Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

Гуляють неплодки ...

Всі хотіли чим пораньше ....і шо ?? В тому році - все чітко - з 1 - 10 травня продаж - і на 15- 16 матки лупились у хвостах підсажені .А в цьому : хто коли хотів тоді і продавав...чіплявся за покупця на - приїжай і бери - бо по іншому б нічого й не продав !! Зимувати напевно піду на 10 - 15 сімей менше ...мабудь!В планах замінити всі матки - сусідні невеличкі пасіки перевести на карніку ( якщо вломаю)тай думаю на цьому буде ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гуляють неплодки ...
Всі хотіли чим пораньше ....і шо ?? В тому році - все чітко - з 1 - 10 травня продаж - і на 15- 16 матки лупились у хвостах підсажені .А в цьому : хто коли хотів тоді і продавав...чіплявся за покупця на - приїжай і бери - бо по іншому б нічого й не продав !! Зимувати напевно піду на 10 - 15 сімей менше ...мабудь!В планах замінити всі матки - сусідні невеличкі пасіки перевести на карніку ( якщо вломаю)тай думаю на цьому буде ! 
В мене якраз матка яка вийшла 7 травня вже сіє...
А от матка яка вийшла 13 травня... Не знаю чи засіє...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вийшли  18 , 25 була тільки хороша погода! Але ніхто ще не сіе ........почекаем ще недільку і будуть кардинальні дії ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.05.2020 в 11:02, Женя Циба сказал:

Хто купив пакети по 1000 гр.,судячи з погоди,відчувають що їх облапошили,той пакет прийдеться два роки відбивати,з такими медозборами.

А той хто продав по 400 мабуть вже бачить що лишиться без бджіл взагалі. А якщо у вуликах ще щось є то мабуть ті гроші підуть на цукор (якщо вони ще є).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

величина ціни це точка рівноваги між двома сторонами (покупець-продавець)... Ніхто нікого в ціні не обманув, при цих погодніх умовах по факту проблему мають хвости з неплідками, пакети підкормлюють щоб взяти сонях , акація і все інше з пакета то лотарея і при формуванні ціни пакета всі покупці говорили що акацію не качають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.05.2020 в 12:57, Серж 82 сказал:

А той хто продав по 400 мабуть вже бачить що лишиться без бджіл взагалі. А якщо у вуликах ще щось є то мабуть ті гроші підуть на цукор (якщо вони ще є).

Так, але той хто не продав зовсім і на цукор грошей не має (а їх і не було), а повинен годувати більше сімей бо не продав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, F.A.V. сказал:

Так, але той хто не продав зовсім і на цукор грошей не має (а їх і не було), а повинен годувати більше сімей бо не продав.

І є навіть такі ,в яких 15 сімей з голоду посипалось..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, igorstep сказав:

І є навіть такі ,в яких 15 сімей з голоду посипалось..

І це на Львівщині,нерозумію такого.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Ворон сказал:

І це на Львівщині,нерозумію такого.:hmm:

Бджоломори викачали в нуль , а заміну не дали , типу ''хай самі пасутся'' ... Таких багато.  І вони не переймаються загибелью бджіл,  думають що ще наловлять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Valik740 сказав:

Бджоломори викачали в нуль , а заміну не дали , типу ''хай самі пасутся'' ... Таких багато.  І вони не переймаються загибелью бджіл,  думають що ще наловлять

Я такого нерозумію,качав тільки надставки,мед що в гніздах,це корм на зиму,ніколи неріжу гілку,на якій сам сижу,дорого це.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.05.2020 в 11:02, Женя Циба сказал:

Хто купив пакети по 1000 гр.,судячи з погоди,відчувають що їх облапошили,той пакет прийдеться два роки відбивати,з такими медозборами.

Ну, вибачте. А ви що хотіли, щоб з бджолами вам ще і прогноз погоди на весну з літом подавати?!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.05.2020 в 17:06, whale сказал:

величина ціни це точка рівноваги між двома сторонами (покупець-продавець)... Ніхто нікого в ціні не обманув, при цих погодніх умовах по факту проблему мають хвости з неплідками, пакети підкормлюють щоб взяти сонях , акація і все інше з пакета то лотарея і при формуванні ціни пакета всі покупці говорили що акацію не качають.

Гарно підмітили, акації не качають. Життя, як не крути іде по спіралі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, F.A.V. сказал:

Так, але той хто не продав зовсім і на цукор грошей не має (а їх і не було), а повинен годувати більше сімей бо не продав.

Цей рік особливо внесе свої корективи ведення бджолиного господарства в ціновій політиц 2021року. Або збільшуй і скидуй ціну, або зменшуй і шукай іншу роботу. Є ще третій варіант, тримай стільки, щоб не бути залежним від різних факторів. Цінуй свою працю і щоб утримання бджіл приносило задоволення і частковий прибуток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, igorstep сказал:

І є навіть такі ,в яких 15 сімей з голоду посипалось..

мед потрібно лишати сім*ям, а не викачувати все під ноль. Знаю таких у нас: питаю ти мед качав?Так. Як взяв? Викачав усе! А бджолам, щось лишив? Ні, хай носять. Той не дивно, дощі пішли і бджоли посипались. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю невелику пасіку. Кожного року продаю пакети, або частину сімей. Цей рік не виключенням був. Звісно ціну пакета опустив в порівнянні з минулого роком. Продавав по 900грн. за 4рр.після 7.05. Цьогорічна весна була дощова і частина роїв було вийшло, але тут скоріше мій косяк, пропустив маточники, сім"ї були сильні.

Щоб там не говорили, що ми лазимо по деревах і ловимо роїв, виставляю ролик з власної пасіки:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Yaroslav сказав:

Цей рік особливо внесе свої корективи ведення бджолиного господарства в ціновій політиц 2021року. Або збільшуй і скидуй ціну, або зменшуй і шукай іншу роботу. Є ще третій варіант, тримай стільки, щоб не бути залежним від різних факторів. Цінуй свою працю і щоб утримання бджіл приносило задоволення і частковий прибуток. 

 оптову ціну меду формує кількість викачаного соняшника і алчность експортерів -він в основному йде на експорт.А весняний мед і другі екзотичні сорти можна легко продати в роздріб .якщо не дерти ціну.І вкладати гроші в бджільництво не рекомендую.бо можна залишитись ні з чим.Бо деякі поробили точки по 2000 сімей і прогнозовано обанкротились.Особисто мене оптова ціна меду не цікавить.Медозбори в нас в наших умовах (вітри,засуха і бідні суглинки) невеликі(30-40 кг із зимувалої сімї),тому мед легко розходиться по постійних клієнтах по 67 грн за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ворон сказал:

І це на Львівщині,нерозумію такого.:hmm:

 

3 часа назад, Valik740 сказал:

Бджоломори викачали в нуль , а заміну не дали , типу ''хай самі пасутся'' ... Таких багато.  І вони не переймаються загибелью бджіл,  думають що ще наловлять

Тут  все сказано ,але я би сказав не бджоломори,а хапуги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, F.A.V. сказал:

Так, але той хто не продав зовсім і на цукор грошей не має (а їх і не було), а повинен годувати більше сімей бо не продав.

На щастя ми прорвались без підгодівлі. У двадцятих числах травня прокачали магазини. Зараз гарно працюють до обіду на залишках акаціі, а з обіду на свидині. На вечір активно сушать аж гул стоїть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.06.2020 в 09:08, Ворон сказал:

Я такого нерозумію,качав тільки надставки,мед що в гніздах,це корм на зиму,ніколи неріжу гілку,на якій сам сижу,дорого це.:hi:

Это по тому что у вас нету рапса . Был бы рапс - качали бы все под чистую .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, цыганок сказав:

Это по тому что у вас нету рапса . Был бы рапс - качали бы все под чистую .

Все правильно,в мене немає рапсу,але є ріпак,тому хід подій це неміняє,вам ще далеко що це зрозуміти,:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Ворон сказал:

Все правильно,в мене немає рапсу,але є ріпак,тому хід подій це неміняє,вам ще далеко що це зрозуміти,:hi:

Нету рапса  но есть ріпак  -  логика железная :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, цыганок сказав:

Нету рапса  но есть ріпак  -  логика железная :umora:

Я вибачаюсь,але нерозуміти мови,країни в якій живеш,це ідеотизм,і це висновок такий,зробив не я.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ворон сказал:

Я вибачаюсь,але нерозуміти мови,країни в якій живеш,це ідеотизм,і це висновок такий,зробив не я.:hmm:

Я вижу вы  не только  спец  в пчеловодстве но и о ..... ный  лингвист :umora:  . В каком направлении вы  еще нас удивите:blink: ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Ворон сказав:

Я вибачаюсь,але нерозуміти мови,країни в якій живеш,це ідеотизм,і це висновок такий,зробив не я.:hmm:

Повністю підтримую! 

 

11 хвилин тому, цыганок сказав:

Я вижу вы  не только  спец  в пчеловодстве но и о ..... ный  лингвист :umora:  . В каком направлении вы  еще нас удивите:blink: ?

 

Якраз той випадок що повідомлення виглядає смішним і має соромити саме автора

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, dmav сказал:

Повністю підтримую! 

 

Якраз той випадок що повідомлення виглядає смішним і має соромити саме автора

:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...