Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, новичок сказал:

Нет ,в первом он расказывал как обвалится цена на пакеты.

он проверил что то шарлатаны и снял опровержение,вывод один что оповестил что нечего с ними иметь дело.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, феникс сказав:

он проверил что то шарлатаны и снял опровержение,вывод один что оповестил что нечего с ними иметь дело.

Всі зрозуміли моє посилання, крім вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.03.2019 в 15:52, дочинец сказал:

Буває і казка збуваєся.

А якщо Вас цікавить то можу Вас запевнмти що представники ветеринарної служби Канади приїзжали в Закарпаття і дали позитивний результат.

Займається цим питанням Лях Володимир Іванович.Все в процесі, так що не потрібно так катигорично, бо все може бути.

 

Бабця казала:"Багатіє дурінь думкою"

Вот и канадские инструктора на Яворивськом полигоне ещё на 3 года остаются,но воевать за нас никто не будет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Вася Чурей сказал:

Всі зрозуміли моє посилання, крім вас.

не нужны ваши послания,я понял суть и так что обвал цен будет потому что нет спроса на производимое сырье.Рыночное отношения такие.Если нет спроса на сырье то нет спроса на производителя этого сырья.В школе учили умножение и деление?Так посчитайте доход и розход и всё станет ясно и не надо кого то слушать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена на пакеты пошла вниз уже пакетчики сами звонят предлагают по 950 грн. Это только начало цена на мед потянула за собой цену на пакеты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.03.2019 в 06:54, igor сказал:

 

Перекупы знакомые уже готовы по 1000 продавать значет по 700 уже договорились. 

Написано 5 березня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, igor сказал:

Цена на пакеты пошла вниз уже пакетчики сами звонят предлагают по 950 грн. Это только начало цена на мед потянула за собой цену на пакеты

На сьогодні вона(ціна) підросла у Вас ??  700 - 950.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2019 в 20:55, Вася Чурей сказал:

Ви хочете сказати що в відео неє слів? ( МЕНІ ТЕЛЕФОНУЮТЬ З ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ І ПРИДЛАГАЮТЬ ПО 700-800ГРН ЗА ПАКЕТ) То самі передивіться це відео!

А чому саме через Баскевича не замовити пакети, раз до нього телефонують, значить перевіренні люди. Баскевич також є учасником форума. То чому трудящим таким, як феникс  і багатьом іншим, який пише: "я прозреваю с вашей наивности,чесно говоря я ему больше доверяю чем вашим неподтверждённым писулькам", які хочуть дешевих пакетів не допомогти. А потім і почути відгуки про дані пакети.

  • Подобається 1
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.03.2019 в 21:27, феникс сказал:

он проверил что то шарлатаны и снял опровержение,вывод один что оповестил что нечего с ними иметь дело.

Ви тут дещо напутали шановний. У першому відео Баскевич каже :

В 19.03.2019 в 21:21, новичок сказал:

в первом он расказывал как обвалится цена на пакеты.

Ще раз феникс перегляньте перше відео!

В 19.03.2019 в 21:27, феникс сказал:

он проверил что то шарлатаны и снял опровержение,вывод один что оповестил что нечего с ними иметь дело.

Це інші люди(шарлатани), які виставляли свої оголошення ОЛХ по ціні 700 чи 800, до яких дзвонив Баскевич, щоб у певний момент виправдати себе, бо переконаний, що багато вже попалось. Це було зроблено для того, щоб потім у свій адрес не почути:" ВИ казали ціна 800 і вище не буде, ми замовиви, а вони нас кинули. Щось такого.

А пакети завжди: десь були дорощі, а десь дешевші! Вам і подібним до Вас рішати у кого куплять і по якій ціні! Удачі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На пасіка.біз рубрика куплю бджолопакети пропонують 800-1000 грн. за бджолопакет. Бажаючі купити ждуть, пакетчики не спішать опускати ціну. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mary@sko сказал:

На пасіка.біз рубрика куплю бджолопакети пропонують 800-1000 грн. за бджолопакет. Бажаючі купити ждуть, пакетчики не спішать опускати ціну. 

В нас в Харківськый обл. Зміїв вже можно бджолосімьї по 1800 взяти. Пакети 1000-1100.  Раніше різниця в ціні на пакети з західних областей була мінімум в 300 грн. Так що мабудь інтересна ціна чекає нас ближче до травня:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, mary@sko сказал:

На пасіка.біз рубрика куплю бджолопакети пропонують 800-1000 грн. за бджолопакет. Бажаючі купити ждуть, пакетчики не спішать опускати ціну. 

У рубриці "продам бджолопакети" є і по 1500 грн.

На сьогодні,як не дивно на цей час ціни ще не має,(до колеги дзвонять, пропонують зафіксувати 1000грн - не погоджуються).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Хочу сазати що на кожний товар є свій покупець. Але дивно чути що ціна пакету не залежить від ціни на мед. Можна казати що купивши пакет відкачави з нього 10 кг. акації та продавши за ринковою ціною  ви його окупили. Але хто купує пакети я маю на не 1 і не 2 а 100-300 не продає мед в роздріб тому в собівартості меду в нього закладена зовсім інша ціна мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Сергій Андрійович сказал:

Але хто купує пакети 100-300  продає мед в роздріб 

Той гребе гривню лопатою 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Той гребе гривню лопатою 

 

3 минуты назад, Мико сказал:

Той гребе гривню лопатою 

трохи не так  продає имед оптом і орентується на іншу ціну

6 минут назад, Мико сказал:

Той гребе гривню лопатою 

дитячою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 3/22/2019 в 16:03, mary@sko сказав:

На пасіка.біз рубрика куплю бджолопакети пропонують 800-1000 грн. за бджолопакет. Бажаючі купити ждуть, пакетчики не спішать опускати ціну. 

ага не забудьте дати завдаток а то розхапают .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.03.2019 в 21:00, Король Орест сказал:

до колеги дзвонять, пропонують зафіксувати 1000грн - не погоджуються)

а мені сьогодні з Чернівецької обл. дзвонили переговорил що по чім. У них вже зафіксували в 1000. Говорю їм що це ще не "дно" вони погодились,попиту як такого дуже й дуже мало.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.03.2019 в 21:21, Серж 82 сказал:

 

Взаголі то недавно були два інспектори чи як їх там називають з Канади. Відвідали Мукачеве і ще якусь племінну пасіку у Полтавській області. Наскільки мені відомо то в цьому році про поставку ще не йдеться, але є зацікавленість брати наших бджіл на запилення і мова ішла про 50-60 тисяч пакетів. І хочу сказати що нам зараз не сміятись потрібно, а "відкривати двері з ноги" в Канаду і зробити все можливе щоб цю нішу заповнити, бо мед наш скоро буде не потрібен.

І ще - якщо не помиляюсь то цих 50-60 тисяч потрібно поставляти лиш в одну провінцію чи як там у них називають, а таких провінцій там багато.. Тож можливо Україна з меду перекваліфікується на постачальника бджіл на запилення. Хто проти?

Никто не против такого развития событий,но нам также еще нужно научиться не сразу верить когда нас конфеткой манят.Мы уже в одно место дверь ногой открыли (правда шишку при этом на голове набили)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mukola-s сказал:

ага не забудьте дати завдаток а то розхапают .

Там было написано  -- рубрика КУПЛЮ.  (завдатки то в рубрика продам).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.03.2019 в 11:41, Yaroslav сказал:

А чому саме через Баскевича не замовити пакети, раз до нього телефонують, значить перевіренні люди. Баскевич також є учасником форума. То чому трудящим таким, як феникс  і багатьом іншим, який пише: "я прозреваю с вашей наивности,чесно говоря я ему больше доверяю чем вашим неподтверждённым писулькам", які хочуть дешевих пакетів не допомогти. А потім і почути відгуки про дані пакети.

я пока не нуждаюсь в его помощи,если будет нужно то он подскажет.Вы посмотрите на нынешние цены что он соврал?Что будет обвал цен то он реально есть.Я вижу когда здесь правду пишешь то все как пчёлы на мёд нападают потому что пишу что не в интересах продавцов,учитесь теперь сотрудничать а не играть в одни ворота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, феникс сказал:

Вы посмотрите на нынешние цены что он соврал?Что будет обвал цен то он реально есть.Я вижу когда здесь правду пишешь то все как пчёлы на мёд нападают потому что пишу что не в интересах продавцов,учитесь теперь сотрудничать а не играть в одни ворота.

Я не говорив, що Він бреше! І я Вам скажу правду, що у кого є посіви ріпака, чи має можливість кочувати, той не буде продавати дешево пакети. Ви також мусите це  збагнути. Сьогодні розмовляв з одним нашим пасічником з мого району, то Він сказав, що менше 50дол. не продає, так собі порахував, що менше не рентабельно йому. А Ви медовики хочте купуйте,а хочте ні. В нього вже пакети замовленні. Звісно, Він вже на ринку довший час, тому реклами не потребує і тримає гідно марку свого товару! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Yaroslav сказал:

то Він сказав, що менше 50дол. не продає,

так і Ви говоріть ,що дешевше 55 не продам, а там як карта ляже,тай звідки Ви будете знати почім він продав,хіба що касиром до нього підете.Я вже писав ,що "золота " ціна буде 30амер. гривнів!!Да й хотілось би подивитись на ті поля (100-150га.,більших масивів в Черн. І-Фр. Терн.обл. ніц не видів)обліплені пакетчиками.Результат-мед розмазаний по всіх вуликах,саме то щоб 10-15травня ловити рої.Це моя думка ,а там як бог дасть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Незнайка 25 сказал:

Да й хотілось би подивитись на ті поля (100-150га.,більших масивів в Черн. І-Фр. Терн.обл. ніц не видів)

То добре що не виділи бо теж би дивувались - і навіщо вони пакети продають?

Доречі Чернівецьким хлопцям можу підказати де цьогоріч буде 2000 га соняха в одному місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Yaroslav сказал:

Я не говорив, що Він бреше! І я Вам скажу правду, що у кого є посіви ріпака, чи має можливість кочувати, той не буде продавати дешево пакети. Ви також мусите це  збагнути. Сьогодні розмовляв з одним нашим пасічником з мого району, то Він сказав, що менше 50дол. не продає, так собі порахував, що менше не рентабельно йому. А Ви медовики хочте купуйте,а хочте ні. В нього вже пакети замовленні. Звісно, Він вже на ринку довший час, тому реклами не потребує і тримає гідно марку свого товару! 

вы ведёте розговор за 5-10 пакетчиков а реальную картину на рынку не знаете.Вот вы просите 50 а другой 30 и обосновуете цену что у вас рапс,да мне побоку на ваш рапс и на ваши росчёти,я так же умею считать.Потому что вы хотите и рыбку сёсьть и ... сесьть.А я посчитал что цена ваших пакетов максимум 850 грн,и больше не  дам уже сами звонят и говорить согласны и уступают.А в конце апреля увидите как они рухнут потому что товара куча а спроса минимум,будут уступать и говорить и на рапс внимания не будут обращать.А почему ваш товарищ так уверен что рапс в этом году что то даст?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, феникс сказал:

вы ведёте розговор за 5-10 пакетчиков а реальную картину на рынку не знаете.Вот вы просите 50 а другой 30 и обосновуете цену что у вас рапс,да мне побоку на ваш рапс и на ваши росчёти,я так же умею считать.Потому что вы хотите и рыбку сёсьть и ... сесьть.А я посчитал что цена ваших пакетов максимум 850 грн,и больше не  дам уже сами звонят и говорить согласны и уступают.А в конце апреля увидите как они рухнут потому что товара куча а спроса минимум,будут уступать и говорить и на рапс внимания не будут обращать.А почему ваш товарищ так уверен что рапс в этом году что то 

 

А ви знаєте реальну картину на ринку по продажу та покупки пакетів:ah:?! Чомусь сумніваюсь, що ви є експертом :af:у цій галузі. 

Ціну моїх пакетів оцінюю я сам і вам пропоную, а ви в свою чергу приймаєте, або ідете собі далі. І немаю нічого проти, що ви пішли собі далі шукати. Скиньте у приват номера, що до вас дзвонять, що пропопонують 850, а то чомусь мені не віриться! Бо як би так було, то у вашому оголошенні: 

  вже тему давно закрили б. Чи ви чекаєте ціни 600?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...