Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

13 часов назад, miro сказал:

 я теж почав був обговорювати ціну на пакет 

 тільки попередні домовленості мають впевненість у купівлі.

Не завжди так буває:IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Yaroslav сказав:

:IMHO:Все залежить від бренда(це стосовно маток). Якщо це дочки від супер-пупер матки, пакет зразу росте в ціні на дві сотні в гору і не менше. А хто продає маток, яких мами не відомі то дешевші. А хтось взагалі не дивиться на породу, йому потрібна здорова бджола, яка гарно спрацює на медозборі. І йому все одно, якого вони кольору.

порою це думки вголос:dntknw:, є що приїзджають і ти тільки починаєш розказувати "как космические корабли бороздят простори наших пасік":umora:,а вони тобі , - нас це не цікавить, дивляться щоб умова пакування була виконана та на стан, чи немає якого захворювання, на питання чому нехотять послухати про "кораблі що.......",  відподають, що маток вони замінять, о тож і такі дива теж є:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, miro сказал:

порою це думки вголос:dntknw:, є що приїзджають і ти тільки починаєш розказувати "как космические корабли бороздят простори наших пасік":umora:,а вони тобі , - нас це не цікавить, дивляться щоб умова пакування була виконана та на стан, чи немає якого захворювання, на питання чому нехотять послухати про "кораблі що.......",  відподають, що маток вони замінять, о тож і такі дива теж є:).

Все правильно сказано.  Чому я  і в тому числі ви, і багато інших, які освоїли ази матководства з фанаріком на чолі переносимо личинок, робимо стартери, виховатильки, продукуємо хороших маток. Далі вони(матки) підсаджуємо у відводки чи у хвости робимо таку працю. Вона також має певну ціну. То чому мої пакети мають мати ціну, що і пакети в яких свищові матки! :IMHO:. Що вони(покупець) вже буде робити з тими матками-це вже їхня справа. Але ми маємо цінувати свою працю.

4 часа назад, miro сказал:

на питання чому нехотять послухати про "кораблі що.......",  відподають, що маток вони замінять, о тож і такі дива теж є:).

:IMHO:В такому випадку можна домовитись, беріть тільки розплід з бджолою. Ціну матки відмінусовуємо. Частина сім"ї поїхала у вас матка продовжує працювати, це також не погано, та ще й відводок можна зробити. В мене були матки, що мали по три роки і досить гарно сіяли.  А під кінець сезону при потребі можна поміняти матку на молоду.

Звісно, що пакет без матки не буде повноцінний, но і ціна буде іншою;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1200-1500-1700-2200 кто больше при такой цене на мед 1200 это не выгодно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Клуб Пчёл сказал:

1200-1500-1700-2200 кто больше при такой цене на мед 1200 это не выгодно 

Для Востока Украины думаю в пределы 1700 -1800 уложиться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Yaroslav сказав:

 

:IMHO:В такому випадку можна домовитись, беріть тільки розплід з бджолою. Ціну матки відмінусовуємо. Частина сім"ї поїхала у вас матка продовжує працювати, це також не погано, та ще й відводок можна зробити.

 

 

а можна я в лічку відпишу,:ah:а то Саніч забанить:refery:,коли я почну розтлумачувати:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

а можна я в лічку відпишу,:ah:а то Саніч забанить:refery:,коли я почну розтлумачувати:frusty:

звісно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Yaroslav сказал:

Все правильно сказано.  Чому я  і в тому числі ви, і багато інших, які освоїли ази матководства з фанаріком на чолі переносимо личинок, робимо стартери, виховатильки, продукуємо хороших маток. Далі вони(матки) підсаджуємо у відводки чи у хвости робимо таку працю. Вона також має певну ціну. То чому мої пакети мають мати ціну, що і пакети в яких свищові матки! :IMHO:. Що вони(покупець) вже буде робити з тими матками-це вже їхня справа. Але ми маємо цінувати свою працю.

:IMHO:В такому випадку можна домовитись, беріть тільки розплід з бджолою. Ціну матки відмінусовуємо. Частина сім"ї поїхала у вас матка продовжує працювати, це також не погано, та ще й відводок можна зробити. В мене були матки, що мали по три роки і досить гарно сіяли.  А під кінець сезону при потребі можна поміняти матку на молоду.

Звісно, що пакет без матки не буде повноцінний, но і ціна буде іншою;)

Особисто я не бачу смислу залишати матку у хвості, у мене після продажу через 8-10 днів починає цвісти акація і хвіст заливається, а якщо лишу матку то все піде в розплід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.12.2017 в 21:17, Пчеломучитель_ua сказал:

Сегодня общался с пасечником. Имеет на данный момент порядка 250 семей, в плане на 2018 г. пасека в 500-550 семей. Договорились на том что помогу ему при покупке пакетов, по его словам, он  уже договорился с 2 пасечниками по 1200  на 180 пакетов.:az:

Ваш знакомый, имея 250 семей, мог бы и сам свою пасеку, в двое увеличить бесплатно, а так минимум 300 х 1200=360000 гривасов а может и пол миллиона.:al: Лично я, так бы и сделал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.12.2017 в 21:17, Пчеломучитель_ua сказал:

Сегодня общался с пасечником. Имеет на данный момент порядка 250 семей, в плане на 2018 г. пасека в 500-550 семей. Договорились на том что помогу ему при покупке пакетов, по его словам, он  уже договорился с 2 пасечниками по 1200  на 180 пакетов.:az:

 При потребі звертайтесь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 При потребі звертайтесь
Хорошо[emoji5][emoji481]

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваш знакомый, имея 250 семей, мог бы и сам свою пасеку, в двое увеличить бесплатно, а так минимум 300 х 1200=360000 гривасов а может и пол миллиона.:al: Лично я, так бы и сделал.
У каждого своя голова, и я думаю он знает почему так поступает. Мое дело помочь [emoji6]

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, mits сказал:

Ваш знакомый, имея 250 семей, мог бы и сам свою пасеку, в двое увеличить бесплатно, а так минимум 300 х 1200=360000 гривасов а может и пол миллиона.:al: Лично я, так бы и сделал.

Увеличить можно конечно и не особо меда качнуть. А так и увеличит и меда в два раза, минимум, больше будет иметь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2017 в 19:25, Серж 82 сказал:

Особисто я не бачу смислу залишати матку у хвості, у мене після продажу через 8-10 днів починає цвісти акація і хвіст заливається, а якщо лишу матку то все піде в розплід.

Все гарно підмітили, адже у вас карпатка. А як поступати тим у кого степова?! Як вона тоді працює без матки на взятку! Карпатці і карніці по-барабану є матка чи немає, активно переключаються на медозбір. Тому не дивно, що основний попит пакетів був, :IMHO:і буде на карпатку. Доречі, ізолятори ще ніхто не відміняв. Дехто умудряється під час короткого взятку, маток ізольовувати у кліточки Титова. І хороших результатів по меду досягають. В мене також карпатка з карнікою, тому розумію про що говорите:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2017 в 15:50, Клуб Пчёл сказал:

1200-1500-1700-2200 кто больше при такой цене на мед 1200 это не выгодно 

Готовий працювати собі в убиток;), а хто дась більше 1200 не відмовлюсь:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Все гарно підмітили, адже у вас карпатка. А як поступати тим у кого степова?! Як вона тоді працює без матки на взятку! Карпатці і карніці по-барабану є матка чи немає, активно переключаються на медозбір. Тому не дивно, що основний попит пакетів був, :IMHO:і буде на карпатку. Доречі, ізолятори ще ніхто не відміняв. Дехто умудряється під час короткого взятку, маток ізольовувати у кліточки Титова. І хороших результатів по меду досягають. В мене також карпатка з карнікою, тому розумію про що говорите:ay:

 

В данном случае, порода значения не имеет. Так как через 10 дней и более, матка уже будет. Только она либо будет только вылетать на проигры или только начнет червить. В любом случае много расплода не будет. Но и пчел для медосбора не особо останется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Все гарно підмітили, адже у вас карпатка. А як поступати тим у кого степова?! Як вона тоді працює без матки на взятку! Карпатці і карніці по-барабану є матка чи немає, активно переключаються на медозбір. Тому не дивно, що основний попит пакетів був, :IMHO:і буде на карпатку. Доречі, ізолятори ще ніхто не відміняв. Дехто умудряється під час короткого взятку, маток ізольовувати у кліточки Титова. І хороших результатів по меду досягають. В мене також карпатка з карнікою, тому розумію про що говорите:ay:

 

Я часом можу і матку взагалі викинути з вулика перед акацією і дати взамін маточник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Волкотрубенко сказал:

Но и пчел для медосбора не особо останется

А де вона дінеться? Мова іде про медозбір з акації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Серж 82 сказал:

Я часом можу і матку взагалі викинути з вулика перед акацією і дати взамін маточник.

Колись також давив маток, а тепер ставлю в окреме відділення вулика через перегородку, або в окремий вулик рамку з закритим розплодом на якому матка бігає+ рамку з кормом+ ще можу одну стрясти. На кінець літа хороша сім"я виходить, можна і в кіньці при потребі і матку змінити. А можна і використати, як матку донара для нарощування бджоли взиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Yaroslav сказал:

А можна і використати, як матку донара для нарощування бджоли взиму.

Так кидаю у верхній корпус, розділений плівкою Вереда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По спілкуванню з бджолярами з останніх декількох днів, попит на пакети в 2018 буде не малий, і ціна зросте від минулого року десь на 30% - 50%.

Серед причин - меньш сильні сімї в зиму, великий відхід бджоли осінню, зростання пасік (по кількості бджолосімей), формування нових примислових пасік!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціну ми в такому стані як є наша Україна (війна), ніхто не може вгадати, чи при-цінити. Плюс залежить від ранньої кормової бази. Так, хто має по сто - двісті пакетів своїх, щось може прицінюватися. Якщо у пана 3- 10 пакетів то до нього сто відсотків приїде посередник.  (Я не чув, щоб посередник закупляв дорожче ніж продасть).  Кожна область буде мати свою ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От люблю людей які рахують чужі гроші))) Шановні пакетчики звідки ви знаєте яка ціна на мед буде наступного року? Як це впливає на ціну пакету якщо зимовка все одно на цукровому сиропі і на собівартість це не впливає? Якщо так заздрісно самі спробуйте покочувати, потаскати магазини, може і зміните після цього свою думку) З повагою)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всё это болтовня пока мы не договоримся о единой ценовой волюте для пакета которая будет равна из года в год к чему-то одному и вот нужно будет определиться к чему а до сих пор всё это БОЛТВНЯ 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все вирішить як завше - попит і пропозиція... :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Ціна пакетів в наступному сезоні

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...