Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

13 хвилини тому, Серж 82 сказав:

500 до першог. Після 400.  Дзвоніть

виходить Филипчук в холосту їздить по ярмарках:umora:

Только что, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

виходить Филипчук в холосту їздить по ярмарках:umora:

Ти завтра будеш у Снятині?

1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Та ні, все як звичайно. Я ж написав - дзвоніть.

Дякую, мені нетреба, сам продаю, але далеко не по 500

• Like 1
4 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Ти завтра будеш у Снятині?

Скоріш за все, що ні! Є справи...

• Like 1
В 15.01.2020 в 21:12, miro сказал:

Сьогодні їхав біля полів з ріпаком, стан добрий, правда є таке поле, що раніш було засіяно то там на порядок ріпак густий і мясистий, от цікаво, би туди перетягнути пасіку, а потім на інший ріпак:hmm:. Зрештою мова проте, якщо не продам пакети, а не продам я їх нижче ціни1000грн. , а за 1000грн. продам після 15травня, до 15 ціна вища буде.

Зібрати 10л на ріпаку, думаю це реально, а продати по 80грн. літру, це реально, а зібрати ще 10л. за сезон, це реально, а продати ще раз по 80грн. літру знову реально, навіщо мені продавати пакети, коли я почав робити модулі:hmm:, мда лєнь , це ще та зараза яка не хоче рахувати.

Только руки начинают вытягиваться ниже колен, и радость от общения с природой превращается в нудную работу. И запах меда, особенно с гречки, начинает вызывать алергию.:hi:

• Like 3
3 хвилини тому, Сіверянин сказав:

Только руки начинают вытягиваться ниже колен, и радость от общения с природой превращается в нудную работу. И запах меда, особенно с гречки, начинает вызывать алергию.:hi:

в принципі бачу мабуть не дуже буду тарохтіти віялкою, все-таки більшість піде на пакети, а якщо, якщо залишиться щось, то руки до колін не доходитимуть:umora:

• Like 2
3 часа назад, mits сказал:

40$ на начало Мая и уже всё заказано. Как то так. Может по другим регионам, чуть ниже или чуть выше будет.:dntknw:

Знаю одно - придет май  и  те что хотят продать за 1300 будут говорить что за такие деньги и продали , а те что хотели купить за 700 будут и говорить что купили за 700 , а кто правду говорит из них  .............   .

• Like 5
  • Thanks 1
50 минут назад, Серж 82 сказал:

Та ні, все як звичайно. Я ж написав - дзвоніть.

Телефон можно в личку ?  

4 минуты назад, цыганок сказал:

Знаю одно - придет май  и  те что хотят продать за 1300 будут говорить что за такие деньги и продали , а те что хотели купить за 700 будут и говорить что купили за 700 , а кто правду говорит из них  .............   .

Среднее от 1300 и 700 это 1000 гривень, это как я и писал, те же 40$.:hi:

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
3 минуты назад, mits сказал:

Согласен . Здесь тоже  что немаловажно  будет действовать правило базара , кто как умеет торговаться - что продавец что покупец . 

тоисть будут и по 1300 и будут по 700.

• Like 1
4 минуты назад, mits сказал:

Это в апреле, до  мая. А после и за 800 вряд ли продадутся.:IMHO1:

• Confused 1
1 хвилину тому, цыганок сказав:

Согласен . Здесь тоже  что немаловажно  будет действовать правило базара , кто как умеет торговаться - что продавец что покупец . 

тоисть будут и по 1300 и будут по 700.

Звичайно, я 2 роки підряд продав пакети по 1200, а багато хто продав дешевше. Кому треба ранні якісні пакети, вони однозначно небудуть дешеві

• Like 7
1 хвилину тому, dacha сказав:

хто продасть в квітні за 1000-800 грн., не смішіть, нехай трішки холоду, не спішіть, може в березні куплятимете, по 400 на настоянку:umora:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
3 минуты назад, dacha сказал:

Лично я, в Апреле и за 1500 не продал бы. В такой ранний срок, от "хвоста" не будет толку. В Апреле, это как почти семью продать.:IMHO1:

• Like 6
2 хвилини тому, mits сказав:

Лично я, в Апреле и за 1500 не продал бы. В такой ранний срок, от "хвоста" не будет толку. В Апреле, это как почти семью продать.:IMHO1:

лише одне Закарпаття балує в кінці квітня, а політики на цілу Україну, а всі інші регіони відстають на 10 днів, від сили 2 тижні

• Like 2
21 минуту назад, цыганок сказал:

Телефон можно в личку ?  

Молотком у рейсу.

Вибачте  за жарт, не Вам хотів відповісти. 

• Haha 5
1 минуту назад, miro сказал:

лише одне Закарпаття балує в кінці квітня, а політики на цілу Україну, а всі інші регіони відстають на 10 днів, від сили 2 тижні

И Юг Одесской обл. Но там, ещё не прохавали своё положение, да и там пчеловодство плохо развито, а всё из за того, что Летом засухи, а почва песок с глиной, в перемешку с камнями.

• Like 3
В 19.01.2020 в 22:39, mits сказал:

Так уже так і роблять ,запускають у зиму два спарені відводки в лежаку,  в кінці мая після акації

У  мене почти виходить на кінець апреля два пакети , тільки їх під чисту і потрібно продавать і так по кругу і хвости непотрібні 

Тільки я непродаю їх зьєдную на акацію ,  роблю сімьї , одночасно частково бракую маток 

• Like 2
10 часов назад, феникс сказал:

какую цену в этом году предлогаете господа пакетчики!

1200 предлагаем, вместе с ящиком, :baby: а если без ящика то 1100 уже.:ah:

• Like 1
2 часа назад, mits сказал:

Апреле и за 1500 не продал бы.

это смотря  в апреле , какого числа  я продавал 25-28 например, нормально было, хвосты мед еще принесли, вообще от весны  зависит., и от местности.  ну и от года еще зависит , в этом году некоторые уже в марте будут по 1500 продавать:umora:

• Like 1
  • Haha 1
5 часов назад, охотник пчел сказал:

это смотря  в апреле , какого числа  я продавал 25-28 например, нормально было, хвосты мед еще принесли, вообще от весны  зависит., и от местности.  ну и от года еще зависит , в этом году некоторые уже в марте будут по 1500 продавать:umora:

:umora::umora::umora: Вместе с уликом.

• Like 3
В 20.01.2020 в 01:29, охотник пчел сказал:

Март мартом , але у невиликих сімей весною є період , коли матка розпочавше інтенсивну яйцекладку останавлюєтся 

Просто невистачає бджоли для подальшої яйцекладки , жде виходу розплоду

Зато виходять рамки максимально засіяні , головне оптимально гніздо сформувать 

Хотя може це особливість мого регіону :hmm:

От той, кому непотрібні хвости якраз і зможе продать такі сімьї в арпелі місяці і продать по хорошій ціні під чисту

А пакети на слідуючий рік роблять розгружаючи основні сімьї на пару рамок після весняних медозборів  

Пакети по 900грн від 100шт.Стоятимуть в лісі на рясті.Дорога до пакетів Умань-Гайсин -Немирів-Печера-Шпиків.

Пакети по 900грн від 100шт.Стоятимуть в лісі на рясті.Дорога до пакетів Умань-Гайсин -Немирів-Печера-Шпиків.

Це типу з ціною вже визначились?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

30 минут назад, uam_63 сказал:

Если кому то интересно посмотрите на ОЛХ  , там человек продает пакеты на 4 р.р  Бакфаст ф1   в период 1-3 мая по цене 800 гривен , торг присутствует . Думаю если брать в количестве то  по 700 может отдать .