Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

13 години тому, davolodya сказав:

Так карніка це та ж карпатка, тільки відселекціонована. У мене теж тільки карніка, бо в свій час порядну карпатку знайти незміг, а зараз міняти вже нехочу

Я навіть більше скажу, на Західній не тільки карніку, а й навіть баків тримають , у Львівській і Франківській областях точно, і нездивуюся, якщо і в Карпатах 

Що це значить, міняти вже нехочу, а для кого то далеко, придалеко, високо, привисоко в горах, карпатку зміряли, е ні, скоро о, це за підтримки влади, почнуть продавати "карпатку" з пачпортом, там в ньому всі цифри намалюют і купляй:dntknw: за півдарма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, davolodya сказав:

гляньте ролик, там якраз пакети з Виноградівського району, на рахунок зимувалої бджоли добре видно в кінці відео 

 

ну в мене комплектація така як в Юри, тільки бджоли на порядок буде більше, але автор відео каже , що просив не струшувати бджолу бо жара і заради запобігання її запарювання цього не робив, тому думаю в нас однакова комплектація, я маю наувазі пакетів.

Відносно пакетів Василя Миколайовича, думаю, що вони були довше в пакетах і їх туди більше струсили.

вибачайте за проведений аналіз  даного відео, але сказав лише свою думку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, miro сказал:

це що за бджоли

УС тип хмельницкий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, miro сказал:

це що за бджоли

 

33 минуты назад, miro сказал:

це що за бджоли

А що таке прививочний ящик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Иринка сказал:

 

А що таке прививочний ящик?

Если этого не знаете то не помешает  вам пару книжек по пчеловодству прочитать. А прививочный ящик существует для прививки личинок будущих маток. Тут есть несколько тем, посвещенных этому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, dacha сказал:

Если этого не знаете то не помешает  вам пару книжек по пчеловодству прочитать. А прививочный ящик существует для прививки личинок будущих маток. Тут есть несколько тем, посвещенных этому.

Я думаю міро знае про , що я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, davolodya сказал:

значить міняємо в профілі назву породи - карніка україніка

а Ви напишіть  карпокарніка:umora: а якщо серьйозно то маю точок степової-местної, туди не заводжу нічого , маю ще один точок  де баки стоять, і два точка карніка, вони в каньйоні на різнотравье пасуться ,  фото виставляв колись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иринка сказал:

Роман  , а що тип Хмельницький вже проївся?

 вище написав, не проївся, маю .окремо стоїть. доречі недалеко плем розплідник, 10 км по УС тип Хмельницький, і вважаю що неможна підвозити туди якусь єкзотику,це мае контролюватися , і дуже строго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

 вище написав, не проївся, маю .окремо стоїть. доречі недалеко плем розплідник, 10 км по УС тип Хмельницький, і вважаю що неможна підвозити туди якусь єкзотику,це мае контролюватися , і дуже строго.

А як карніка в Ваших умовах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Иринка сказал:

А як карніка в Ваших умовах?

А вы спробуйте УС как раз вашей, Хмельницкой селекции.:ay::IMHO1:

Но ближе к теме. А она о цене на пакеты. У вас что сейчас предлагают и по чём ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Иринка сказал:

А як карніка в Ваших умовах?

добре, але мені ф ки подобаються, батьківськи стоять УС. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так читаєш, і думаєш от всі чудово розуміють де правда, а на кого тоді  працюють "науковці":hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, dacha сказал:

У вас что сейчас предлагают и по чём

  в нас 1000 гр. з 1 травня  4р р 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

  в нас 1000 гр. з 1 травня  4р р 

И что? Есть покупатели-оптовики ? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, dacha сказал:

И что? Есть покупатели-оптовики ? :ah:

 на данний час заказані усі рути, і більше половини даданів, ціна названа  приблизна, мінімальна по якій готовий продати 40 дол, дешевше мені нема смислу, візьму   свої гроші всеодно медом тоді, правда вільного часу буде меньше,а я літом люблю на дністрі сидіти:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, охотник пчел сказал:

 на данний час заказані усі рути, і більше половини даданів, ціна названа  приблизна, мінімальна по якій готовий продати 40 дол, дешевше мені нема смислу, візьму   свої гроші всеодно медом тоді, правда вільного часу буде меньше,а я літом люблю на дністрі сидіти:hmm:

С двухстами пчелосемьями ? Молодцом, если вы все это успеваете!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Иринка сказав:

 

А що таке прививочний ящик?

Прививочний ящик - це засіб "науковця" пошити в дурні наївного пасічника який вірить, що коли ти робиш добро, то його роблять всі.   (Вікіпедія - форумчанина)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, miro сказав:

скоро , це за підтримки влади, почнуть продавати "карпатку"

Де і під яку програму будуть роздавати "пряники"? :ole_ole:місцева, обласна чи на загальнодержавному рівні?  якщо пристойна підтримка, займу чергу:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, samitnyj сказав:

Де і під яку програму будуть роздавати "пряники"? :ole_ole:місцева, обласна чи на загальнодержавному рівні?  якщо пристойна підтримка, займу чергу:hi:

Перше щоб займати чергу треба показати білєт, жи Ваші пасіка є атестована і має на то всьо сертифікат, саме так зробили шахраї  "добрі" люди, а потім подали проекти на захіст вітчизняної бджоли, яку так сильно обкатували в горах, мєрили крильціта, і кожен раз втюхували прибульцям в пасічний світ про ту знайдену найду, яка рекордсменка, поки-що по замірах. Но на сайтах на продажі виставляли красунь з Германії, Австрії та Польщі, наших тримали на плятформі :dntknw:. Та й тут в тій темі науковці новоспеченого інституту на чолі ректора і його деканів (є ще особливий декан :umora:), не можуть продати карпатки попелюшки.

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, miro сказал:

є атестована і має на то всьо сертифікат, 

треба було 1000 баксів не зажимати;)

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, охотник пчел сказав:

треба було 1000 баксів не зажимати;)

і шо був би науковцем, зажав, тепер мушу продавати карніку:dntknw:, а науковці нехай ту вимащену на папірцях карпатку продают:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

жи Ваші пасіка є атестована

 якшо науковцем, то ще треба штуку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

і шо був би науковцем

Нє ,другим на плятформі:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, охотник пчел сказав:

 якшо науковцем, то ще треба штуку.

йой, декан то всьо як прочитає зганьбит нас на ніц, певній всі підут в гори, будем шукати тих маток які ше на обльоті і мают дати абсолютні проміри, то напевне через них так ся затягнуло тепло:dntknw:.

Напевне експедиція кєнула ті обльоти і пішла писати програму, коли програму приймут, ті обльоти вже нікому не будуть потрібні, змірают з карніки, одним скажут карпатка іншим карніка, і знову ціле літо ганятимуть по зрубах з дівками матками.Ой не легка то робота науковця.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, igorstep сказав:

Нє ,другим на плятформі:umora:.

А Ви чисом прошу пана не є в деканаті, бо дуже близько мешкаєте коло університету:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...