Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, охотник пчел сказал:

штуку  ці не куплені пакети вони мені полюбому принесуть, у вигляді меду з садків, ріпаків, а потім ще і з акації якщо Бог дасть 30 кг капне. Ось і рахуйте, плюс рамки, вощина , бонусом.Буду мати в два рази більше, як мінімум.

І роботи у декілька разів більше. Намагаємося отримати максимум при мінімальному вкладенні. Звичайно сім'я з непроданим пакетом при умовах нормального розвитку без роїння, потрав аграріями та гарної погоди принесе меду більше ніж коштує пакет. Але  по перше потрібно виконати ці умови, а по друге А ВОНО ТОГО ВАРТЕ????  Здоров'я дорожче!!! Адже у кожного пакетчика є частина сімей медового срямування, а лишні - то вже зайва робота. Але виходимо по ситуації у кого як получається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, mary@sko сказал:

На наступний рік ситуація не зміниться. 

Що буде наступного року, то це вже для "власного користування". Висновки зробив, але буде цікаво, у нас є кому передбачати і шукати винних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Надія сказал:

І роботи у декілька разів більше. Намагаємося отримати максимум при мінімальному вкладенні. Звичайно сім'я з непроданим пакетом при умовах нормального розвитку без роїння, потрав аграріями та гарної погоди принесе меду більше ніж коштує пакет. Але  по перше потрібно виконати ці умови, а по друге А ВОНО ТОГО ВАРТЕ????  Здоров'я дорожче!!! Адже у кожного пакетчика є частина сімей медового срямування, а лишні - то вже зайва робота. Але виходимо по ситуації у кого як получається

Не варте, того і продаю кожен рік 100% а цей рік ні, ціна не влаштовує, продам половину, остальні підуть на акцію., А там як карта ляже:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціна, ціна.... Тільки що з міста...Дивлюсь пасічники з платформами по місту носяться.  Перед обідом??? Дивно.  Потім наштовхнувся на всіх в одном місці. Питаю, точок тут буде?   Все виявилось простіше  - зустрічають пакети.  Привезли ті самі люди, що і завжди. Ціна з доставкою в місто 1100 гривень. За ящиками через деякий час самі приїдуть і заберуть.   Що там всередині. взнаю пізніше. Колега по бригаді також замовляв пару штук.

Возять бізнесмени, які  за три копійки не працюють.  Значить реально  брали максимум по 800 гривень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Володимир Джос сказал:

Ціна, ціна.... Тільки що з міста...Дивлюсь пасічники з платформами по місту носяться.  Перед обідом??? Дивно.  Потім наштовхнувся на всіх в одном місці. Питаю, точок тут буде?   Все виявилось простіше  - зустрічають пакети.  Привезли ті самі люди, що і завжди. Ціна з доставкою в місто 1100 гривень. За ящиками через деякий час самі приїдуть і заберуть.   Що там всередині. взнаю пізніше. Колега по бригаді також замовляв пару штук.

Возять бізнесмени, які  за три копійки не працюють.  Значить реально  брали максимум по 800 гривень.

300 грн. це зазвичай стандартна "такса" з мого аналізу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю звідки такі міфічні ціни 800 грн. На свята був у родичів в Закарпатті, у вівторок 30.04 сусід та колега набирав та відгружав пакети - 40 шт. (покупці були із Дніпропетровська), я також підійшов бо знаємося далеко не перший рік, трохи поміг набирати. Ціна пакета 1200 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергій-апі сказал:

Не знаю звідки такі міфічні ціни 800 грн. На свята був у родичів в Закарпатті, у вівторок 30.04 сусід та колега набирав та відгружав пакети - 40 шт. (покупці були із Дніпропетровська), я також підійшов бо знаємося далеко не перший рік, трохи поміг набирати. Ціна пакета 1200 грн.

Можливо з доставкою, або Вас ввели в оману. Є ще більш міфічні ціни в тому регіоні інформація перевірена. Багато хто ставить хрест на пакетному бізнесі і пасіках.

Недавно була пропозиція 1000 грн. на 20 квітня в дуже відомих пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Можливо 

Багато хто ставить хрест на пакетному бізнесі і пасіках.

 

Быстрее бы разбегались 

  • Подобається 6
  • Дякую 4
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергій-апі сказал:

Не знаю звідки такі міфічні ціни 800 грн. На свята був у родичів в Закарпатті, у вівторок 30.04 сусід та колега набирав та відгружав пакети - 40 шт. (покупці були із Дніпропетровська), я також підійшов бо знаємося далеко не перший рік, трохи поміг набирати. Ціна пакета 1200 грн.

Я не знаю мифични не мифични , но знаю точно что наши одни собирались ехать за пакетами , но когда позвонили за цену и им озвучили что на месте продаже пакета стоимость 1200 гривен они отказались . И перешли к другому который собирается ехать вот на днях , я писал об этом и какая цена и она даже понизилась на 50 гривен , теперь тут на месте привоза 1150 гривен . Вот и мифическая цена на рисовалась и это уже с дорогой  .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Сергій-апі сказал:

Не знаю звідки такі міфічні ціни 800 грн. На свята був у родичів в Закарпатті, у вівторок 30.04 сусід та колега набирав та відгружав пакети - 40 шт. (покупці були із Дніпропетровська), я також підійшов бо знаємося далеко не перший рік, трохи поміг набирати. Ціна пакета 1200 грн.

Навіщо їхати за пакетами в Закарпаття за ціною в 1200,якщо у Вінницькій чи Чернівецькій обл.можна взяти в діапазоні 1000-800 гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Женя Циба сказал:

Навіщо їхати за пакетами в Закарпаття за ціною в 1200,якщо у Вінницькій чи Чернівецькій обл.можна взяти в діапазоні 1000-800 гр.

Є зміст, бо там ще цікавіші цифри бувають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Навіщо їхати за пакетами в Закарпаття за ціною в 1200,якщо у Вінницькій чи Чернівецькій обл.можна взяти в діапазоні 1000-800 гр.

Щось мені підказує інтуїція, що це ще не край.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, андрон сказал:

Щось мені підказує інтуїція, що це ще не край.

Ще не край ,але він вже близько.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще не край ,але він вже близько.
Ще не близько, побачим що буде 15 травня

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Sesk сказал:

Ще не близько, побачим що буде 15 травня

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

15 травня 800 гр, безсотові, приїхали , дають драбину, і лізьте будь ласка самі собі трусіть:)

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 10
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, охотник пчел сказав:

15 травня 800 гр, безсотові,

в нас сьогодні, вроді би, по 950 приїхали брати на даданівській і по 900 на українській рамці:hmm: Завтра-післязавтра взнаю точно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 травня 800 гр, безсотові, приїхали , дають драбину, і лізьте будь ласка самі собі трусіть[emoji4]
Тоді не по 800 а скільки дадуть))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіщо їхати за пакетами в Закарпаття за ціною в 1200,якщо у Вінницькій чи Чернівецькій обл.можна взяти в діапазоні 1000-800 гр.
У нас по 900-1000 продають.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, охотник пчел сказал:

15 травня 800 гр, безсотові, приїхали , дають драбину, і лізьте будь ласка самі собі трусіть:)

На сегодня есть цена 800, хочешь приезжай, хочешь почтой, с ящиком и доставкой 980.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Sesk сказал:

Ще не близько, побачим що буде 15 травня


 

Последнее паническое падение цены от тех кто не договорился но очень нужно скинуть пакеты   это с 5 мая и + пару дней. с 10 мая начинается затишье..    до 15 мая большинство продавцов как и покупцов про пакеты забудут. так как они с 15 мая уже практически никому не нужны. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Последнее паническое падение цены от тех кто не договорился но очень нужно скинуть пакеты   это с 5 мая и + пару дней. с 10 мая начинается затишье..    до 15 мая большинство продавцов как и покупцов про пакеты забудут. так как они с 15 мая уже практически никому не нужны. 

Просто тих хто не домовився кількість досить значна. Окремі молодші вирішать розширитися і не продадуть потерплять ще рік, окремі вже не хочуть продають пасіки і їдуть на заробітки, а людям похилого віку вибір невеликий їм би продати навіть дешевше в цукру прикупити на наступний сезон і ще лишиться бонус до пенсії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

до 15 мая большинство продавцов как и покупцов про пакеты забудут. так как они с 15 мая уже практически никому не нужны. 

Как это не нужны 

В тех регионах где травят пчелу всю весну ,

очень нужны тем ,

кто не желает выгребать весь май потравленную пчелу 

Купил в июне и на подсолнух то что надо ,

гребонул медку 

Перезимовал и продал в марте - апреле ,до потрав :ay:

Готовый бизнес -план

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



Как это не нужны 
В тех регионах где травят пчелу всю весну ,
очень нужны тем ,
кто не желает выгребать весь май потравленную пчелу 
Купил в июне и на подсолнух то что надо ,
гребонул медку 
Перезимовал и продал в марте - апреле ,до потрав :ay:
Готовый бизнес -план
 


У нас вартість зимувалої сім'ї вдвічі більша пакета, але сім'ю ще треба перезимувати.
Єдиний мінус бізнес-плану - мед по 35

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Попов сказал:

Єдиний мінус бізнес-плану - мед по 35

 

Перезимовать никаких проблем 

14 кг сазара и 100 % выход с зимовки 

700 гривен пакет это 20 кг мёда 

30 кг на приварок 

100 пакетов = 100000 гривен 

Это для лодыря вроде меня 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Мико сказал:

Как это не нужны 

В тех регионах где травят пчелу всю весну ,

очень нужны тем ,

кто не желает выгребать весь май потравленную пчелу 

Купил в июне и на подсолнух то что надо ,

гребонул медку 

Перезимовал и продал в марте - апреле ,до потрав :ay:

Готовый бизнес -план

 

У меня да и в округе прошлый год траванули в июне. подмора небыло  просто приехал на пасеку а там тишина. смотришь в улей рассплод как раз кое как покрыт пчелой а в надставках пчелы нет и бороды не висят :dntknw: ..     потравили в полях что даже домой протравленная не долетала.   кто был сильный кто слабее все сровнялись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...