Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

2 години тому, davolodya сказав:

візьму медом, в межі льоту бджіл  є ріпачок, боби, липа, гречка, і звичайно, сонях, куди ж без нього,   А якщо погода посприяє, то ще націлився на вербу і сади

з таким щастям навіщо вам пакети продавати?:ae::umora:

• Like 3
3 минуты назад, Yaroslav сказал:

На 100%, а точніше навіть на 200%, підтримую Вас.

По своїй пасіці за останніх три роки бачу що непродані сім`ї у два, два з половиною рази приносять меду більше ніж хвости. Тому висновки щодо ціни зробив

• Like 3
  • Thanks 1
3 хвилини тому, Anatolievich сказав:

мед відкачувати не сильно люблю:), а доводиться  ще й на це час витрачати,  я б краще суто матками займався.  Продав  пакети - відповідно відкачувати менше  треба буде, а непродам- теж непроблема, відкачаю, куди діватись

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 2
33 минуты назад, Anatolievich сказал:

Бо Ви купуєте .:) 

• Like 5
10 минут назад, Anatolievich сказал:

Скажу Вам по секрету - коли була ціна пакета 40-46 доларів, то мені було вигідно продати пакети і ще качнути з хвоста відро меду.

А тепер медовики пропонують 500-600 грн, як Ви думаєте - мені вигідно продавати буде пакети? Думаю що у Володимира відповідь буде аналогічна.

• Like 4
  • Haha 1
6 часов назад, охотник пчел сказал:

это Вы про что:blink: вы их видно не продавали никогда, у меня всегда люди набирают сами, разделяемся на 2-3 команды, взяли ряд  и вперед,  рекорд до   обеда 94 пакета., если все самому набирать то это 2 дня бы пошло.  А как допустим 500-700 пакетов продать? пока будеш набирать уже ненужны будут.

З 1990 року продаю пакети,жодного разу покупець у мене сам не відбирав з вулика. З сторони міг контролювати і вказувати яка йому рамка подобається.

Нас троє і два покупці 140-150 пакетів з ранку до часу дня відбирається. Може бути трохи більше по часу якщо несприятлива погода.

• Like 4
  • Thanks 1
14 минут назад, дочинец сказал:

жодного разу покупець у мене сам не відбирав з вулика

А чому?  В чому причина? Я якщо вистачає часу то стежу щоб все акуратно зібрали назад, деколи сам збираю.

• Like 1
1 час назад, Yaroslav сказал:

І немає проблем продати....:hi:

у меня тоже :umora:

1 час назад, davolodya сказал:

До 225 трохи недотягує, 150 за літр.  В попередньому пості невказав, що роздрібна  ціна на Західній переважно за літр, а не кг, думав це і так зрозуміло,  у нас більшість працює на роздріб

Як коли, цього сезону мабуть в 2:)

я тоже так надеялся в 19 году, пришлось 10 бочек докупить:umora:

• Like 2
1 час назад, Серж 82 сказал:

Тому буде вигідніше качнути навіть не у...

А навіть у шість разів менше, тобто 10 літрів, і продати  в роздріб ніж віддати пакет за 600. (Це у кого бідненько із взятком). А хто має можливість взяти у два- три рази більше - пакети за пів ціни не віддасть.

Поэтому я и писал ,что мёд будет в 20 году по 16 грн /кг.  Накачаем ещё больше, не продадите пакет по 600 , продадите мёд по 16...

По своїй пасіці за останніх три роки бачу що непродані сім`ї у два, два з половиною рази приносять меду більше ніж хвости. Тому висновки щодо ціни зробив

Скажу Вам по секрету - коли була ціна пакета 40-46 доларів, то мені було вигідно продати пакети і ще качнути з хвоста відро меду.

А тепер медовики пропонують 500-600 грн, як Ви думаєте - мені вигідно продавати буде пакети? Думаю що у Володимира відповідь буде аналогічна.

Вот вот и я об этом обвалими китайский рынок по 0,5 бакса, за кило! Да Накачают пакетчики мёда - З А Ж И В Ё М !!!

49 минут назад, дочинец сказал:

З 1990 року продаю пакети,жодного разу покупець у мене сам не відбирав з вулика. З сторони міг контролювати і вказувати яка йому рамка подобається.

Нас троє і два покупці 140-150 пакетів з ранку до часу дня відбирається. Може бути трохи більше по часу якщо несприятлива погода.

я одному доверил. пока он вытаскивал рамку горсть пчелы задавил , после этого я сказал неее ребята так дело не пойдёт с таким подходом только в своём ящике ковыряйтесь! После этого случая ниодин покупатель не залез ко мне в улей...

• Like 5
13 часов назад, davolodya сказал:

Навчіться нормально перезимовувати бджіл, і тоді пакетів непотрібно буде купувати  взагалі, ні дорогих, ні дешевих. А то виходить  зимувати нехочемо, а дешеві пакети подавай;)

Научимся скоро. Только что вы тогда будете делать с пакетами вот вопрос. 

• Like 2
10 часов назад, охотник пчел сказал:

то  Игорь щось видумав, була тоді ціна 300-400 гр. , я тоді відгружав 360 

Закарпатье продавал 220-240 так как работали раньше на Россию а с событиями 2014 всех покупателей не стало. После 10 мая в Никополе возле магазина пчеловодство продавали по 180. В том году многим не до пакетов было. 

5 часов назад, Женя К сказал:

Вот вот и я об этом обвалими китайский рынок по 0,5 бакса, за кило! Да Накачают пакетчики мёда - З А Ж И В Ё М !!!

я одному доверил. пока он вытаскивал рамку горсть пчелы задавил , после этого я сказал неее ребята так дело не пойдёт с таким подходом только в своём ящике ковыряйтесь! После этого случая ниодин покупатель не залез ко мне в улей...

Вы так все рассказываете красиво что в своём ящике ковыряйтесь я Вам привёз деньги за товар и хочу получить качество. И вот эти Ваши паковки командами не кому не нужны. Команда Ваша зачем чтоб быстрей спаковать всунуть в ящик и все. И ещё раз повторяю про Ваши разговоры ой а что мне останется пчела вышла и т. д. так Давайте тогда дешевле пакет который не соответствует оговореным условиям. 

У меня экспортер не спрашивает какая весна была и погода. 

• Like 5
  • Haha 1
8 часов назад, дочинец сказал:

Нас троє

а нас -один,:hi: 140 до обіду набрати  можна, якщо маток заздалегіть    закрити,   і якщо хлопці дууже жваві. ну чи сімьї на 6 рамках сидять, в мене зазвичай ще корпус  з медом вверху стоїть, тягати треба, позаторік брали рути на семенівку то приїхали пізніше, в основному стояло по 2 рута підзалятих, добре що решітки кинув на першій, бо тоді б дуже довго наберали. 

• Like 2
9 часов назад, Серж 82 сказал:

А чому?  В чому причина? Я якщо вистачає часу то стежу щоб все акуратно зібрали назад, деколи сам збираю.

По перше воно бистріше получається, по друре я люблю сам у себе  у вулику ковирятися.

А проходить воно так.

У лежаку дві сім ї ,ми з сином шукаємо матки. Якщо він знайшов раніше мене і рамка підходить в пакет ,показує клієнту і ставить в пакет.

Якщо рамка не підходить ставить біля вулика ,або в переносний ящик і пішов дальше шукати матку.

Я видаю рамки і якщо потрібно дотрушую бджолу.

Якщо покупець новий показую кожну матку і кожну рамку.

Постійні покупці практично не дивляться а тільки запаковують пакети.

Покупець має право з сім ї вибрати любі рамки які йому подобаються.

Після нас іде дружина якщо потрібно чистить вулик і складує рамки.

Зате я знаю що в мене всі рамки що залишилися з розплодом складені в середину гнізда ,а не розкидані по всьому вулику в переміжку з медовими.

Якщоб такий порядок не влаштовував клієнта він до мене не їздив би по десять років підряд.

• Like 10
1 час назад, охотник пчел сказал:

а нас -один,:hi: 140 до обіду набрати  можна, якщо маток заздалегіть    закрити,   і якщо хлопці дууже жваві. ну чи сімьї на 6 рамках сидять, в мене зазвичай ще корпус  з медом вверху стоїть, тягати треба, позаторік брали рути на семенівку то приїхали пізніше, в основному стояло по 2 рута підзалятих, добре що решітки кинув на першій, бо тоді б дуже довго наберали. 

У сусіда теж приїхали брати на Семенівку,  два пакета набрали і сусід відмовився давати ( приїхали пізно, рами наполовину вже з медом,  побудуть два дні у фурі і кінець тим пакетам), тому і відмовив.

• Like 1
8 часов назад, дочинец сказал:

У лежаку дві сім ї

тоді вірю

8 часов назад, Серж 82 сказал:

У сусіда теж приїхали брати на Семенівку,  два пакета набрали і сусід відмовився давати ( приїхали пізно, рами наполовину вже з медом,

я не міг відмовити, взяв задаток,   а приїхали піздно  акація вже цвіла, знімали ті корпуса з медом самі:umora: платили добре 1400 гр  5 рам рута,    пакети  були  хароші і маток бігом шукали, того що  ізоліровав маток в одному корпусі рута..

• Like 1
13 часов назад, igor сказал:

Закарпатье продавал 220-240 так как работали раньше на Россию а с событиями 2014 всех покупателей не стало. После 10 мая в Никополе возле магазина пчеловодство продавали по 180. В том году многим не до пакетов было. 

У 2014 я особисто продав по 400грн.

• Thanks 1
21 година тому, Серж 82 сказав:

я б ніколи не дав щоб покупець торкався моїх рамок у вулику, є друзі які можуть мені допомагати, витягувати рамки паукувати пакети, покупець лише може погоджувати ту чи іншу рамку, це аксіома.

• Like 3

"аксіома" у кожного по різному - у ряді 12вуликів(у кожному по дві сім'ї) -я стаю біля першого,- купець біля шостого - на обід - 100шт. - купець постійний - були роки - сам набирав, - було купець набирав без мене.

• Like 4
  • Thanks 1
16 минут назад, Николай S сказал:

інколи чи майже завжди це дешевше чим іздити по пакети.......

не рівняйте свій регіон з медовими,   Вам це нетреба у вас і так розвиток нормальний ,  і взяток  не такий щоб вигідно було пакети купляти.:IMHO:

• Like 1
3 часа назад, охотник пчел сказал:

тоді вірю

я не міг відмовити, взяв задаток,   а приїхали піздно  акація вже цвіла, знімали ті корпуса з медом самі:umora: платили добре 1400 гр  5 рам рута,    пакети  були  хароші і маток бігом шукали, того що  ізоліровав маток в одному корпусі рута..

Сусіду 1500 платили, але сказав що якщо запарять то ще я лишуся винним. Короче не віддав, і не прогадав, качнув сім з копійками, а я продав, то взяв лиш три.

• Thanks 1
1 час назад, miro сказал:

я б ніколи не дав щоб покупець торкався моїх рамок у вулику

в мене е знайомий то він  до себе на пасіку ніколи не пустить чужу людину,( 400 сімей) і він тут нічого вам не напише ніколи,а другі люди  знімають і показують, зимою і літом круглосуточно :dntknw:  усі люди різні і усяких людей треба :hi:

• Like 3
  • Thanks 1
30 минут назад, охотник пчел сказал:

в мене е знайомий то він  до себе на пасіку ніколи не пустить чужу людину,( 400 сімей) і він тут нічого вам не напише ніколи,а другі люди  знімають і показують, зимою і літом круглосуточно :dntknw:  усі люди різні і усяких людей треба :hi:

Підтримую. В мене бджоли в квітні вже на кочівлі, і є декілька причин щоб пасіку нікому не показувати. Або вулики начнуть пропадать, або припруть на наступний рік і стануть на голову. 

• Like 3
39 хвилин тому, охотник пчел сказав:

400 сімей і сам на пасіці... @охотник пчел, та йому бідному і в туалет проблемно лишній раз сходити , бо не вистачає часу. :IMHO:

Які там ще посиденьки з комп"ютером?! :unsure::dntknw:

• Like 1