Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

14 часов назад, davolodya сказал:

Неспішіть з висновками, зимівка тільки починається, зараз буде найважча її частина;).  Аномально теплі грудень і січень багатьом вилізе боком, в багатьох матки до Нового року сіяли, в багатьох розплід з'явиться вже зараз, і це оптимізму недодає. Дуже добре, якщо в лютому вдасться облетітися, а якщо ні, і в лютому -березні прийде справжня морозна зима? Такий варіант розвитку подій аж ніяк несприяє здешевленню пакетів, навпаки, паршива зимівка  підніме попит на пакети, і відповідно ціну

Оті "якщо" вам не допоможуть. Буде погана зимівка будуть викручуватися з тим що залишиться і це більшість. А медку ще треба буде продати спробувати й у вас, бо дуже багатьом пакетчикам прийдеться мед продавати.:IMHO:

• Like 3
6 часов назад, Yaroslav сказал:

Особисто продавав по 1000-1100 грн. за пакет:hi:

Особисто купував по 800 грн

9 часов назад, цыганок сказал:

Нужно будет не забыть напомнить Вам  об этой цытате  в июне месяце  когда  будите просить купить пакеты по 800 гр.

Не варто :ae:, все буде норм :ay:

• Like 2
10 годин тому, Sanich сказав:

В пресі в принципі офіційно нічого не заяляють, крім випадків, коли це урядове видання. :IMHO: Просто я фізично не розумію як можна виявити того негідника і кого карати. тому для мене незрозумілий заклик. 

Є в нас СБУ, МВС, яка має реагувати на певні конкретні дії, якщо влада ухиляється побачити проблему (з якихось причин), то той хто є постраждалий має право заявити про себе, а ті нехай шукають, вони знають, як це робити, вони знають, просто чудово знають свою роботу, питання чому не роблять, і ось тут громада мирним протестом повинна сприяти розслідуванню і вимагати щоб злочинці понесли покарання. А що в наших спілках зробили? а нічого взагалі, бо здали там якісь пасічники, а якісь експортери експортували, а якісь десь забракували, а ви друзі давайте по дешовці бо бачите яка ганьба сповила нашу продукцію.Та не так це все має бути, від того, що мед беруть по 23 грн. його якість не покращилася, його беруть і дальше експортують, а значить квоти на нього є і проблем немає ніяких, а тому зараз здійснюється економічний злочин супроти пасічників, тобто змова експортерів. Тут би спілки пасічників мали заявити в антимонопольний комітет про ознаки злочину, тут би провести аудит ринкових цін і ціни на експорт, тут би все документально мало би бути проведено, но все відбувається з глушилками, а саме пасічникам втюхують про кризу світового масштабу, про недосконале законодавство та вовчі закони. 

P.S. Складається враження, що спілками пасічників керують глухі, сліпі і не босі люди.

• Like 4
  • Thanks 1
8 часов назад, F.A.V. сказал:

А цена начиналась 1300 и говорил что дешевле не отдашь не выгодно.

В нас в 2019 році весна була погана і весняним медозбором не пахло, ось і скинув маленько. В цьому році ще нічого не відомо для мене. Зимую, прицілююсь, аналізую. Все добре буде.:hi:

• Like 2
13 години тому, Yaroslav сказав:

Особисто продавав по 1000-1100 грн. за пакет:hi:

Може тоді просто тему дану закрити.....?!

"Восток справа тонка"----є таке прислів"я, :umora:   значить треба торгуватись, прицінятись, прийде час будем бачить:hmm:, що на цім базарі твориться:hi: 

• Like 2

Ось найшов свіже оголошення на продаж бджолосімей, бджолопакетів, без бла...бла...бла, все чітко і конкретно. 

• Like 5
8 часов назад, miro сказал:

Є в нас СБУ, МВС, яка має реагувати на певні конкретні дії, якщо влада ухиляється побачити проблему (з якихось причин), то той хто є постраждалий має право заявити про себе, а ті нехай шукають, вони знають, як це робити, вони знають, просто чудово знають свою роботу, питання чому не роблять, і ось тут громада мирним протестом повинна сприяти розслідуванню і вимагати щоб злочинці понесли покарання. А що в наших спілках зробили? а нічого взагалі, бо здали там якісь пасічники, а якісь експортери експортували, а якісь десь забракували, а ви друзі давайте по дешовці бо бачите яка ганьба сповила нашу продукцію.Та не так це все має бути, від того, що мед беруть по 23 грн. його якість не покращилася, його беруть і дальше експортують, а значить квоти на нього є і проблем немає ніяких, а тому зараз здійснюється економічний злочин супроти пасічників, тобто змова експортерів. Тут би спілки пасічників мали заявити в антимонопольний комітет про ознаки злочину, тут би провести аудит ринкових цін і ціни на експорт, тут би все документально мало би бути проведено, но все відбувається з глушилками, а саме пасічникам втюхують про кризу світового масштабу, про недосконале законодавство та вовчі закони. 

P.S. Складається враження, що спілками пасічників керують глухі, сліпі і не босі люди.

Особисто питав у скупщика меду... Чому така низька ціна? Він відповів... 2-3 роки назад Вартість проїзду  1ї фури(20тон)    меду десь туди, була біля 2500 евро. Ціна меду там була біля 2,2 євро/кг. Зараз кордон-ДАЙ*2, таможня-ДАЙ*2 дозволи-ДАЙ*2, аналіз-ДАЙ*2, Ціна на мед упала до 2 евро.Фура виходить 5000-5500 евро. Тобто 5500*25=137000грн/20000=6,9грн на кг. Якби не ці "ДАЙ" був би мед не 23, а 30грн.тут крім змови експортерів ще ДАЙники (не путати з ДАЇшниками) ОХ**шие. А дах у них депутати. Питання??? На кого заявляти у СБУ???А чи буде "Безпека України" займатись медом???Нехай насамперед "Ихтамнетов" вигонять. Я не захищаю перекупів меду, але "Даром" вони теж робити нехочуть...

• Like 1
36 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Ось найшов свіже оголошення на продаж бджолосімей, бджолопакетів, без бла...бла...бла, все чітко і конкретно. 

Ауууууу, чому тут сьогодні так тихо???

• Like 1
  • Haha 1
19 часов назад, Колосов Денис сказал:

У нас акации нет, после 20 мая начинается безвзяточный период до 1 июля

Значить робіть відводки із своїх. Годувати теж треба буде.

В 15.01.2020 в 19:29, Elek сказал:

Це при тому,якщо  пасіка стоїть біля саду  за гречнєвим полем між Акаціевим та липовим гаями...

коли ставив точки то дивився що росте, так що е  усе, да і возити маю чим,   прийдеться попахати звичайно, но задарма не звик я нічого віддавати:dntknw: небачу сенса  для себе продавати пакет меньше чим 40 дол,:IMHO: хоча допускаю що буде ціна і 500-600  , їдьте і купляйте там, часто навіть координати  даю кліентам куди їхать. :umora:

• Like 3
  • Haha 3

Всі засумували , ваше відео підтверджує мій прогноз.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 1
В 15.01.2020 в 21:12, miro сказав:

Сьогодні їхав біля полів з ріпаком, стан добрий, правда є таке поле, що раніш було засіяно то там на порядок ріпак густий і мясистий, от цікаво, би туди перетягнути пасіку, а потім на інший ріпак:hmm:. Зрештою мова проте, якщо не продам пакети, а не продам я їх нижче ціни1000грн. , а за 1000грн. продам після 15травня, до 15 ціна вища буде.

Зібрати 10л на ріпаку, думаю це реально, а продати по 80грн. літру, це реально, а зібрати ще 10л. за сезон, це реально, а продати ще раз по 80грн. літру знову реально, навіщо мені продавати пакети, коли я почав робити модулі:hmm:, мда лєнь , це ще та зараза яка не хоче рахувати.

Покажіть які модулі робите.

1 час назад, M_Oleksandr_V сказал:

порода  така як треба і ціна для його регіону теж, думаю продасть без проблем, молодець:IMHO:

• Like 4
2 часа назад, M_Oleksandr_V сказал:

Все калькуляторами торохтят и планируют и свои продать за 100 кг  мёда 

• Thanks 1
  • Haha 2
46 минут назад, uam_63 сказал:

Всі засумували , ваше відео підтверджує мій прогноз.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Відео не моє, я просто на нього натрапив.

2 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

4 хвилини тому, Мико сказав:

Все калькуляторами торохтят и планируют ......

ПОклацали...... і вже всі побігли по столяркам, готовитись  на розширення.......:umora:

• Haha 5
4 минуты назад, Мико сказал:

за 100 кг  мёда

гречку можна пихнуть 80 гр кг, но нету ее, пакеты продали и просрали гречку:dntknw: а  акацыя по чем ? тоже вродебы не по 24 гр, так что берем калькулятор и считаем каждый себе, исходя из своих условий.

• Like 3
  • Thanks 1
8 минут назад, Николай S сказал:

ПОклацали...... і вже всі побігли по столяркам, готовитись  на розширення.......:umora:

Але перед столяркою глянули ціни на мед, та знову полізли на дивани :umora:

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
2 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Але перед столяркою глянули ціни на мед, та знову полізли на дивани :umora:

4 хвилини тому, охотник пчел сказав:

гречку можна пихнуть 80 гр кг, но нету ее, ........ а  акацыя по чем ? тоже вродебы не по 24 гр, так что берем калькулятор и считаем каждый себе, исходя из своих условий.

:hmm:

4 минуты назад, Николай S сказал:

а  акацыя по чем ?

Тут вся надія на зиму, якщо морозу не добавиця можливо акацію і зберем...

• Like 2
9 минут назад, Николай S сказал:

і вже всі побігли по столяркам

при такій жо..і, треба почекати рік два, а потім за безцінь купити готове, на олх , а не дихати пилом у столярці:IMHO:

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Тут вся надія на зиму, якщо морозу не добавиця можливо акацію і зберем...

тут вже або пан або пропав

• Like 2
  • Thanks 2
25 минут назад, охотник пчел сказал:

при такій жо..і,

Так те місце де трояни не цвітуть всих підперло, в результаті не буде за що закупляти навіть і дешево.

Хіба що, всі в збитковому бджолярстві, а ми в полякіїї  за шалені гроші дупи обмиваємо, і потім намиту виручку вкласти в збиткове бджолярство :hmm:

• Haha 2
1 хвилину тому, Віталій.В сказав:

Так те місце де трояни не цвітуть всих підперло, в результаті не буде за що закупляти навіть і дешево.

Во, вО", :umora:   тому не плануєм купляти ту   .ерню, що   може запропонують а робим свое, таке яке хочемо, все під один стандарт, .... 

19 хвилин тому, Николай S сказав:

...... і вже всі побігли по столяркам, готовитись  на розширення.......:umora:

• Like 1
6 минут назад, охотник пчел сказал:

исходя из своих условий

Акация 8 кг х 70 (опт ) =560

8 минут назад, охотник пчел сказал:

гречку можна пихнуть 80 гр кг, но нету ее,

Разнотравье 12 кг х35 (опт ) =420 

подсолнух 80 кг х 25 =2000 

Если купить в конце марта ,то + отводок (тоже денег стоит )

Итог : если некуда ставить то нужно часть продать 

560  + 420 + 2000 +500 (отводок )=3480 -2400 = 1080 навар 

И то посчитано по самым минимальным доходам и оптовой цене 

Если часть продать по рыночной ,то приварок нормальный 

По 2400 я могу только купить 

Продать по 2400 мне нет резона 

• Like 8