Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

17 хвилин тому, AVA сказав:

Я дуаю для деяких пакетчиків поїздка за кордон , як для нас в областний центр 

То чому не возить з собою прополіс , забрусний віск ну їм видніше по ситуації

Є умільці, які контрабасом возять за кордон пакети, матки, мед і інші продукти бджільництва, але це все тимчасове явище, хоча і досить прибуткове.

В минулому році за пакети на Польщу давали 1700 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, ленивый Трутень сказал:

А  что на Востоке так пчелы ведутся  что их фурами покупают или деньги больше некуда вкладывать?Лично для меня покупка пакетов -это результат плохой зимовки как правило по вине пчеловода.

Нет не плохо ведутся , нормально ведутся . Только не хватает немножко подумать почему ? А ларёк просто открывается подсели на иглу пакетов которые покупают не задумываясь о том как они потом будут зимовать .  Когда то купил два пакета и что с ними произошло , сказать . Да отошли они в край цветущих садов . А почему ? Да потому( как не по погоде одеты ) В такое время у них было по две три рамки рас плода , а на улицы февраль месяц вот они и остались на рас плоде , а рядом четыре рамки с мёдом и на воле зимуем . А мои местного разлива рядом стояли этого не делали и пережили без проблем . Хотя всё делалось одинаково . Но это было в 2010 году и после этого я ни-ни лучше дольше да своими на кошелёк дешевле и гимороя меньше .

 Вот сей час какая погода у Вас на западе и юго западе ? Пишем пчёлы облителись , а у меня за окном белые мухи летаю . До этого было -10 , а кое где и -15 с минусом а днём оттепель . А вот с вечера уже стоит уже минусовая , а на субботу -21 ,воскресенье -24 . А потом опять потепление . Не хотите по пробовать такие качели .:IMHO1: пол пасеки точно ляжет если их сюда доставить . Так что радуйтесь пока что ещё не все до этого додумались :hmm:

 Это приблизительно как не парадоксально звучит если я Вам буду продавать гибридную картошку на семена . Когда посадите то будет урожай , а вот второй год тут ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день, какая цена будет на пакеты карпатка и украинская степная оринтировочно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Vitalii сказав:

Добрый день, какая цена будет на пакеты карпатка и украинская степная оринтировочно?

Вчора спілкувався з людиною, яка займається організацією продажу пакетів, казав, що карпатка на Закарпатті буде стартувати з 1400 грн, решту західна Україна з 1200 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сергій-апі сказал:

Вчора спілкувався з людиною, яка займається організацією продажу пакетів, казав, що карпатка на Закарпатті буде стартувати з 1400 грн, решту західна Україна з 1200 грн.

А не крепко дорого хотят, хотя бы 800-900 при такой цене на мед

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Vitalii сказав:

А не крепко дорого хотят, хотя бы 800-900 при такой цене на мед

Я просто поділився інформацією якою володію.

Якщо чесно то попит на пакети є, можливо ажіотаж трохи менший ніж в минулому році, але вже від декількох чув, що всі хто дзвонять ціну в 1200 грн. нормально сприймають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Сергій-апі сказал:

Вчора спілкувався з людиною, яка займається організацією продажу пакетів, казав, що карпатка на Закарпатті буде стартувати з 1400 грн, решту західна Україна з 1200 грн.

У перекупов пакеты уже на месте будут стоить 1100-1200 отнимайте 300грн. и получится 800-900 закупка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, igor сказав:
11 хвилину тому, Сергій-апі сказав:

 

У перекупов пакеты уже на месте будут стоить 1100-1200 отнимайте 300грн. и получится 800-900 закупка. 

Про всіх говорити не буду, чисто про себе і свої розрахунки: якщо зробити відводок в перших числах травня, замість продажу пакету, то в моїй місцевості він принесе за сезон до 20 л. меду, весь мед із своєї пасіки продаю в роздріб по 120 грн., який смисл продавати пакет по 800 грн.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергій-апі сказал:

, весь мед із своєї пасіки продаю в роздріб по 120 грн., який смисл продавати пакет по 800 грн.?

Какой смысл тогда вообще продавать пакеты ?

 

  • Подобається 9
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Какой смысл тогда вообще продавать пакеты ?

Тому, що так простіше, продав пакет отримав гроші і все. А якщо заморочитися, то вигідніше не продавати, але знову ж таки пишу чисто про себе і про свої умови.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, blek-269 сказав:

Нет не плохо ведутся , нормально ведутся . Только не хватает немножко подумать почему ? А ларёк просто открывается подсели на иглу пакетов которые покупают не задумываясь о том как они потом будут зимовать .  Когда то купил два пакета и что с ними произошло , сказать . Да отошли они в край цветущих садов . А почему ? Да потому( как не по погоде одеты ) В такое время у них было по две три рамки рас плода , а на улицы февраль месяц вот они и остались на рас плоде , а рядом четыре рамки с мёдом и на воле зимуем . А мои местного разлива рядом стояли этого не делали и пережили без проблем . Хотя всё делалось одинаково . Но это было в 2010 году и после этого я ни-ни лучше дольше да своими на кошелёк дешевле и гимороя меньше .

 Вот сей час какая погода у Вас на западе и юго западе ? Пишем пчёлы облителись , а у меня за окном белые мухи летаю . До этого было -10 , а кое где и -15 с минусом а днём оттепель . А вот с вечера уже стоит уже минусовая , а на субботу -21 ,воскресенье -24 . А потом опять потепление . Не хотите по пробовать такие качели .:IMHO1: пол пасеки точно ляжет если их сюда доставить . Так что радуйтесь пока что ещё не все до этого додумались :hmm:

 Это приблизительно как не парадоксально звучит если я Вам буду продавать гибридную картошку на семена . Когда посадите то будет урожай , а вот второй год тут ?

 

ну це Ваше бачення до певного підходу використання пакетів, і явно не достатньо мені зрозумілого, адже купівля пакетів і їх використання має достатньо методичних порад згідно застосування, бізнес є розрахунок і рахунок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, igor сказав:

У перекупов пакеты уже на месте будут стоить 1100-1200 отнимайте 300грн. и получится 800-900 закупка. 

ну, це не правдоподібно, адже мав розмову з одним перекупом, який пронував 1100грн. на 1.05., та 1000грн. на 5.05, мене така ціна в такі терміни не влаштовує, а ще точніше мене взагалі не влаштовує термін 1.05. по 5.05., мій термін розпочинатиметься з 10.05 по 15.05..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Сергій-апі сказал:

чув, що всі хто дзвонять ціну в 1200 грн. нормально сприймають.

Нормально сприймають ті, хто мед здав осінню по 42-45грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Дмитрий 94 сказав:

Нормально сприймають ті, хто мед здав осінню по 42-45грн.

Можливо. В принципі думаю, що після 12 - 15 травня можлива ціна і 800 - 900.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора спілкувався з людиною, яка займається організацією продажу пакетів, казав, що карпатка на Закарпатті буде стартувати з 1400 грн, решту західна Україна з 1200 грн.
А хто їх куплять буде по такій ціні?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sesk сказав:

А хто їх куплять буде по такій ціні?

Ті, хто і до цього часу купляли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергій-апі сказал:

Можливо. В принципі думаю, що після 12 - 15 травня можлива ціна і 800 - 900.

То в минулому році в середині-кінці травня пакети вже так і коштували. В цьому році теоретично і 700 може бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергій-апі сказал:

чисто про себе і свої розрахунки: якщо зробити відводок в перших числах травня, замість продажу пакету,

головне щоб підшипники на станках не грілись і бензин у пилках не закінчувався

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, larson сказал:

головне щоб підшипники на станках не грілись і бензин у пилках не закінчувався

Во вО" готовимось  до підкорення нового рекорду експорту, замахнемось на сотку тис. тон.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Николай S сказал:

на сотку тис. тон.

по ціні 0,7 бакса за кг, тим більше і до кордону з Львівької області рукой подать, далеко мед везти не треба, і соняшник у них вже сіють, просто рай для обагащєнія, а ми тут на сході сидітемем і облизуватимемся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб мати  на заході сотку тис. тон, треба мати кілька соток тисяч бджолосімей, з такими темпами вся земля під пасіку піде, не буде місця для посіву соняшника :blink::blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, larson сказал:

по ціні 0,7 бакса за кг, тим більше і до кордону з Львівької області рукой подать, далеко мед везти не треба, і соняшник у них вже сіють, просто рай для обагащєнія, а ми тут на сході сидітемем і облизуватимемся

Дак ото ж ......там самі пакетчики без нас все організують....і ціна буде достойніша чим прогнозуєте,........ таможня теж люди.......офіційний експорт  нам  ні до чого....:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

Так а что Вы будите делать с теми пакетами после акации . акация неделю и отцвела  а у Вас и свои силу набрали и с пакетов повыходил расплод  ..

Так если у Вас холоднее то и Акация зацветает позже .  А наличие рядом леса в ваших условаях гарантирует ранний принос пыльци. ( практически сразу после весеннего облёта) и следовательно возможность раннего старта. так  что если Вы считаете что  Ваши семьи не успевают в развитии к акации то нужно пересмотреть технологию содержания  или как Вариант у Вас завышенные требования к развитию семей к акации.

 

  :ay:   Вот здесь я соглашусь.   ИНОГДА.  это когда ХОРОШИЙ  пакет  стоит 500-600 гр.  а акация  более 100 гр. за кг   то если не подведёт погода то может оказаться и выгодно ..   а так проще  за те деньги что хотите купить пакеты купить сразу на опте по 60-80+ ту акацию и продавайте её у себя на Троещине а главное что здесь без пролёта в отличии от пакетов.

Все вони, Сергію , добре встигають. :ay:У мене  класні голландські баки з раннім розвитком. Але  я звик працювати з медовиками. 

Свої створювати можу тільки з"єднавши пару сімей. Не завжди хочеться це робити, знаючи що за акацією йде липа - але то вже на кочівлі і з корпусними.

       А прикинувши дебет з кредетом зрозумів, що для досягнення солідного сальдо ліпше всього прикупити пакети з весняною бджолою, виведеною де природа  тепліше нашої.

  Що ж до продажу - не навчився я торгувати за свій вік. Якщо приходять на пасіку - продаю. А щоб куди спеціально їхати торгувати... "Кожному - своє." :ah:

 А з Даданів на стаціонарі  потім я підсилюю корпусні, що стоять на причепі. Так, муторно й не технологічно. Але тут вже нічого не поробиш. Приловчився за кілька років .:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Какой смысл тогда вообще продавать пакеты ?

 

Если они конечно не специально в шестирамочниках созданы под продажу весной и сразу загружать на будущий год 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Во вО" готовимось  до підкорення нового рекорду експорту, замахнемось на сотку тис. тон.:hmm:

По 27 гривень за кило :rofl:

вот радость экспортёрам 

Хоть один год с прибылью поработают 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...