Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, охотник пчел сказал:

мінімальна ціна пакета по якій будемо продавати 40 зелених,а максімум покаже зима-весна

Дивіться щоб дальше не проїхали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, davolodya сказал:

Зимувала матка зовсім не означає стара, це означає лиш те, що матка перезимувала.  У себе на пасіці старих маток нетримаю, максимум минулорічні, і то, переважно виведені в липні -  серпні, тобто весь сезон вона відпрацьовує  без проблем.

Це стосується лиш ефок, весь племінний матеріал відпрацьовує до останнього.

А если семья с маткой Ф1 показала выдающиеся результаты по медосбору, то ее по-Вашему тоже надо менять? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, uam_63 сказал:

Дивіться щоб дальше не проїхали.

прийдеться з 1 травня на трасу  виходити, ловити кліентів:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

!

 Що ж до пакетів, хотілося б і мені дізнатися свіжу ціну при такій вартості меду...:ah::dntknw:

Мені от що цікаво - якщо експорт впаде до нуля, - пакети по чому продати якщо купцеві буде потрібно? Якщо зараз медовики кажуть що при ціні меду 23  - пакет 500. То що тоді по 100  віддавати? 100 це малось на увазі ціна ящика, а те що в ящику то задарма бо експорту немає.

Я б сьогодні на ціни не орієнтувався - дуже багато невідомих на весну (курс невідомий, ціни на все необхідне теж можуть кудись залетіти, ціна на мед теж може змінитись). Забув додати вихід із зимівлі. А вже весною думаєте чи потрібні вам пакети і чи готові заплатити те по чім готові вам віддати. Якщо влаштовує - берете, якщо не влаштовує ціна то не берете. І ніхто нікому нічого не винен (медовик качає з своїх які перезимували, а пакетчик ловить рої які повтікали).. Доречі - можна на західній роїв наловити на шару і повезти на схід на сонях, то взагалі бомба буде. Блін, здав бізнес-план.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Мені от що цікаво - якщо експорт впаде до нуля, - пакети по чому продати якщо купцеві буде потрібно? Якщо зараз медовики кажуть що при ціні меду 23  - пакет 500. То що тоді по 100  віддавати? 100 це малось на увазі ціна ящика, а те що в ящику то задарма бо експорту немає.

Я б сьогодні на ціни не орієнтувався - дуже багато невідомих на весну (курс невідомий, ціни на все необхідне теж можуть кудись залетіти, ціна на мед теж може змінитись). Забув додати вихід із зимівлі. А вже весною думаєте чи потрібні вам пакети і чи готові заплатити те по чім готові вам віддати. Якщо влаштовує - берете, якщо не влаштовує ціна то не берете. І ніхто нікому нічого не винен (медовик качає з своїх які перезимували, а пакетчик ловить рої які повтікали).. Доречі - можна на західній роїв наловити на шару і повезти на схід на сонях, то взагалі бомба буде. Блін, здав бізнес-план.

А ідея то особливо для пенсіонерів - дуже цікава!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віктор просто сказал:

Це виходить у Виноградово черешня цвіте 1 квітня! Я, такого числа, можу вже і сонях качать:umora:.

 

Screenshot_2019-12-23-23-26-02.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 А що - "  с 1го по 5ое мая 4+1 на 230 не менее 1000 грн" - то вважаєте вже дешевим при нинішніх цінах на мед і курсові & ?:ah:

Тут як з якого боку дивитись. Бджіл треба продавати тоді коли на них є хороша ціна, в іншому випадку краще залишитись з бджолою і медом (нехай і дешевим), ніж без грошей і без бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

На весну буде купа пропозицій по 700-800 гривень. Кому вдасться продати по1000-1100 то має дуже тішитись з того

Це впринципі минулорічна ціна. (До 5.05 були по 1000, а вже 10.05 віддавали по 700-800).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Тут як з якого боку дивитись. Бджіл треба продавати тоді коли на них є хороша ціна, в іншому випадку краще залишитись з бджолою і медом (нехай і дешевим), ніж без грошей і без бджіл.

Але при нинішніх цінах на мед і курсі доляра - це просто несерйозно!:IMHO:

Тим більше, що 5 рам 230 - це практично  4 на 300.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Але при нинішніх цінах на мед і курсі доляра - це просто несерйозно!:IMHO:

Тим більше, що 5 рам 230 - це практично  4 на 300.:dntknw:

А Ви думаєте що 600 грн - це серйозно, при нинішніх цінах в маг. ? Тут вже нехай кожен вирішує сам чи купляти пакети чи продавати. Ви думаєте я в захваті що ціни на мед немає? Останніх два роки навіть банки на роздріб не хотів купляти, все здавав оптом. А цьогоріч тільки дрібний опт і банки пішли  в рух. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, uam_63 сказал:

В Тернопіль і Івано Франківськ це не найкоротша дорога не вводьте людей в оману.

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Уважно читайте  написане.  Я писав як доїхати в Прикарпаття ,а не в Тернопіль та Івано-Франківськ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Stol сказав:

Уважно читайте  написане.  Я писав як доїхати в Прикарпаття ,а не в Тернопіль та Івано-Франківськ

Чернівці (кінцевий пункт в вас вказано)це завжди була буковина,а не прикарпаття.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, wwlo сказал:

Чернівці (кінцевий пункт в вас вказано)це завжди була буковина,а не прикарпаття.

м.Чернівці   це  Буковинське Прикарпаття.  Коли їдуть за пакетами користуються географічними термінами ,а не історичними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Stol сказал:

  Щоб  купити пакети по  нормальній ціні  треба поїхати за ними по нормальному маршруту. Раджу з Дніпра Миколаєва,Херсона,Кропивнницького їхати  до Прикарпаття  за маршрутом  Умань-  Немирів  - Шаргород- Муровані Курилівці-  Новодністровськ- Кельмінці- Чернівці.  Нормальна та найкоротша дорога до Чернівецьких, Івано- Франківських та Тернопольських пакетів.Одного разу на початку травня по цій дорозі в обидві сторони  за дві години проїхало 10 автівок з пакетами.

А Львівських, Львівських ви вже викреслили зі списку?! І що ми вам такого наробили:ah:. А, я знаю, наші пакети жирніші і не потребують реклами, ми позаконкуренцією;):af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Серж 82 сказав:

Мені от що цікаво - якщо експорт впаде до нуля, - пакети по чому продати якщо купцеві буде потрібно? Якщо зараз медовики кажуть що при ціні меду 23  - пакет 500. То що тоді по 100  віддавати?

)))Та ні, які там по 100,  тоді повезете пакети до можливих покупців по-під хати і будете просити купити хоч за скільки, так як ми з медом..Тю, злив бізнесплан..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, охотник пчел сказал:

треба їхати через хмельницький,а тута ми усіх  кліентів і перехопимо, того що в нас найкращі бджоли, і до нас їхати близько:ay: мінімальна ціна пакета по якій будемо продавати 40 зелених,а максімум покаже зима-весна

Є ще Вінницька область! На лісових первоцвітах,  вербах  та дикій черешні розганяються як формула-1. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Мико сказал:

На эту весну поток может увеличиться ,

не смотря на то ,что закупочная цена мёда ,

упала ниже плитнуса 

Если удастся купить по 800  гривен :ay:

Оптимістичний прогноз:hi:, в нас дощі, по кришках вуликів лупить, бджола реагує. До весни ще далеко. Там побачимо, чи так буде як ви кажите. Зараз почнуться афери на ОЛХ  у пакетній справі викидати оголошення. Будьте обережні пасічники, перевіряйте!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Сергій-апі сказал:

Станом на сьогодні ціна по 900 грн. це нормально, а на весну ще дві - три сотні накиньте.

І ви вірите, що медовик по такій ціні пакет продасть? Можливо 2-3 шт. сусіду. Навіть по сьогоднішній ціні на мед медовику вигідніше качнути меду і продати, ніж продать пакет за 900грн. Це в немедовому райьоні така може бути ціна і то чи всі будуть продавать

16 часов назад, Серж 82 сказал:

По пакетах - яка ціна 1.3 кг бджіл (продати/купити)?

600грн, після 15-20 травня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Yaroslav сказав:

Це в немедовому райьоні така може бути ціна і то чи всі будуть продавать

Мені в немедовому районі не вигідно по 900 продавати. Що таке на сьогодні 900 грн? - трохи більше ніж пів бака бензину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Yaroslav сказал:

А Львівських, Львівських ви вже викреслили зі списку?! І що ми вам такого наробили:ah:. А, я знаю, наші пакети жирніші і не потребують реклами, ми позаконкуренцією;):af:

Та Львовские в этом году сами покупать будут. Они уже здесь всех переубедили что им выгоднее мёд качать чем пакеты продавать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, новичок сказав:

Та Львовские в этом году сами покупать будут. Они уже здесь всех переубедили что им выгоднее мёд качать чем пакеты продавать.

Істину глаголите. Останнім часом почав задумуватися, може поміняти пакети на мед по 23 грн., свій уже давно продав, потит є. На ринку ціна уже 160 за літр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Yaroslav сказав:

І ви вірите, що медовик по такій ціні пакет продасть? Можливо 2-3 шт. сусіду. Навіть по сьогоднішній ціні на мед медовику вигідніше качнути меду і продати, ніж продать пакет за 900грн. Це в немедовому райьоні така може бути ціна і то чи всі будуть продавать

Коли мед - за даром, то пакети на початку сезону по 900 - бомба. ще нікуди не їздив, а бабки в кишені;):umora:

 

4 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

Істину глаголите. Останнім часом почав задумуватися, може поміняти пакети на мед по 23 грн., свій уже давно продав, потит є. На ринку ціна уже 160 за літр.

Хто до цих пір не здав по 30 і 28, то вже не віддасть по 23. По 160 за літр? Ну, можу під реалізацію підкинути тонни 3. Навар пополам;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Yaroslav сказал:

І ви вірите, що медовик по такій ціні пакет продасть? Можливо 2-3 шт. сусіду. Навіть по сьогоднішній ціні на мед медовику вигідніше качнути меду і продати, ніж продать пакет за 900грн. Це в немедовому райьоні така може бути ціна і то чи всі будуть продавать

Думаете медовики не знають, що также шестирамочник чи як роздiлить лежак. Раннi грошi в сезонi лишнi не бувають .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Думаете медовики не знають, що также шестирамочник чи як роздiлить лежак. Раннi грошi в сезонi лишнi не бувають .:umora:

:umora:Уже третій рік запускаю трьохрамочники спарені 

Правда я їх на акацію використовую , якби не акація то були б готові пакети , правда пізніше на неділю чим на западній 

Мені  акація вигодніше чим пакети , рамки і  бджоли дома 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергій-апі сказал:

вій уже давно продав, потит є. На ринку ціна уже 160 за літр.

Можно у меня прикупить по 42 гривна =  97 гривен навар 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...