Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

11 минут назад, Женя Циба сказал:

Їх вже так майже всі продають,а цего року ще 6 рамочників наклепають,ото ціна буде на пакети. 

Будем один одному продавати, як голубів на пташиному ринку (одних продав-других купив), і все заради задоволення.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 5
Їх вже так майже всі продають,а цего року ще 6 рамочників наклепають,ото ціна буде на пакети. 
Є в мене сумніви на рахунок хороших пакетів з шестирамочників , але це чисто моя теоритична думка на практиці не перевіряв.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 3
3 минуты назад, uam_63 сказал:

Є в мене сумніви на рахунок хороших пакетів з шестирамочників , але це чисто моя теоритична думка на практиці не перевіряв.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи 

Цей тренд з 6 рамочниками тільки набирає обертів,думаю практиків ще мало. 

Видео от Гращенка посмотрел и решил заняться пакетами:umora:

Минимум вложений и  максимум отдачи.  С такой технологией пакеты можно продавать по 850:IMHO:

• Like 4
Минимум вложений и  максимум отдачи.  С такой технологией пакеты можно продавать по 850:IMHO:
В перед і з піснею.
Тільки мені здається в відео Геращенко несказав один момент це 3-4 тони цукру які потрібні , весь час для підгодівлі інакше розвитку і будівництва вощини небуде . Так як безперервного взятку немає навіть в найкращих медових регіонах України не говорячи про Білорусь де взятки набагато бідніші.

• Like 4

І доречі можете по 850 гр. експортувати в Білорусь створите трохи конкурецію, а то вони відводки по 100 зелених продають зовсім розслабились.

• Like 2
  • Haha 1

На рутовскую рамку пакеты будут востребованы, как думаете?

7 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Ну на счёт максимума отдачи это вызывает некоторое сомнение 

Не будет массовой закупки пакетов при столь низкой закупочной цене мёда 

Никто себе в убыток работать не будет 

• Like 8
8 часов назад, Женя Циба сказал:

С шестирамочников в этом году много роёв  разлетится 

8 часов назад, Женя Циба сказал:

Цей тренд з 6 рамочниками тільки набирає обертів,думаю практиків ще мало. 

И многие поймут свою ошибку на счёт шестирамочников 

• Like 10
10 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Хватит  и  600 гр.  

9 часов назад, uam_63 сказал:

В перед і з піснею.
Тільки мені здається в відео Геращенко несказав один момент це 3-4 тони цукру які потрібні , весь час для підгодівлі інакше розвитку і будівництва вощини небуде . Так як безперервного взятку немає навіть в найкращих медових регіонах України не говорячи про Білорусь де взятки набагато бідніші.

В моём регионе без сахара до подсолнуха их не вытянуть.  А вот белорусь  там поддерживающий взяток практически постоянно  :IMHO:

• Like 3
  • Confused 1
В моём регионе без сахара до подсолнуха их не вытянуть.  А вот белорусь  там поддерживающий взяток практически постоянно  :IMHO:
Чесно незнав про підтримуючий взяток, я думав Білорурь типу наших Волинська Житомирська обл . А там взятки не дуже .

Обвала ціни на пакети в цьому році думаю не буде.:IMHO:

Омські пасічники вже отримали дозвола на завоз пакетів з України,

По ціні 100 $ за пакет в Білорусії мало віриться. 

Десять відводків зробити з однієї сім ї можна ,але довести їх до кондиції щоб вони перезимували і весною дали старт може бути проблематично.

І як би хто не старався але раніше Закарпаття отримати пакети і матки не зможе жоден регіон.

По 6 рамочниках покаже час.З ними ще треба навчитися працювати.

Спроби вже були завалити Україну пакетами, Комісар  пропагував зимувати по 4 відводки в одному вулику,але щось притихло .Не пам ятаю прізвище пасічника ,тут десь на форумі обговорювалося.

• Like 7
  • Thanks 2
3 минуты назад, дочинец сказал:

Обвала ціни на пакети в цьому році думаю не буде.:IMHO:

Омські пасічники вже отримали дозвола на завоз пакетів з України,

По ціні 100 $ на пакет в Білорусії мало віриться. 

Десять відводків зробити з однієї сім ї можна ,але довести їх до кондиції щоб вони перезимували і весною дали старт може бути проблематично.

І як би хто не старався але раніше Закарпаття отримати пакети і матки не зможе жоден регіон.

По 6 рамочниках покаже час.З ними ще треба навчитися працювати.

Спроби вже були завалити Україну пакетами, Комісар  пропагував зимувати по 4 відводки в одному вулику,але щось притихло .Не пам ятаю прізвище пасічника ,тут десь на форумі обговорювалося.

Ключову роль відіграє ціна меду і консерватизм пасічників, тому дійсно значного падіння на ранні пакети не буде, а от від певного падіння на середину травня ніщо не врятує, якщо зима і весна будуть сприятливі, навіть те, що первний об'єм вивезуть у сусідні країни.

8 годин тому, uam_63 сказав:

В перед і з піснею.

Він дає при формуванні або 3 л цукру або рамку меду і при закормці взиму. а так каже що самі себе годують

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

а от від певного падіння на середину травня ніщо не врятує, якщо зима і весна будуть сприятливі, навіть те, що первний об'єм вивезуть у сусідні країни.

А після 10 травня пакети малотхто купляв і раніше.

Основні продажі з 20 квітня по 5 травня.

• Like 2
58 минут назад, дочинец сказал:

А після 10 травня пакети малотхто купляв і раніше.

Основні продажі з 20 квітня по 5 травня.

І що заскільки послідніх років некупують пакети чисто під  соняшник

У деяких регіонах після акації , місяц без взятку 

Навіщо їм брати пакет , який не принесе акації , а до соняшника сидітеме на сахарі

Коли у вас в цей час іде активний взяток і можна крім меду ще й пакет продати 

Де сонях зацвітає з 1-10 липня , пакет потрібно брати на початку червня

Настоящий повноціний пекет , який не потрібно кормить сахаром , а головне не бігать кругом нього витрачаючи час

• Like 1
2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Хватит  и  600 гр. 

При цене  меда 38-40 пакетов по 600 не будет 100%. 

150 грн матка+150 грн рамка расплода+70 грн вощина+50рамки+ сахар в зиму. Еще учесть лекарства, работу и т.д.  И уже выходим за рамки 600 грн.

• Like 2
1 час назад, BezGmo сказал:

Він дає при формуванні або 3 л цукру або рамку меду і при закормці взиму. а так каже що самі себе годують

Исходя из одного видео кормит он их осенью хорошо.

• Like 2
1 час назад, дочинец сказал:

А Юг Одесской обл.? 

4 минуты назад, mits сказал:

А Юг Одесской обл.? 

Сколько раз был в Измаиле у родственников. В Херсоне еще холодина, а там весна в полном разгаре.  Вполне может потягаться 

• Like 2
25 минут назад, mits сказал:

А Юг Одесской обл.? 

Можливо,але не знаю як там на рахунок пилку.

Я не понимаю смысла гонки за ранними пакетами, ладно б они стоили так как местные на 5 мая.

Едут тянут эти пакеты через всю Украину, ради чего? Зачем вся эта гонка если можно за разницу в цене сформировать пакет на 1 рамку расплода больше и все...

Может конечно у кого то есть надежды на акацию, но я не верю что пакет может наносить. Тем более акация это большая лотерея, по крайней мере у нас. :IMHO1:

• Like 5
12 години тому, uam_63 сказав:

тож повідомляю, на момент продажі мій шестирамочник, або 12 рамок дадана, або шість дадана + шість магазиних ,що рівне 9 рамкам дадана, а цього року щей була комбінація шість дадана і 24 рамки 250х145 таку комбінацію використовував, як донора півкорпус 12 рамок розплоду,півкорпус корма, а взагалі шестирамочник це безмежні можливості різних комбінацій. Але є й  такі ,що вийшли із зими на трьох рамках вони розвивались до шести і в певному часі це були практично 5 рамок щільного розплоду, но якщо пропустити той момент то знизу на вечір  звисатиме капелюх.

• Like 2
33 минуты назад, дочинец сказал:

Можливо,але не знаю як там на рахунок пилку.

Дельта Дуная, достаточно 

• Like 1
3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

И желающих купить пакеты бакфаст много 

Потому что цена закупки мёда другая 

• Like 2