Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

А зачем имеючи 50 семей покупать по дешевке бог зна какие пакеты? И что там сыпали для стимуляции маток?

• Like 1
  • Thanks 1
8 часов назад, Yaroslav сказал:

А ви знаєте реальну картину на ринку по продажу та покупки пакетів:ah:?! Чомусь сумніваюсь, що ви є експертом :af:у цій галузі. 

Ціну моїх пакетів оцінюю я сам і вам пропоную, а ви в свою чергу приймаєте, або ідете собі далі. І немаю нічого проти, що ви пішли собі далі шукати. Скиньте у приват номера, що до вас дзвонять, що пропопонують 850, а то чомусь мені не віриться! Бо як би так було, то у вашому оголошенні: 

вже тему давно закрили б. Чи ви чекаєте ціни 600?  

я себе нашёл что мне нужно,а за счёт таких объявлений зондирую рыночную ситуацию,будет выгодное предложение я буду действовать согласно обстановки.И поверьте знаю реальную картину.И видите что в объявлении Украинская степная а вы что предлогаете?И оценюйте свои пакеты никто не запрещает,каждый хвалит свой товар а по сути он один и тот же,только как кто его преподнесёт,не первый год в этой сфере и знаю что по чём.А номера в личку ну смысл? 

8 часов назад, ленивый Трутень сказал:

А зачем имеючи 50 семей покупать по дешевке бог зна какие пакеты? И что там сыпали для стимуляции маток?

Какой смысл я знаю,каждый сам себе хозяин. И беру в проверяних людей.

10 годин тому, Yaroslav сказав:

Він сказав, що менше 50дол. не продає, так собі порахував, що менше не рентабельно йому. А Ви медовики хочте купуйте,а хочте ні. . Звісно, Він вже на ринку довший час, тому реклами не потребує і тримає гідно марку свого товару! 

Медовики  також тримають свою марку,і рахують що дешевше 2дол. за кг не рентабельно продавати мед.Але життя вносе свої коорективи, і від цього нікуди не подінешся:hi:.

• Like 7
  • Thanks 1
2 часа назад, феникс сказал:

А номера в личку ну смысл? 

Просто цікаво, хотілось би дізнатись і навчитись від них: як заробляти нормально, продаючи дешевше

1 час назад, андрон сказал:

Медовики  також тримають свою марку,і рахують що дешевше 2дол. за кг не рентабельно продавати мед.Але життя вносе свої коорективи, і від цього нікуди не подінешся:hi:.

Я це розумію і сам відчув на собі. Ось і задумався, чи потрібно в цьому напрямку працювати і вложувати фінанси:hmm:! Правдоподібно пасіку не буду збільшувати суттєво при нинішніх цінах. Вибачте, що не до теми: чому у Молдові мед на 1 дол. дороще ніж у нас?! 

• Like 1
17 хвилин тому, Yaroslav сказав:

як заробляти нормально, продаючи дешевше

Мало товару, великий попит - велика ціна.  Минулий рік тому підтверження.  Погана зимівля, зростаюча ціна на мед з позаминулого року.   

Багато товару, малий попит - мала ціна. Наш рік. Гарна зимівля,  стабільно падаюча ціна на мед.  А шестирамочників закупили і наробили для пакетів тисячами, в додаток до тих, що завжди продавали пакети. 

От Вам і весь прибуток.  Або згортаєтесь, або зменшуєте ціну і намагаєтесь вижити в цьому бізнесі, паралельно зменшуючи видатки. 

Нічого нового. Така бізнес-схема працює в усьому світі.  В прибутковий бізнес ідуть інвестиції, і нові гравці. В результаті  товару стає більше, ніж на нього є попит. 

• Like 1
  • Thanks 3
14 часов назад, Yaroslav сказал:

Я не говорив, що Він бреше! І я Вам скажу правду, що у кого є посіви ріпака, чи має можливість кочувати, той не буде продавати дешево пакети. Ви також мусите це  збагнути. Сьогодні розмовляв з одним нашим пасічником з мого району, то Він сказав, що менше 50дол. не продає, так собі порахував, що менше не рентабельно йому. А Ви медовики хочте купуйте,а хочте ні. В нього вже пакети замовленні. Звісно, Він вже на ринку довший час, тому реклами не потребує і тримає гідно марку свого товару! 

Вы уже всех в этой теме  переубедили что в этом году не всё так гладко с продажей пакетов.

• Like 1
  • Thanks 1
10 часов назад, Yaroslav сказал:

Просто цікаво, хотілось би дізнатись і навчитись від них: як заробляти нормально, продаючи дешевше

жизнь научит.

• Like 1
  • Thanks 1

У нас в районі вже озвучують ціну в 950 гр. за пакет.:(

• Like 1
  • Thanks 1
1 минуту назад, Женя Циба сказал:

у вашем уже просят 1000 но умесен торг.Играет роль количество покупаемых пакетов.

• Like 1
12 часов назад, Женя Циба сказал:

А яка була в минулому році ціна?

21 час назад, новичок сказал:

Вы уже всех в этой теме  переубедили что в этом году не всё так гладко с продажей пакетов.

Я лише капелька у цьому великому морі, яке називається бджільництво. Лише другий рік продаю пакети, тому новачок у цій справі і спокойствія бракує. Не вважаю себе експертом і нікого не переконую!

• Haha 1
1 час назад, Yaroslav сказал:

А яка була в минулому році ціна?

1150-1200гр. 

• Like 1
  • Thanks 2
В 18.03.2019 в 19:58, феникс сказал:

снова Канада посмотрите видео Баскевича как он общался с канадцом,и он всё доступно изложил.Говорили и мёд по 50 где он был?Хватит лапшу вешать говорите проверенную информацию не детский же сад.

В марте 2019 г. цена меда оптом 33 грн .

В 18.03.2019 в 21:06, Віталій.В сказал:

Извините что влажу в дискуссию :hi:, просто хочу поделится как я считаю цену пакета. В наших краях акации почти нет, липы совсем нет по этому считаю только подсолнух, мне реально взять в среднем 30 кг подсолнуха ( можно и больше если дожди будут но это можно ) подсолнух был в этом году по 40 грн, 30кг * 40 грн = 1200 грн, и в пакете 4-ри рамки суши ( в нас можно купить по 40 грн ) 4 * 40 = 160 грн, и того : 1200 + 160 = 1360 грн, корм в зиму не считаю как в место затрат у меня остаются пчелы. 

Выходит цена пакета 1360 грн, если продавать начинающему можно рамки подарить... 1360 грн - 160 грн за рамки = 1200 грн и не меньше  :IMHO1:.

Так якщо накачаеш 30 кг +  18-20кг для зимовки . А прибуток ?

• Like 2
11 минут назад, Ickander сказал:

А скільки сімя в середньому повинна давати меду в сезон щоб варто було бджільництвом займатися?

В 27.03.2019 в 08:28, Yaroslav сказав:

Я лише капелька у цьому великому морі, яке називається бджільництво. Лише другий рік продаю пакети, тому новачок у цій справі і спокойствія бракує. Не вважаю себе експертом і нікого не переконую!

А в 2017 я мав два пакети від вас... Чи то не ваші були? Бо я їх взяв через треті руки....:ah::dntknw:

В 26.03.2019 в 09:23, Yaroslav сказав:

Я це розумію і сам відчув на собі. Ось і задумався, чи потрібно в цьому напрямку працювати і вложувати фінанси:hmm:! Правдоподібно пасіку не буду збільшувати суттєво при нинішніх цінах. Вибачте, що не до теми: чому у Молдові мед на 1 дол. дороще ніж у нас?! 

Бо там при владі не кагани.:IMHO:

• Like 1
15 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А в 2017 я мав два пакети від вас... Чи то не ваші були?

Так це були мої пакети скоріш. В цьому році інша бджола, кожного року стараюсь прикупляти племінний матеріал. В минулому році були матки і в цьому  році у сім"ях минулорічні від нашого форумчанина Богдан1(Болюбаш Б.Я.). В цьому році, як все буде добре будуть матки від Ліпатова та Болюбаша(Карніка), можливо прикуплю ще декілька маток з ізольованих облітників. Мені пропонують розводити маток Бакфаст, щоб потім продавати пакети з ними. Але я не готовий до такого кроку:ah:. В нас взятки короткі: пакети, пакетами, але мед також потрібен!

• Like 2
50 минут назад, Ickander сказал:

Я мав на увазі тільки товарний мед, для зимівки мед не враховую, я ще й пилокзбираю що правда більше як 0,5 кг  на сім'ю не виходить та і продаю не дорого по 200грн за кг, але ж це ще + 100 грн,  також сім'я відбудує соти  що найменьше 5р, але вже додаткова робота. Тож на мою точку зору пакет коштує не меньше ніж 1200 грн. 

• Like 2
9 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Я мав на увазі тільки товарний мед, для зимівки мед не враховую, я ще й пилокзбираю що правда більше як 0,5 кг  на сім'ю не виходить та і продаю не дорого по 200грн за кг, але ж це ще + 100 грн,  також сім'я відбудує соти  що найменьше 5р, але вже додаткова робота. Тож на мою точку зору пакет коштує не меньше ніж 1200 грн. 

Крім цього в зиму піде повноцінна сім'я, але цього вперто нехочуть рахувати, прибуток хочуть отримати  вже і повністю, в цей же рік. Свої сім'ї шкодують порвати на пакети, бо меду небуде, а хтось має пакети продати задешево... бо рої полетять...

• Like 3
  • Thanks 2

это какой то балаган вчера обзвонил продавцов,человек 15 согласны на 1000 и ещё торг уместен,какие 1200 забувайте такую цену.Пакетов на всех хватит по 1000 а то и менше.О чём здесь розговор,это не форум жалоб и соплей где плачут как они тяжело работают.Сказал цену,не подошла до свидания будут такие с которыми сойдёмся в цене. 

• Like 1
  • Thanks 1

Пакет, не пакет... Минулоріч купляв чотири сім"ї.  В середньому вийшло 250 гривень рамка.  Одна була  така, що можна було ділити на  три пакети. правда дві  додадкові матки "на посошок" не відсипали:umora:.  По тих самих минулорічних цінах, на ті гроші міг купити 6 пакетів. Сім"ї ледве знайшов. Ажіотаж був на бджіл великий... Зараз в продажу купа пасік, хоч гуртом, хоч вроздріб. На днях пропонували  сім"ї по 200 рамка . Які не бачив, але зважаючи на обставини, можливо ще скинуть.  Якщо ринок меду,  гуртовий, виглядає, як здача  в "заготконтору", то ринок бджіл ще "дикий". Ще й  дуже стрімко розвинувся за останні рік-два, особливо в кількості товару, що пропонується.  Медовики центру. сходу, півдня. закинувши на горища медогонки, та плюнувши в сторону соняшникових полів, почали вирощувати бджолу на пакети. Ще й різноманітних назв, кольорів та блакитності крові.   Пакетів тих наштампували  більше, ніж у людей вуликів є.  Дехто ще кричить, :"зараз як продам по 1500-1700 за пакет, налітай поки є".  Інші, почухавши потилиці, тихенько моніторять інформацію, що ж воно далі буде. Проклинаючи  не екстремльну зимівлю, та падаючу ціну на мед.  А в запасі ще місяць... Гайдар у своєму відео, вже роздає представникам північно-східних племен свої координати, щодо продажу бджіл, попутно  "виводячи на чисту воду баХваст, і тих, хто його має".  "Страсті" ростуть...

• Like 6
54 минуты назад, феникс сказал:

это какой то балаган вчера обзвонил продавцов,человек 15 согласны на 1000 и ещё торг уместен,какие 1200 забувайте такую цену.Пакетов на всех хватит по 1000 а то и менше.О чём здесь розговор,это не форум жалоб и соплей где плачут как они тяжело работают.Сказал цену,не подошла до свидания будут такие с которыми сойдёмся в цене. 

Немного продаю пакетов... так человек который у меня заказал хочет еще купить и что то ни как, ( звонил на днях ) в наших краях если 1200 так ехать до 200 км, а местные  вообще держут 1500. Западная может и будет скидать по 1000 у них нет особо выбора но тут кот в мешке, пакет 1000 + минимум 80 ящик + доставка около 120 за каждый пакет = 1200, и прийдут пакеты как мне три  года назад, то зароилась на 8 -ми рамках то расплода 4 - ри рамки :ay:но на***на мне пол рамки трутня почти в каждом пакете ?:hmm:.

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
В 25.03.2019 в 22:34, Yaroslav сказал:

Скиньте у приват номера, що до вас дзвонять, що пропопонують 850, а то чомусь мені не віриться!

з 15 квітня, підуть"снігові лавини" з Карпатських гір, залюбки Вам скину. Конкурентів не боюсь , тому що цього року не їду до вас в "гості",це(-)250 пакетів у нас ,(+)250 вам для сбору ріпакового меду. І таких неїздунів як я з наших краї ще двох знаю,а це ще  -- 400паків,:hi:так що попкорн жде свого часу.

• Thanks 3