту назад, larson сказал:

ну об заклад не будем битись, просто запомним цю дату і сторінку, весною глянем:az:

Пропозицію зрізала ціна на пакети цього року і погана зимівля.

Только что, ромео сказал:

Тобто Ви натякаєте наступний рік спродатись пакетами, а не акцентуватись на меду?:hmm:

Можна і в мед пограти. Все буде залежати від ціни входу в сезон.