Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

для тих хто відправляє пакети поштою - прохання щільніше збивати ящики і слідкувати за отворами. Я сам недавно збивав заводські - стінки всі косі і не підходять одна одної, потрібно підганяти

дружина сьогодні ловила карпатських бджіл по відділенню :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я дико вибачаюся Ги-гиии, але при ціні тут створеній 500грн за пакет, до мене завтра приїдуть купляти на місці по 1000 грн.:dntknw:, я їм пояснював, що зараз є маса оголошень по 500 грн. і , що вони їх можуть придбати, а вони мені таким не файним словом сказали(фу), нехай то гі...о купляют ,ну тії (фу). Ось така ..... , як казав дід Панас.:)

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

для тих хто відправляє пакети поштою - прохання щільніше збивати ящики і слідкувати за отворами. Я сам недавно збивав заводські - стінки всі косі і не підходять одна одної, потрібно підганяти

дружина сьогодні ловила карпатських бджіл по відділенню :wave:

можу дати номер телефону одного товариша, він на меблевій фабриці ящики ці робить, це витвір мистецтва (точність деталей, зборка, все шліфоване, а ціна сміхотворна, дешево ), оптова ціна і не великі партії 5грн різниця, пишіть в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, artemishe сказав:

Реальність на даний час така - на західній можна купити 500-600 гривень.  Але теж немає дурних і 4 рамки розплоду від бруска до бруска ніхто не віддасть за ці гроші.  Хлопці вибирали з 20 рамок кращі і далі дотрушували бджоли. Рамки чорні.

У нас по мєсту ціна 1000 гривень.  Особисто я віддав останню партію по 900 і на цей рік закрив питання

Звісно що є дешеві пакети, але якщо

- хочеш 4рамки компактного розплоду

- на рамках кольору світліше від чобота

- з матками минулорічними штучного виводу від хороших материнок

- і з доставкою в медоносний регіон,

То це коштує від 1000грн

А далі шановні покупці вибирайте чим саме з даного переліку ви готові пожертвувати, або ж готуйте тисячу

общем, як казав дід Панас ось така ня малята, а точніше схема продажу за 500 вскрита, дальше після тих сапогів чорних вспливуть шкарпетки із запахом столярського клею, ну це як кажуть на всі гроші, щоб показати чим за 500 хороші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, miro сказав:

можу дати номер телефону одного товариша, він на меблевій фабриці ящики ці робить, це витвір мистецтва (точність деталей, зборка, все шліфоване, а ціна сміхотворна, дешево ), оптова ціна і не великі партії 5грн різниця, пишіть в приват.

Цікавить.

Скиньте будь ласка контакти в приват

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьгодні був останній покупець минулорічний: по 800 грн забрав .

Той рік по 1000 грн 17 травня купував.

А ще розказав ,як спокусився на 5 шт по 500 грн у Полт обл .( Був у рейсі) .І потім грався з ними цілий сезон((

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і шо, приїхали і купили по 1000грн? я хотів написати але збрешу, додали на кожну по 100 грн. , бо такої бджоли в них ще не було,мда:ah:.

дякуючи @Богдан1  та @alex64 було завезено Майн. Сьогодні цією бджолою продоктує і @davolodya і Шпак Ігор, Юра Демків, і ця бджола вартує тих грошей:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

і шо, приїхали і купили по 1000грн? я хотів написати але збрешу, додали на кожну по 100 грн. , бо такої бджоли в них ще не було,мда:ah:.

дякуючи @Богдан1  та @alex64 було завезено Майн. Сьогодні цією бджолою продоктує і @davolodya і Шпак Ігор, Юра Демків, і ця бджола вартує тих грошей:)

Цiкаво звiдки вони знають ,що ця бджола вартуе тих грошей ? Вони працювали з нею ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Сергей 2014 сказав:

Цiкаво звiдки вони знають ,що ця бджола вартуе тих грошей ? Вони працювали з нею ?

:hmm:, невже косяк подумав:umora:.Вони бачили , як ВОНА (бджола) працює, бачили магазини забиті медом, бачили шестирамочники з рамками для нуків забиті медом, і я бачив, як це справляє на людей враження, розумію, що чийсь в тому успіх, може вже і дратує, а може вже і за...ав (зачарував), але так воно є, як кажуть з пісні слів не викинеш, а успіху не завадиш:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, miro сказал:

і шо, приїхали і купили по 1000грн? я хотів написати але збрешу, додали на кожну по 100 грн. , бо такої бджоли в них ще не було,мда:ah:.

дякуючи @Богдан1  та @alex64 було завезено Майн. Сьогодні цією бджолою продоктує і @davolodya і Шпак Ігор, Юра Демків, і ця бджола вартує тих грошей:)

От шо таке бути спеціалістом широкого профілю - мед, пакети , матки та ще і попутно рекламним агентом :umora:От шо таке правильно вибрана тактика і стратегія .:ay: :hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

От шо таке бути спеціалістом широкого профілю - мед, пакети , матки та ще і попутно рекламним агентом :umora:От шо таке правильно вибрана тактика і стратегія .:ay: :hi: 

давайте без зависті, я це не спеціально, а між іншим:ah:, 38 років стажу, з 12 років з бджолами, навіть в аватарці з скромності пишу менше, та я й за мед і пакети не беру сповна:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 дня  назад реальная цена на пакеты была 450 грн  комплектация 4 рр + 3 на струс 

Ивано-Франковская

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Нико150376 сказал:

Три на струс - это чтоб в дороге запарились? И еще раз приехали?

А как же продашь в этом году? Только заманухой, которая потом у особо жадных боком вылазит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ved сказал:

4 дня  назад реальная цена на пакеты была 450 грн  комплектация 4 рр + 3 на струс 

Ивано-Франковская

Учора заїзжали луганські.  Грузять пакети в сосідньому селі в постійного клієнта. Ціна 600. 

Так що багато залежить від взаємовідносин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.05.2020 в 22:35, miro сказал:

ящики ці робить, це витвір мистецтва (точність деталей, зборка, все шліфоване... )

Дійсно, ящики дуже якісно зроблені. Пересвідчився особисто. А пан Михайло ще й закрив їх досить оригінально - було зручно відкривати, не турбуючи бджілок :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.05.2020 в 19:54, ved сказав:

4 дня  назад реальная цена на пакеты была 450 грн  комплектация 4 рр + 3 на струс 

Ивано-Франковская

Одиниці на Франківщині тримають породи відомих селекціонерів Європи, тому не здивуєш дешевизною, адже затрат, як у фінансовому плані на матеріал немає, так і в роботі, а саме виведення бджоломаток, все це можливо і оправдовує ту ціну, адже не кожен медовик відважиться попрацювати із селекцією "то є наша карпатка", і його витрати складуть на придбання відповідних бджоломаток, відповідних пород.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, miro сказал:

Одиниці на Франківщині тримають породи відомих селекціонерів Європи, тому не здивуєш дешевизною, адже затрат, як у фінансовому плані на матеріал немає, так і в роботі, а саме виведення бджоломаток, все це можливо і оправдовує ту ціну, адже не кожен медовик відважиться попрацювати із селекцією "то є наша карпатка", і його витрати складуть на придбання відповідних бджоломаток, відповідних пород.

Обоснуйте весомую  разницу   прививки  от   маток   известных  селекционеров и  не  известных . Не может пакет стоить в двое дороже из за того что там ефка от известного селикционера .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, цыганок сказав:

Обоснуйте весомую  разницу   прививки  от   маток   известных  селекционеров и  не  известных . Не может пакет стоить в двое дороже из за того что там ефка от известного селикционера .

Взагалі я не зообовязаний Вам щось "Обоснуйте ", в кожної людини достаньо розуму, для простих здавалось речей, але у вигляді виключення для вас обгрунтую, пакети де неведеться селекція за часту ,це все на свищах, від яких і матки ось і вся селекція, пакети де є Ф1 від селекціонера, що займається лінією певної породи, це праця, це дійсно прививка від матеріалу, який придбаний не замалі кошти,це створення нуклеусного парку, це сімї виховательки, стартера і тд, це підсадка маток, це клопітка і витратна робота.

Якщо людина не розділяє коліру в неї діагноз дальтонік, а як називається людина, що не вміє порахувати здавалось елементарних речей:dntknw:етика форуму, для уникнення неморальних висловів, не дозволяє мені сказати слово діагнозу:al:.

Як чудово, що в пасічництві "дальтоніків" не так багато.

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, miro сказал:

Взагалі я не зообовязаний Вам щось "Обоснуйте ", в кожної людини достаньо розуму, для простих здавалось речей, але у вигляді виключення для вас обгрунтую, пакети де неведеться селекція за часту ,це все на свищах, від яких і матки ось і вся селекція, пакети де є Ф1 від селекціонера, що займається лінією певної породи, це праця, це дійсно прививка від матеріалу, який придбаний не замалі кошти,це створення нуклеусного парку, це сімї виховательки, стартера і тд, це підсадка маток, це клопітка і витратна робота.

Якщо людина не розділяє коліру в неї діагноз дальтонік, а як називається людина, що не вміє порахувати здавалось елементарних речей:dntknw:етика форуму, для уникнення неморальних висловів, не дозволяє мені сказати слово діагнозу:al:.

Як чудово, що в пасічництві "дальтоніків" не так багато.

Не несите бред . По вашему выходит что ефка  от матки  известных производителей должна стоить минимум 500 гр. Ну -ну , попробйте ее продать по такой цене . Может нуклеусный парк и воспиталки , стартеры  тоже дольжны быть какими то особыми для этих маток  , чем для маток от не известных селикционеров :umora:?  Может цена пакета есть гарантией от гнильца  и свищевой матки :umora:. Если я выставлю на продажу  пакеты по 1000 гр это значит что матка там свищевая  не может быть :umora: . Ну а дальтоников в пчеловодстве действительно не много ибо мало людей готовы платить по 1000 гр  за пакет  и которые не умеют пощитать елементарные вещи . Диагноз я тоже называть не буду - этика форума не разрешает не нормальные  словосочетания . 

Р.S . Может хоть это сообщение вы не удалите :umora:  , оно ж  в тему  :umora: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, цыганок сказав:

Не несите бред . По вашему выходит что ефка  от матки  известных производителей должна стоить минимум 500 гр. Ну -ну , попробйте ее продать по такой цене . Может нуклеусный парк и воспиталки , стартеры  тоже дольжны быть какими то особыми для этих маток  , чем для маток от не известных селикционеров :umora:?  Может цена пакета есть гарантией от гнильца  и свищевой матки :umora:. Если я выставлю на продажу  пакеты по 1000 гр это значит что матка там свищевая  не может быть :umora: . Ну а дальтоников в пчеловодстве действительно не много ибо мало людей готовы платить по 1000 гр  за пакет  и которые не умеют пощитать елементарные вещи . Диагноз я тоже называть не буду - этика форума не разрешает не нормальные  словосочетания . 

Р.S . Может хоть это сообщение вы не удалите :umora:  , оно ж  в тему  :umora: .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1300 грн 4рр+1 струс моя ціна в цьому році

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, цыганок сказал:

Обоснуйте весомую  разницу   прививки  от   маток   известных  селекционеров и  не  известных . Не может пакет стоить в двое дороже из за того что там ефка от известного селикционера .

Що маєте на увазі "неизвестного"? Це людина, яка виводить маток Ф1, купуючи племінний матеріал. Чи це людина, в якої матки, які бджоли самі вивели після продажу пакетів?

11 часов назад, цыганок сказал:

Не несите бред . По вашему выходит что ефка  от матки  известных производителей должна стоить минимум 500 гр. Ну -ну , попробйте ее продать по такой цене . Может нуклеусный парк и воспиталки , стартеры  тоже дольжны быть какими то особыми для этих маток  , чем для маток от не известных селикционеров :umora:?  Может цена пакета есть гарантией от гнильца  и свищевой матки :umora:. Если я выставлю на продажу  пакеты по 1000 гр это значит что матка там свищевая  не может быть :umora: . Ну а дальтоников в пчеловодстве действительно не много ибо мало людей готовы платить по 1000 гр  за пакет  и которые не умеют пощитать елементарные вещи . Диагноз я тоже называть не буду - этика форума не разрешает не нормальные  словосочетания . 

Р.S . Может хоть это сообщение вы не удалите :umora:  , оно ж  в тему  :umora: .

У кожній справі ведеться певна селекція і бджоли не виключення! Людина, яка купує корову на молоко їй потрібна не м"ясна, а молочна порода. Як відомо є корови молочні і молочно-м"ясні. Які будуть коштувати дороще. Це стосується і курей і т. д.

Ви ж хочите, щоб бджола була миролюбна, мед носила і т. д.?! Тому і платять люди дороще.

Звісно є  і такі, які купують все, що попало і чим дешевше, я і їх розумію і їм все одно яка бджола, зазвичай вона у зиму не іде. Це бджоли-камікадзе, які відпрацювали сезон, їх видоїли до каплі і витрусили у траву. А наступного року знову їдуть у пошуках дешевої раб-сили. 

Нажаль це реальність!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Taras NTG сказав:

1300 грн 4рр+1 струс моя ціна в цьому році

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

це правильна ціна і покупець у Вас буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Yaroslav сказал:

Що маєте на увазі "неизвестного"? Це людина, яка виводить маток Ф1, купуючи племінний матеріал. Чи це людина, в якої матки, які бджоли самі вивели після продажу пакетів?

У кожній справі ведеться певна селекція і бджоли не виключення! Людина, яка купує корову на молоко їй потрібна не м"ясна, а молочна порода. Як відомо є корови молочні і молочно-м"ясні. Які будуть коштувати дороще. Це стосується і курей і т. д.

Ви ж хочите, щоб бджола була миролюбна, мед носила і т. д.?! Тому і платять люди дороще.

Звісно є  і такі, які купують все, що попало і чим дешевше, я і їх розумію і їм все одно яка бджола, зазвичай вона у зиму не іде. Це бджоли-камікадзе, які відпрацювали сезон, їх видоїли до каплі і витрусили у траву. А наступного року знову їдуть у пошуках дешевої раб-сили. 

Нажаль це реальність!

У нас iнодi любителi породного привозять з захiдних областей коров i пускають iх в череду, то через декiлька мiсяцiв  на них жалко дивитись.

Кожен повинен пiд своi умови пiдiбрать матковода-селекцiонера, а не якись дядько десь, щось вiдселекцiонував.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...