Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

не показник ,  в декого будуть і по 1000 гр сімья, і навіть з вуликом , нажаль, :( но це дешева юшка :IMHO: сьогодні кум дзвонив заготовачу, сказав 24 гр кг,  а  мае бути 18, так що  якось такось.

Вот почему не хочу расширятся и не только я один нет стабильной цены на мед лучше деньги оставить так как не знаем что будет завтра. 

Пусть уже и будет цена 25 но чтоб она была стабильная знать на что рассчитывать. 

• Like 2
1 минуту назад, igor сказал:

Вот почему не хочу расширятся

ну не все так думают

4 минуты назад, igor сказал:

Пусть уже и будет цена 25

ненадо :IMHO:

6 минут назад, igor сказал:

лучше деньги оставить

или в что то другое вложить.

• Like 3
17 часов назад, igor сказал:

Лучше взять 2-а пакета по 700 чем одну семью за 1400

Неее! лучше 3 пакета по 350, а на сдачу сахара по 7 грн/кг.:az:

• Like 2
  • Haha 3
37 хвилин тому, Віктор просто сказав:

Неее! лучше 3 пакета по 350, а на сдачу сахара по 7 грн/кг.:az:

:umora:   Попросіть @Мико , він десь там мав фото таких пакетів від перекупщиків, що вас з такою ціною задовільняють...:rofl:

18 годин тому, igor сказав:

Сильный толчек в развитии пчеловодства в Украине сделала безработица, низкие зарплаты и обесценивание гривны (цена на мед росла согласно доллара, а зарплаты нет) в 2014 году. 

Теперь безвиз и повышение зарплат все поставит на свои места. 

Грузчик в АТБ получает 10 тыщ. + оплачиваемый отпуск. Это 120 в год : 25грн.=5 тонн. подсолнуха. А дальше думайте сколько ему надо содержать семей чтоб чистыми получить 120 тыщ. 

Не про те ви думаєте. Отой "грузчик" швидше за півлітру візьметься, чим за ваш мед.

Медок то ваш і мій пенсіонери куплять, як не крути-верти... А пенсія у них тепер ще меньше чим з гулькін ніс...:ah::dntknw:

57 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Не про те ви думаєте. Отой "грузчик" швидше за півлітру візьметься, чим за ваш мед.

Медок то ваш і мій пенсіонери куплять, як не крути-верти... А пенсія у них тепер ще меньше чим з гулькін ніс...:ah::dntknw:

Я привёл пример грузчика к тому что с такими ценами на мед новичков в пчеловодстве не будет, потому что чтобы чистыми заработать 120 тыщ (5тонн подсолнуха)  нужно 100 семей.  Рост цены пакетов на 70% "сделал" новичок который хотел быстрых денег. 

• Like 7
  • Thanks 2
19 часов назад, igor сказал:

Пусть уже и будет цена 25 но чтоб она была стабильная

Е-е-е, це що за крамольні думки?

• Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 1
7 минут назад, ромео сказал:

Е-е-е, це що за крамольні думки?

Я не именно за цену 25 а за стабильность в цене. 

• Like 2
В 22.01.2020 в 18:59, igor сказал:

Сегодня был на опте сахар 7-грн. килло. Ещё один фактор понижения цены пакетов. 

А може меду;), тут бабка на двоє ворожила...

В 22.01.2020 в 21:25, Женя Циба сказал:

У фейсбуці сім'ї по 1400 гр. продає наш форумчанин з Одеської обл. Ось Вам і ціни .

:IMHO:Це його ціна, значить йому так вигідно продати. Кожен виходить зі своїх можливостей і перспектив. Його право таку ціну ставити. Кожен оцінює свій товар як хоче. 

• Like 2
10 минут назад, Yaroslav сказал:

А може меду;), тут бабка на двоє ворожила...

И мёда тоже потому что есть хитроумные люди которые могут колотить сироп и скармливать пчёлам выдавая его за чистый мёд. Но пакетчикам от этого легче не будет в пролёте будут все.

• Like 1
3 минуты назад, F.A.V. сказал:

И мёда тоже потому что есть хитроумные люди которые могут колотить сироп и скармливать пчёлам выдавая его за чистый мёд. Но пакетчикам от этого легче не будет в пролёте будут все.

Поки що зимуємо, веснеою все побачимо і в кіньці сезону, що і як і почому.

5 часов назад, igor сказал:

Я не именно за цену 25 а за стабильность в цене. 

Ми також, ціну тримаємо;)

• Like 1

Хто скаже чому ціна ящика  150гр.? Це пару років тому вміст матеріальних витрат(ДВП, дошки, скоби, грати, ел. енергія) вартували 20гр.,нехай нині 40гр. то 110гр це додана вартість в якій інтелектуальна властність(виріб столяра-кутюрье), платня, прибутковість. Отакі посмішки сучасної економіки. Декілька років тому зайшов в майстерню телефонів, мріяв щоб мені припаяли  навушник з дротом що відорвавсь від вузла з'еднання , де мікрофон (навушники, що в комплекті до "Нокій").Майстер-молодий(22-25років) хлопець сказав, що ніколи, спитав що вартувало б ? -100гр. Мене така оцінка роботи розсердила настільки, що припаяв сам(тримаеться й досі),потім довго думав про сучасну оцінку своеї праці деякими нашими працівниками, випадок запам'ятавсь. І він, молодий "ремонтник", не так вже і неправий, бо все менше на теренах країни людей які вміють паяти, "тачати" і багато чого іншого, що двадцять-тридцять років могли робити більшість чоловіків. Сьогодні в господарчому маг. бачив лист ДВП(1,4х2,4м) по ціні 100гр.

• Like 2
Хто скаже чому ціна ящика  150гр.? Це пару років тому вміст матеріальних витрат(ДВП, дошки, скоби, грати, ел. енергія) вартували 20гр.,нехай нині 40гр. то 110гр це додана вартість в якій інтелектуальна властність(виріб столяра-кутюрье), платня, прибутковість. Отакі посмішки сучасної економіки. Декілька років тому зайшов в майстерню телефонів, мріяв щоб мені припаяли  навушник з дротом що відорвавсь від вузла з'еднання , де мікрофон (навушники, що в комплекті до "Нокій").Майстер-молодий(22-25років) хлопець сказав, що ніколи, спитав що вартувало б ? -100гр. Мене така оцінка роботи розсердила настільки, що припаяв сам(тримаеться й досі),потім довго думав про сучасну оцінку своеї праці деякими нашими працівниками, випадок запам'ятавсь. І він, молодий "ремонтник", не так вже і неправий, бо все менше на теренах країни людей які вміють паяти, "тачати" і багато чого іншого, що двадцять-тридцять років могли робити більшість чоловіків. Сьогодні в господарчому маг. бачив лист ДВП(1,4х2,4м) по ціні 100гр.
Минулої зими купував двп для пасток, так з 1 листка в мене виходило 4шт на 5 рамок з підрамковим простором 18см. Один ящик разом з рейками обійшовся мені 60грн + робота.
  • Like 2
2 часа назад, Винодел сказал:

Хто скаже чому ціна ящика  150гр.? Це пару років тому вміст матеріальних витрат(ДВП, дошки, скоби, грати, ел. енергія) вартували 20гр.,нехай нині 40гр. то 110гр це додана вартість в якій інтелектуальна властність(виріб столяра-кутюрье), платня, прибутковість. Отакі посмішки сучасної економіки. Декілька років тому зайшов в майстерню телефонів, мріяв щоб мені припаяли  навушник з дротом що відорвавсь від вузла з'еднання , де мікрофон (навушники, що в комплекті до "Нокій").Майстер-молодий(22-25років) хлопець сказав, що ніколи, спитав що вартувало б ? -100гр. Мене така оцінка роботи розсердила настільки, що припаяв сам(тримаеться й досі),потім довго думав про сучасну оцінку своеї праці деякими нашими працівниками, випадок запам'ятавсь. І він, молодий "ремонтник", не так вже і неправий, бо все менше на теренах країни людей які вміють паяти, "тачати" і багато чого іншого, що двадцять-тридцять років могли робити більшість чоловіків. Сьогодні в господарчому маг. бачив лист ДВП(1,4х2,4м) по ціні 100 гр.

Оно кажется что дорого, да если сделать ящик для пчелопакета или тот же улик самим выйдет дешевле но учитывая потраченное время то понимаешь почему хороший улик дадана стоит 1000 грн(плюс пересылка ещё больше выйдет), а ящик 100 грн (по такой цене покупал в 2019) Двп у нас 115 грн

• Like 2

Так і не зрозумів-60гр. за все , чи тільки вартість куплених матеріалів і "розхідних".Якщо з листа 4ящика-це по 25гр\ящ, гвинти, клей , скоби, шмат дошки ще на 10гр. це далеко до названих 60гр. В одного майстра з виготовлення меблів купував залишки ламінованого ДВП (1440хз310мм.) по  3гр\шт.частина пішла на заставні, з залишком думаю що робити?

• Like 1
  • Confused 1
2 хвилини тому, Винодел сказав:

В одного майстра з виготовлення меблів купував залишки ламінованого ДВП (1440хз310мм.) по  3гр\шт.частина пішла на заставні, з залишком думаю що робити?

Перепродати, :umora: я першй в черзі:hmm:

• Like 2
  • Confused 1
3 хвилини тому, Николай S сказав:

Перепродати, :umora: я першй в черзі:hmm:

по 3.10. Готов купити по 3.05 оптом:al:

• Haha 1
  • Confused 1
6 хвилин тому, miro сказав:

по 3.10. Готов купити по 3.05 оптом:al:

:hunter:

• Like 1
  • Haha 2
4 часа назад, Винодел сказал:

двп ( не забывайте что к нему нужна порезка или станок чтоб порезать самому) + скобы, саморезы, клей, сетки и доски (точнее рейки) и основное это потраченое время выходит от 60 и аж до 80 гривен + работа... Я для пакетов всегда брал ящики а в 2019 году решил сэкономить ... Так вот я свои изделия дешевле 150 продавать не буду... :IMHO1: У любой вещи есть цена.... :IMHO1:

• Like 3
  • Confused 1
47 хвилин тому, Винодел сказав:

Так і не зрозумів-60гр. за все , чи тільки вартість куплених матеріалів і "розхідних".Якщо з листа 4ящика-це по 25гр\ящ, гвинти, клей , скоби, шмат дошки ще на 10гр. це далеко до названих 60гр. В одного майстра з виготовлення меблів купував залишки ламінованого ДВП (1440хз310мм.) по  3гр\шт.частина пішла на заставні, з залишком думаю що робити?

Ну,  а яке це має відношення до ціни пакетів?

О! І пішло - поїхало. Он  вже й торгуються. Ясно якого ви президента дітки...:frusty::umora:

• Like 1
10 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Ну,  а яке це має відношення до ціни пакетів?

О! І пішло - поїхало. Он  вже й торгуються. Ясно якого ви президента дітки...:frusty::umora:

:ay:, Ви праві, бо в своїх розрахунках ціни на бджолопакет, я не додав саме самого ящика, але звісно клієнт може приїхати із своєю тарою, знов коли віз на Київ  бджолопакети, то ящик включив в ціну за 100грн., на мебельному придбав по 85грн. плюс перевозка з Радехова 200км. Цьогоріч все робитиму сам, надто дешево не вийде, но не здорожчає.

• Like 3
1 година тому, miro сказав:

:ay:, Ви праві, бо в своїх розрахунках ціни на бджолопакет, я не додав саме самого ящика, але звісно клієнт може приїхати із своєю тарою, знов коли віз на Київ  бджолопакети, то ящик включив в ціну за 100грн., на мебельному придбав по 85грн. плюс перевозка з Радехова 200км. Цьогоріч все робитиму сам, надто дешево не вийде, но не здорожчає.

Але пакети у вас, пане Михайле, були класні , а в них , що головніше, і наповнення теж достойне! :ay:

• Like 1
26 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Але пакети у вас, пане Михайле, були класні , а в них , що головніше, і наповнення теж достойне! :ay:

Дякую, буду старатись і надалі тримати марку, аби не перейти в пиво:umora:, знаєте, це коли п'ють і хвалять пиво, а потім воно неяке бо головним було зробити рекламу, тож буду старатись аби не стати пивом, а лише тримати стандарт який би задовільнив покупця:az:

• Like 2
  • Thanks 1