Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

Два з лишнім тожня тому до нас , в Дніпро, на звітні збори обласного осередка приїджав Місько Иван(голова Івано-Франківського осередка) з Оленчуком Іваном.З метою зав'язати ділові стосунки між організаціями навпрямки.Якщо відкинути сенсовне "лушпиння" і мовні штампи("цінова політика", "абсолютно прозоро", декларація про наміри" та ін.)-минулорічної ціни на бджіл не буде(думаюпро ціну в 1000гр.),вони дбають про репутацію і готові нести відповідальність(думаю все-таки моральну   , безперечно, не відповідні обумовленим кондиціям пакети будуть повернуті).Як підуть справи покаже життя.Самі хлопці викликають симпатію-роботяги які намагаються заробляти бджільництвом, прості і щирі.По цьогорічній ціні на пакети, запитав у колеги, хлопці якого займались купівлею як бізнесом-брали по 800гр.в травні десь на заході думаю що 4рр.

І ще , до голови нашого осередка зверталися і буковинці, зметою організованного постачання нам пакетів, наш відповів приблизно так-"Привозе відповідальний, покупці перевіряють вміст якщо все гаразд заберае".Такі спроби зав'язати ділові стосунки між спілками,через 4 місяці побачим , що з того вийде.Розказують що на буковині е така долина з навпрочуд благим кліматом, де розвиток бджіл випереджае навколишню місцевість на тиждень і там як в міфічному "Єльдорадо" рано і відносно дешево можна придбати добрих бджіл.Рибного місця не називаю бо сам незнаю.В 2013р. купував бджіл в Хотинському р-ні- добрий дядько Ярослав і бджоли його відпрацювали сезон добре.Продавати чи купувати для мене питання майже Гамлетовське вирішу остаточно весною по наявній ситуації.За зиму треба надбати інвентаря щоб було куди садити бджіл.Крім відбирання меду досить перспективним е запилення за грошову винагороду.Бажаю всім мати досить амбіцій, сил , працездатності і сміливості для мрій і їх впровадження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Винодел сказал:

Два з лишнім тожня тому до нас , в Дніпро, на звітні збори обласного осередка приїджав Місько Иван(голова Івано-Франківського осередка) з Оленчуком Іваном.З метою зав'язати ділові стосунки між організаціями навпрямки.Якщо відкинути сенсовне "лушпиння" і мовні штампи("цінова політика", "абсолютно прозоро", декларація про наміри" та ін.)-минулорічної ціни на бджіл не буде(думаюпро ціну в 1000гр.),вони дбають про репутацію і готові нести відповідальність(думаю все-таки моральну   , безперечно, не відповідні обумовленим кондиціям пакети будуть повернуті).Як підуть справи покаже життя.Самі хлопці викликають симпатію-роботяги які намагаються заробляти бджільництвом, прості і щирі.По цьогорічній ціні на пакети, запитав у колеги, хлопці якого займались купівлею як бізнесом-брали по 800гр.в травні десь на заході думаю що 4рр.

І ще , до голови нашого осередка зверталися і буковинці, зметою організованного постачання нам пакетів, наш відповів приблизно так-"Привозе відповідальний, покупці перевіряють вміст якщо все гаразд заберае".Такі спроби зав'язати ділові стосунки між спілками,через 4 місяці побачим , що з того вийде.Розказують що на буковині е така долина з навпрочуд благим кліматом, де розвиток бджіл випереджае навколишню місцевість на тиждень і там як в міфічному "Єльдорадо" рано і відносно дешево можна придбати добрих бджіл.Рибного місця не називаю бо сам незнаю.В 2013р. купував бджіл в Хотинському р-ні- добрий дядько Ярослав і бджоли його відпрацювали сезон добре.Продавати чи купувати для мене питання майже Гамлетовське вирішу остаточно весною по наявній ситуації.За зиму треба надбати інвентаря щоб було куди садити бджіл.Крім відбирання меду досить перспективним е запилення за грошову винагороду.Бажаю всім мати досить амбіцій, сил , працездатності і сміливості для мрій і їх впровадження.

Если все так пойдёт то будет хорошо зная Оленчука он человек слова но он перекупщик один год я с ним работал и цена а 1000 у вас на месте это хорошо если бы нам привезли так пакеты. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я чогось подумав, що Оленчук Іван.сам досить масштабний пасічник.Щодо "перекупщик"-він що.скуповуе у дрібніших пасічників бджіл і продае(везе на схід) як свої?Чи допомогае сформувати партію пакетів і несе за них відповідальність?І гроші покупець платить відповідно пасічнику?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Винодел сказал:

Я чогось подумав, що Оленчук Іван.сам досить масштабний пасічник.Щодо "перекупщик"-він що.скуповуе у дрібніших пасічників бджіл і продае(везе на схід) як свої?Чи допомогае сформувати партію пакетів і несе за них відповідальність?І гроші покупець платить відповідно пасічнику?

Я знаю как работает Оленчука один год я работал с ним и знаю его схему 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, daring сказал:

От люблю людей які рахують чужі гроші))) Шановні пакетчики звідки ви знаєте яка ціна на мед буде наступного року? Як це впливає на ціну пакету якщо зимовка все одно на цукровому сиропі і на собівартість це не впливає? Якщо так заздрісно самі спробуйте покочувати, потаскати магазини, може і зміните після цього свою думку) З повагою)

Яка різниця, на чому наші бджоли зимують.:umora: Корова траву кожного року однакову жує(зелену), а молоко, сметана і в тому числі сир, і масло росте в ціні!!! Хочете купляєте, або проходите собі мимо:wave:.  Останні роки почали активно в нас висівати соняшник, гречку також сіють, а за ріпак мовчу, вистачає.  Повірте, що на Зах. Україні є також кочові пасіки і це все відомо. І вам всього найкращого!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Yaroslav сказал:

  Останні роки почали активно в нас висівати соняшник, гречку також сіють, а за ріпак мовчу, вистачає.

 Повірте, що на Зах. Україні є також кочові пасіки і це все відомо. 

I дуже  велика iмовiрнiсть . що все ж на мед  пустити буде вигiднiше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кожен пасічник думае , що керуеться в веденні свого бізнесу своїми резонами (сенсами).Навряд чи це так -на нас впливае оточення(сімейні,товарищі, колеги,масс медіа).До того ж-"...НЕ ВСЕГДА ПОСТУПАЕШЬ ПРАВИЛЬНО, СЫН МОЙ, ДАЖЕ КОГДА ОСОЗНАЕШЬ ЭТО, НО ИМЕННО В ЭТОМ ЗАКЛЮЧАЕТСЯ РАДОСТЬ ЖИЗНИ".Чимало пасічників з "медових" земель продають весною бджіл , бо :1. гроші потрібні котче і зразу,2. треба вивільнити інвентар(кількість якого обмежена) для планових і непланових відводків.3. невідомо скільки і коли отримаеш грошей за мед. 4 кількість добутого меду залежить від нектарування  швидкості і кількості кочівль.5 наробити 100% відводків для багатьох досвідчених звичніше , надійніше, менш забарно, майбутнього добування меду.Далі кожен може доповнити список мотивів для весняного продажу бджіл.В.П. Скрипник з під Кривого Рогу казав що бувало продавав чуть не всю пасіку навідь племінну сім'ю потім відтворював.

Про ціну пакетів ми ще можемо взнати опитуванням колег а от про кількість в межах району,обл. країни -тільки опосередковано, через, інші дані.Шкодить це нашій справі чи допомогае (все в "тіні",всі ховаються і прикидаються жебраками, просят сусидію у держави ,бо так роблять всі і це не призвело до краху,колапсу, живем якось)-остаточно для себе не вірішив.Консерватизм-природня,генетично сформована риса-"якщо те що робили пращури не призвело до смерти то це добре і я так робитиму".Реформи,нове -викликае побоювання і дискомфорт.При тому прогресс відбуваеться, навідь з неабияким прискоренням.Такий приклад боротьби і едності протилежностей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.12.2017 в 17:14, Клуб Пчёл сказав:

Если все так пойдёт то будет хорошо зная Оленчука он человек слова но он перекупщик один год я с ним работал и цена а 1000 у вас на месте это хорошо если бы нам привезли так пакеты. 

Ціна 1000 в Дніпрі на місці:crazy:, мда ну хай,хай. Питання ще по ходу маленьке таке ,а ці бджоли з Івано-Франківщини до Дніпра своїм ходом полетять:umora:, це не серйозно ,ціна, на яке число і в яких районах мені відома і вона джалека від Вами заявленої:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, miro сказал:

Ціна 1000 в Дніпрі на місці:crazy:, мда ну хай,хай. Питання ще по ходу маленьке таке ,а ці бджоли з Івано-Франківщини до Дніпра своїм ходом полетять:umora:

1000 в Днипри по срокам 15-17 июня:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ved сказав:

1000 в Днипри по срокам 15-17 июня:IMHO1:

а ну в червні можливо,але і не у всіх районах, Івано-франківщину почали засівати ріпаком та соняшником, це з їх слів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, miro сказал:

а ну в червні можливо,але і не у всіх районах, Івано-франківщину почали засівати ріпаком та соняшником, це з їх слів

Даааа пакеты будут дорожать.....:IMHO1:

Поступила инфа....у одного пчеловода с 60 семей уже осталось 6.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ved сказав:

1000 в Днипри по срокам 15-17 июня:IMHO1:

а я подзвонив питаю у хлопців яка ціна буде на 10.05 кажуть 1400, а на 05.05. 1600, а я їм кажу то мені між тими датами 1000 продасте:umora: та вони теж посміялись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.12.2017 в 04:01, Мико сказал:

I дуже  велика iмовiрнiсть . що все ж на мед  пустити буде вигiднiше 

І я прибічник цієї версії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.12.2017 в 11:21, Винодел сказав:

Два з лишнім тожня тому до нас , в Дніпро, на звітні збори обласного осередка приїджав Місько Иван(голова Івано-Франківського осередка) з Оленчуком Іваном.З метою зав'язати ділові стосунки між організаціями навпрямки.Якщо відкинути сенсовне "лушпиння" і мовні штампи("цінова політика", "абсолютно прозоро", декларація про наміри" та ін.)-минулорічної ціни на бджіл не буде(думаюпро ціну в 1000гр.),вони дбають про репутацію і готові нести відповідальність(думаю все-таки моральну   , безперечно, не відповідні обумовленим кондиціям пакети будуть повернуті).Як підуть справи покаже життя.Самі хлопці викликають симпатію-роботяги які намагаються заробляти бджільництвом, прості і щирі.По цьогорічній ціні на пакети, запитав у колеги, хлопці якого займались купівлею як бізнесом-брали по 800гр.в травні десь на заході думаю що 4рр.

І ще , до голови нашого осередка зверталися і буковинці, зметою організованного постачання нам пакетів, наш відповів приблизно так-"Привозе відповідальний, покупці перевіряють вміст якщо все гаразд заберае".Такі спроби зав'язати ділові стосунки між спілками,через 4 місяці побачим , що з того вийде.Розказують що на буковині е така долина з навпрочуд благим кліматом, де розвиток бджіл випереджае навколишню місцевість на тиждень і там як в міфічному "Єльдорадо" рано і відносно дешево можна придбати добрих бджіл.Рибного місця не називаю бо сам незнаю.В 2013р. купував бджіл в Хотинському р-ні- добрий дядько Ярослав і бджоли його відпрацювали сезон добре.Продавати чи купувати для мене питання майже Гамлетовське вирішу остаточно весною по наявній ситуації.За зиму треба надбати інвентаря щоб було куди садити бджіл.Крім відбирання меду досить перспективним е запилення за грошову винагороду.Бажаю всім мати досить амбіцій, сил , працездатності і сміливості для мрій і їх впровадження.

ну ви і фантазер   при такій  ціні поїдете від нас без бджолів   думаю  вартість буде коливатись від 1300 до 1700  взалежності від   строків і комплектації 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, mukola-s сказав:

ну ви і фантазер   при такій  ціні поїдете від нас без бджолів   думаю  вартість буде коливатись від 1300 до 1700  взалежності від   строків і комплектації 

Микола тобі треба написати,що ти звідти і є з Івано-Франківщини, і з того обєднання:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, mukola-s сказал:

ну ви і фантазер   при такій  ціні поїдете від нас без бджолів   думаю  вартість буде коливатись від 1300 до 1700  взалежності від   строків і комплектації 

А хтось рахував , яка ціна потрібна на опті і скільки меду потрібно з пакета взяти, щоб вийти в 0 при ціні скажімо 47 грн. за кг. і ціні пакета 1500, чи всі очікують 2 дол.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Wladimir_K сказал:

А хтось рахував , яка ціна потрібна на опті і скільки меду потрібно з пакета взяти, щоб вийти в 0 при ціні скажімо 47 грн. за кг. і ціні пакета 1500, чи всі очікують 2 дол.

Я з калькулятором не  розлучний 

1500 : 47 =31,9 кг Що на Слобожанщинi можна зробити не напружуючись 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Я з калькулятором не  розлучний 

1500 : 47 =31,9 кг Що на Слобожанщинi можна зробити не напружуючись 

А інші витрати порахували, включно з роботою пасічника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

 включно з роботою пасічника?

Так у мене i медовий напрямок i матковивiдний i пакетне бджiльництво ЗБИТКОВЕ 

Нiякого навару i прибутку нема 

Бо дуже висока зарплата зжирае все  :umora:

 

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги, та не нервуйте ви так, ті кому треба куплять і по 1000грн, а ті кому треба продадуть по 1500-1700грн. А взагалі, я скажу так,- як карта ляже:az:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю какая будет цена, но желающих купить пакеты с каждым годом все больше. Это мне мой телефон говорит :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ved сказав:

Поступила инфа....у одного пчеловода с 60 семей уже осталось 6.......

:umora::ay: Так тримати! Я все чекав, хто ж це напише...Тут одне пораджу - не переборщіть з такою "інфою"...все в міру...Теж всім травлю тюльку шо "все плохо". Цікавий кінцевий результат...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

роботою пасічника

...вулики під пакети, вощиною під пакети..рамки під пакети..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

А інші витрати порахували, включно з роботою пасічника?

А бджолів ви після відкачки меду витрусуєте у траву?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Yaroslav сказал:

А бджолів ви після відкачки меду витрусуєте у траву?!

На цей час у мене є десь за 140 одиниць і я маю певні дані про прогноз ціни меду, тому логічно будую економічну модель існування моєї пасіки.

В південних областях, бджіл осінню не витрушують а продають і що після цього з ними роблять не уточнював.

А ажіотаж навколо пакетів уже проходили не раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Ціна пакетів в наступному сезоні

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...