Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

Только что, Стахановский сказал:

Весна покажет.

А зачем ждать весну, если осень уже показала?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

На рахунок пакетів напишу свою думку, чому попит буде вищий і ціна те ж.

По перше ціна оптова меду зросла, що додає позитивної психології і бажання збільшувати кількість.

Пакетів буде менше, так як цього року на них була вже дуже низька ціна і собівартість пакетів те ж виросла.

І остання позиція на більшій території України стан сімей цього року гірший пішов в зиму, цьому сприяли погані умови серпня-вересня у більшості сімей було пилкове голодування, яке не сприяло достатній кількості молодої бджоли для зимівлі і тривалості життя. У багатьох сім'ях вже є по Україні відхід бджоли.

 На додачу цього року через сприятливі погодні умови вивелося 2-3 додаткових покоління кліща.

Ще один можливий фактор. Цей сезон дуже і дуже нестандартний. Суцільний форс-мажор. Думаю, що випробування на міцність ще не завершено. Тож по "закону жанру" зима має також припіднести сюрпризи. Здається мені, що із зими вийдуть далеко не всі... Періодично в Україні трапляються катастрофічні зимівлі. Чи не підійшла пора?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

Ще один можливий фактор. Цей сезон дуже і дуже нестандартний. Суцільний форс-мажор. Думаю, що випробування на міцність ще не завершено. Тож по "закону жанру" зима має також припіднести сюрпризи. Здається мені, що із зими вийдуть далеко не всі... Періодично в Україні трапляються катастрофічні зимівлі. Чи не підійшла пора?

З плюньте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, ромео сказал:

 Періодично в Україні трапляються катастрофічні зимівлі.

Умеете дать повод для раздумий... Только закончился этот сезон который доконал своими сюрпризами а тут вы с этой фразой... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Гурович сказал:

Всё познаётся в сравнении. Помню был один сезон - ну вообще п...  Но перезимовали все. Долго развивались, не спорю, но и мёда взяли тогда прилично. В этом году пчелы в зиму, против прошлого года, меньше. Но это не критично:IMHO1:. Кормов более чем, перезимуем. Ну это я о себе - за других не скажу.

Бджоли значно слабші ніж того року (особисто в мене,  та й в багатьох). В середньому 4-5 вуличок. Дуже мало сильних сімей,  та досить багато різної малечі з молодими матками силою 3-4 вулички. Якщо зима буде помірна, у думаю перезимуємо нормально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

Є багато тривожних дзвіночків. Це, звичайно не статистика, але уявлення про стан справ дещо дає...

Ви опишіть стан на Вашій пасіці, а то в нас звикли ,дзвіночки,Васі, Петлі, хтось десь. У нас не чув ніяких дзвіночків, звичайні сім'ї пішли в зиму, зимують.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, artemishe сказал:

Дуже мало сильних сімей

Я би сказав,що навіть зовсім мало .В основному середняки ;).  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Сергей 2014 сказав:

Ви опишіть стан на Вашій пасіці, а то в нас звикли ,дзвіночки,Васі, Петлі, хтось десь. У нас не чув ніяких дзвіночків, звичайні сім'ї пішли в зиму, зимують.

Зазвичай пускаю в зиму досить сильні сім'ї - в середньому 7-8 вуличок, бувають і сильніші. Цей сезон такою силою похвалитися не можу - сім'ї значно слабші, в середньому 5-6 вуличок, кілька сімей є і по 4вулички, кормів у всіх більш ніж достатньо. Слабачків пооб'єднував ще з осені. Критичного ніби нічого нема, але ситуація оптимізму не додає... Схожа ситуація в дуже багатьох пасічників по Україні, з багатьма часто спілкуюся.

Те, що Ви нічого такого  не чули, не означає, що проблеми нема...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, davolodya сказал:

сім'ї значно слабші, в середньому 5-6 вуличок, кілька сімей є і по 4вулички, кормів у всіх більш ніж достатньо. Слабачків пооб'єднував ще з осені.

Я думаю в багатьох така само ситуація. Мої теж пішли в зиму слабшими в порівнянні з минулим роком. Не критично, але слабші. Не знаю як у кого, а в мене далося взнаки, сухі без дощів кінець літа, і осінь. З пилком проблема у мене була суттєва. Кліща немає, бо я його гидоту травлю постійно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

06.12.2020 в 22:28, davolodya сказав:

Зазвичай пускаю в зиму досить сильні сім'ї - в середньому 7-8 вуличок, бувають і сильніші. Цей сезон такою силою похвалитися не можу - сім'ї значно слабші, в середньому 5-6 вуличок,......

Всі мої земляки кажут теж саме, в основному  сила сімей слабіша, але  не без винятків, я наприклад заніс в зимівник лише тих де  клуб  4-5 рамок, де є 6 рамок або більше  лишив на вулиці, тепер легко порахувати слабачків на пасіці(тих що в зимівнику)  30% від всієї кількості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня позвонил первый желающий купить пчелопакеты... :blink: При том что я даже объявление не давал еще... Оказалось в архиве объявлений нашел.... Говорит что пол пасеки уже тю тю... Вот такой вот год.... Аж захотелось к своим заглянуть.... Вдруг что не так....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Александр К. сказал:

Аж захотелось к своим заглянуть.... Вдруг что не так....

Кочергой пошарудить ,что бы лучше зимовали ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Мико сказал:

Кочергой пошарудить ,что бы лучше зимовали ?

Хожу к пчелам до последнего облета а потом уже 20\2 там уже и смотрю надо ли что-то... Раньше бегал чаще терпелка подводила и неопытность... А сейчас просто к слову написал что за своих перепугался...

31 минуту назад, Мико сказал:

Кочергой пошарудить ,что бы лучше зимовали ?

 

7 минут назад, Александр К. сказал:

Хожу к пчелам до последнего облета а потом уже 20\2 там уже и смотрю надо ли что-то... Раньше бегал чаще терпелка подводила и неопытность... А сейчас просто к слову написал что за своих перепугался...

А у меня пчелы во дворе стоят и чтоб заглянуть далеко ездить не надо ... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво,як цього сезону поведуть себе ціни на пакети після  цьогорічного  *пшику* на акації?.. :ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, dacha сказал:

Цікаво,як цього сезону поведуть себе ціни на пакети після  цьогорічного  *пшику* на акації?.. :ah::dntknw:

Поки всі в режиме ожидания. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось тепер і в когорті пакетчиків  появляться "ждуни" і "ДД", бо тільки  самогубці зможуть прив"язуватись до минулорічних цін на пакети.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, dacha сказав:

Цікаво,як цього сезону поведуть себе ціни на пакети після  цьогорічного  *пшику* на акації?.. :ah::dntknw:

вже неодноразово писали разом з розрахунками, що  пакети на акацію потрібні дуже ранні і значно сильніші, мало хто з покупців розраховує на акацію з пакетів, то я гадаю, що більший вплив на ціну пакетів матиме цьогорічний  " пшик" по соняху в південних областях.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні розмовляв з пасічником з Херсонської обл.каже після такого медозбору який був цего року,його колеги по троху продають пасіки обладнання та інший реманент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Сьогодні розмовляв з пасічником з Херсонської обл.каже після такого медозбору який був цего року,його колеги по троху продають пасіки обладнання та інший реманент.

А що тут поробиш? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Николай S сказав:

вже неодноразово писали разом з розрахунками, що  пакети на акацію потрібні дуже ранні і значно сильніші, мало хто з покупців розраховує на акацію з пакетів, то я гадаю, що більший вплив на ціну пакетів матиме цьогорічний  " пшик" по соняху в південних областях.

Але ж пакетами можна просто підсилити зимові сім'ї, створюючи медовики...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Сьогодні розмовляв з пасічником з Херсонської обл.каже після такого медозбору який був цего року,його колеги по троху продають пасіки обладнання та інший реманент.

саме це і матиме реальний вплив на пакети......в додачу, різкого підвищення ціни меду яке б перекрило недобір однозначно не буде то виходить потребу пакетів можуть закрити за рахунок місцевих  сімей, виставлених на продаж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Николай S сказав:

саме це і матиме реальний вплив на пакети......в додачу, різкого підвищення ціни меду яке б перекрило недобір однозначно не буде то виходить потребу пакетів можуть закрити за рахунок місцевих  сімей, виставлених на продаж.

Ще ж не відомо, як перезимують...

Оті  минулорічні відосики з 'майстрами бджолококами' вже почали з'являтися на Ютюбі:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Але ж пакетами можна просто підсилити зимові сім'ї, створюючи медовики...:IMHO:

і скільки таких бажаючих, гадаю вони погоди з ціною пакетів не роблять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

саме це і матиме реальний вплив на пакети......в додачу, різкого підвищення ціни меду яке б перекрило недобір однозначно не буде то виходить потребу пакетів можуть закрити за рахунок місцевих  сімей, виставлених на продаж.

Так отож,ще років 5-8 назад всі думали,що бджоли можна купити лише на заході,а потім до центра дійшло,що можна пакети продавати,а не чекати акації раз в три роки,а зараз продають всі,але мало кому вони потрібні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Женя Циба сказав:

Так отож,ще років 5-8 назад всі думали,що бджоли можна купити лише на заході,а потім до центра дійшло,що можна пакети продавати,а не чекати акації раз в три роки,а зараз продають всі,але мало кому вони потрібні. 

тим хто на півночі пропонуйте, :umora: але не жаднічайте з ціною :hmm:по підказці пана Леоніда заберем для підсиленя( без маток)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...