Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

3 минуты назад, Anatolievich сказал:

голова нужна для того чтобы думать что болтать, или у вас чтобы шапку носить?

исправился:dntknw:, опечатался, медом хотел написать, 

• Like 1
4 хвилини тому, охотник пчел сказав:

исправился:dntknw:, опечатался, медом хотел написать, 

я о том кого вы называете фашистами, форум читают и там тоже

• Like 2
1 минуту назад, Anatolievich сказал:

я о том кого вы называете фашистами, форум читают и там тоже

могу переименовать их в буржуев,:umora:  но матки наши туда завозятся,  уже давно, и не только туда,;)    

• Like 2
  • Haha 1

цікаво почитав,  бачу дехто хітропо..пий, :hmm: типу на..ер ваші пакети і матки,  а навіщо ж вони вам потрібні?  для чого так далеко пертися ,   платити гроші?   да некупляйте да і все, хтож заставляе?   маток самі виводьте, пакети  самі продавайте, може хоч меду трохи меньше буде.:umora:  завалили тим дешевим медом усіх ,  буржуев ,обіжралися і  не купляють тепер , зробіть паузу відпочиньте трохи:IMHO: 

• Like 3
  • Haha 1
гляньте ролик, там якраз пакети з Виноградівського району, на рахунок зимувалої бджоли добре видно в кінці відео   

Цікаве відео виявляється і пакети карніки в Закарпатті продають.А потім говорять які всі погані що бакфаст завозять .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 3
11 хвилину тому, uam_63 сказав:

Цікаве відео виявляється і пакети карніки в Закарпатті продають.А потім говорять які всі погані що бакфаст завозять .

Так карніка це та ж карпатка, тільки відселекціонована. У мене теж тільки карніка, бо в свій час порядну карпатку знайти незміг, а зараз міняти вже нехочу

Я навіть більше скажу, на Західній не тільки карніку, а й навіть баків тримають , у Львівській і Франківській областях точно, і нездивуюся, якщо і в Карпатах 

• Like 1
  • Thanks 1
13 минут назад, davolodya сказал:

Так карніка це та ж карпатка, тільки відселекціонована

як корабель назвеш так він і попливе , молодці   знайшли вихід.:ay:  тепер ще УС треба кудись приткнути, і діло в шляпі:hi:

• Like 4
  • Haha 1
14 хвилини тому, охотник пчел сказав:

як корабель назвеш так він і попливе , молодці   знайшли вихід.:ay:  тепер ще УС треба кудись приткнути, і діло в шляпі:hi:

Діло в шляпі буде, коли пакети продасте по ціні , що влаштує обидві сторони.:ah:

• Like 1
  • Haha 1
Тільки що, ДобровоЛ сказав:

Діло в шляпі буде, коли пакети продасте по ціні , що влаштує обидві сторони.:ah:

А Вашу сторону яка ціна влаштує?:)

• Haha 1
2 години тому, охотник пчел сказав:

цікаво почитав,  бачу дехто хітропо..пий, :hmm: типу на..ер ваші пакети і матки,  а навіщо ж вони вам потрібні?  для чого так далеко пертися ,   платити гроші?   да некупляйте да і все, хтож заставляе?   маток самі виводьте, пакети  самі продавайте, може хоч меду трохи меньше буде.:umora:  завалили тим дешевим медом усіх ,  буржуев ,обіжралися і  не купляють тепер , зробіть паузу відпочиньте трохи:IMHO: 

А мо" тим буржуїнам клізму із розлаблюючими препаратами приписати вже пора?  Тож після таких процедур і мед обов"язково куплятимуть. От тоді й пакети піднімуть у ціні ...:IMHO:

5 хвилин тому, davolodya сказав:

А Вашу сторону яка ціна влаштує?:)

А я ще не знаю ким же себе заявити - покупцем чи продавцем?:ah:

Бо не залежу я ні від чого. Що так, що етак - пенсії і приробітку від пасіки все одно не вистачить покрити квартплату.:dntknw::umora:

• Like 1
  • Haha 1
2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

продавцем?

Це навряд, по строках трохи пізно буде, хіба по дешовці віддасте:umora:

• Haha 1
8 хвилин тому, davolodya сказав:

Це навряд, по строках трохи пізно буде, хіба по дешовці віддасте:umora:

То проблема...Та й капіталом же якимось оборотним потрібно десь запастися. Бо позичати я ніколи не позичав. Для чого ж тоді усе життя укалував як проклятий, не маючи й жодного вихідного?..:dntknw:

• Like 1
14 часов назад, davolodya сказал:

гляньте ролик, там якраз пакети з Виноградівського району, на рахунок зимувалої бджоли добре видно в кінці відео 

Дам коментар по пакету.

Тут вина повністю на покупцеві, хоча може недогледіти хоч хто.

Чому вина покупця?

Юра уже битий пакетчик і займається не перший рік. Відбирали вони ці пакети з моїм братом, який лише другий рік присутній при відборі пакетів,у якого можна сказати практики 0. 

У мене завжди при відборі пакетів підготовлено канді в необмеженій кількості, і кождий пакет де мало корму отримує кульок.

Тут повна відсутність корму .

Хоча в любій сім ї можна найти більш темну рамку з розплодом і ободком меду.

Юра сам з радощів нахватав свіжо відбудованих рамок не звернувши увагу на корма.

По бджолі.

Якщо подивитися на рамки то вони більш менш обсижені.

Не можна сказати що на них багато бджіл ,але і не зовсім мало.

Якщо б даже не було на дні підмору пакет не супер,але і не поганий.

Те що на дні, як мінімум могло обсидіти дві рамки.

Причини дві ,або недооцінили кількість бджоли на рамках бо було холодно.або жадність  покупця,тим більше що пакети брав для себе :umora:

Висновок по старій бджолі неправильний тому що зимовалої бджоли в цей період у нас уже бути не може.

І така кількість по старості за два три дні відійти не може.

І ще по мітках. Я кожного року  у пакетних сім ях маток мічу білов красков ,краще видно,по цвіту року лише ті матки які попали с нуклеусів

• Like 5
  • Thanks 6
9 часов назад, uam_63 сказал:

А які причини? 

Звинувачувати простого пасічника не можна.

Пасічнику потрібно кормити сім ю,і він шукає вихід з положення,а тут така реклама,а ще і авторитети підтримали.

Вина сама більша наших науковців які пішли на поводу за ради своїх інтересів і здали карпатку.

В подробиці не хочу вникати,але хто слідкує за форумами і за іншими ресурсами знає добре як все розвивалося.

І даже наші "науковці" вже продають не карпатку ,а карпатську карніку.

• Like 7
  • Thanks 3
  • Haha 1
9 часов назад, davolodya сказал:

Так карніка це та ж карпатка, тільки відселекціонована. У мене теж тільки карніка, бо в свій час порядну карпатку знайти незміг, а зараз міняти вже нехочу

Я навіть більше скажу, на Західній не тільки карніку, а й навіть баків тримають , у Львівській і Франківській областях точно, і нездивуюся, якщо і в Карпатах 

Те що Львівська і Франківська продає бакфаст ніхто не скриває. Бізнес.

По Закарпаттю ми прекрасно знаємо хто давав фальшиву рекламу продажі бакфаста.

• Like 4
  • Haha 1
А які причини? 

Звинувачувати простого пасічника не можна.

Пасічнику потрібно кормити сім ю,і він шукає вихід з положення,а тут така реклама,а ще і авторитети підтримали.

Вина сама більша наших науковців які пішли на поводу за ради своїх інтересів і здали карпатку.

В подробиці не хочу вникати,але хто слідкує за форумами і за іншими ресурсами знає добре як все розвивалося.

Я нікого не звинувачую кожен продає що хоче.

Мені неподобається тільки одне, коли в різних відео не втомлюються говорити про районування і збереження аборигенних бджіл навіть в суд обіцяють подавати.

• Like 2
9 хвилин тому, дочинец сказав:

Бабло перемагає. Прирівняти карпатку до карніки - це було так зручно для деяких "селекціонерів". Адже можна тепер не паритися. Вези карніку та кажи що то карпатка. То не науковці - то шахраї. :IMHO:

• Like 9
  • Thanks 2
  • Haha 1
33 минуты назад, Sanich сказал:

Бабло перемагає. Прирівняти карпатку до карніки - це було так зручно для деяких "селекціонерів". Адже можна тепер не паритися. Вези карніку та кажи що то карпатка. То не науковці - то шахраї. :IMHO:

Санич не обіжай, які вони шахраї у них бумаги є.

10 часов назад, охотник пчел сказал:

IMG-2b1f9fa86c384e13ee98428d7e98d831-V.jpg

• Like 3
  • Thanks 1
31 хвилину тому, Sanich сказав:

А Ви не боїтесь, що після -шахраї, зараз якесь обізве гуцулом, вважайте, це не тільки шахраї, це мафія, мене в лічці  вже попередили, будуть бить:ak:.

Порода карпатка виведена науковцями на ізоляційному облітнику, науковими європейськими лабалаторіями на коліні підтверджено її проміри, слава ученим, може не від....ь:dntknw:

• Like 4
  • Haha 1
56 минут назад, дочинец сказал:

ну от   початок е,:umora: мені доречі карніка більше подобаеться, брав  колись карпатку , ф1 вже злобу давали, по карніці такого взагалі нема.,  

• Like 1
7 хвилин тому, дочинец сказав:

Санич не обіжай, які вони шахраї у них бумаги є.

IMG-2b1f9fa86c384e13ee98428d7e98d831-V.jpg

Помоєму науковці ті виводять те, що було до них.

Тільки що, охотник пчел сказав:

ну от   початок е,:umora: мені доречі карніка більше подобаеться, брал  колись карпатку , ф1 вже злобу давали, по карніці такого взагалі нема.,  

ні, карпатка теж заслуговує уваги якщо її ,як і карніку  тримають під селекційною роботою, а це праця.

• Like 1
27 хвилин тому, охотник пчел сказав:

ну от   початок е,:umora: мені доречі карніка більше подобаеться, брал  колись карпатку , ф1 вже злобу давали, по карніці такого взагалі нема.,  

А якщо подобається, значить міняємо в профілі назву породи - карніка україніка:umora:

• Haha 3

От я ніяк не можу зрозуміти тих науковців які виводять карпатку на ізоляційних облітниках, кричать про великі досягнення, а тримають карніку, не розумію логіки речей, навіщо тримати і продавати карніку, а вихваляти та асоціювати себе з карпаткою. Адже ці люди не думають же вибивати під проект карптської бджоли державні кошти, адже ті люди по своєму чесні. Лише вслухайтесь в їх пропозиції і подивіться які лінії якої породи вони пропонують на продаж покупцям бджолопакетів, но карпатку вони не продають, бо карпатка ,це для головного шахрая науковця, як ладан на серце.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
2 часа назад, охотник пчел сказал:

ну от   початок е,:umora: мені доречі карніка більше подобаеться, брав  колись карпатку , ф1 вже злобу давали, по карніці такого взагалі нема.,  

Роман  , а що тип Хмельницький вже проївся?

30 хвилин тому, Иринка сказав:

Роман  , а що тип Хмельницький вже проївся?

це що за бджоли