Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

У меня да и в округе прошлый год траванули в июне. подмора небыло  просто приехал на пасеку а там тишина. смотришь в улей рассплод как раз кое как покрыт пчелой а в надставках пчелы нет и бороды не висят :dntknw: ..     потравили в полях что даже домой протравленная не долетала.   кто был сильный кто слабее все сровнялись.

Есть способы которые заставляют задуматься, этих ,,химиков, , если им не доходит нормально, будем действовать их же методами... Сегодня отправлял  пакеты в Кировоградскую, у людей опять потрава,   в этом году вообще жесть какая-то:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.05.2019 в 22:29, gardener сказал:

в нас сьогодні, вроді би, по 950 приїхали брати на даданівській і по 900 на українській рамці:hmm: Завтра-післязавтра взнаю точно 

Та знаю що у вас так, я взагалі то пошуткував, типу:dntknw: бо на 15 травня в цьому році, в нашій зоні підуть вже рої, а не пакети, вже в декого  е .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

У меня да и в округе прошлый год траванули в июне. подмора не было  просто приехал на пасеку а там тишина. смотришь в улей рассплод как раз кое как покрыт пчелой а в надставках пчелы нет и бороды не висят :dntknw: ..     потравили в полях что даже домой протравленная не долетала.   кто был сильный кто слабее все сровнялись.

Хоть роение немного сбили 

5-6-7- протравка пшеницы у меня в радиусе лёта пчелы 

У компаньона уже выгребают кучи погибшей пчелы 

До сегодняшнего утра у меня пока порядок 

Но меч занесён над головой (пасекой ) 

С утра отвезу на Деливери последние нуки 

и будем расширять пчёл ,320 рам привёз без прицепа 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.04.2019 в 22:04, Володимир Джос сказав:

Також перекупи  обіцяють привезти пакетів. Озвучені ціни - 1500 за пакет.

Пропонували по 1500 пакет. В результаті привезли по 1100 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погодка зараз хренова для відбору пакетів.Цікаво на ціну якось вплине. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Женя Циба сказал:

Погодка зараз хренова для відбору пакетів.Цікаво на ціну якось вплине. :hmm:

Ніяк. Пропозиція більше попиту сильно. Ціна 800 вільно, є і нижче 

Хоча якісті така погода не впливає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої пакети вже вчора були переселені у вулики, доїхали без втрат. Дехто зі знайомих не продав, або продав частково.

Один знайомий продав по 1100, решта знайомих по 1000. Можливо надалі будуть і по 800 якщо ще комусь будуть потрібні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.04.2019 в 20:50, ДобровоЛ сказав:

Не той тепер Миргород і Хорол - річка не та...  :umora: 

    Побачите, @Bee-beep , що цього року поїдуть звідти й найдешевші пакети додому... Грабіжна ціна на мед про це точно говорить. Та й народ  же чистими злидарями вже зробили. Он квартплати вчасно сплатити 2\3 пенсіонерів - наших постійних потенційних покупців -  ніяк не можуть. Про які покупки тут вони можуть мріяти?...  А ще ж зросла,  й чимало,  кількість продавців тих пакетів.:IMHO:

Я продала всі по 1300 грн  не виходячи за  межі пасіки своєї:ah: можу ще 2 виділити, але так  мєжуюсь:umora: тим більше прививку зробила вчора.

На виставці буду, поїду чисто заради *спортивного інтересу*- що продають і за яку ціну. Бо цікавить ціна першого дня, а не коли бджоли маринують на жарі, а потім звісно віддають їх хоча б за *шось*. Так мені казали, ті хто так купував- в останній день виставки пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Мої пакети вже вчора були переселені у вулики, доїхали без втрат. Дехто зі знайомих не продав, або продав частково.

Один знайомий продав по 1100, решта знайомих по 1000. Можливо надалі будуть і по 800 якщо ще комусь будуть потрібні.

За 800 можна продавати, як чисто відводок. А потім виводити свіщову матку чи залишати ройовий маточник і т.д.

 Якщо це планомірна робота, то чистий заробіток становить приблизно 300 грн:blink: (- ціна плідної матки, - ціна рамки , - ціна суші, - затрати на цукор, бо по іншому не буде  в пакетних, - витрати на паливо, якщо десь вивести для розвитку...). Розбити на 12 місяців, бо за цей час треба пасічнику жити (їсти, пити, оплачувати бензин  і т.д.), а не лише пестити бджіл. То  виходить 25 грн на місяць з пакету.:blink: Це вже не бізнес, це благодійність.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

7 годин тому, Женя Циба сказав:

Погодка зараз хренова для відбору пакетів.Цікаво на ціну якось вплине. :hmm:

Ніяк не впливає.  Відбирали в дощ, під пляжною парасолькою 3 метри в діаметрі:umora: Ну як хочеться людині сьогодні і зараз, прям зриває телефон проханнями. Ну * Коля хоче, Коля платить. То я організую сервіс*)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Bee-beep сказал:
22 часа назад, Женя Циба сказал:

Погодка зараз хренова для відбору пакетів.Цікаво на ціну якось вплине. :hmm:

Ніяк не впливає.  Відбирали в дощ, під пляжною парасолькою 3 метри в діаметрі:umora: Ну як хочеться людині сьогодні і зараз, прям зриває телефон проханнями. Ну * Коля хоче, Коля платить. То я організую сервіс*)))

Любий каприз за гроші покупця. Ціна оговорювалася завчасно, як і дата. Пакети продаю з суботи по черзі у записах. Якщо негода, то що здвигати всю чергу?

Вчора у дощ та мрячку за чотири години 45 пакетів. Відбирали я і покупець, а його помічник носив та закривав ящики. Працювали у вагончику з дахом. Правда маток важкувато знаходити коли вся льотна бджола сидить на рамках у три слоя. Ужалило зо 5 бджіл, працюю без перчаток. Так що все гут :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Bee-beep сказал:

Бо цікавить ціна першого дня, а не коли бджоли маринують на жарі, а потім звісно віддають їх хоча б за *шось*. Так мені казали, ті хто так купував- в останній день виставки пакети.

Років з 10-12 тому у перший день виставки розгребли всі пакети по 250грн. Через день приїхав бус з прицепом. Черга бігла за ним. Вмить розхватали по 400 грн.

Але це було один раз за 17 років моїх на виставці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Надія сказал:

Років з 10-12 тому у перший день виставки розгребли всі пакети по 250грн. Через день приїхав бус з прицепом. Черга бігла за ним. Вмить розхватали по 400 грн.

Але це було один раз за 17 років моїх на виставці

З 2008 року пішла масова сдача меду з соняха оптом, можливо раніше 

Я здав за 2008 по 18грн , це десь 2.3 долара за кг , от пішла масова продажа пакетів

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ситуація з пакетами цього року вписується в психологічний портрет української ментальності, який розповсюджується на різні процеси включно з економічними.  

Тому ті хто сміявся зимою з окремих пропозицій  і навіть весною цього року на сьогодні вже не сміються. 

І ще все це можна спрогнозувати і пояснити. В галузі бджільництва нас чекає ще багато чого цікавого в цьому році і наступному.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ситуація з пакетами цього року вписується в психологічний портрет української ментальності, який розповсюджується на різні процеси включно з економічними.  

Тому ті хто сміявся зимою з окремих пропозицій  і навіть весною цього року на сьогодні вже не сміються. 

І ще все це можна спрогнозувати і пояснити. В галузі бджільництва нас чекає ще багато чого цікавого в цьому році і наступному.

Слідуючим кроком буде столярка і медогонки  :umora:

Мед уже обговорювали - убиточне , нікому непотрібний 

Цей рік пішли пакети - убиточне , нікому непотрібні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, AVA сказал:

Слідуючим кроком буде столярка і медогонки  :umora:

Мед уже обговорювали - убиточне , нікому непотрібний 

Цей рік пішли пакети - убиточне , нікому непотрібні 

Суть в послідовності і виваженості, нажаль у нас це є рідкість. 

Усе потрібне лише питання в ціні. 

Буде багато цікавого це точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

Тому ті хто сміявся зимою з окремих пропозицій  і навіть весною цього року на сьогодні вже не сміються. 

Сміється той, хто сміється останній.

 

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

ще все це можна спрогнозувати і пояснити.

Все прогнозується.

Перенасичення ринку, багато хто вимушено подався у бджільництво через масове безробіття або низькі зарплати.

Збіднення народу, тому і продають по чому дають, щоб було на "хліб та труси". Для багатьох пасіка єдиний дохід

Ну і світові тенденції на ринку меду

Що буде на наступний рік побачимо. Але чомусь у світле майбутнє віриться все менше і менше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, AVA сказав:

Цей рік пішли пакети - убиточне , нікому непотрібні 

Та цього року навіть набрати пакети проблематично через погоду. У мене вчора вийшли матки,  а я не можу  бджоли на нуклеуси натрісти, лиє безпробудно уже тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Надія сказал:

Сміється той, хто сміється останній.

 

Все прогнозується.

Перенасичення ринку, багато хто вимушено подався у бджільництво через масове безробіття або низькі зарплати.

Збіднення народу, тому і продають по чому дають, щоб було на "хліб та труси". Для багатьох пасіка єдиний дохід

Ну і світові тенденції на ринку меду

Що буде на наступний рік побачимо. Але чомусь у світле майбутнє віриться все менше і менше.

Торік всі вірили в "світле майбутнє", то чому не вірити цього року, адже погода не радує, пакетів купили менше, один стрес пройшли далі ще один пройдемо "по переду тільки світле майбутнє".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Wladimir_K сказал:

Торік всі вірили в "світле майбутнє", то чому не вірити цього року,

Я завжди з оптимістичним настроєм відносилася до всього, що касається особисто мене. Навіть коли покрали вулики заспокоїла себе " може комусь більше треба, чим мені. Хай мають. У мене Боженька забрав, чимось іншим більше віддасть".:umora: А я нароблю відводків і потрібну кількість відновлю, а більше не хочу

А ось те, що стосується загальних українських тенденцій, то аналізуючи останні 28 років, я нажаль з оптимістів пішла у песимісти:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Та цього року навіть набрати пакети проблематично через погоду. У мене вчора вийшли матки,  а я не можу  бджоли на нуклеуси натрісти, лиє безпробудно уже тиждень.

Така сама погода і у мене, дощі... Сьогодні зранку  накінець без опадів, але чи довго витримає, незнаю, все затягнуте сивим  хмарами, холодно, +6, обіцяють вночі приморозок... Частину нуків встиг заселити до дощів,  частина неплодок  сидить в виховалках, вже дозріли в кліточках, зразу після заселення нуків мабуть на обліт підуть. Два дні тому  робив прививку, рамку з личинками відбирав під час дощику, добре хоч виховалки встиг зформувати. На два слідуючі дні обіцяють без опадів, а далі знову дощі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Сергій-апі сказал:

Та цього року навіть набрати пакети проблематично через погоду. У мене вчора вийшли матки,  а я не можу  бджоли на нуклеуси натрісти, лиє безпробудно уже тиждень.

Велика сонцезахисна парасолька чи торговий намет вам у поміч.

А я

1 час назад, Надія сказал:

Вчора у дощ та мрячку за чотири години 45 пакетів. Відбирали я і покупець, а його помічник носив та закривав ящики. Працювали у вагончику з дахом.

Правда з Вашими місцевими бджолами (заявленими у аватарці) треба ще бронекостюм. З бакфастом у мене без проблем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Надія сказав:

Правда з Вашими місцевими бджолами (заявленими у аватарці) треба ще бронекостюм.

У мене в аватарці нічого не пише про злобливість бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Надія сказав:

Велика сонцезахисна парасолька чи торговий намет вам у поміч.

якби лишень дощ, ще низька температура +5 , та вітер. Хто все таки почав пакувати пакети в таку погоду наражається на небезпеку, адже можна застудити розплід, тоді пакети, як і хвости ризик захворювання розплоду. При струшуванні бджоли в холодну дощову погоду маса бджоли не підніметься вже із землі. Відносно агресії тут вже не скажу, бджола на пасіці в дощ іноді і не передбачувана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, miro сказал:

якби лишень дощ, ще низька температура +5 , та вітер. Хто все таки почав пакувати пакети в таку погоду наражається на небезпеку, адже можна застудити розплід, тоді пакети, як і хвости ризик захворювання розплоду. При струшуванні бджоли в холодну дощову погоду маса бджоли не підніметься вже із землі. Відносно агресії тут вже не скажу, бджола на пасіці в дощ іноді і не передбачувана.

Гірші в цьому році у Вашому краї умови на цей день, ніж минулого року. В минулому році в цей час було все набагато ліпше. Холод і дощі геть перебивають всі плани. На рахунок агресії, то якщо бджоли відчувають не сприятливі погодні умови, то будь яка порода буде давати прикурити. В мене зовсім недавно,під вечір, немов би хто підмінив моїх бджіл, кусалися і нападали. І причина вияснилася дуже швидко, пішов такий дощ, із вітром, що аж лячно стало. Ми плануєм, а все вирішує Бог. Проти його волі, ще нікому не вдавалося піти. Бажаю щоб випогодилось, і все що заплановано, втілилось в життя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...