Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

Як сказав Нагорнюк: "багато контрабанди йде...", якось раду вже дам:hi:
То кидайте ті бджоли і йдіть в контрабандисти, там більше можна заробить[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sesk сказал:

То кидайте ті бджоли і йдіть в контрабандисти, там більше можна заробить[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Ні, ви не зрозуміли, він (Нагорнюк) назвав контрабандистів цих пасічників, які самі продають за кордон мед по хорошій ціні, а не здають подібним йому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опа па вы цените свой труд а наш кто оценит,если вы хотите заработать,потом мед сдавать и там хотят  заработать по заниженной цене берут,и весной вы уже с деньгами после продажи а ми до осени у подвешенном состоянии,возьмем или не возьмем а вы бедолаги жалуетесь на нелегкую судьбу.Ето не учитывая что вы на стационаре а нам потягаться нужно при перевозках,вот и цените труд ближнего своего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семеновка пакеты по 1200.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, феникс сказав:

Опа па вы цените свой труд а наш кто оценит,если вы хотите заработать,потом мед сдавать и там хотят  заработать по заниженной цене берут,и весной вы уже с деньгами после продажи а ми до осени у подвешенном состоянии,возьмем или не возьмем а вы бедолаги жалуетесь на нелегкую судьбу.Ето не учитывая что вы на стационаре а нам потягаться нужно при перевозках,вот и цените труд ближнего своего.

А як Ви хотіли? Своя сорочка ближча до тіла, чому пакетчики повинні переживати за Ваші проблеми? Все має свою ціну, і пакети теж не виключення. Я свої бджоли ціную, тому пакети або продам по нормальній ціні, або небуду продавати зовсім, третього варіанту небуде. Дешеві пакети шукайте в інших місцях, на ОЛХ наприклад, там є багато...

  • Подобається 7
  • Дякую 4
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2019 в 15:54, Евгений Павлов сказал:

Какие 1500 за "пакет"??? Хотеть можно и 2000... Реально надо смотреть на вещи. Прежде надо смотреть цену на мед! На некоторых сайтах уже цена за "пакет" стоит от 800 грн. Закарпатская область, цены 800 - 900 грн., сами возят по всей Украине. Я с напарником уже записались на 60 шт., подумаем (еще есть время), может и 100 возьмем!..

А тут пишут 1200-1500, Вы о чем???

А ссылку можно на объявление???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2019 в 15:54, Евгений Павлов сказав:

На некоторых сайтах уже цена за "пакет" стоит от 800 грн. Закарпатская область, цены 800 - 900 грн., сами возят по всей Украине. Я с напарником уже записались на 60 шт., подумаем (еще есть время), может и 100 возьмем!..

А тут пишут 1200-1500, Вы о чем???

Саме головне, вибирайте там, де пакети вже на 1квітня з доставкою додому, і обов'язково з передоплатою:rofl:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 11
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Yaroslav сказал:

Завжди є запасний варіант, а точніше кілька. Які саме це вже не важко здогадатись.

 

 

11 часов назад, Мико сказал:

Прийдеться зроiтись в Польшу  чи Чехiю ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Slogger сказал:

А ссылку можно на объявление???

Тоже есть желание попасть в попандос на предоплату 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семеновка пакеты по 1200.
Семеновка вже не купляє а продає пакети?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Мико сказал:

Тоже есть желание попасть в попандос на предоплату 

Хочу посмотреть на тех дураков,ой продавцов,которые уже 3 года продают по такой цене!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Slogger сказав:

Хочу посмотреть на тех дураков,ой продавцов,которые уже 3 года продают по такой цене!!!

Продають чи "розводять"? Бо це дуже різні речі:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если это с олх то я сразу смотрю когда продавец зарегистрировался на олх!!!

Сейчас много объявлений о продаже пакетов в ценовой категории от 800 до 1500 грн но продавец с января 2019 года на сайте.С такими людьми ч бы не советовал связываться!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Slogger сказав:

Если это с олх то я сразу смотрю когда продавец зарегистрировался на олх!!!

Сейчас много объявлений о продаже пакетов в ценовой категории от 800 до 1500 грн но продавец с января 2019 года на сайте.С такими людьми ч бы не советовал связываться!!!!

Дата реєстрації на ОЛХ зовсім нічого неозначає, може бути чесний новичок, а може бути і лохотронщик з великим досвідом.  Пакети потрібно купувати в провірених місцях, в провірених людей, по нормальних, а не підозріло дешевих цінах, тоді можна розраховувати, що на гроші "нерозведуть" і пакети будуть якісні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в

1 час назад, davolodya сказал:

А як Ви хотіли? Своя сорочка ближча до тіла, чому пакетчики повинні переживати за Ваші проблеми? Все має свою ціну, і пакети теж не виключення. Я свої бджоли ціную, тому пакети або продам по нормальній ціні, або небуду продавати зовсім, третього варіанту небуде. Дешеві пакети шукайте в інших місцях, на ОЛХ наприклад, там є багато...

Я так же ценю свой труд,в этом году я не буду создавать проблем с вашими пакетами поберегу нервы и силы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Slogger сказал:

Если это с олх то я сразу смотрю когда продавец зарегистрировался на олх!!!

Сейчас много объявлений о продаже пакетов в ценовой категории от 800 до 1500 грн но продавец с января 2019 года на сайте.С такими людьми ч бы не советовал связываться!!!!

кто не рискует тот не пьёт шампанского,если сопоставить разницу у цене то проще заправить машину и поехать посмотреть что будешь брать и завести за одно завдаток.И по стране заодно попутишествуешь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, феникс сказав:

в

Я так же ценю свой труд,в этом году я не буду создавать проблем с вашими пакетами поберегу нервы и силы.

Дуже правильне рішення:ay:. Навіщо купувати дорогі пакети , якщо мед дешевий? Некупуйте, а ще краще продавайте свої пакети. ДЕШЕВО. А ми подивимось,як Ви про когось будете переживати, ціни ж на мед нема... А то говорити можна багато...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, z-e-u-s сказав:

Семеновка пакеты по 1200.

Продають чи купляють ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продають чи купляють ?
Пишуть що будуть продавать

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Мико сказав:

Прийдеться зроiтись в Польшу  чи Чехiю ?

Тоді є ризик, що повернуть у дорожчому оцинкованому ‘‘пакеті‘‘

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sesk сказал:

Пишуть що будуть продавать

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Схоже   на те ,що це   початок занепаду в Семенівці, бо на  стадії росту пакетами не торгують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Stol сказал:

Схоже   на те ,що це   початок занепаду в Семенівці, бо на  стадії росту пакетами не торгують.

не обов*язково, може бути просто відпрацювання цього напрамку діяльності, і плюс заявить про себе на ринку на перспективу, якщо пасіка в 2 чи три тисячі сімей то продавши три-п*ять сотень на розширенні взагалі ніяк не позначеться, я б не поспішав малювати похмуру картину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Олександр Буртовий сказал:

Продають чи купляють ?

Що до Семенівки, може вони відразу пішли у "вищу лігу" і просто будуть перепродувати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Схоже   на те ,що це   початок занепаду в Семенівці, бо на  стадії росту пакетами не торгують.
Згоден, щось у них пішло не по плану.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не обов*язково, може бути просто відпрацювання цього напрамку діяльності, і плюс заявить про себе на ринку на перспективу, якщо пасіка в 2 чи три тисячі сімей то продавши три-п*ять сотень на розширенні взагалі ніяк не позначеться, я б не поспішав малювати похмуру картину
В тому році скупляли все підряд а в цьому вже продають? Шось їх кидає як в шторм[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...