Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, miro сказал:

мож поїдьте і спитайте тих негідників, що то так привязували, я ото привязав до долара так і тримаюсь, ну падає долар значить хтось заробить на моїх пакетах, а ті , що привязували до меду напевне будуть по 400грн. продавати.:dntknw:

колись бабка на базарі стаканчис насіння до долара прив'язала,то її чуть непобили.Долар пригне, а ціна на мед ні.що далі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

......

У мене нема такої ціни:dntknw:. Мій мед майже весь проданий по 150 грн за літрове відерко, залишив трохи як нз для бджілок, бо весною принципово ні канді, ні цукру недаю

Правильна думка, всі хочу ранній пакет, тобто розраховують і на акацію та липу, а для торгу спираються лише на оптову ціну соняху:umora:, видать по старій звичці хочуть поїздити по ушам:umora:.  Торг  сьогодні не має ніякого сенсу  лише як чимсь себе заняти та поглузувати з колег, тобто себе :hi:самих 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Elek сказав:

Долар пригне, а ціна на мед ні.що далі?

А що далі? На сьогодні мої пакети 1000 грн, а як долар підскочить, то ціна може і  до 1500 зрости, я ж казав:

 

16 хвилин тому, davolodya сказав:

. Але до ціни меду ціна моїх пакетів відношення немає, просто зарплата у мене хороша:af:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Якщо Ви натякаєте на ранній мед, то минулорічного меду бджолам я незгодовую. Запас провсяк випадок завжди тримаю, бо інколи буває форс- мажор і деяку сім'ю треба підгодувати, але це трапляється досить рідко. Крім запасу меду, на кожну сім'ю ще є резервна кормова рамка, якщо непригодиться сім'ям, то цей резерв отримають відводки

я не натякаю:ah:, глюк був, відправилось не  закінчене повідомлення, читайте те повідомлення заново:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Николай S сказал:

Правильна думка, всі хочу ранній пакет, тобто розраховують і на акацію та липу, а для торгу спираються лише на оптову ціну соняху:umora:

акація та липа, як відомо ,то є "ризикова афера"(слова Зеленського.)Добре якщо взятка є... а сонях завжди хоч мало, але дає мед. Усюди сонях називають "Головним взятком".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Elek сказав:

акація та липа, як відомо ,то є "ризикова афера"(слова Зеленського.) а сонях завжди хоч мало, але дає мед. Усюди сонях називають "Головним взятком".

ТО у Вас так, але не пойму чого тоді всі спішать купити до акації, :umora:, у  мене головний взяток акація, потім хоч і ризиковано але головна липа, а на соняху поділені сім"ї нарощую .....:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я два рази за 7 років пролітав на акації та 3 рази на липі. Приїхали, а через 2 дні дощі на тиждень. переїхали на липу а там спека 3 дні ,потім пару гроз і знову спека. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Elek сказав:

Я два рази за 7 років пролітав на акації та 3 рази на липі. Приїхали, а через 2 дні дощі на тиждень. переїхали на липу а там спека 3 дні ,потім пару гроз і знову спека. 

Не аргумент, :umora: я на соняху пролітав частіше ніж був їм  задоволений  а тепер ще і ціна   сміша, тому поміняв стратегію:umora: ставка на акацію і роздріб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

від мене до нормальної  акаціі десь 100-120 км. До липи 80-90. Але...рік на рік???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Elek сказав:

акація та липа, як відомо ,то є "ризикова афера"(слова Зеленського.)Добре якщо взятка є... а сонях завжди хоч мало, але дає мед. Усюди сонях називають "Головним взятком".

В моїх умовах пакет 4рр  попадає якраз на ріпак, крім розвитку, є ще трохи товарного меду. Акації у нас мало, тому на неї нерозраховуємо, але в цей час цвітуть боби, лісове і лугове різнотрав'я, далі липа з гречкою, сонях, і на завершення золотарник з різними бур'янами.  Початківці без досвіду ( але з підказками) і без суші, лише з вощиною, в моїх умовах розвивають пакети до  18-20 рамок дадана, відкачують з них  10-15 літрів меду, мають в зиму гарну сильну сім'ю і відбудовану суш на слідуючий сезон, тому  оптова ціна  соняха для мене не аргумент

В умілих руках  і з хорошою медоносною базою реально взяти з пакета значно більше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ви знаете, вже 2 роки пасічники  так гоняються за ріпаком, що готові фермерів "порвати як обізяня газету"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Elek сказав:

ви знаете, вже 2 роки пасічники  так гоняються за ріпаком, що готові фермерів "порвати як обізяня газету"

Незнаю за інших, у мене з ріпаком до цього часу все було нормально - і мед є, і розвиток сімей чудовий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ваша зона -пакетчики, а Кіровоградська, Черкаська,Харківська, Полтавська скільки потрав? Пошукайте у новинах,на ріпаку льотна заражала усю бжолу...сипались пасіками а не сім'ями.

і це тільки парочка відео.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Elek сказав:

ваша зона -пакетчики, а Кіровоградська, Черкаська,Харківська, Полтавська скільки потрав? Пошукайте у новинах,на ріпаку льотна заражала усю бжолу...сипались пасіками а не сім'ями.

 

Це більше залежить від фермера, а не від регіону. Нажаль, у нас на заході теж бувають потрави, від них ніхто незастрахований

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Пакети оцінив цілком нормально, 40$.

Цена пакетов оптом , значит и мёд 40 кг по оптовой цене :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Elek сказал:

Я два рази за 7 років пролітав на акації та 3 рази на липі. Приїхали, а через 2 дні дощі на тиждень. переїхали на липу а там спека 3 дні ,потім пару гроз і знову спека. 

Зона рискованого пчеловодства :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Elek сказав:

Я два рази за 7 років пролітав на акації та 3 рази на липі. Приїхали, а через 2 дні дощі на тиждень. переїхали на липу а там спека 3 дні ,потім пару гроз і знову спека. 

Старі люди казали, що після першої ж грози липа вже ні нащо не здатна. Мається на увазі нектароносність.:IMHO:                 І думаю, спостерігаючи за липою вже роками, що вони точно таки  праві.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Николай S сказав:

Не аргумент, :umora: я на соняху пролітав частіше ніж був їм  задоволений  а тепер ще і ціна   сміша, тому поміняв стратегію:umora: ставка на акацію і роздріб.

 Не кладіть яйця в одну корзину.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

 Не кладіть яйця в одну корзину.:IMHO:

Схоже на те, що це не допоможе:umora:, везьде  одні "бовтуни" будуть:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Elek сказал:

А тоді, 2013-2016 роки нашо прив'язували? західні пакетчики кричали "20кіл меду +100грн." тоді вигідно було?Мед 20-пакет 400.Мед 26 -пакет 600. Мед 45 -пакет  900-1000. А зараз? мед 25 - пакет 1300????

Никто не может дать реально адекватную цену учитывая все факторы,пчелопакет это товар повышенного риска берешь кота в мешке как красиво не росказывали,а матки если вышли на облёт недооблителись какой то фактор повлиял,недополучила материала,поначалу сеет нормально не предерешся,материал кончается трутовеет и хрен что кому докажешь,продали хорошие то ваша вина.И таких факторов тысячи,а пакетчик не будет виновен,и за что были заплачены деньги?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Мико сказал:

Зона рискованого пчеловодства :hmm:

А как же ваши подсчёт,что и акацыю ми качаем и разнотравье,а теперь зона рискованного пчеловодства? Составьте таблицу наших затрат,по меду по кочевках и т.д

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, феникс сказав:

Никто не может дать реально адекватную цену учитывая все факторы,пчелопакет это товар повышенного риска берешь кота в мешке как красиво не росказывали,а матки если вышли на облёт недооблителись какой то фактор повлиял,недополучила материала,поначалу сеет нормально не предерешся,материал кончается трутовеет и хрен что кому докажешь,продали хорошие то ваша вина.И таких факторов тысячи,а пакетчик не будет виновен,и за что были заплачены деньги?

А пасечник? тот, что покупал вроде и не при делах:umora:, куда он смотрел? или он сам контролировать и матки поменять не может? наконец то мне понятно  куда идут пакеты, посадили пакеты,   и только мёд качаете.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, феникс сказал:

А как же ваши подсчёт,что и акацыю ми качаем и разнотравье,а теперь зона рискованного пчеловодства? Составьте таблицу наших затрат,по меду по кочевках и т.д

Я ваших подсчётов не делал 

И составлять таблицу своих затрат не собираюсь 

Не кочую я уже 20 лет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

А пасечник? тот, что покупал вроде и не при делах:umora:, куда он смотрел? или он сам контролировать и матки поменять не может? наконец то мне понятно  куда идут пакеты, посадили пакеты,   и только мёд качаете.....

А за какой х...  я плачу деньги что бы маток в итоге менять и считаем 1200 пакет плюс перевозки плюс поменять матку и т.д он золотой выйдет.Реальный бред.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Я ваших подсчётов не делал 

И составлять таблицу своих затрат не собираюсь 

Не кочую я уже 20 лет 

Здесь составляют таблицы в них счетают что мы качаем и акацыю и рапс и разнотравье.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...