Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, Максим Слобода сказав:

Хочу купить на форуме несколько пакетов карники, то есть дать обьявление. Подскажите, какую предлагать адекватную цену? Может кто уже договаривался на весну, и знает, какая актуальная будет цена, или кто будет продавать, чтоб знать по чем.

Не думаю що хтось Вам зараз скаже яка орієнтовно буде ціна, почекайте ще тиждень-другий і думаю що ціна вже складеться :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, SASHA.OK сказал:

Не думаю що хтось Вам зараз скаже яка орієнтовно буде ціна, почекайте ще тиждень-другий і думаю що ціна вже складеться :IMHO:

Теж такої думки. Треба перечекати морози і хоча б тиждень після обльоту, щоб знати на чому стоїмо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Серж 82 сказал:

Теж такої думки. Треба перечекати морози і хоча б тиждень після обльоту, щоб знати на чому стоїмо.

Коли порахують,  то в продажу нiчого не буде 

Будуть вiдновлювати своi пасiки 

Окрiм Закарпаття 

Там пакети будуть i у великiй кiлькости 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Максим Слобода сказал:

Хочу купить на форуме несколько пакетов карники, то есть дать обьявление. Подскажите, какую предлагать адекватную цену? 

Поставте ту цен, 

по которой сами бы были готовы продать ,

если бы было что продавать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.02.2018 в 20:04, mukola-s сказал:

дешевих пакетів цього року не буде як не крути    пішли звістки про  про масовий падіж і ослваблення бджіл а ще до  20 морозу передають  до  10 березня потрібно втриматись а  вже тоді  робити прогноз  

Так ми і непочули про ціну пакетів на зборах в Іванофранківську.Напевне немає пропозицій на покупку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Мико сказал:

Коли порахують,  то в продажу нiчого не буде 

Будуть вiдновлювати своi пасiки 

Окрiм Закарпаття 

Там пакети будуть i у великiй кiлькости 

Романович, не лякайте людей, бо і без того не весело (в мене вже передає -23. Ті вулики з матками з яких планую робити закладки сьогодні додатково зверху утеплив. На решту Воля Божа. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Серж 82 сказал:

Романович, не лякайте людей, бо і без того не весело 

Та я же не лякаю ,я кажу те  що буде 

Прочитавши повiдомлення злякався -23 

Але швидко дiйшло , слово 

3 часа назад, Серж 82 сказал:

передає

дало зрозумiти , що про температуру мова , а не про сiмьi :az: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Поставте ту цен, 

по которой сами бы были готовы продать ,

если бы было что продавать 

Я считаю справедливой цену 50-60 долларов за пакет + тара. Но как некоторые тут, и не только тут, нагнетают обстановку, утверждая что спрос в этом году, будет существенно выше предложения, то и пакетчики естественно врядле упустят шанс на этом заработать. Хотя если продажи не пойдут, как они планируют, то цену будут снижать. :IMHO:

А вот как предугадать расклад, чтоб договариваться заранее я не представляю. Допустим,  я договорился по 55$, приходит время забирать, и тут продавец говорит "извини, подорожало, ты ж видишь, что на рынке творится" И что тогда? А я уже столкнулся с несколькими продавцами, которые задаток хотят, а цену фиксировать не готовы, аргументируя примерно так " посмотрим какая будет цена и договоримся по-нормальному" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Максим Слобода сказал:

+ тара.

От щас попривикали"з тарою" тара це проблема покупця,хотя це не до вас,ви якраз написали правильно.Це перше.2)На цьому тижні передивився бджіл.........ситуація препаскудна,а далі тільки хужатиме.3)Ажиотаж страшний,всі хто тримав биків,коров,свиней,перепродував авто,торгував джинсами на базарі, і.т.д.і.т.п. всі стали пасічниками(Х...й збалакаєш).4)Не вздумайте нікому давать завдаток(дасть хтось на 10грн більше отдадуть йому,вам в кращому випадку віддадуть вашу сумму завдатку)5) Я не нагнітаю обстановку..........а констатую факт.Р.S. В нашому регіоні багато пасік "одляпалось ще з осені"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще добавлю якість має відповідати ціні. Якість перш за все!!! Щоб людина згадувала того чи іншого пасічника за хорошу роботу. А буває, що таке пхають(селекціонери...., що гірше людям, а краще собі, якось пріоритети розставлені з самого початку не правильно)  , що за таке можна і по капелюсі дістати в гіршому випадку:umora: Буде якість буде і ціна:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

 Буде якість буде і ціна

Пасічник з Дніпропетр.обл.розповідав,якоби за пакет бакфаста в них просять 2000гр,а чі правда чі ні:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Максим Слобода сказал:

Я считаю справедливой цену 50-60 долларов за пакет + тара. :IMHO:

А вот как предугадать расклад, чтоб договариваться заранее я не представляю.

ответ почти такой как дал Олег 77

При ожиотаже на пчёл трудно что спрогнозировать 

Но мой прогноз ещё в октябре подтвердится в очередной раз ,1500-1800 это старт продаж пакетов 

Но последние морозы могут только усугубить положение дел 

У нас пакетов не будет 

После 2-х летней продаже столкнулись с нехваткой суши 

И об этой проблеме тоже писал неоднократно 

Почитывая форум про ППС ти Никоты пришел к выводу,нужно повременить и с матками и с пакетами 

Пусть вновь желающие хлебнут сполна, пакетно-матковыводного дела 

Многие поймут что это просто ,только по ютубу смотреть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Олег77 сказал:

Пасічник з Дніпропетр.обл.розповідав,якоби за пакет бакфаста в них просять 2000гр,а чі правда чі ні:hmm:

А менi iнодi самi пропонували таку цiну 

Але пакетiв в продаж не плануем 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

А менi iнодi самi пропонували таку цiну 

Максиім; от і відповідь на ваше питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Олег77 сказав:

Пасічник з Дніпропетр.обл.розповідав,якоби за пакет бакфаста в них просять 2000гр,а чі правда чі ні:hmm:

забув додати, що ще на кожний товар є свій покупець:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

забув додати, що ще на кожний товар є свій покупець:)

В цьому році іх по 3 на кожний товар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

еще не давал объявления о продажи пакетов но люди звонят спрашивают хотят купить......предлагают 50-55 $.....говорю не знаю почем будут пакеты....но не меньше чем 1500 грн за 3+1.......

звонивших уже больше чем могу продать:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ved сказал:

еще не давал объявления о продажи пакетов но люди звонят спрашивают хотят купить......предлагают 50-55 $.....говорю не знаю почем будут пакеты....но не меньше чем 1500 грн за 3+1.......

звонивших уже больше чем могу продать:blink:

Так і є, підтверджую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво цікаво... а   тут ще такі похолодання....  чув що у багатоьох пасічників відійшло до 40-50% сімей.... і я  думаю що це не межа.

На Західній звіснощо ціна на пакети буде нища ніж по решту території.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Мико сказал:

Поставте ту цен, 

по которой сами бы были готовы продать ,

Романович ну Ви і жартівник.:umora:Це як льоху з двору продавать - вроді би й дешево продав, а як пішов на базар,а там твоя льоха вже м"ясом і їсти перехотілось:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

забув додати, що ще на кожний товар є свій покупець:)

Але і кожний товар має свою ціну.І можна підняти так що він нікому не буде потрібний.

Ті пасічники які використовують ажіотаж при продажі пакетів на свою користь у роки коли попит менший сидять з своїми пакетами ,або віддають за безцінь

Так що я думаю адекватні люди знайдуть компромісні рішення ціни яка буде більш менш вигідна обом сторонам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег77 сказал:

Ажиотаж страшний,всі хто тримав биків,коров,свиней,перепродував авто,торгував джинсами на базарі, і.т.д.і.т.п. всі стали пасічниками(Х

Та чому, є й такі що попробували два сезони  тай плюнули. Думали що гроші з неба падають :umora:. Це лиш Романовичу получається  і на диванчику полежати  і на пасіці заробити. Так що це їм не бичків пасти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Максим Слобода сказал:

Я считаю справедливой цену 50-60 долларов за пакет + тара. Но как некоторые тут, и не только тут, нагнетают обстановку, утверждая что спрос в этом году, будет существенно выше предложения, то и пакетчики естественно врядле упустят шанс на этом заработать. Хотя если продажи не пойдут, как они планируют, то цену будут снижать. :IMHO:

А вот как предугадать расклад, чтоб договариваться заранее я не представляю. Допустим,  я договорился по 55$, приходит время забирать, и тут продавец говорит "извини, подорожало, ты ж видишь, что на рынке творится" И что тогда? А я уже столкнулся с несколькими продавцами, которые задаток хотят, а цену фиксировать не готовы, аргументируя примерно так " посмотрим какая будет цена и договоримся по-нормальному" 

Звичайно , що це неприпустимо ! Раз взяв завдаток ,- з того моменту ціна має стати фіксованою ! Хочу ще раз підтвердити своїм покупцям зафіксовану в 60$ ціну , і я не збільшу її навіть якщо навколо пакети будуть продавати по 100 !! :az:А от на слідуючий рік ...- але це уже інше питання :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Серж 82 сказав:

Та чому, є й такі що попробували два сезони  тай плюнули. Думали що гроші з неба падають :umora:. Це лиш Романовичу получається  і на диванчику полежати  і на пасіці заробити. Так що це їм не бичків пасти.

ну тут від пакетів пряма залежність, є що продають пакети із можливостями застосування за широким профілем, а є вузькоспеціалізованим, тому останні більш розчаровані, бо диван їм не сниться:umora:, взагалі я Вам колего вдячний за таке нагадування тепер у рекламі продажі я обовязково наголошуватиму, що пакети для широкого профілю:friend_drink:, ой не той смайлик:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Георгий14 сказав:

Звичайно , що це неприпустимо ! Раз взяв завдаток ,- з того моменту ціна має стати фіксованою ! Хочу ще раз підтвердити своїм покупцям зафіксовану в 60$ ціну , і я не збільшу її навіть якщо навколо пакети будуть продавати по 100 !! :az:А от на слідуючий рік ...- але це уже інше питання :umora:

всі щось шукають справедливість в долярах:umora:, а от я здирник такий, все говорю про ціну в гривнях:), мож мені справедливим теж стати і любязно перейти на доляри, в них нулів менше і фарба приємніша, мож це сама справедливіша ціна буде;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Ціна пакетів в наступному сезоні

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...