Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, miro сказал:

по зрубах з дівками матками

 коли Ваші дописи читаю, то настрій в мене піднімаеться.:ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, miro сказал:

А Ви чисом прошу пана не є в деканаті, бо дуже близько мешкаєте коло університету:umora:

Прошу пана я не з тої парафії.,правда не в курсі шо ся робе ,але по відіях вижу жи шось то не те.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, igorstep сказав:

Прошу пана я не з тої парафії.,правда не в курсі шо ся робе ,але по відіях вижу жи шось то не те.

Ну я  не по відіо, а в живу був там, то чув їм все окрім науковця:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, miro сказал:

Ну я  не по відіо, а в живу був там, то чув їм все окрім науковця:umora:

 

То може те ,що було в  Пустомитах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, igorstep сказав:

То може те ,що було в  Пустомитах?

Ні, це в Джерельці, в принципі з певних речей (доповіді І. Хміля, доволі здоровий та харизматичний погляд на ситуацію) можна було орієнтуватись про стан речей, а от віртуалізацією займались профффессора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.01.2020 в 14:56, охотник пчел сказал:

  в нас 1000 гр. з 1 травня  4р р 

обоснуйте ціну... мед по 22.;(

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спочатку обоснуйте ціну чому мед по 22 ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть, спеціально знизили ціну на  мед,  щоб  дешевше купити пакети :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Elek сказав:

обоснуйте ціну... мед по 22.;(

 

 

Матка                =    200грн.

Суш 45грн. х 4  =  180грн.

Корм 4 кг х 20   =   80грн.

Бджоли 1.3кг =    500грн.

Розплід 4р х70=   280грн.

      +   -   дата продажу:al: ціни наведені не ринкові, занижені на 30%:ah:

                                 Середня ціна пакету 1240грн. на 5-10травня. Захід.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, dust сказал:

Спочатку обоснуйте ціну чому мед по 22 ...

три дні назад дзвонив на прийомку питав...

22 минуты назад, dust сказал:

Мабуть, спеціально знизили ціну на  мед,  щоб  дешевше купити пакети :umora:

Скупщикам пофіг почому ми купуємо пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачите - всі мають свій інтерес : експортер якщо не заробить енну кількість у.о.  він не експортує мед,  скупщик не бере мед, якщо не буде мати енну кількість грн. на кілограмі меду. Так само і пакетчик думає тільки про себе, щоб щось заробити а не наробитись і в кінці нічого не мати ні бджіл ні рамок ні воску ні меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чого ж душею кривити - медовики теж не здають мед тільки по 22, є ж градація ціни на акацієвий мед і т.д. і т.п.

22 грн. за кг - це вже тупік і згасає світло в кінці тунелю. А ви ще хочете щоб і для пакетчиків загасло світло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, dust сказал:

Бачите - всі мають свій інтерес : експортер якщо не заробить енну кількість у.о.  він не експортує мед,  скупщик не бере мед, якщо не буде мати енну кількість грн. на кілограмі меду. Так само і пакетчик думає тільки про себе, щоб щось заробити а не наробитись і в кінці нічого не мати ні бджіл ні рамок ні воску ні меду.

Бідний медовик потерпає. То що скинутись?!

 

1 минуту назад, dust сказал:

Чого ж душею кривити - медовики теж не здають мед тільки по 22, є ж градація ціни на акацієвий мед і т.д. і т.п.

22 грн. за кг - це вже тупік і згасає світло в кінці тунелю. А ви ще хочете щоб і для пакетчиків загасло світло.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, miro сказав:

 

Бджоли 1.3кг =    500грн.

 

                                

 

а поштучно яка  буде ціна?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Николай S сказав:

а поштучно яка  буде ціна?:umora:

Поштучно незнаю, а кг  - 400грн, багато хто купує для заселення нуків, якщо своєї бракує, і чим раніше, тим дорожче

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Укроп сказал:

Прошу вибачення. Щиро Вам вдячний. Просто два повідомлені і почав цитувати останнє. Ви бакфастом займаєтесь?

Так ,спочатку придбав  3матки ф1,?13рік,?,потім щось  краще  і на даний час маю три тестові групи  по 50сімей все Бакфаст.Роїв не рахую, то для виховательок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, igorstep сказал:

Прошу пана я не з тої парафії.,правда не в курсі шо ся робе ,але по відіях вижу жи шось то не те.

Як можна зрозуміти ось цей Ваший пост. Більш детально можете розкласти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Elek сказал:

обоснуйте ціну... мед по 22.;(

 

 

 

8 часов назад, dust сказал:

Спочатку обоснуйте ціну чому мед по 22 ...

 

7 часов назад, miro сказал:

Матка                =    200грн.

Суш 45грн. х 4  =  180грн.

Корм 4 кг х 20   =   80грн.

Бджоли 1.3кг =    500грн.

Розплід 4р х70=   280грн.

      +   -   дата продажу:al: ціни наведені не ринкові, занижені на 30%:ah:

                                 Середня ціна пакету 1240грн. на 5-10травня. Захід.

 

Дёшево!!! Разве сахар дешевле стал? Дерево дешевле? И т. д. Раньше, в прошлые года принимал сторону медовика, а сейчас фиг там. Пакетчикам нужно быть стойкими и цену держать. Тогда и на мед повысится. Меньше будет барыг, желающих пенку собрать. Любимым делом заниматься не будут мешать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Elek сказал:

три дні назад дзвонив на прийомку питав...

Скупщикам пофіг почому ми купуємо пакети.

А Ви не купуйте пакетів і не качайте меду, тоді скупщики зовсім по іншому заспівають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, К. А. Е. сказал:

Пакетчикам нужно быть стойкими и цену держать. Тогда и на мед повысится. Меньше будет барыг, желающих пенку собрать. Любимым делом заниматься не будут мешать 

Правильно .

Дешевые пакеты продуцируют дешевый мёд 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.01.2020 в 09:14, Мико сказал:

Правильно .

Дешевые пакеты продуцируют дешевый мёд 

В падінні ціни до 22 грн винуваті не тільки експортери , а і пакетчики :ay:

У нас в селі процентів на 20 меду стало більше тільки за рахунок пакетів 

Декілька років тому нікому і в голову неприходило пакети куплять , ловили собі рої 

Всі на борьбу за ціною на мед , жодного пакета з западної дешевше 2000грн ,

нехай свід мед носять і розницю валять у себе , а то у них мед щось дорогий по 120грн літр і того невистачає 

У нас своїх пакетів достатньо :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, AVA сказал:

Всі на борьбу за ціною на мед , жодного пакета з западної дешевше 2000грн ,

нехай свід мед носять і розницю валять у себе , а то у них мед щось дорогий по 120грн літр і того невистачає 

У нас своїх пакетів достатньо 

Мод дорогой потому , что пчёл всех продали , а хвосты мёда не приносят 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Тому зі сторони ЄС мед то й що вони купують скажімо в КНР є звичайним продуктом, по низькій ціні для промислової переробки.

 

Вот именно. и такой мёд называется техническим а правильнее индустриальный.   а наш подсолнух преимущественно фасуется в баночки и в таком виде пригоден к употреблению в пищу.  но тем не менее наши экспортёры пытаются нам пчеловодам внушить что наш подсолнух является техническим мёдом следовательно и цена его как за технический.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В падінні ціни до 22 грн винуваті не тільки експортери , а і пакетчики :ay:
У нас в селі процентів на 20 меду стало більше тільки за рахунок пакетів 
Декілька років тому нікому і в голову неприходило пакети куплять , ловили собі рої 
Всі на борьбу за ціною на мед , жодного пакета з западної дешевше 2000грн ,
нехай свід мед носять і розницю валять у себе , а то у них мед щось дорогий по 120грн літр і того невистачає 
У нас своїх пакетів достатньо :umora:
 
Я вас засмучу цього небуде .
Мій прогноз.
Маховик пакетів запущений плюс ще медовики деякі на форумі пишуть продадуть частину пакетами так їм вигідніше кажуть .
І все, пакетчик навіть той який зібрався в польщу весною мусить спихнути по чому будуть брати не залишати ж на призволяще , в інших хто в польщу не зібрався вулики під мед непристосовані або нема з чого збирати.
Висновок пакети будуть дешеві мед буде дешевий , матководи ,столяра, розріб меду, магазини до них срака в цей рік прийде трохи з запізненням.

Ох чую закидають мене зараз помідорами.




Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, uam_63 сказав:

Я вас засмучу цього небуде .
Мій прогноз.
Маховик пакетів запущений плюс ще медовики деякі на форумі пишуть продадуть частину пакетами так їм вигідніше кажуть .
І все, пакетчик навіть той який зібрався в польщу весною мусить спихнути по чому будуть брати не залишати ж на призволяще , в інших хто в польщу не зібрався вулики під мед непристосовані або нема з чого збирати.
Висновок пакети будуть дешеві мед буде дешевий , матководи ,столяра, розріб меду, магазини до них срака в цей рік прийде трохи з запізненням.

Ох чую закидають мене зараз помідорами.




Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Неспішіть з висновками, зимівка тільки починається, зараз буде найважча її частина;).  Аномально теплі грудень і січень багатьом вилізе боком, в багатьох матки до Нового року сіяли, в багатьох розплід з'явиться вже зараз, і це оптимізму недодає. Дуже добре, якщо в лютому вдасться облетітися, а якщо ні, і в лютому -березні прийде справжня морозна зима? Такий варіант розвитку подій аж ніяк несприяє здешевленню пакетів, навпаки, паршива зимівка  підніме попит на пакети, і відповідно ціну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...