Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, mukola-s сказав:

цікаво яке рішення буде прийнято по  бджолопакетах взавтра в  Ів-франківську   боюсь що взавтрішнє засіданя  буде дуже напруженим   

Думаю відео буде викладене. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цікаво яке рішення буде прийнято по  бджолопакетах взавтра в  Ів-франківську   боюсь що взавтрішнє засіданя  буде дуже напруженим   
А які там рішення приймаються ? По чому пакет ?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, mukola-s сказав:

цікаво яке рішення буде прийнято по  бджолопакетах взавтра в  Ів-франківську   боюсь що взавтрішнє засіданя  буде дуже напруженим   

:hunter: десь так буде:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як ви думаєте чи дійсно може бути бджолопакет 800 грн  на Закарпатті. 

Бо я сумніваюся.. Але людина мене переконує що дійсно є і що предоплату зробив  100 грн.  За пакет. 

Як для мене це АФЕРА 100%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, mukola-s сказал:

  боюсь що взавтрішнє засіданя  буде дуже напруженим   

Це вiд рiзкого похолодання ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З такою погодою...  І  що вона морозна має бути до кінця березня...  А молода бджола потребує обльоту. 

То ціна пакета точно небуде малою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ЧудоПчела сказал:

 

Але людина мене переконує що дійсно є і що предоплату зробив  100 грн.  За пакет. 

То вiн просто попав на грощi 

а не на дешевi пакети 

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ЧудоПчела сказав:

Як ви думаєте чи дійсно може бути бджолопакет 800 грн  на Закарпатті. 

Бо я сумніваюся.. Але людина мене переконує що дійсно є і що предоплату зробив  100 грн.  За пакет. 

Як для мене це АФЕРА 100%.

Якщо так то можна взяти у Закарпатті по 800:umora: і у Івано-Франківській обл. перекупи вже пропонують 1000 і на рівному місці можна заробити:) 

800 пакет, точно афера:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Мико сказав:

То вiн просто попав на грощi 

а не на дешевi пакети 

І я йому то саме кажу.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, MaikMay сказав:

Якщо так то можна взяти у Закарпатті по 800:umora: і у Івано-Франківській обл. перекупи вже пропонують 1000 і на рівному місці можна заробити:) 

800 пакет, точно афера:umora:

Ну що сказати...  Люди ведуться на низькі ціни. 

А Скупий плате двічі. 

Шкода людини  і він таки дійсно поїде за ними. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ЧудоПчела сказав:

Ну що сказати...  Люди ведуться на низькі ціни. 

А Скупий плате двічі. 

Шкода людини  і він таки дійсно поїде за ними. 

 навіть нічого  добавити.....тут 100% +

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, ЧудоПчела сказал:

Як ви думаєте чи дійсно може бути бджолопакет 800 грн  на Закарпатті. 

Бо я сумніваюся.. Але людина мене переконує що дійсно є і що предоплату зробив  100 грн.  За пакет. 

Як для мене це АФЕРА 100%.

Я із Закарпаття. Можу перевірити чи існує пасіка із якої вам (людині яка переконує) пропонують пакети по "800" грн. Звертайтеся. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, ЧудоПчела сказав:

Як ви думаєте чи дійсно може бути бджолопакет 800 грн  на Закарпатті. 

Бо я сумніваюся.. Але людина мене переконує що дійсно є і що предоплату зробив  100 грн.  За пакет. 

Як для мене це АФЕРА 100%.

цікаво скільки людей зробили таку передоплату  я дзвонив по цему оголошенню   чоловік переконливо розповідав    що дійсності   15 квітня загрузить бджолопакети по  800 гривень    і вже просив передоплату та коли діло дійшло до  того щоб переше  потрібно подивитись на пасіку то він відповів що зарас в Житомирі і на пасіку поїде через кілка днів   по розмові з продавцем зрозумів афера  бо за таку вартість місцеві перекупщики проплатилиб  давно і по дорожчій ціні . 

також ми пробували переговорити     з дідом з Галича  який пропонував внести завдаток на кароточку баби   так цего діда минулого року покупці весною через міліцію шукали щоб завдаток забрати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Sheguta сказал:

Я із Закарпаття. Можу перевірити чи існує пасіка із якої вам (людині яка переконує) пропонують пакети по "800" грн. Звертайтеся. 

Я думаю, даже проверять такие "предложения" смысла нету, лишняя трата своего времени и нервов. Какой смысл продавать по 800, то что без проблем покупают по 1000? При том что ты вложил в эти пакеты целый год своего труда. 

Хотя есть нюанс - может продавец так оценюет их, если хромает качество на пример, и потом скажет "а шо ты хотел, за эти деньги". Может там пчелы меньше чем положено, они больные, на старых рамках, злые, ройливые и т.д. Но тогда какой толк вообще связываться с таким "товаром"? С разу покупать матку, которую они не понято, примут ли,  лазить снимать рои, лечить, разбираться с покусанными соседями и т.д. В общем, такие пакеты и за 500 грн. не нужны:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mukola-s сказал:

цікаво яке рішення буде прийнято по  бджолопакетах взавтра в  Ів-франківську   боюсь що взавтрішнє засіданя  буде дуже напруженим   

В прошлом году тоже решение принимали по ценам,даже ролик был ,а весной первыми цену скинули.

Так что слишком много и в этом году не загибайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Максим Слобода сказал:

Я думаю, даже проверять такие "предложения" смысла нету, лишняя трата своего времени и нервов. Какой смысл продавать по 800, то что без проблем покупают по 1000? При том что ты вложил в эти пакеты целый год своего труда. 

Хотя есть нюанс - может продавец так оценюет их, если хромает качество на пример, и потом скажет "а шо ты хотел, за эти деньги". Может там пчелы меньше чем положено, они больные, на старых рамках, злые, ройливые и т.д. Но тогда какой толк вообще связываться с таким "товаром"? С разу покупать матку, которую они не понято, примут ли,  лазить снимать рои, лечить, разбираться с покусанными соседями и т.д. В общем, такие пакеты и за 500 грн. не нужны:IMHO:

 

Да уверен что проверять нечего. Но жалко людей. Влетают...!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Максим Слобода сказал:

Хотя есть нюанс - может продавец так оценюет их, если хромает качество на пример, и потом скажет "а шо ты хотел, за эти деньги

А в нього що там тих пакетів тисячі??? Хто не подзвонить - у всіх завдаток требує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Серж 82 сказав:

А в нього що там тих пакетів тисячі??? Хто не подзвонить - у всіх завдаток требує.

Скава що в продавця 500+ сімей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ЧудоПчела сказал:

Скава що в продавця 500+ сімей. 

800 грн то кидалово або хвора:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, rudakov сказал:

800 грн то кидалово або хвора:IMHO:

Это ошибка Ваша, вы себя настроили на столько(ценовая категория) и других ориентируете на дороже, а 800, нормальная цена, -местной и поместной пчелы. - так люди продают и не в убытке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, rudakov сказав:

800 грн то кидалово або хвора:IMHO:

дешевих пакетів цього року не буде як не крути    пішли звістки про  про масовий падіж і ослваблення бджіл а ще до  20 морозу передають  до  10 березня потрібно втриматись а  вже тоді  робити прогноз  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Sheguta сказал:

Да уверен что проверять нечего. Но жалко людей. Влетают...!

Да не кто не влетает. На каждый товар есть свой покупатель. Вас не кто не заставляет покупать за 500 -800 грн. Купите за 1500 и будет Вам счастье и с мёдом будете, но я с трёх возьму больше мёда, чем Вы с одного. Но у меня за 500- ройливые, без перчаток и дымаря не влезть, но ни чего я потерплю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, mukola-s сказал:

дешевих пакетів цього року не буде як не крути    пішли звістки про  про масовий падіж і ослваблення бджіл

Ну дешевих не буде , а по адекватній ціні будуть , як і кожного року. А казки про погану зимівлю, це як про мед якого Європа наїлась,й про Канаду.Ціну ж потрібно якось "набить":IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Artline сказал:

Да не кто не влетает. На каждый товар есть свой покупатель. Вас не кто не заставляет покупать за 500 -800 грн. Купите за 1500 и будет Вам счастье и с мёдом будете, но я с трёх возьму больше мёда, чем Вы с одного. Но у меня за 500- ройливые, без перчаток и дымаря не влезть, но ни чего я потерплю.

Реч не про товар на который есть покупатель, а про обман (аферу). Когда есть завдаток у афериста и все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу купить на форуме несколько пакетов карники, то есть дать обьявление. Подскажите, какую предлагать адекватную цену? Может кто уже договаривался на весну, и знает, какая актуальная будет цена, или кто будет продавать, чтоб знать по чем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Ціна пакетів в наступному сезоні

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...