Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

1 час назад, AVA сказал:

А що опять назад до корів вертатся

я колись по 25 свиней тримав, даже іномарку купив за них, нахрен вона мені тепер всралась як ті свині:umora:

• Like 5
  • Thanks 1
Только что, larson сказал:

пане @Ворон, поясніть будьласка , що в цьому повідомленні смішного??????питаю без сарказма, рельно не можу зрозуміти вашої логіки?????

Вони не живуть у наших умовах , у мене ще хорошо 

Є села де уже три роки зовсім перестали ходить маршрутки , школи під питаням , на закритя , ото жесть 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1
1 час назад, miro сказал:

На жаль зимівля пройшла не у всіх успішно.

На жаль бежите впереди паровоза:umora:Вот как зимовка уже закончилась и пакеты распродали:umora:

• Haha 2
6 минут назад, davolodya сказал:

На дядю працювати незвик

опаньки, так проскакувала інфа від вас що ви ніби до когось на пасіку, паралельно зі своєю, найнялися на роботу ? а чим польска грядка відрізняється від нашого пана, як ті так і наші ніби на порше їздять, і на нас косо носом шмиргая дивляться?

• Like 1
4 години тому, Иван Иваныч сказав:

А маток то как выводите?:umora:

Ви що - невже  недавній гість тут, На ТочкУ...? Я ваші фрази вже майже років з десять тут читаю... :dntknw: Особливо в "Ги-ги".

Я ж не любитель і на аватарки не дивлюся. А сприймаю фрази й окремі слова, їх побудову.Саме це мені цікаво.:ah:

Тож повинні були мати уяву. Я вже й не згадую про моє захоплення замшевими бджілками...:umora::wave:

1 хвилину тому, larson сказав:

опаньки, так проскакувала інфа від вас що ви ніби до когось на пасіку, паралельно зі своєю, найнялися на роботу ? а чим польска грядка відрізняється від нашого пана, як ті так і наші ніби на порше їздять, і на нас косо носом шмиргая дивляться?

Так я з цього секрету ніякого нероблю, працюю офіційно пасічником в агрофірмі, отримую нормальну зарплату круглий рік і при цьому непереробляюся;). Між польськими грядками, і нашими є величезна різниця, шкода, що Ви про цю різницю нездогадуєтеся

5 часов назад, Король Орест сказал:

При тому,що цей рік по меду не дуже...

У мене було 700кг травневого і 1,5т соняшникового.

Вже продав весь по 140грн/літр.

Классный взаток по 8 литров с семьи.:hmm::hmm::hmm:

• Thanks 1
  • Confused 1
4 хвилини тому, F.A.V. сказав:

Классный взаток по 8 литров с семьи.:hmm::hmm::hmm:

Не з сім'ї, з хвостів від пакетів, це трохи різні речі. Людина продала пакети, а мед отримала як бонус

• Haha 1
3 часа назад, Valiko740 сказал:

Придумайте лучше новые пугалки о дешовом меде,и дешовых пакетах.

Вы сами себя к дешевому гоните и обороты набираете.Для этого то особо ничего и не надо,а просто дать тему ,а дальше ухахатывайся:umora:

• Haha 3
26 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Ви що - невже  недавній гість тут, На ТочкУ...? Я ваші фрази вже майже років з десять тут читаю... :dntknw: Особливо в "Ги-ги".

Я ж не любитель і на аватарки не дивлюся. А сприймаю фрази й окремі слова, їх побудову.Саме це мені цікаво.:ah:

Тож повинні були мати уяву. Я вже й не згадую про моє захоплення замшевими бджілками...:umora::wave:

Що Ви йому пояснюєте, це завелика честь для ИИ:umora:. Він показує тут себе всезнайкою, а по факту ИИ не пасічник і навіть не експортер, а звичайнісінький перекуп, чиясь рядова шістка, і небільше. Порядний експортер в цій темі сидіти небуде і недасть приводу сміятися з себе ;)

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
32 минуты назад, davolodya сказал:

Не з сім'ї, з хвостів від пакетів, це трохи різні речі. Людина продала пакети, а мед отримала як бонус

Стоп стоп стоп у вас же хвосты по 30 литров только акации приносят а не 8 литров мёда за сезон.:dntknw::dntknw:

9 хвилин тому, F.A.V. сказав:

Стоп стоп стоп у вас же хвосты по 30 литров только акации приносят а не 8 литров мёда за сезон.:dntknw::dntknw:

Ви як вчорашній;)  У різній місцевості різні взятки,  бувають такі ситуації, що навіть у нас в області один мед відкачує, а інший бджіл підгодовує, і це в один і той же час, в 19 році така проблема була в багатьох...

• Like 1
4 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Если я не ошибаюсь то Добровол на днях спрашивал кто такой Филипчук ?  вот его видео.

подививсь це відео, дійсно працюють, кучкуються, гуртом і батька добре бить, хочу діждатись 17 лютого щоб дізнатись яку ціну вони визначать, і взагалі молодець, бере 50 грн з пакета так сам в кожну шпарину їх рекламує, а там фіг його зна, може й те що Іван Іванович про спривпрацю тут писав вийде, адекватна ціна пакету прив*язана до оптової ціни меду, просто деякі тут ще не зрозуміли що проданий пакет ( про ціну не кажу, то інше) це стабільна і спокійна робота на пасікі, а також пасіка не росте.

• Like 2
1 година тому, larson сказав:

пане @Ворон, поясніть будьласка , що в цьому повідомленні смішного??????питаю без сарказма, рельно не можу зрозуміти вашої логіки?????

Sori,заходжу з планшета,сенсор непоказав думки,виправив.:hmm:

• Like 1
  • Thanks 1
2 часа назад, davolodya сказал:

В этом году и пакеты будут как бонус.

• Like 1
  • Thanks 1
38 хвилин тому, F.A.V. сказав:

В этом году и пакеты будут как бонус.

Неспішіть, весна покаже

• Like 1
2 часа назад, davolodya сказал:

Ви як вчорашній;)  У різній місцевості різні взятки,  бувають такі ситуації, що навіть у нас в області один мед відкачує, а інший бджіл підгодовує, і це в один і той же час, в 19 році така проблема була в багатьох...

Володя я как сегодняшний. Между вами расстояние в 8км по прямой +- и взятки на столько разные? Или сначала "підгодовує" а потом "відкачує"?

• Like 2
16 хвилин тому, F.A.V. сказав:

Володя я как сегодняшний. Между вами расстояние в 8км по прямой +- и взятки на столько разные? Или сначала "підгодовує" а потом "відкачує"?

Ні, не 8км. Між мною і Сергієм, що викладав відео про акацію, 400 км. А між мною і Орестом, чиї взятки Вам так несподобалися, більше 100 км, ми проживаємо у протилежно  різних  районах Львівщини.  Щоб уявити, як буває у нашій місцевості, прогляньте  тему весна-літо 19р, приблизно 1 травня я відкачував вербу, а в цей же час пасічники за 50 км від мене  годували бджіл, бо у них взятку небуло, там є про це пости.

• Like 2
11 часов назад, Иван Иваныч сказал:

А где же ту породу отыскать то ,случаем не F1 ее величают.По факту то тоже гулящая девка с местными дворовыми хулиганами.

Воно то так, але ця дівка показує кращі результати ніж...

11 часов назад, Valiko740 сказал:

Дворнягу ,яка вже починала роїтися, і з якої толку ноль . Для когось і жигуль найкраща машина в світі. Їде ? Їде,шо ше треба..  Нормальні породні  пакети , за таку ціну не продадуть.... 

• Like 1

Бери. скучно точно не будет :umora:..   На Китайском радио  с,экономишь (на батарейках теж)

• Like 1
  • Haha 1
4 години тому, AVA сказав:

Вони не живуть у наших умовах , у мене ще хорошо 

Є села де уже три роки зовсім перестали ходить маршрутки , школи під питаням , на закритя , ото жесть 

У Вас це ще питання, а у нас це вже доконаний факт

• Like 1
3 години тому, davolodya сказав:

а ті сім'ї, які на пакети не пішли, скільки отримали, якщо не секрет? :hi:

• Like 1
10 часов назад, AVA сказал:

Брониславович на каналі Булатова розповідав нераз , послідній раз учора 

При свободнім обльоті матка Ф1 (від Ф0)  можеть бути тільки породна і має породний трут

бджоли цієї сімьї уже непородні 

Зате якраз у цієї бджоли спрацьовує явище гетерозису. Думаю далі Ви і самі знаєте на що це впливає.

• Like 1
1 минуту назад, Олександр Коваль сказал:

У Вас це ще питання, а у нас це вже доконаний факт

У нас також школи є позакривались , возять за 10км ,

а при подальшому  закриваня шкіл , возить прийдется за 30км