Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Yaroslav сказал:

Можна роз"яснити, чому в тричі більше? Якщо можна, як Ви любите у цифрах?

 

В травнi продав i на рибалку 

А так треба тримати вдвiчi бiльшу пасiку 

потiм качати цей мед 

потiм всю зиму продавати 

Але треба спробувати може i сподобаеться

Все ж краще вдома пiд жiнчиним боком спати 

нiж в гуртожитку ,  у поляка на соломi 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, blek-269 сказав:

А что это :hmm:

Купив- продав пакети - це  звичайна перепродажа, саме так я розумію написане.  А якщо Ви хотіли сказати купив пакети- продав мед, це зовсім інша справа, але я цього в написаному вами непобачив, можу лиш догадуватися, яку думку Ви хотіли донести

 

11 хвилину тому, blek-269 сказав:

Вы что то путаете речь идёт о другом :) На следующий год он опять поедет к Вам за пакетами , по тому как они не перезимуют ( по погоде одеты не комин фоль :hmm:, сильно жарковато в наших краях )

 И мёд продали и отбили , цену писать или в другую сами зайдёте тему ;)

Ринок пакетів доволі великий, і обширний по території. Купити пакети зовсім неозначає, що їх треба купувати на Західній, той же Мико  продавав, Тюркін і багато інших, пакети це не тільки карпатка. Якщо у Ваших краях невиживає одна порода, можна взяти іншу, але :IMHO:причина поганої зимівки  не в пакеті, не в породі бджіл, а в тому, що поганому танцюристу вічно мішає:wave: В першу чергу причину треба шукати в собі. 

Якщо ціна на мед невлаштовує, шукайте інші доходи з пасіки, пасіка це не тільки мед. Зрештою, якщо невигідно, ніхто незаставляє бджіл тримати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Щоб не їхати навмисне за кількома пакетами, потрібно кооперуватися

а як Вы це собі уявляете?? розкажіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Мико сказал:

Головне щоб були готовi попрацювати втричi бiльше ,за тi самi грощi

Зате бджола залишиться у вулику  і вихід воску значно збільшиться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, davolodya сказал:

Купив- продав пакети - це  звичайна перепродажа, саме так я розумію написане.  А якщо Ви хотіли сказати купив пакети- продав мед, це зовсім інша справа, але я цього в написаному вами непобачив, можу лиш догадуватися, яку думку Ви хотіли донести

 

Ринок пакетів доволі великий, і обширний по території. Купити пакети зовсім неозначає, що їх треба купувати на Західній, той же Мико  продавав, Тюркін і багато інших, пакети це не тільки карпатка. Якщо у Ваших краях невиживає одна порода, можна взяти іншу, але :IMHO:причина поганої зимівки  не в пакеті, не в породі бджіл, а в тому, що поганому танцюристу вічно мішає:wave: В першу чергу причину треба шукати в собі. 

Якщо ціна на мед невлаштовує, шукайте інші доходи з пасіки, пасіка це не тільки мед. Зрештою, якщо невигідно, ніхто незаставляє бджіл тримати...

Так мы не за перекупов тут ведём разговор , а за пакеты которые потом принесут мёд . 

   Вы же опять кому что мешает . Может кому яйца , а кому тараканы в голове не правильные бегают . Так что не надо , котлеты отдельно , а мухи отдельно .

 Есть такое дело плохо относятся к пчёлам . Ну не думаю что купил дорого товар , а относиться плохо . Прошли те времена . А вот селекция .:(

 Так что не надо всё валить на яйца , может и трусы в этом виноваты что узкие

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, davolodya сказав:

Якщо ціна на мед невлаштовує, шукайте інші доходи з пасіки, пасіка це не тільки мед. Зрештою, якщо невигідно, ніхто незаставляє бджіл тримати...

Однозначно потрібно розвивати виробництво інших продуктів бджільництва, крім меду. Я мене колега, який займається виробництвом маточного молочка, каже що був би просто щасливий, якщо б його бджоли не носили меду, або носили тільки невелику кількість для своїх потреб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

Зате бджола залишиться у вулику  і вихід воску значно збільшиться

Так и воск в цене упал . Был 150/160 гривен сейчас 100/120 :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Незнайка 25 сказав:

а як Вы це собі уявляете?? розкажіть.

Тут не потрібно нічого уявляти, люди давно так працюють, 2-4 пасічника сіли в буса і поїхали, придбали по 30 - 40 пакетів кожному і назад, хтось ще для колеги десяток взяв...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, davolodya сказал:

Якщо ціна на мед невлаштовує, шукайте інші доходи з пасіки, пасіка це не тільки мед. Зрештою, якщо невигідно, ніхто незаставляє бджіл тримати...

Я уже сто раз писал . Я не покупаю пакетов и если бы все делали как я то Вы бы точно другим бы делом занялись .

 Мёд мой стоит в бочках , воск на чердаку пчёлы в помещении . На роботу завтра

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, blek-269 сказал:

Так и воск в цене упал . Был 150/160 гривен сейчас 100/120 :(

Діло не в ціні, а в запасі суші. Є хлопці які щороку продають пакети а запас суші по одній рамі на сім’ю- далі розширення вощиною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До продажу пакетів кожен виробник підходить виходячи із своїх умов, якщо ставити на вагу виключно економічну вигоду - то мені вигідно не продавати пакети, а мед який вони принесуть.

Хлопці з міста які утримують бджіл практично під вікнами п'ятиповерхівок (так, є у нас і такі і їх багато) для них однозначно вигідніше продати пакети, бо мед бджоли з асфальту збирати чомусь не хочуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Незнайка 25 сказав:

а як Вы це собі уявляете?? розкажіть.

Кілька чоловік скинулись на дорогу , і поїхали по пакети, попередньо домовившись. Причому бус бажано мати свій, тобто одного з тих, хто поїде, інакше занадто дорого доставка обійдеться. Доставка попутним транспортом можлива, звичайно, але далеко не ідеальна, постороння , далека від пасіки людина про Ваші пакети дбати небуде.  Це приблизно такий варіант, як базовий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Діло не в ціні, а в запасі суші. Є хлопці які щороку продають пакети а запас суші по одній рамі на сім’ю- далі розширення вощиною.

Ну вот . А я под свою колокольню или со своим уставом :) . Если у меня воска хватит лет на 5 , то у других не хватает .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Діло не в ціні, а в запасі суші. Є хлопці які щороку продають пакети а запас суші по одній рамі на сім’ю- далі розширення вощиною.

Навело на думку, що роблять із старими рамками хлопці, які купляють по 150 пакетів кожного року? Дров на зиму їм напевно не потрібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, blek-269 сказав:

Я уже сто раз писал . Я не покупаю пакетов и если бы все делали как я то Вы бы точно другим бы делом занялись .

То чому Ви в такому разі так переймаєтеся ціною пакетів, і тим, що інші їх постійно купують?Вам то який інтерес з цього?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Навело на думку, що роблять із старими рамками хлопці, які купляють по 150 пакетів кожного року? Дров на зиму їм напевно не потрібно.

Топлять і отримують додаткові кошти на поточні потреби пасіки. Що тут не зрозуміло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

То чому Ви в такому разі так переймаєтеся ціною пакетів, і тим, що інші їх постійно купують?Вам то який інтерес з цього?

Мне   интереса нету , обидно когда пишут что виноваты во всём пасечники с востока что у них не зимуют . А они виноваты в том что надо разобраться почему это происходит и что сделать для этого .

 А то только и звучит не можете не умеете , не покупайте .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Серж 82 сказал:

вихід воску значно збільшиться

На кшалт "значно" це дуже приблизно написано 

З тони меду не завжди 10 кг забрусного виходить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Мико сказал:

В травнi продав i на рибалку 

А так треба тримати вдвiчi бiльшу пасiку 

потiм качати цей мед 

потiм всю зиму продавати 

Але треба спробувати може i сподобаеться

Все ж краще вдома пiд жiнчиним боком спати 

нiж в гуртожитку ,  у поляка на соломi 

Як мені сказав сьогодні один чоловік:"щоб отримати прибуток з ВРХ треба тримати від 70шт.", я його прекрасно зрозумів. Тому підемо на збільшення. В радіусі 4 км. буде сіятись соняшник, думаю достануть, а можливо і підвезу до сусіднього села. Чим більший стаж пасічникування, тим більша клієнтна база покупців меду.Як би пасіка була б основним доходом проживання, вже б давно залишив би цю справу, а тримавби максимум, як мій колись дідусь до 8 сімей. 

Звісно краще в дома з сім"єю, всіх грошей не заробиш, а життя проходить. Хоча можуть бути в житті певні обставини, які змушуть спати на соломі.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, blek-269 сказав:

обидно когда пишут что виноваты во всём пасечники с востока что у них не зимуют .

А хіба це не так? Якщо в одних зимують, а в інших - ні, хто по-Вашому  винен?  Сусід, чи може пакетчик? Винен в першу чергу пасічник, у котрого погана зимівка, бо давно потрібно було знайти причини невдач. Якщо це корм- дати інший, якщо порода непідходить, теж можна взяти іншу. Якщо людину влаштовує погана зимівка і покупка щороку нових пакетів, то до чого тут Ваші образи? Замість ображатися, краще підкажіть сусідньому пасічникові, в чому його проблеми, і , можливо він до Вас прислухається, якщо порахує за потрібне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Незнайка 25 сказал:

а як Вы це собі уявляете?? розкажіть.

Зі стажем у 25 років:IMHO: Вам це має бути відомим:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как-то давно стояли  на подсолнухе возле крымчаков-так прокляли все на свете-нахватались клеща от них.Так под конец кочевки они вытрусили своих пчел и уехали в свой К рым.На следующий год опять купят пакеты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Lech сказав:

Как-то давно стояли  на подсолнухе возле крымчаков-так прокляли все на свете-нахватались клеща от них.Так под конец кочевки они вытрусили своих пчел и уехали в свой К рым.На следующий год опять купят пакеты.

От бачите, тут кліщ винен. А дехто говорить що причина поганої зимівки в  поганих пакетах:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, blek-269 сказал:

Так и воск в цене упал . Был 150/160 гривен сейчас 100/120 :(

А чому вощина по 900/1000?:hmm:Всі хочуть бабла зрубити чим побільше. Продай пакети подишевше, купи рамки, вощину, вулики подороще. Навіть алюміній на дашки пішов у ціні. Ось потім це все скласти, порахувати дебет, кредет і рахуймо прибуток. Ринкові відносиин, що тут можна сказати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, davolodya сказал:

А хіба це не так? Якщо в одних зимують, а в інших - ні, хто по-Вашому  винен?  

А у вас картошка растёт -Нет 

А огурцы -нет 

а помидоры-нет 

Так что у вас растёт 

Ну если посадить ,то будет расти 

Если зимовка семьи  стоит финансово столько  , сколько пакет 

то нахрена её зимовать 

Сезон отстоял в ноль скачал пчёл вытрусил и на диван лёг 

Весной купил и "зимовка " 100 % и никаких напрягов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...