Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

32 минуты назад, Николай S сказал:

Та тоді рано радуватись буде, ....зимівля вважається закінченою коли бджола принесе перший корм..... 

Буває що облетілись і наче все норм, а за два тижні осипалися.

• Like 3
1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Буває що облетілись і наче все норм, а за два тижні осипалися.

16 хвилин тому, Николай S сказав:

.....саме цей час буває самий критичний, як  для виснажених зимівлею сімей так і для "сильних":IMHO: бо по справжньому сильними вони стануть після зміни покоління. 

• Like 3
17 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Правильно.:ay: Але спробуйте спочатку спродати оті всі меди , що в закромах у пасічників стоять в бочках...

Вони ж теж мають цінувати свою працю.:IMHO:

Значить пропустити сезон, пакетів не купляти. Спочатку спродати мед що стоїть в закромах.

• Like 2
  • Haha 1
12 минут назад, Серж 82 сказал:

деякі сім`ї вилітали, брали воду і швидко

рановато:hmm:небачив в себе такого,  а по темі -  сам думаю що  небуде ціни на пакети ,  ну так і небуду їх продавати, медовіки ж не здають мед по дешовці, чекають ціни, так і ми пустемо пакети на мед. , сад, акація, гречка, липа., трави, щось всеодно візьмем,  на ту 1000 гр пакет полюбому наносить, як би там небуло.

• Like 3
  • Thanks 4
5 часов назад, davolodya сказал:

Це лиш Ваша думка, тому варто ставити смайлик:IMHO:  

По любому если я что то пишу а не цитирую кого то ,то это только моя думка даже если я не ставлю смайлик:IMHO1:

2 хвилини тому, охотник пчел сказав:

рановато:hmm:небачив в себе такого,  а по темі -  сам думаю що  небуде ціни на пакети ,  ну так і небуду їх продавати, медовіки ж не здають мед по дешовці, чекають ціни, так і ми пустемо пакети на мед. , сад, акація, гречка, липа., трави, щось всеодно візьмем,  на ту 1000 гр пакет полюбому наносить, як би там небуло.

Воно то так, але придеться попотіти, :umora:  а як же рибка у Дністрі, може перерости....:umora:

• Like 4
31 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Правильно.:ay: Але спробуйте спочатку спродати оті всі меди , що в закромах у пасічників стоять в бочках...

А може краще пісьля обльоту потанцювати з бубном, віддати пчілкам те, що залишилось  в бочках , дивись і по пакети іхати не треба буде:hmm:

• Like 1
  • Haha 1
59 минут назад, Николай S сказал:

Та тоді рано радуватись буде, ....зимівля вважається закінченою коли бджола принесе перший корм..... 

згоден 100%

• Like 1
4 минуты назад, Николай S сказал:

Воно то так, але придеться попотіти, :umora:  а як же рибка у Дністрі, може перерости....:umora:

та я до того готувався, прикупив обладнання в свій час:ay: так що справлюся, а риба нехай росте ми  якраз і любим велику, на мікроджіг не ловлю;) 

• Like 5
В 15.01.2020 в 19:04, Николай S сказал:

А може краще пісьля обльоту потанцювати з бубном, віддати пчілкам те, що залишилось  в бочках , дивись і по пакети іхати не треба буде:hmm:

:umora: :hmm:невлізе качалось то не за один раз 

• Like 1
4 хвилини тому, охотник пчел сказав:

та я до того готувався, прикупив обладнання в свій час:ay: так що справлюся, а риба нехай росте ми  якраз і любим велику, на мікроджіг не ловлю;) 

Я теж готуюсь, треба як мінімум пару бочок з верх плану дівкам якось запропонувати:hmm:......

• Like 1
44 минуты назад, Николай S сказал:

Я скажу, дешевих пакетів НЕ повинно бути, бо вони породжують дешевий мед.

Дешевий мед породжують 1)перекупи: 2) "Сахарасти" : Другим пофіг,сахар набагато дешевше меду, сиропу по літрів 100 за сезон дали.скачали по 80-100 кг "меду", здали.Гроші в кишені є,Бджоли окупилися. Восени продають "бриті сімьї" та ще й дорого...типа в анекдоті: " ...там ще цибульку посадю" 

• Confused 2
1 хвилину тому, AVA сказав:

:umora: :hmm:невлізе качалось то не за один раз 

Добре, поставимо питання по другому, скільки меду за весну можете віддати на кожну сім"ю до акації якщо не було рапсу і садок був слабенький...

• Like 1
20 минут назад, охотник пчел сказал:

Рамки з воском залишаться на пасіці, і купа бджоли на взяток. І сумління не буде гризти, що здуру віддав за копійки.

• Like 5
  • Thanks 3
33 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Значить пропустити сезон, пакетів не купляти. Спочатку спродати мед що стоїть в закромах.

Тобто перекваліфуватися у експортера, як мінімум? А чому б і ні?:dntknw:

Тільки що, Серж 82 сказав:

Рамки з воском залишаться на пасіці, і купа бджоли на взяток. І сумління не буде гризти, що здуру віддав за копійки.

А де ж ті копійки на сім'ю набирете? Чи де банку з долярами у вулику тримаєте?:ah:

26 минут назад, Николай S сказал:

Я у лежаках проведу планову заміну маток перед акацією. Тож потіти прийдеться тільки на відкачці.

• Like 3
28 минут назад, охотник пчел сказал:

Це при тому,якщо  пасіка стоїть біля саду  за гречнєвим полем між Акаціевим та липовим гаями...

• Like 2
  • Haha 2
29 хвилин тому, Николай S сказав:

Я ще думаю. Час для цього є. А  може за цей час і пенсія моя "позеленіє"...

А торік я пакети разом з другом прямо у Києві забирав... :ay:

В 15.01.2020 в 19:22, Николай S сказал:

Добре, поставимо питання по другому, скільки меду за весну можете віддати на кожну сім"ю до акації якщо не було рапсу і садок був слабенький...

Процентів 40 від того що пустив у зиму зараз стоїть у рамках на складі 

По дві 80-100% на 300 і по дві повні на 145 на кожну зимувалу точно зараз є 

Скільки рамок на 300 попів рамки незнаю  цю мелоч нерахую . ще бочка забруса так -сяк проціженого 

І така кількість на кожну весну , рамки з прошлорічним медом даю даже після акації , бо акацію качаю під чисту ,

А після акації майже всігда нема взятку , кинув по 5кг соняха в рамках і порядок 

Так що неосилить мені бочки з медом приготовленого для сдачі 

• Like 4
16 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А де ж ті копійки на сім'ю набирете? Чи де банку з долярами у вулику тримаєте?:ah:

Отож бо привикли що легше за день два пакети відібрати ніж качати меди. Але хоч не хоч починаєш розуміти що якщо хочеш щось у банку сховати то треба качати. Три тонни вручну не проблема, а тепер прийдеться купляти електропривід.

• Haha 1
2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Але я ще сам не знаю, що робитиму 

а матки по чому плануєте продавати?

• Like 2
  • Haha 2
2 години тому, охотник пчел сказав:

Сьогодні їхав біля полів з ріпаком, стан добрий, правда є таке поле, що раніш було засіяно то там на порядок ріпак густий і мясистий, от цікаво, би туди перетягнути пасіку, а потім на інший ріпак:hmm:. Зрештою мова проте, якщо не продам пакети, а не продам я їх нижче ціни1000грн. , а за 1000грн. продам після 15травня, до 15 ціна вища буде.

Зібрати 10л на ріпаку, думаю це реально, а продати по 80грн. літру, це реально, а зібрати ще 10л. за сезон, це реально, а продати ще раз по 80грн. літру знову реально, навіщо мені продавати пакети, коли я почав робити модулі:hmm:, мда лєнь , це ще та зараза яка не хоче рахувати.

• Like 8
23 минуты назад, miro сказал:

Сьогодні їхав біля полів з ріпаком, стан добрий, правда є таке поле, що раніш було засіяно то там на порядок ріпак густий і мясистий, от цікаво, би туди перетягнути пасіку, а потім на інший ріпак:hmm:. Зрештою мова проте, якщо не продам пакети, а не продам я їх нижче ціни1000грн. , а за 1000грн. продам після 15травня, до 15 ціна вища буде.

Зібрати 10л на ріпаку, думаю це реально, а продати по 80грн. літру, це реально, а зібрати ще 10л. за сезон, це реально, а продати ще раз по 80грн. літру знову реально, навіщо мені продавати пакети, коли я почав робити модулі:hmm:, мда лєнь , це ще та зараза яка не хоче рахувати.

Пакеты продал и пошел на рынок и купил машину сразу...А на мед надо выехать,погоду словить хорошую, избежать потрав,выкачать ,а потом еще продать мед( по 80 грн)...

• Like 4
  • Thanks 2

Перекупы на 1-е мая предлагают пакеты по 800-850. Значет уже есть договорённости по 500-550.

• Like 1
  • Haha 1