Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

А в пакетчиків теж непогано - підмор , причому - свіженький ! :umora:

П.Леонід ,я також дужееее люблю жартувати.Але як на мене ,то все буде добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, yurasaver сказал:

Если будут блок посты и будут пропускать, то будут пропускать по санитарным правилам, а без формы вет№2 (или ветиринарной справки в пределах района) не пропустят. На незарегистрированную пасеку такую справку не дадут, так что пакетчики подумайте заранее о регистрации.... 

Потрібна форма 1, яка діє три дні, маєте право вивозити за межі області. Ветеринарна довідка тільки в межах району.

Форма 2 видається на продукти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Серж 82 сказал:

Потрібна форма 1, яка діє три дні,

Діє три дні і на період транспортування.

При транспортуванні є непередбачувані обставини і транспортіровка може бути більша за три дні.

Якщо за межі України то машина має бути затаможена на протязі трьох днів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В местной районной газете уже появились объявления о продаже пакетов, цена 1100 грн. :hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, elesey71 сказав:

В местной районной газете уже появились объявления о продаже пакетов, цена 1100 грн. :hi: 

в нас ще в січні

появилось оголошення. Місцевий пакетчик тищу править

за українську степову бджолу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

Місцевий пакетчик тищу править

У нас из 3-х объявлений цену написал только один:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Олександр Коваль сказав:

в нас ще в січні

появилось оголошення. Місцевий пакетчик тищу править

за українську степову бджолу

Нормальна ціна:IMHO:,  огляду на те, що в Україні карантин, а також підріс курс долара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

Нормальна ціна:IMHO:,  огляду на те, що в Україні карантин, а також підріс курс долара.

Вы забыли за мед закупку которого прекращают Экспортеры. А да и подорожал мед хорошо с 22-23 до 24-25.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, igor сказав:

подорожал мед хорошо с 22-23 до 24-25.

Якщо на то пішло, Асалтан  приймає  мед до 27 грн, сьогоднішнє повідомлення є в відповідній темі.

 

3 години тому, igor сказав:

Вы забыли за мед закупку которого прекращают Экспортеры

Нічого я незабув, вже надоїло говорити, що особисто я ціну пакетів до дешевого соняшникового меду неприв'язую, у мене зовсім інша ціна меду, і відповідно пакетів. Другий день йде взяток з верби, за кілька днів почнуться сади, то ж який сенс віддавати пакети запівдурно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Макс_Скрипник сказал:

Оно то так, только оглянитесь вокруг, где эти "не жлобы"??? Картоха в цене подпрыгнула в двое и все ок, власть молчит...значит это нормально.

Вы, например, продатите пакеты по 800 если ваш сосед будет отпускать по 1600 и другие пчеловоды тоже???

У меня в этом сезоне появилась возможность повысить качество семей, увеличить золотой запас пасеки т.д.

Я до всего этого кипиша поставил 1000 гр.за  4  р.р. и не собираюсь не подымать не опускать цену.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, paseznik2013 сказал:

Я до всего этого кипиша поставил 1000 гр.за  4  р.р. и не собираюсь не подымать не опускать цену.

І що є замовлення ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

І що є замовлення ?

Есть,я много не продаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, igor сказав:

Вы забыли за мед закупку которого прекращают Экспортеры. А да и подорожал мед хорошо с 22-23 до 24-25.

Очередные понты, на которые мало кто клюнет, гребут всё что найдут. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай S сказал:

Очередные понты, на которые мало кто клюнет, гребут всё что найдут. 

Ситуация наша непростая, мёд может быть очень нужен для населения да и пчелопродукты тоже. За пакетами поездки будут с преодолением постов. Вернулось много с закордона, и чем то надо заниматься. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот для продавцов пакетов (радость )----Буковина просить обмежити в'їзд та виїзд з області через коронавірус

У нас уже закрыто на въезд выезд с 8 утра сегодняшнего дня с области , ну мы привыкли , машин уменьшилось на порядок .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

І що є замовлен

Галяк Женя повний !!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, asot сказал:

Галяк Женя повний !!

Та це я знаю,розмовляю з багатьма з різних областей,навіть ті що хотіли взяти зараз починають задумуватися,чи нада воно їм.Тай ціна така що ну його .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ситуация наша непростая, мёд может быть очень нужен для населения да и пчелопродукты тоже. За пакетами поездки будут с преодолением постов. Вернулось много с закордона, и чем то надо заниматься. 
Мед, це не продукти першої необхідності. Зараз всі думають що треба економити а не за медом бігати. Через 2 місяці за кордон всі знов поїдуть, так що думати чім зайнятися не доводиться

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, BezGmo сказал:

. Через 2 місяці за кордон всі знов поїдуть, так що думати чім зайнятися не доводиться

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk
 

Я чомусь думаю,що не все так бистро,поки європа оговтається після цеї халери,пройде багато часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Женя Циба сказал:

Я чомусь думаю,що не все так бистро,поки європа оговтається після цеї халери,пройде багато часу.

Та и надобность в сиделках. фрейлинах отпадёт. по крайней мере оч. сильно поубавиться спрос...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, BezGmo сказав:

Мед, це не продукти першої необхідності. Зараз всі думають що треба економити а не за медом бігати.

Нажаль в Україні дуже низька  культура  споживання меду, багато хто до останнього часу мед купував для лікування,  коли вже захворів. Але приходом проблеми у вигляді коронавірусу у багатьох мед  з категорії ліків  перемістився в засіб для профілактики, а також для підняття імунітету. Весь мед постійно продаю вроздріб, і зараз відчуваю  відчутне  збільшення попиту, меду на продаж залишилося досить мало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, davolodya сказал:

Нажаль в Україні дуже низька  культура  споживання меду, багато хто до останнього часу мед купував для лікування,  коли вже захворів. Але приходом проблеми у вигляді коронавірусу у багатьох мед  з категорії ліків  перемістився в засіб для профілактики, а також для підняття імунітету. Весь мед постійно продаю вроздріб, і зараз відчуваю  відчутне  збільшення попиту, меду на продаж залишилося досить мало.

Такое ощущение что Вы с другой планеты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я чомусь думаю,що не все так бистро,поки європа оговтається після цеї халери,пройде багато часу.
Це не Україна. Будови- приватні. Поштові відділення - приватні. Заводи- приватні. Карантин протримається максимум до літа. За цей час будівництво просто буде стояти, але кошти лежатимуть на рахунках. Де заводи, там звичайно ж складніше, але в тій самій Польщі бізнесу допоможуть, вже зараз є такі обіцянки і там їх виконують

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk

Та и надобность в сиделках. фрейлинах отпадёт. по крайней мере оч. сильно поубавиться спрос...
Взагалі то українці працюють у всіх сферах.

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нажаль в Україні дуже низька  культура  споживання меду, багато хто до останнього часу мед купував для лікування,  коли вже захворів. Але приходом проблеми у вигляді коронавірусу у багатьох мед  з категорії ліків  перемістився в засіб для профілактики, а також для підняття імунітету. Весь мед постійно продаю вроздріб, і зараз відчуваю  відчутне  збільшення попиту, меду на продаж залишилося досить мало
А у нас ще паніки не має. Нічого, коли цифра захворівших перевалить за 1000 людям дійде, що треба сидіти вдома і єкономиьи кошти. Жодні наукові дослідження не кажуть, що коронавирус боїться меду. Зміцнення імунітету то звичайно добре, але все ж таки то не грип

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, BezGmo сказав:

А у нас ще паніки не має. Нічого, коли цифра захворівших перевалить за 1000 людям дійде, що треба сидіти вдома і єкономиьи кошти. Жодні наукові дослідження не кажуть, що коронавирус боїться меду. Зміцнення імунітету то звичайно добре, але все ж таки то не грип

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk
 

В жодних дослідженнях користі від меду,  інших бджолопродуктів чи нетрадиційної медицини Ви незнайдете, бо це просто невигідно. В наш час олігархи більше зацікавлені в розвитку фармацевтичних кампаній та мереж аптек, бо це приносить величезні доходи, тому і культура споживання меду відсутня... Але думаючі люди чудово розуміють, що продукти з пасіки якщо не лікують, то імунітет зміцнюють точно, тому і попит на мед і настойки зростає...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...