Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

В 20.01.2020 в 15:14, Віктор просто сказал:

" Тихо сам с собою, я веду беседу..." - задушевня была песня.

В том году так же аж трескались цена не упадет и так далее,а брали и по 700 и 800.Слов из песни не убрать Понты галимые понты на них ведутся бабы телки и менты.

• Confused 1
30 хвилин тому, феникс сказав:

В том году так же аж трескались цена не упадет и так далее,а брали и по 700 и 800.Слов из песни не убрать Понты галимые понты на них ведутся бабы телки и менты.

та не хвилюйтесь, "подарки" за 800грн будуть:umora:

• Like 1
10 часов назад, miro сказал:

та не хвилюйтесь, "подарки" за 800грн будуть:umora:

Я не волнуюсь.рынок дектует цены,а этот бред бесит.В том году Канадцы ехали в этом году Австралийцы,а на следующий год африканцы?Бред седой кобылы придумывайте что то более правдоподобное,Ералаш отдыхает.

• Thanks 1
4 хвилини тому, феникс сказав:

Я не волнуюсь.рынок дектует цены,а этот бред бесит.

а в чому бред, що відповідної якості пакет 900-1200грн., а все що нижче варте 23 грн. на мед.

• Like 1
1 минуту назад, miro сказал:

а в чому бред, що відповідної якості пакет 900-1200грн., а все що нижче варте 23 грн. на мед.

Нет не в том рентабельности ноль какой бы не был хорош пакет а как природа не даёт то хоть золотой он будет.Когда цена была на мёд вы отталкивались от цены теперь хрен знает от чего,скоро будете говорить что платите налоги за использование воздушного пространства Украины.

1 хвилину тому, феникс сказав:

Нет не в том рентабельности ноль какой бы не был хорош пакет а как природа не даёт то хоть золотой он будет.Когда цена была на мёд вы отталкивались от цены теперь хрен знает от чего,скоро будете говорить что платите налоги за использование воздушного пространства Украины.

Так некупуйте пакети, якщо ціна непідходить, навіщо так хвилюватися ?  

• Like 2
  • Thanks 2
15 хвилин тому, феникс сказав:

я вже в цій темі описав ціну на пакет, там жодного відштовхування від ціни меду немає

• Like 1
Только что, davolodya сказал:

Свой своего нагибает и стремятся к развитию,это прямой путь к краху отрасли,или к быстрому обучению сохранять свои семьи.Это сугубо моё мнение по нынешней ситуации.Если сопоставить спрос пару лет назад с нынешним то небо и земля.

2 минуты назад, miro сказал:

я вже в цій темі описав ціну на пакет, там жодного відштовхування від ціни меду немає

Я же не выставляю таблицы своих затрат хотя это мало кого волнует,не медовиков не продавцов почему ваши затраты должны меня волновать.

2 минуты назад, феникс сказал:

Свой своего нагибает 

Молодой человек ( не иначе ) , в процессе купли продажи не бывает своих чужих , исключительно выгода . Мой вам совет - бросайте это гиблое дело - покупку пакетов .

• Haha 1
1 хвилину тому, феникс сказав:

Я же не выставляю таблицы своих затрат хотя это мало кого волнует,не медовиков не продавцов почему ваши затраты должны меня волновать.

:ay::ay::ay: ось вірно сказано, мене не хвилює те , що хтось здає мед не по ринковій ціні, а тому пакети продаватиму враховуючи витрати , що складають собівартість бджолопакету. І якби "медовики по 23" недавили на жалість ціна бджолопакетів цьогоріч не впаде, більше того мені приємно чути від товаришів, що вони отримали завдатки на пакети, і ціна не впала ні на йоту:hi:

• Like 2
10 хвилин тому, феникс сказав:

Свой своего нагибает и стремятся к развитию,это прямой путь к краху отрасли,или к быстрому обучению сохранять свои семьи.Это сугубо моё мнение по нынешней ситуации.Если сопоставить спрос пару лет назад с нынешним то небо и земля.

Прямий шлях до краху - дешеві пакети. Дай медовикам дешеві пакети - вони понакачують ще дешевшого меду, здадуть його в новому сезоні дешевше цукру, і знову будуть нити, що пакети доробі, бо ціни на мед нема

• Like 6
  • Thanks 1

Пакетчики не продавайте дешёвых пакетов, кому выгодно тот купит, кому нет делайте отводок, что мешает?

• Like 4

От інтересно . якщо мед дешевий і пакети куплять невігідно 

Навіщо спорить за ціну пакета . якщо він нікому непотрібний :dntknw:

• Like 2
  • Thanks 1
2 минуты назад, Колосов Денис сказал:

Пакетчики не продавайте дешёвых пакетов, кому выгодно тот купит, кому нет делайте отводок, что мешает?

Я думаю відсутність тари, медоносної бази , і саме головне бажання.

• Like 1
7 хвилин тому, Крош сказав:

Кто эти сумасшедшие , что дали задаток ?

:) коли я побачу в аватарі вашу адресу, і все згідно правил, тоді можете і Ви взнати більше, а так шифруйтесь в задоволення;)

• Like 1
1 минуту назад, uam_63 сказал:

:wave:тут имелось ввиду если медовикам не выгодно покупать пакет, то пусть отводок делают.

• Like 2
10 минут назад, феникс сказал:

Оцим постом нижче Вам відповіли 

23 минуты назад, davolodya сказал:

Я коли іду у магазин купляти скажімо щось то купую або ні (якщо ціна не влаштовує), і продавцю про «бред рябого мерина» не розказую. 

Ринок великий, тож знайдете там де Вас влаштує. І не треба розказувати що пакетчик має віддати пакети задарма, щоб врятувати галузь. :hi:

• Like 4
4 хвилини тому, uam_63 сказав:

відсутність медоносної бази, це не грозить ні вашому, ні моєму регіону

• Like 2
2 хвилини тому, Крош сказав:

Растолкуйте как ваши дорогие пакеты повлияют на цену украинского меда в мире ?:hmm:

А що там пояснювати? Багато медовиків подумають, купувати дорогі пакети, чи ні. Будуть пакети дешеві - куплять багато, і знову обвалять ціну меду, бо меду й так виробляється у нас з надлишком, а як накуплять дешево пакетів, меду буде ще більше.  А якщо меду буде менше, то й ціна виросте, бо контракти потрібно виконувати... Вам треба пакетів? Можу продати, але дорого, по 40$, не менше. Задорого? Тоді вчіться нормально зимувати і розширюватися своїми силами, і пакети Вам будуть непотрібні

• Like 4
  • Thanks 1
8 минут назад, Колосов Денис сказал:

! Меда на рынке много, спрос гораздо ниже, 

И поэтому нужно купить дорого пакеты что бы что - увеличить цену на мед ?:blink:

• Like 1
8 хвилин тому, Крош сказав:

И поэтому нужно купить дорого пакеты что бы что - увеличить цену на мед ?:blink:

Трошки невгадали. Той, хто купить пакети дорого, небуде здавати мед з-під медогонки задешево, а тому і ціна буде достойна. А хто пакетів некупить, меду отримає менше, і тому можна буде розраховувати на нормальну ціну на опт меду

• Like 3
  • Haha 1
  • Confused 1
36 минут назад, Серж 82 сказал:

Оцим постом нижче Вам відповіли 

Я коли іду у магазин купляти скажімо щось то купую або ні (якщо ціна не влаштовує), і продавцю про «бред рябого мерина» не розказую. 

Ринок великий, тож знайдете там де Вас влаштує. І не треба розказувати що пакетчик має віддати пакети задарма, щоб врятувати галузь. :hi:

За державу обидно!Себе я нашел просто разница какая.Точно рынок в начале ряда 50 в конце 25.как говорица каждому товару свой покупатель.

52 минуты назад, davolodya сказал:

Прямий шлях до краху - дешеві пакети. Дай медовикам дешеві пакети - вони понакачують ще дешевшого меду, здадуть його в новому сезоні дешевше цукру, і знову будуть нити, що пакети доробі, бо ціни на мед нема

Да не от количества мёда зависит цена а от цены которую барыги выбили на международном рынке и какой тонаж заказали иностранные фирмы.И сколько дают за наш мёд там за границей.Но канешно и барыги скачут друг поперед друга что бы контракт урвать этим сбивая цену.Государству до одног места какая цена на мёд.Так и живём пальцом в небо тыкаем цену угадуем на следующий год.

• Sad 1