Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

На сьогодні Закарпаття 1000-1100 грн. за пакет.

Наш регіон 800-1000 грн, початок травня, більш всього реальні продажі будуть по 800-900 грн. за 4 рамки на 300 в основному, що і очікувалося.

Впевнений, що ближче до 15 травня будуть окремі пропозиції по 700 грн. за 3+1.

• Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 2
Наш регіон 800-1000 грн, початок травня, більш всього реальні продажі будуть по 800-900 грн. за 4 рамки на 300 в основному, що і очікувалося.
Покажіть мені пальцем того, хто буде продавати по 800-900 - я візьму й собі пакетів пачку.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

• Haha 3
2 хвилини тому, Вадим Попов сказав:

Покажіть мені пальцем того, хто буде продавати по 800-900 - я візьму й собі пакетів пачку.

Щойно затвердив таке оголошення. Чекаємо від вас деталей угоди. ;) 

• Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 1
Щойно затвердив таке оголошення. Чекаємо від вас деталей угоди. [emoji6] 
Ну тільки якщо ви з Вінницької обл.

• Haha 1
1 минуту назад, Вадим Попов сказал:

Є одна приказка .... Без коментарів.

• Like 3
59 хвилин тому, Вадим Попов сказав:

Пропозиція в розділі ринок. По 800. Якщо ви згодні і по 900 - якраз з дорогою вийде. 

• Like 5
  • Thanks 1
19 годин тому, Николай S сказав:

І як оте "згризуть" Ви собі уявляєте

Що мені уявляти. Я торгував колись на ринках овочами, в різних областях України. Зараз влітку продаю мед, поки є акація.  "Згризти" конкурента, який не влаштовує декількох постійних перекупів, діло  максимум кількох днів.  Методи розказувати тут не буду, але це реальні ситуації. 

• Like 4
17 часов назад, Wladimir_K сказал:

15 травня будуть  пропозиції по 700 грн. за 3+1.

При такiй цiнi на пакет 

35 гривень за кiло меду на оптi ,то ще багато 

700 -300 матка =400  -200сушина =200 три рамки розплоду +1,5 кг бджоли 

• Like 3
17 годин тому, Wladimir_K сказав:

не смішіть, тому є різниця між продажою, коли пакети формуються під ціну, ну і пакети в Закарпатті до зараз ідуть 1400-1300, але туди ще дорога, кожен хто попав в ажіотаж попався на крючок тому і здає зараз по 1100, а є такі що здадуть і по 800грн, але знаєте попередні покупці щось в них купляти нехочуть.

П.С. Відсутність І.І. в темі "почем цена на мед", робить диво, основні її дійові особи переходять в тему "ціна пакетів в наступному сезоні".

Тема до речі "ціна пакетів в наступному сезоні" .

• Like 1
20 минут назад, Мико сказал:

При такiй цiнi на пакет 

35 гривень за кiло меду на оптi ,то ще багато 

700 -300 матка =400  -200сушина =200 три рамки розплоду +1,5 кг бджоли 

Мене це не цікавить на сьогодні.

17 минут назад, miro сказал:

не смішіть, тому є різниця між продажою, коли пакети формуються під ціну, ну і пакети в Закарпатті до зараз ідуть 1400-1300, але туди ще дорога, кожен хто попав в ажіотаж попався на крючок тому і здає зараз по 1100, а є такі що здадуть і по 800грн, але знаєте попередні покупці щось в них купляти нехочуть.

П.С. Відсутність І.І. в темі "почем цена на мед", робить диво, основні її дійові особи переходять в тему "ціна пакетів в наступному сезоні".

Тема до речі "ціна пакетів в наступному сезоні" .

Тоді Ви купите. Вам пропоную декілька тис. по 1000 грн. на цю дату у Закарпатті на сьогодні все інше Ваш бізнес. Купите? Я живу тим, що є насправді є і всі цифри взяті не з космосу, а підтверджені реальними угодами і покупками пакетів на сьогодні.

Пакети по 1000-1100 у пасічників, яких вважаю профі у своїй справі і багатьом до них ще дуже далеко, як і мені.

У нас більшість людей хоче лише почути те, що їм близько до душі і серця.

Так само, як і в цій темі так і в темі по мед, більшості не потрібно правда. Реальність вона є реальність і там немає того що мені подобається.

А ця ціна це факт то й що є в дійсності.

І наведення не зовсім правдивої інформації це аналогічне до обіцянок, які ми чуємо кожен день і ним вірим.

• Like 3
2 часа назад, Володимир Джос сказал:

Що мені уявляти. Я торгував колись на ринках овочами, в різних областях України. Зараз влітку продаю мед, поки є акація.  "Згризти" конкурента, який не влаштовує декількох постійних перекупів, діло  максимум кількох днів.  Методи розказувати тут не буду, але це реальні ситуації. 

Саме тому потрібно, що б це відбувалось як всеукраїнська акція:hi:,  одночасно, за день розпродались і бувайте здорові:umora:

1 час назад, Мико сказал:

-300 матка

дякуючи експортерам  "медовики", "пакетчики" отримали душ "шарко". Тепер черга підійде до "маткарів"??:ah:Чи єліту ця біда не зачепить?Чому не має теми "Почім матки в наступному сезоні",саме час створити:IMHO:

• Like 6
  • Haha 2
24 хвилини тому, Николай S сказав:

за день розпродались і бувайте здорові:umora:

Потім день поїли, і на весь рік досить:umora:

• Haha 1
дякуючи експортерам  "медовики", "пакетчики" отримали душ "шарко". Тепер черга підійде до "маткарів"??:ah:Чи єліту ця біда не зачепить?Чому не має теми "Почім матки в наступному сезоні",саме час створити:IMHO:

А ви думаєте буде стоять черга до еліти по 300 коли всі навкруги будуть продавать по 150????? Дуже сумніваюсь

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

• Like 7
Тільки що, Sesk сказав:

А ви думаєте буде стоять черга до еліти по 300 коли всі навкруги будуть продавать по 150????? Дуже сумніваюсь

Якщо те дешеве буде таке ж якісне, як Ви виразились в "еліти по 300", то звичайно,будуть купувати дешеве. Але незабувайте, дешева рибка- погана юшка. Незавжди дешеве є якісним, у нас тут вже подавали ідеї дешевий оптовий мед розбадяжувати сиропчиком, щоб так само невийшло з дешевими матками;)

• Like 1
  • Thanks 1
Якщо те дешеве буде таке ж якісне, як Ви виразились в "еліти по 300", то звичайно,будуть купувати дешеве. Але незабувайте, дешева рибка- погана юшка. Незавжди дешеве є якісним, у нас тут вже подавали ідеї дешевий оптовий мед розбадяжувати сиропчиком, щоб так само невийшло з дешевими матками[emoji6], 
Ага, а чим дорожче тим якісніше[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

• Like 1
Тільки що, Sesk сказав:

Ага, а чим дорожче тим якісніше[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Переважно так є. Незабувайте, що виробництво будь-якого товару можна здешевити лиш зарахунок чогось, яскравий приклад оригінальні товари і товари з Аліекспресу, вони дуже схожі, але далеко неоднакові, те ж саме стосується і маток... Звичайно, і серед дешевих маток можна купити хороші , але ніяк нерозумію тих матководів, котрі демпінгують для того, щоб продати за будь-яку ціну і при цьому наробитися:dntknw:

• Like 2
  • Thanks 1
Переважно так є. Незабувайте, що виробництво будь-якого товару можна здешевити лиш зарахунок чогось, яскравий приклад оригінальні товари і товари з Аліекспресу, вони дуже схожі, але далеко неоднакові, те ж саме стосується і маток... Звичайно, і серед дешевих маток можна купити хороші , але ніяк нерозумію тих матководів, котрі демпінгують для того, щоб продати за будь-яку ціну і при цьому наробитися:dntknw:
Якщо не розумієте то це ваші проблеми, а ціна меду і пакетів показала реальність.

• Like 4

Земляки моніторивши сайти по продажу бу автомото техніки прийшли до висновку, що дуже багато людей продають все аби зібрати якусь копійку, для чого вона їм знадобилась саме тепер здогадатись не важко, ройовий стан серед молодої частини сільського населення зашкалює. Висновки робіть самі, чує моя 5 точка, що експортерів в цьому році осінью  чекає несподіванка.

Минулорічні залишки розтануть у не відомому напрямку, чисельність пасік до сотні сімей різко зменшиться , ціну соняху буде диктовати не експортер  а пасічник 200+:hi:

• Like 5
Тільки що, Sesk сказав:

Якщо не розумієте то це ваші проблеми, а ціна меду і пакетів показала реальність.

Нічого вона непоказала, мої пакети як були оцінені мною в 1200грн, так по такій ціні і заберають, а мед як продавав по 120 за літр,  так всім невистачило, а Ви кажете ціни нема... Через низьку закупівельну ціну з бджільництва зникнуть випадкові люди і зовсім скоро ціна стане на місце. З матками буде те ж саме, наробляться за безцінь і більше незахочуть...

• Like 5
  • Thanks 1
6 минут назад, Николай S сказал:

Земляки моніторивши сайти по продажу бу автомото техніки прийшли до висновку, що дуже багато людей продають все аби зібрати якусь копійку, для чого вона їм знадобилась саме тепер здогадатись не важко, ройовий стан серед молодої частини сільського населення зашкалює. Висновки робіть самі, чує моя 5 точка, що експортерів в цьому році осінью  чекає несподіванка.

Минулорічні залишки розтануть у не відомому напрямку, чисельність пасік до сотні сімей різко зменшиться , ціну соняху буде диктовати не експортер  а пасічник 200+:hi:

Ну майже праві , тільки це буде на слідуючий рік :IMHO:

По причині , що  ви самі вище написали , цей рік мед по бистрому здадуть разом з одночасною разпродажой пасік 

• Like 2
  • Thanks 2
1 час назад, davolodya сказал:

Якщо те дешеве буде таке ж якісне, як Ви виразились в "еліти по 300", то звичайно,будуть купувати дешеве. Але незабувайте, дешева рибка- погана юшка. Незавжди дешеве є якісним, у нас тут вже подавали ідеї дешевий оптовий мед розбадяжувати сиропчиком, щоб так само невийшло з дешевими матками;)

Я б не очікував зниження ціни на матки, там зовсім інша сутність і інша межа попиту. На сьогодні матки, через невеликий розмір вишли за межі території України, тому попит на них стабільний і ціна те ж, у кого якісний товар.

• Like 3
2 минуты назад, AVA сказал:

.... тільки це буде на слідуючий рік :IMHO:

....

Невже Ви думаєте, що досвіду минулого сезону було мало, в додаток запропонована експортерами ціна закупки на цей сезон,  і всі прикмети ціє тенденції  вже добре проглядаються, кількість сімей що виставлена на продаж тому підтвердження.

• Like 3
  • Thanks 1
6 минут назад, Николай S сказал:

Невже Ви думаєте, що досвіду минулого сезону було мало, в додаток запропонована експортерами ціна закупки на цей сезон,  і всі прикмети ціє тенденції  вже добре проглядаються, кількість сімей що виставлена на продаж тому підтвердження.

Просто, хто буде розпродувать пасіки , довго тримати мед небуде 

за пасікой сразу піде і мед , так можна зібрать хоть якусь суму грошей 

Раніше кінця сезону це невідбудется , все буде залежать від ціни в кінці сезону

Для пакетчиків , цей рік , якщо ціни на мед небуде , можете приїхать в августі скупить ( забрать )пакети назад ,

буде розпродажа сімей :umora:

• Like 2
  • Thanks 1