Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Triton сказал:

Вангую следующее. Чрезвычайное положение по стране будет до конца мая. ЗА пакетами в другую область никого не пустят. Пакеты будут продаваться только по месту в одной области. Покупать пакет по почте-это горячка, могут такую херню прислать.. И наложенным платежом никто отправлять не будет. Тупик

Ще добавлю,що кідалов через почту побільшає.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

Я нічого не намекаю, :umora: , просто в мене склалась ситуація, що  для помножити пасіку на 2 чи навіть 3  всього вистачає хоча зиму особо не напрягався, старі запаси.....суть в іншому чи є сенс це робити .....

Я бы так не сказал.На 100 семей даже в два раза это каждый день по комплекту надо сделать.плюс кг 100 вощины,железо и др мелочи.То же копейку тянет.А где кошты брать с такой ценой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Slava1 сказал:

короче мечта пакетчиков стать медовикми реальна)

Це правда! Такі реалії сьогодення! А що з цього вийде, час покаже!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Стахановский сказал:

Я бы так не сказал.На 100 семей даже в два раза это каждый день по комплекту надо сделать.плюс кг 100 вощины,железо и др мелочи.То же копейку тянет.А где кошты брать с такой ценой.

Вам же сказали, что с запасов можно увеличить, всё есть и ничего не нужно доделывать. Средства уже вложены, но раньше. Вопрос стоит в плоскости - стоит ли корячиться? Будет ли приемлемым результат от затраченных сил и времени?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:

про те ,що всі стануть пакетчики медовиками-кочівниками я не говорив, казав, що більшість,

в результаті цього знаєте яка ціна буде на мед в вашому регіоні?

 

2 години тому, miro сказав:

скажу, що навіть неуявляєте

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2020 в 22:56, Женя Циба сказал:

Шановні,що чути по продажі бджолопакетів ?Мабуть всі залягли на глибоке дно :hmm:.

Карантин!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завдатки то деякі отримали...тепер треба домовитись на кого лягає комісія по поверненню коштів. Поганий жарт, згоден.

Сам переживаю за продаж сімей, на сезонні витрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Макс_Скрипник сказал:

Завдатки то деякі отримали...тепер треба домовитись на кого лягає комісія по поверненню коштів. Поганий жарт, згоден.

Сам переживаю за продаж сімей, на сезонні витрати.

Та же беда задаток есть... и человек рядом живет... и пчел купить до сих пор хочет водить не передумал... пришлось уступить чуть-чуть... Так тут этот карантин.... Как к маю будет не понятно.... :hmm:

1 час назад, Стахановский сказал:

Неделя две.А Вы оптимист.

Через две недели мы поймем как надолго мы прилипли... :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, davolodya сказав:

І всі 18 тонн здати оптом:umora: 

або всю наступну зиму , кожну неділю, протирати бочки від котячих міток:umora: і сидіти в темі   http://tochok.info/topic/77-п/?do=getLastComment

слухаючи запитання домашніх: "а де твої гроші?"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Triton сказав:

А почему ж нет сенса?Выкачать не 6 тонн меда в этом году,а 18 тонн.Почему  нет смысла?))

 

1 годину тому, Гурович сказав:

..... Вопрос стоит в плоскости - стоит ли корячиться? Будет ли приемлемым результат от затраченных сил и времени?

Одно дело вложится в пакеты и получить подсолнух на который нету цены, такой вариант вообще не рассматриваю,  совсем другое  разбить  свою пасеку  и наростить на подсолнухе, но тут снова чё с ней потом делать будет ли спрос на пчелу следующий сезон или всё ради трёх "Г":dntknw:

Кто готов дать долгосрочный прогноз?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Николай S сказал:

спрос

Конечно будет по 300 грн за пакет улетят аж бегом(((((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Александр К. сказал:

Через две недели мы поймем как надолго мы прилипли... :IMHO1:

на всегда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Николай S сказал:

Кто готов дать долгосрочный прогноз?

Зараз прогноз на тиждень важко дати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Николай S сказал:

Кто готов дать долгосрочный прогноз?

если пойдем по итальянскому сценарию то будем отдавать почем заберут-даром.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Стахановский сказал:

если пойдем по итальянскому сценарию то будем отдавать почем заберут-даром.

 

26 минут назад, Стахановский сказал:

на всегда.

Я смотрю из нас двоих только я оптимист ... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Александр К. сказал:

 

Я смотрю из нас двоих только я оптимист ... :umora:

я вообще "везунчик" по жизни.по моему в этом году будет не до пакетов с медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Стахановский сказал:

я вообще "везунчик" по жизни.по моему в этом году будет не до пакетов с медом.

На все воля божья и помощь божья ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Стахановский сказал:

я вообще "везунчик" по жизни.по моему в этом году будет не до пакетов с медом.

Дуже може статися, що так і буде. В селищі неподалік від мене в суботу базар. Так ось, приїхали поліцаї і базар розігнали. Сам не бачив як точно там було діло, просто знайомий розповів. Завтра у нас по графіку базар. Продаю там свій мед. Вийду побачу, як воно буде. Мало того, що попит на мед дуже впав, так ще може і тут розгонять базар. Заготовив на всякий випадок оголошення великими літерами на картонці типу продам мед, продам саджанці. Виставлю якщо що тільки ці оголошення, а мед і саджанці виставляти не буду, а триматиму в сумках. Побачу, що то завтра буде. Думаю, що до одиноко стоячого на базарі чоловіка без будь якого товару наяву домахуватись не стануть. Маю постійне місце на базарі, клієнти є постійні, тому може щось куплять, але боюся, що людей може не бути взагалі через страх вірусу, бо ніби все вимерло, один одного боятися стали через цю пошесть. Може і сніг буде, тоді на базар не піду зовсім, може тільки на розвідку. Про який медовий бізнес можна говорити? 

Але це ще не все. Неподалік від мене мене є дуже великий госпіталь інвалідів війни. Там лікують учасників різних воєн (Вітчизняна, Афган, АТО). Мого брата дружина в тому госпіталі працює. Так ось вона сказала, що вчора 150 чоловік пацієнтів терміново виписали не повністю долікувавши. Будуть і ще виписувати. Звільнені палати готують до можливого поступання хворих на коронавірус. Палати готують і в Рівному в діагностичному центрі і в других лікарнях. Значить влада щось таке знає, що на публіку поки що не говорять…   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Анатолий Крутий сказав:

Побачу, що то завтра буде.

 

В нас в районі базару ще в середу не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, gardener сказав:

В нас в районі базару ще в середу не було.

Так,базары позакрывали. Ну, а как нам без них? Мы же не элита,  на супермаркеты у нас денег нету... А мед так и стоит...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну їх же не на все життя закрили, дві неділі пройде, думаю почне роз*яснятись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, larson сказав:

 дві неділі пройде, думаю

продовжать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, не хочу наганяти хмари, але в нас тільки початок епідемії, далі буде заражених все більше і більше. Принцип такий, чим більше заражених, тим швидше вірус розповсюджується. Якщо введуть надзвичайний стан буде заборона на переміщення навіть на власному транспорті і тоді мови про продаж меду і пакетів не буде йти, хіба якийсь мізерний відсоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Якщо введуть надзвичайний стан буде заборона на переміщення навіть на власному транспорті

Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Якщо введуть надзвичайний стан

Нажаль, до цього йде... Вчора було засідання РНБО, результати дізнаємось сьогодні- завтра 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...