Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

18 минут назад, Серж 82 сказал:

Як варіант - можете придбати пакети без маток, і купити до них маток де інде, тоді нам скажете по чім брали.

Без вариантов - пакеты , матки не покупаю , благотворительностью не занимаюсь .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Сергей 2014 сказав:

Навiщо тодi в себе на пасiцi в липнi серпнi мiняете зимувалi матки, вони ж ще не старi ?

Мені з заміною значно простіше, оскільки матки виводжу на продаж, в кінці сезону буває їх надлишок, чому б їх непоміняти? Замінив, і в слідуючому сезоні вона знову рік нормально  відпрацює

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Крош сказал:

Надеюсь что они прошлогодние знали не только вы ...

Естественно, так как прошлогодних пчеломаток я начинаю реализовывать сразу после облета (в этом году первая ушла 4 апреля, последняя 18 мая).Если Вас и дальше будет интересовать ценовая политика на пчеломаток за последние пять лет, обращайтесь все задокументировано.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Yaroslav сказал:

Цікаво комплектація на такі числа і ціна?

В конце марта - в начале апреля зимовалая семья на одном корпусе на 230. Еще посмотрим какая будет зима и какой будет март,  но в принципе лично для себя я обозначил минимум в 2000 грн

Если буду продавать пакеты могу отдать с 1го по 5ое мая 4+1 на 230 не менее 1000 грн

Но опять таки посмотрим что скажет зимовка, если в марте заснежит то дешевых пакетов на 1 мая я думаю не будет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Крош сказал:

То что прошлогодняя матка в мае стоит 250-300 грн полная чушь .

А навіщо зимовалі матки тримати до травня якщо на них є добрий попит в середині квітня . І замовляють їх не поштучно ,а десятками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, дочинец сказал:

А навіщо зимовалі матки тримати до травня

Я не знаю :dntknw: сам в шоке . Зачем лишний месяц кормить живность , чтобы продать за те же деньги .:hmm:так все таки , какая цена прошлогодней матки в майском пакете ? А то начали за здравие а закончили за упокой 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Зима ще лиш почалася, а акацію вже рубають повним ходом. Скоро акацією й мед будем купляти в Молдавії.

По пакетах - яка ціна 1.3 кг бджіл (продати/купити)?

Та вже скоро перший місяць зими скінчиться. А за акацію, хоч вона в основному мною по лісі висаджена, теж переживаю. Напиляні дрова там гниють, а акацію рубає сволота!

 Що ж до пакетів, хотілося б і мені дізнатися свіжу ціну при такій вартості меду...:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Stol сказал:

Думаю,що купують матки по такій ціні   тільки пасічники з секти " трясунів"

Купляють зимувалих маток в середині  або кінці квітня для збірних відводків. В південних областях в цей період взяти по рамці розплоду з сім ї нема проблем.

По якості зимовалі матки виведені в липні думаю не уступають молодим маткам виведеним у квітні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Крош сказал:

Я не знаю :dntknw: сам в шоке . Зачем лишний месяц кормить живность , чтобы продать за те же деньги .:hmm:так все таки , какая цена прошлогодней матки в майском пакете ? А то начали за здравие а закончили за упокой 

Как договоритесь, я договаривался за рамку расплода с пчелой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Крош сказав:

Я не знаю :dntknw: сам в шоке . Зачем лишний месяц кормить живность , чтобы продать за те же деньги .:hmm:так все таки , какая цена прошлогодней матки в майском пакете ? А то начали за здравие а закончили за упокой 

Матка - вона й Африці теж матка. А в пакеті чи поза - різниці немає.  Моя думка, що така матка буде на самомоу початку травня (до 10.05) варта більше 350 гривасів навіть при такій "медоносній" ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, дочинец сказал:

По якості зимовалі матки виведені в липні думаю не уступають молодим маткам виведеним у квітні.

:IMHO1:Июльские лучше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, дочинец сказав:

Купляють зимувалих маток в середині  або кінці квітня для збірних відводків. В південних областях в цей період взяти по рамці розплоду з сім ї нема проблем.

По якості зимовалі матки виведені в липні думаю не уступають молодим маткам виведеним у квітні.

У нашій зоні  квітневі матки - то ризик по якості. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Гурович сказал:

:IMHO1:Июльские лучше.

100 %.июльские лучше  чем липневі :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, artemishe сказав:

В конце марта - в начале апреля зимовалая семья на одном корпусе на 230. Еще посмотрим какая будет зима и какой будет март,  но в принципе лично для себя я обозначил минимум в 2000 грн

Если буду продавать пакеты могу отдать с 1го по 5ое мая 4+1 на 230 не менее 1000 грн

Но опять таки посмотрим что скажет зимовка, если в марте заснежит то дешевых пакетов на 1 мая я думаю не будет 

 А що - "  с 1го по 5ое мая 4+1 на 230 не менее 1000 грн" - то вважаєте вже дешевим при нинішніх цінах на мед і курсові & ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

У нашій зоні  квітневі матки - то ризик по якості. 

Но не рахуйте Ви Київ і Закарпаття.

В мене на 10 квітня черешня повним ходом цвіте,а Виноградово днів на десять раніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергій-апі сказал:

Станом на сьогодні ціна по 900 грн. це нормально, а на весну ще дві - три сотні накиньте.

Согласен нормально , пока не известен результат зимовки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, дочинец сказав:

Но не рахуйте Ви Київ і Закарпаття.

В мене на 10 квітня черешня повним ходом цвіте,а Виноградово днів на десять раніше.

То я ж про те й кажу. А що, пане Василю, у Виноградові ще раніше вашого весна на 10 день приходить? У мене кум звідти родом.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На весну буде купа пропозицій по 700-800 гривень. Кому вдасться продати по1000-1100 то має дуже тішитись з того

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Укроп сказав:

На весну буде купа пропозицій по 700-800 гривень. Кому вдасться продати по1000-1100 то має дуже тішитись з того

Та де ж і ті  700-800 гривень людям взяти при таких медових цінах?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей 2014 сказал:

Навiщо тодi в себе на пасiцi в липнi серпнi мiняете зимувалi матки, вони ж ще не старi ?

Так они августовские 18 года ,

на  момент смены ,годовалые 

на момент продажи пакетов,весной будущего , двухлетние 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Крош сказал:

Надеюсь что они прошлогодние знали не только вы ...

Естественно 

Ведь об этом в объявлении написано ЗИМОВАЛЫЕ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Крош сказал:

Я не знаю :dntknw: сам в шоке . Зачем лишний месяц кормить живность , 

Если вы лишний месяц кормите утку ,

то кроме вредного жира  , ничего не получите 

А матка за апрель насеет расплода прилично 

Думаю что нормальные  пчеловоды знают куда его определить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 А що - "  с 1го по 5ое мая 4+1 на 230 не менее 1000 грн" - то вважаєте вже дешевим при нинішніх цінах на мед і курсові & ?:ah:

Дешево це все що менше тисячі.  А тисяча це деякий компроміс між моїм бажанням мати трохи грошей навесні на витрати і реальністю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

В Тернопіль і Івано Франківськ це не найкоротша дорога не вводьте людей в оману.

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 треба їхати через хмельницький,а тута ми усіх  кліентів і перехопимо, того що в нас найкращі бджоли, і до нас їхати близько:ay: мінімальна ціна пакета по якій будемо продавати 40 зелених,а максімум покаже зима-весна

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, дочинец сказал:

В мене на 10 квітня черешня повним ходом цвіте,а Виноградово днів на десять раніше.

Це виходить у Виноградово черешня цвіте 1 квітня! Я, такого числа, можу вже і сонях качать:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...