Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, artemishe сказал:

По третє, гроші на двіжняк особливо необхідні зараз.

Все ж таки, по моєму, це і є ключове. І перше. І пока дають таку ціну, треба продати, бо потім.... Хто зна?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.04.2020 в 15:58, Сергей Тюркин сказал:

Такими темпами скоро не будет чем торговать.  Вчера я должен был продать семьи своей сестры что в селе за 20 км. приехал покупатель почти за 200 км.  едим с ним  в то село. подходим в вагону а  пчелы сыпятся. половина ещё в судоргах. часть мёртвые но свежие. а часть видать уже несколько дней как мертвы.  спрашиваю или что то кропили на полях . отвечают что по кругу много арендаторов и все всё время что то кропят...  ну в общем пришлось возвращаться в город  и продавать семейки из семирамочников за которые уже получены завдатки на пакеты на май...  

Як там пасіка сестри після потрави ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

Як там пасіка сестри після потрави ?

В принципе более менее.  как раз вчера там был.  расплода  в основном по  7 и  6 рамок.  расплод  (расплод  бакфаст и италянки то есть на всю рамку). покрыт пчелой более менее  ( не плотно  но сойдёт ).  ну и по 2-3 кормово пергово рамкам немного лазят пчёлки.  пчела преимущественно молодая. лёт совсем слабоват но немного летают и даже несут обножку.  эти семьи с весны были самыми сильными  по моим расчётам там должно уже было быть по 10 плотных рамок пчелы а имеем 7-8 не плотных.   

грубо говоря минимум по 4 рамки лётной пчелы каждая семейка потеряла  :IMHO:..   кое где под уликами ещё попадались  умирающие пчёлки .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Женя Циба сказал:

Як там пасіка сестри після потрави ?

Видеоотчет получила. Жить будут! Прорвемся. Если под следующую потраву не попадут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

В принципе более менее.  как раз вчера там был.  расплода  в основном по  7 и  6 рамок.  расплод  (расплод  бакфаст и италянки то есть на всю рамку). покрыт пчелой более менее  ( не плотно  но сойдёт ).  ну и по 2-3 кормово пергово рамкам немного лазят пчёлки.  пчела преимущественно молодая. лёт совсем слабоват но немного летают и даже несут обножку.  эти семьи с весны были самыми сильными  по моим расчётам там должно уже было быть по 10 плотных рамок пчелы а имеем 7-8 не плотных.   

грубо говоря минимум по 4 рамки лётной пчелы каждая семейка потеряла  :IMHO:..   кое где под уликами ещё попадались  умирающие пчёлки .  

 

17 минут назад, Надія сказал:

Видеоотчет получила. Жить будут! Прорвемся. Если под следующую потраву не попадут

Моїх також гарно прорідили,ні як не второпаю що кропили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

 

Моїх також гарно прорідили,ні як не второпаю що кропили.

скорее всего озимую зелёнку на полях ..  но возможно и чернозём наперёд от бурьяна.    в общем на любое поле могут заперется  и что то брызгать.  

в принципе и рапсы  первый раз ещё за 2-4 недели до цветения обрабатывают жосткой химией.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Женя Циба сказав:

 

Моїх також гарно прорідили,ні як не второпаю що кропили.

я до своїх навіть не дивився в ці дні. Після пасхи загляну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, gardener сказал:

я до своїх навіть не дивився в ці дні. Після пасхи загляну.

Також попали під потрави?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Женя Циба сказав:

Також попали під потрави?

нє... не знаю, не бачив, але озимих хватає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Женя Циба сказал:

не второпаю що кропили

Існує підозра, що інсектициди вносять з дешевшим "прилипачем" з вмістом цукристої сировини. Тоді бджілки, фактично, цілеспрямовано споживають отруту!  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, igk6 сказал:

Існує підозра, що інсектициди вносять з дешевшим "прилипачем" з вмістом цукристої сировини. Тоді бджілки, фактично, цілеспрямовано споживають отруту!  

Можливо ,майже тиждень бджола сипеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Женя Циба сказал:

Можливо ,майже тиждень бджола сипеться.

Сергій мені скинув відео:  у вагоні від вулика до краю 20-30см суцільним шаром все встелене бджолою, чим сильніша сім`я, тим товщий шар бджілок. А скільки їх за межами вагона?

От так і живемо. Плювати хочуть на всі закони і постанови. Чим хочуть і коли хочуть травлять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Надія сказал:

, чим сильніша сім`я, тим товщий шар бджілок.

Аналогічно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт.

По цінам на пакети я в шоці. У нас пакети готові вже продавати по 700. З Закарпаття звонили знайомому з пропозицією 550.

Виставив пакети по 900, бажаючих 10% від минулого року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чому в шоці? Хто готовий нехай продає, а хто не готовий нехай підготовлюється!

Якщо люди не збираються їхати їх купувати Ви хоч по 200 запропонуйте і вони не приїдуть!!! 

Потрібно було вулики і рамки клепати, а не зараз на телефон насідати! Всім добра!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Женя Циба сказав:

Можливо ,майже тиждень бджола сипеться.

Може відхід зимувалої бджоли? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

З Закарпаття звонили знайомому з пропозицією 550.

с подвижкой до 400 гр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Надія сказал:

Сергій мені скинув відео:  у вагоні від вулика до краю 20-30см суцільним шаром все встелене бджолою, чим сильніша сім`я, тим товщий шар бджілок. А скільки їх за межами вагона?

От так і живемо. Плювати хочуть на всі закони і постанови. Чим хочуть і коли хочуть травлять

Сцуки 

Это всё от безнаказанности 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:umora:

1 час назад, Мико сказал:

с подвижкой до 400 гр

Все рівно медовикам прийдеться через рік два компенсувати пакетчикам за цьогорічну дешеву ціну пакетів.:umora:

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Sanich сказал:

Може відхід зимувалої бджоли? 

На пасіці ногою нема де стати,щоб підмору не було,тай в конвульсіях деякі доходять .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Женя Циба сказав:

На пасіці ногою нема де стати,щоб підмору не було,тай в конвульсіях деякі доходять .

Загинуть бджоли,вимре людство,але бізнесмени ще цього не зрозуміли,усіх грошей ще ніхто не заробив,бо життя одне,повторити не вийде.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, дочинец сказал:

Все рівно медовикам прийдеться через рік два компенсувати пакетчикам за цьогорічну дешеву ціну пакетів.

Василь  Михайлович , а при чому  в даній ситуації медовик , він теж  в  прольоті ізза омежень . Претензії не до тих людей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Лозко Василий сказал:

Василь  Михайлович , а при чому  в даній ситуації медовик , він теж  в  прольоті ізза омежень . Претензії не до тих людей.

Претензій ніяких. Не поставив смайлик.Медовик не винуватий і я ніколи медовиків не звинувачую. Виною завжди є обставини.

Але факт є фактом. Зниження кількості сімей збільшить з часом попит на пакети ,а відповідно і ціни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про зменшення ціни і попиту на пакети на цей рік я писав ще на початку зими. Так складувалися обставини,а тут ще і карантин .

Хоча з продажами ще не все втрачено продажі ще можуть продовжитися в другій половині травня. Все залежить від обставин.

Карантинні пом якшення, збільшення закупівельної ціни на мед,відхід і ослаблення сімей від потрав.

Факторів багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, дочинец сказал:

Претензій ніяких. Не поставив смайлик.Медовик не винуватий і я ніколи медовиків не звинувачую. Виною завжди є обставини.

Але факт є фактом. Зниження кількості сімей збільшить з часом попит на пакети ,а відповідно і ціни.

Ми всі  в незручній ситуаці на цей час , покладатись маєм кожен  на себе і вихід шукати індивідуально .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...