Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

13 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Але самі ранні - то ще не значить - найліпші. Там ще бджола наполовину зимова буде, якщо ще не більше.:IMHO:

гляньте ролик, там якраз пакети з Виноградівського району, на рахунок зимувалої бджоли добре видно в кінці відео 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Пока дешевих пакетів з міллю жодного разу не купував. Хоч то і жарт.:umora:

А пакети мав від Гайдара, Дочинця, Миро. Я завжди знаю за що і кому віддаю.

Не такий я  й багатий, щоб купувати дешеві речі.:ah::ay::hmm:

Пане Леоніде, зізнайтесь трішки лукавите, :umora:  не змушуйте  перелопачувати весь форум:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай S сказав:

Не всім так везе з пакетами..... один разок піймав роя і більш потреби купувати не було:umora:

Просто вони окупалися . Пока...  Спрацьовував їх на нуках і виховательках.

Свою бджолу - баків - я бережу. Та й купляю я мізер.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ой, не говоріть "гоп" , допоки не переплигнули.

Боюсь і жаль, але точно матиму можливість десь серед квітня нагадати вам про це. Досвід мій це підказує...:hmm:

До речі один сценарій не виключає інший. Погано то коли в березні сніг, а в квітні я таке памятаю здається в 17му році, десь 17-18 квітня йшов сніг, бджоли були трохи здивовані, та не більше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, dust сказал:

 

Ще тільки треба добавити:  .... в 20-их числах травня - припущу так ще може бути реально

Я бы очень хотел ошибится в прогнозах,сам тоже продаю пакеты,но по мониторингу ситуащии обвал неизбежен ,такая цена может быть в начале мая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, artemishe сказав:

Це ж не матки. Це в які строки щоб із зимовалою бджолою? У мене на середину квітня вже ніякої зимувалої бджоли немає, а клімат такий приблизно, як і за карпатами

Мова ж там йшла про середину квітня...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, davolodya сказав:

гляньте ролик, там якраз пакети з Виноградівського району, на рахунок зимувалої бджоли добре видно в кінці відео 

 

А Тячів - Виноградівського району?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Немає ціни, працюю на мед і пасіки не збільшую в зиму.

Добро пожаловать в медовики :wave:. Только потом не говорим что продаём мёд за дёшево , почём у Вас мёд ? О :ah: , а будет У:(:blink:. У нас мёд можно купить 3-х литровку Вы не поверите за 240 гривен и очереди нет , сам продаю акация и роз но-травье по 130 / литр и тоже нет . Хотя не первый год и знают мёд .

1 час назад, Yaroslav сказал:

Можите спробувати, відчуєте всі прєлесті пакетчика

Вот и аналогия :ole_ole:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Николай S сказав:

Пане Леоніде, зізнайтесь трішки лукавите, :umora:  не змушуйте  перелопачувати весь форум:umora::az:

Що ви маєтет на увазі? Той сезон пакети домовлявся по 1300. Як бонус мав ще кілька по 1 000 гривасів. І так й минулі сезони. Бо знав що і у кого купляв.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

А Тячів - Виноградівського району?

Ні. Ви неуважно дивилися кіно, спочатку пакет з Тячева, а той, що Вас цікавить трошки далі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Віктор60 сказал:

Якісний товарний мед в умовах Хмельницької області на стаціонарі  приблизно раз на 5 років.За 100 метрів від пасіки  25 га акацієвого лісу, а через дорогу може бути 100 га ріпаку ( часто термін квітування збігається)- отже маємо часто акацієворіпакову суміш, що іменується рівноправ'я...

І що акація з ріпаком дає взяток лише раз на 5 років :hmm:? У нас щороку є що качати (звичайно що коли більше коли менше, але качаєм щороку).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, artemishe сказав:

До речі один сценарій не виключає інший. Погано то коли в березні сніг, а в квітні я таке памятаю здається в 17му році, десь 17-18 квітня йшов сніг, бджоли були трохи здивовані, та не більше

А матководи по строках ніяк не вклалися  тоді.:IMHO:

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Ні. Ви неуважно дивилися кіно, спочатку пакет з Тячева, а той, що Вас цікавить трошки далі

Дякую. Вже додивився все.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай S сказал:

цікаво  то навіщо ті пакети люди взагалі купують.....

Для задоволення мабуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А матководи по строках ніяк не вклалися  тоді.:IMHO:

форс-мажор ніхто невідміняв.  Через проливні дощі у мене перші плідні матки в  19 р  були лиш в 20-х числах травня, хоча пакети відгрузив 2 травня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, davolodya сказал:

гляньте ролик, там якраз пакети з Виноградівського району, на рахунок зимувалої бджоли добре видно в кінці відео 

 

Цікаво, скільки вони маринували в той пакет в дорозі? Таке враження, ніби бджоли тиждень десь простояли

Передився вдруге і все зрозумів. Перший пакет повністю сухий, ні грамма меду.  В другому зверху поклали медок. А зимувала бджола ні до чого. Жадібність - наше все, 4рр, і ще бджоли побільше натруси, а про мед ніхто не згадав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, artemishe сказав:

Цікаво, скільки вони маринували в той пакет в дорозі? Таке враження, ніби бджоли тиждень десь простояли

Наскільки  зрозумів з розмови, зразу після відбору поїхали  додому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

Наскільки  зрозумів з розмови, зразу після відбору поїхали  додому

Я дописав - в другому пакеті зверху медок в пакеті, а в першому бджола осипалась від голоду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, artemishe сказал:

Я дописав - в другому пакеті зверху медок в пакеті, а в першому бджола осипалась від голоду

100% За 2 е  суток без меду таке буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, artemishe сказав:

Я дописав - в другому пакеті зверху медок в пакеті, а в першому бджола осипалась від голоду

Важко щось казати на відстані...  Меду в рамках невидно, але відхід пояснює, що це відійшла зимувала бджола . Пакети  він бере вже невперше, мабуть сухі рамки побачив би:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mаксим сказал:

 

Пакетчики в этом году пока не представляют масштаб ямы, в которую они провалятся весной вслед за медовиками и я очень сожалею об этом. 

Знакомые перекупщики пакетов на сегодняшнюю дату обычно закрывали очередь на первую партию в начале мая и запись вели на 20-е числа мая.

В этом году, по их словам, такой тишины не было еще. Заказов практически нет. 

Зате є шанс зменшити виробництво меду і трохи підняти ціну на опті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

400 сімей і сам на пасіці... @охотник пчел, та йому бідному і в туалет проблемно лишній раз сходити , бо не вистачає часу. :IMHO:

   Які там ще посиденьки з комп"ютером?! :unsure::dntknw:

це поки на полюванні був , хтось мені 120 сімей додав:dntknw::blink: да і щоб Ви знали в мене ще жінка е,  помагае, стоїть рамки з розпечатки по медогонкам розкладае;), а по часу встигаю майже кожен тиждень їздити на рибу, на кілька днів , на підводне полювання, на  море кожен рік їду теж літом, часу в мене вільного повно, трохи хіба матки напрягают.:hi: от якби хозяйство завів ще , то не життя тоді а рабство :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

2 часа назад, Николай S сказал:

Хоч питання не до  мене але відповім, з сушняком не бачу проблем, так як гніздових зайвих не має а в медових корпусах тримаю виключно чисту, без слідів розплоду,  і "суху"  її зберегти не проблема, минулого сезону сотня корпусів "прогуляла"   весь сезон и нічогісенько з нею не сталось:hi:

Решітки використовуєте над гніздом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Женя К сказал:

В первую очередь матководы - они самые уязвимые,

пора Денису налаживать канали в обратную сторону  маток возить, закидали фашистов медом, закидаем и дешевыми матками:umora: тем более что они у нас не хуже, и гемора с перевозкой нету как с медом ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

 

Решітки використовуєте над гніздом?

раніше було 50Х50% ---цієї зими закрив це питання 100% , тепер маю Нікот в достатній кількості. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, охотник пчел сказав:

закидали фашистов мясом, закидаем и дешевыми матками:umora:

голова нужна для того чтобы думать что болтать, или у вас чтобы шапку носить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...