Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

4 хвилини тому, охотник пчел сказав:

а від особливо впертих, жінки потікають , ось кум (таксист) недавно таку підвозив, втікла від чоловіка( пасічника) з двома дітьми, каже усю дорогу жалілася,  типу замахав він тими бджолами, тільки бджоли в него в голові:baby:, а коли взнала що мій кум (таксист) теж бджоляр, то трохи з того таксі не вистрибнула:at:мол що за життя, куди не сунься одні пасічники кругом:umora:

:hmm:дивно, може в нього не та система вуликів, або може він .....:huh:, оперний трутень, це значить вони з кумом не дотримувались районованого утримання порід:dntknw:

16 минут назад, охотник пчел сказал:

а від особливо впертих, жінки потікають , ось кум (таксист) недавно таку підвозив, втікла від чоловіка( пасічника) з двома дітьми, каже усю дорогу жалілася,  типу замахав він тими бджолами, тільки бджоли в него в голові:baby:, а коли взнала що мій кум (таксист) теж бджоляр, то трохи з того таксі не вистрибнула:at:мол що за життя, куди не сунься одні пасічники кругом:umora:

А кум чего рассказывал, обижен, ну уж то женщина обидела?

, охотник пчел 

C детьми нападала, или в такси оставила?

• Haha 1
5 минут назад, miro сказал:

:hmm:дивно, може в нього не та система вуликів, або може він .....:huh:, оперний трутень, це значить вони з кумом не дотримувались районованого утримання порід:dntknw:

а може  всяке бути ,   нема ціни на мед - нема жінки, а може по зрубам літав багато, маткам крила міряв.

• Like 1
  • Haha 5
4 минуты назад, охотник пчел сказал:

а може  всяке бути ,   нема ціни на мед - нема жінки, а може по зрубам літав багато, маткам крила міряв.

Прошу перевести

• Haha 2
1 минуту назад, brodyaga сказал:

Прошу перевести

нецензурно вийде:dntknw: 

• Like 2
  • Haha 1
3 минуты назад, brodyaga сказал:

ну Ви що маленький, незнаете як по зрубам за матками літати? приїзжайте на стажіровку , навчимо:umora:

• Like 2
  • Haha 1
14 хвилини тому, охотник пчел сказав:

люди добрі, та навіщо тих маток згадувати було разом з їх розмірами, зараз знову на тиждень кіна буде.

P.S. По ходу я починаю розуміти, що справа не в ящику, була.

26 минут назад, Yaroslav сказал:

Все залежатиме від ціни. Буде ціна - продам. Не буде - ні. Я на дядю працювати не буду.

та продасьте ,  на гарний товар покупці будуть завжди. і ціну дадуть. а вашому регіону зібратися треба і зговоритися по ціні пакетів, продасьте їм дешево пакети, то вони ж потім на ваші ринки дешевого меду  навезуть.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
4 хвилини тому, brodyaga сказав:

Cпоемся?

Хватит петь, :umora:  пора пакеты на отправку готовить:hmm:

16 минут назад, Николай S сказал:

Хватит петь, :umora:  пора пакеты на отправку готовить:hmm:

дехто в европі в єко пасіку догрався,  спілкуюся з одним таким , пішли  в зиму на 3х рамках. а натепер що там?  а  пожежа це жах, жалко бджіл і  тварин. :( 

• Like 1
1 хвилину тому, brodyaga сказав:

Ну

ШО ну, тыцяем   на заголовок публикации в блоге    и читаем инфу с коментариями:hmm: 

2 минуты назад, охотник пчел сказал:

дехто в єко пасіку догрався,  спілкуюся з одним таким , пішли  в зиму на 3х рамках. а натепер що там?   

3 минуты назад, охотник пчел сказал:

дехто в єко пасіку догрався,  спілкуюся з одним таким , пішли  в зиму на 3х рамках. а натепер що там?   

Так даренному коню в зубы не заглядывают,

ну сколько уступаеш

1 минуту назад, brodyaga сказал:

ну сколько уступаеш

моя твоя не понимай :dntknw: мабуть пора нам в тему упс

3 минуты назад, охотник пчел сказал:

моя твоя не понимай :dntknw: мабуть пора нам в тему упс

Че, делиться не хотиш?

17 хвилин тому, охотник пчел сказав:

Зате еко;). Нічого, пакет  в людей є, куплять, і далі буде еко;)

• Like 1

https://youtu.be/Meew_uuHfSk

1 час назад, brodyaga сказал:

Че, делиться не хотиш?

•  
  •  отаке буде  і в нас , якщо будем себе погано  вести.,  і продавати задурно пакети.:(
22 часа назад, охотник пчел сказал:

мені теж названюють ,, але з них багато хто не поїде по пакети, бо просто дехто не мае більше бажання цим займатися, а в других грошей нема. так що навіть якщо відійде за зиму 50 % то ажіотажу на пакети небуде, :IMHO:

Є шанс що Романович дочекається своїх 42

• Like 2
7 часов назад, Серж 82 сказал:

Є шанс що Романович дочекається своїх 42

Дождаться бы пока доллар по 23 

а когда будет по 45 тогда станет не актуально 

• Like 4

Так уже был по 23!?

Сегодня был на опте сахар 7-грн. килло. Ещё один фактор понижения цены пакетов. 

• Haha 1
  • Confused 3
10 хвилин тому, igor сказав:

Це що, чергова спроба знизити ціну?:umora:  де Ви таку ціну знайшли - 350 грн мішок? Чи це треба фуру цукру брати, щоб така ціна вийшла? У нас цукор без змін - Іваничівський 750грн мішок, всі решта інші по 550грн, ціна як була, така і залишилася

• Like 6
20 минут назад, igor сказал:

Це що виходить -350 грн мішок? Цікаво :hmm:, декілька днів назад на оптовому складі був -512 грн.

• Like 1
21 минуту назад, igor сказал:

килло

А это сколько, поясните, раз уж ввели новую меру веса. Кстати в СИ обращались?:dntknw:

Screenshot_20200122_193627_com.android.chrome.thumb.jpg.6f767c9735cd47074ae52e3b536b53cd.jpg

Я сам удивился такой цене сегодня на базе. Продавцы говорят, что с понедельника цена резко упала. 

Наверное Индия сахару подкинула на мировой рынок. 

• Like 2
  • Haha 1