Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

3 години тому, Король Орест сказав:

Давайте почекаємо зо 3 місяця, мав росіян 2 роки,- коли брали у мене по 85$,- у них із доставкою із Узбекистану - 50$ - карпатка(Гайдара туди завіз плем матеріал),на слідуючий рік у нас 50$, - у них 25$ - "узбечка","карпатка" із доставкою під хату.

Чого їхали до нас???

То це ви @Король Орест так воюєте в бригаді Короля Данила?!   "???":hunter:   :blink: 

Дуже й дуже -  патріотично!:UA:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
  • Thanks 1
В ?25?.?01?.?2019 в 20:14, Yaroslav сказав:

Питання ціни і вам пакети будуть до 5 травня. А з 10-15 травня це стандартна ситуація. Є ще пізні пакети в кіньці травня ну і там також ціна йде на спад. Вам які потрібні?

Стандарт это с 20.04 по 05.05. За сколько вы такие продадите? Но 4рр должны быть печатными, чтоб не запарились.:IMHO1:

• Like 1
  • Thanks 1
9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Підрахував  - за нинішнім курсом на Гуглі: пакет у них продаватиметься з 25 квітня й по 5 травня за 1400 гривасів, а матки десь за 334 гривні. Але доставка їхня…:dntknw:

У них доходы другие. Но за ваши матки я готов и  больше выложить.

Пользуясь случаем ещё раз хочу поблагодарить вас за предоставленных мне маток 2018 года. Все подсадил и они отлично сработали при наращивании пчелы в зиму. А пакеты бакфаст вы не продаете?:ah:

Edited by luka
  • Like 1
В ?24?.?01?.?2019 в 22:06, miro сказав:

тільки за таку ціну до 5 травня у Києві таких пакетів не купите.

Посмотрим. Ещё не вечер. При таком рынке и стоимости на мёд вряд ли пакеты будут в цене и востребованы.

На 100-150 грвн. цена на пакеты  в сравнении с прошлым годом точно впадёт.  :IMHO1:

Edited by luka
  • Like 3
  • Thanks 1
4 хвилини тому, luka сказав:

Посмотрим. Ещё не вечер. При таком рынке и стоимости на мёд вряд ли пакеты будут в цене и востребованы.

На 100-150 грвн. цена на пакеты  в сравнении с прошлым годом точно впадёт.  :IMHO1:

я і сам завжди прогнозую + - 100грн., тому дивного нічого немає.

5 годин тому, Мико сказав:

Обратите внимание: количество пчелопакетов породы Бакфаст ограничено — это связано с тем, что мы занимаемся этой породой всего два года. В будущем планируем увеличить поголовье этой породы, а в этом году желающим приобрести ее советуем поторопиться с заказом. Также в апреле мы предлагаем приобрести маточники породы Бакфаст.

тільки от яку ціну Ви тим маткам бакфасту , якого пакети з 1 червня, причепити:hmm:, 100грн, чи все таки 80грн.:hmm:З весни згідно програми породного ройовання, наскільки мені відомо, почне діяти програма за державної підтримки, і продажа карпатських маток на руки покупцю становитиме лише 150грн., так на збораз пасічників проект програми та її кроки реалізації озвучується на Заході.Тож ймовірність прогнозу пана @luka про можливе зниження ціни пакетів  цілком імовірне.Чесно говоря відносно маток в цій темі розпочав не я.

• Like 2
  • Haha 1
5 годин тому, miro сказав:

я і сам завжди прогнозую + - 100грн., тому дивного нічого немає.

тільки от яку ціну Ви тим маткам бакфасту , якого пакети з 1 червня, причепити:hmm:, 100грн, чи все таки 80грн.:hmm:З весни згідно програми породного ройовання, наскільки мені відомо, почне діяти програма за державної підтримки, і продажа карпатських маток на руки покупцю становитиме лише 150грн., так на збораз пасічників проект програми та її кроки реалізації озвучується на Заході.Тож ймовірність прогнозу пана @luka про можливе зниження ціни пакетів  цілком імовірне.Чесно говоря відносно маток в цій темі розпочав не я.

Хто буде доплачувать  продавцю (50-100) гривень за матку. Держава? Я в це не вірю (покищо) за 150 гровень можливі хіба що в липні місяці.

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

То це ви @Король Орест так воюєте в бригаді Короля Данила?!   "???":hunter:   :blink: 

Дуже й дуже -  патріотично!:UA:

2011 - 2013 роки.

• Like 2
8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

:umora: І це пишуть рос. пасічники-науковці : поголовье этой породы :ah: Так що й там неуків вистачає...

Це ж не ВРХ! У пасічництві можна збільшити кількість сімей, пакетів, відводків, але ж не поголів"я:dntknw:

А  людей в правительстве по  ??? 

• Like 1
  • Haha 1

6 часов назад, miro сказал:

Демпинговать на рынке ,  это наверное у экспортёров мёда переняли 

так мы точно скатимся до 

11 часов назад, Король Орест сказал:

на слідуючий рік у нас 50$, - у них 25$ - "узбечка","карпатка" із доставкою під хату.

а  мёд по 1 $ за счастье будем продавать 

• Like 1
  • Thanks 2

Ми до того йдемо навіть не озираючись

• Like 2
9 часов назад, luka сказал:

Стандарт это с 20.04 по 05.05. За сколько вы такие продадите? Но 4рр должны быть печатными, чтоб не запарились.:IMHO1:

Я не готовий продавати з 20.04.- 5.05.В таких числах вже краще сім"ї продавати.  Я можу продати з 5.05 до 15.05. Саме зараз є "на Точку" моє оголошення по продажу пакетів і є доволі непогана пропозиція до кіньця січня. Зайдіть,подивіться. Покупець сам вибирає рамки з розплодом і вся ввідповідальність перевезення вже на ньому:hi:

• Like 6
10 часов назад, luka сказал:

З даним запросом це до продавців пакетів в  Закарпатті. У них на два тиждня між нами по погоді різниця. А два тиждня це багато. Тому з 5.05. можу продати!

• Like 4
3 години тому, Мико сказав:

Демпинговать на рынке ,  это наверное у экспортёров мёда переняли 

так мы точно скатимся до 

ну, не моя це видумка, кажуть типу кошти отримали атестовані племінні пасіки, які надаватимуть матеріал для репродукції, як на мене, то я лише передаю слова людей які були на зборах, думаю більш детально треба шукати в темі карпатка у карпатчиків, кажуть що 150грн держава компенсовуватиме продавцю, що виводитиме карпатку.

Общем на ринку продажі бджоломаток кориктіровка буде, а може і ні, це як колись на запорожці можна було їздити на 80-му бензину бо врази дешевший, а на мерсі на 92 бензині але ціна дорожча, здавалось би німці мали б закрити заводи, бо конкуренція явно демпінг, адже на виготовлення запора треба була трішки заліза і стікла та резини все це притулити до купи залити бензин 80-й і поїхав, а в німців і спеціально навчений персонал, втілення прогресивних наукових розробок, куча інженерів, ще й кожного року нова марка під брендом, а бачите чомусь люди запора його дешевизну не оцінили.Тому в мене біля саду два запори, а в гаражі іномарки, теж нерозумію чому і я не піддався раціональності , а роблю як всі:dntknw:

• Like 14
  • Thanks 1
  • Haha 2
6 годин тому, Yaroslav сказав:

Я не готовий продавати з 20.04.- 5.05.В таких числах вже краще сім"ї продавати.  Я можу продати з 5.05 до 15.05. Саме зараз є "на Точку" моє оголошення по продажу пакетів і є доволі непогана пропозиція до кіньця січня. Зайдіть,подивіться. Покупець сам вибирає рамки з розплодом і вся ввідповідальність перевезення вже на ньому:hi:

Вольному - воля. На кожен товар знайдеться й свій покупець. Але тоді вам прийдеться або медом торгувати, або ж, як ви пишите, сім"ями гендлювати...:IMHO:

• Like 5
5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Вольному - воля. На кожен товар знайдеться й свій покупець. Але тоді вам прийдеться або медом торгувати, або ж, як ви пишите, сім"ями гендлювати...:IMHO:

Саме так! Поки що пакети продаю і матки, можливо і би сім"ї продавав(теоретично), і медом також займаюсь. Все у свій час. Сім"ї продавати, це бути в убитку. А продавши пакет, згодом з того хвоста виростає сім"я, яка дає мед, який компенсовує другу частину по грошах сім"ю і залишається в зиму нова сім"я. А продавши сім"ю, лише раз наїшся, а далі....Якось собі раду даю!

• Like 2

Недавно бачив відео, де М. Геращенко з Білорусії тримаючи 800 з хвостиком сімей казав, що продає  30% з пасіки пакети по 100 дол., звісно наскільки відомо, що і ціна меду опт у Білорусії  2 дол.може ще чуть з хвостиком. І люди купують. Хай буде в нас ціна меду не 2 дол., а по 50 дол. викласти за пакет не хочуть. Цікаво!

Edited by Yaroslav
  • Like 1
Недавно бачив відео, де М. Геращенко з Білорусії тримаючи 800 з хвостиком сімей казав, що продає  30% з пасіки пакети по 100 дол., звісно наскільки відомо, що і ціна меду опт у Білорусії  2 дол.може ще чуть з хвостиком. І люди купують. Хай буде в нас ціна меду не 2 дол., а по 50 дол. викласти за пакет не хочуть. Цікаво!
Так там реклама 50% з тих 100$

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

• Like 1
14 минут назад, Sesk сказал:

Так там реклама 50% з тих 100$

Є факти, чи лише це ваше припущення?

Edited by Yaroslav
  • Like 1
Це моя думка

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

19 часов назад, miro сказал:

Общем на ринку продажі бджоломаток кориктіровка буде, а може і ні, це як колись на запорожці можна було їздити на 80-му бензину бо врази дешевший, а на мерсі на 92 бензині але ціна дорожча, здавалось би німці мали б закрити заводи, бо конкуренція явно демпінг, адже на виготовлення запора треба була трішки заліза і стікла та резини все це притулити до купи залити бензин 80-й і поїхав, а в німців і спеціально навчений персонал, втілення прогресивних наукових розробок, куча інженерів, ще й кожного року нова марка під брендом, а бачите чомусь люди запора його дешевизну не оцінили.Тому в мене біля саду два запори, а в гаражі іномарки, теж нерозумію чому і я не піддався раціональності , а роблю як всі:dntknw:

Ну дерибанити бюджетнi кошти це у нас вмiють 

Отримати атестат племiнноi пасiки коштувало б менi всього 2000 хабаря 

але навiщо менi та атестацiя ,коли на пасiцi двi породи тодi було 

i матки по 10 гривень штука продавались 

А це ви добре зрiвняли , "Запорожець " з карпаткою 

i " Мерседес " с баком ,карнiкою 

• Like 4
  • Thanks 1
19 часов назад, miro сказал:

кажуть типу кошти отримали атестовані племінні пасіки

ну на счёт компенсации всё извесно ,кому и сколько 

аграрным предприятиям выделили 1 миллиард 900 миллионов гривен. Львиную долю этой суммы получили птицеводы. Так, крупнейшему производителю курятины «Мироновскому хлебопродукту» досталось 809 миллионов гривен,

при том что

по данным Лондонской фондовой биржи, компания «Мироновский хлебопродукт» за первое полугодие этого года увеличила чистую прибыль на 89 процентов, до 210 миллионов долларов, а выручка компании выросла на 24 процента, до 600 миллионов долларов.

• Like 8
10 часов назад, Yaroslav сказал:

Хай буде в нас ціна меду не 2 дол., а по 50 дол. викласти за пакет не хочуть. Цікаво!

Вот когда будет тогда и поговорим. 

И у них опт 3 - 3,5 бакса. Разница чувствуется? Пересчитать сами сможете?

Edited by Джаз
40 минут назад, Джаз сказал:

Вот когда будет тогда и поговорим. 

И у них опт 3 - 3,5 бакса. Разница чувствуется? Пересчитать сами сможете?

Було звернути увагу, який саме мед від 6руб. і вище. Ріпак у них від 5 руб. це 2,3 дол. Отже виникає питання чому наш мед такий  дешевий? Але це інша тема. Ну хай буде по вашому 3-3,5 дол. за кг. пакет у них 100дол. Наш мед 1,5-2дол. залежить від сорту меду; то своїх 50 дол. мають  взяти пакетчики!

Різницю відчув, як медовиків експортери нагибають. Молодці так тримати скоро по баксу будите здавати. Слухайте більше Очкаліза і подібних йому!

Враховуючи ситуацію, я ж не якись там барига, можу піти на певний компроміс і спустити трішки ціну, і комплектацію поміняти з 4рр.на 3+1 і на 100грн. здешевити ціну пакета. Отже моя ціна на пекет 4рр.-1300грн. 3+1-1200грн.,навіть не 50дол. Кого цікавить дзвоніть!

• Like 2
  • Haha 1
11 година тому, Yaroslav сказав:

Так я ж подавав щось подібне, але то з району  Красної Поляни рашен.А Білорусь і рашен зараз в одній економічній упряжці.:IMHO: Тобто : пакет у них продаватиметься з 25 квітня й по 5 травня за 1400 гривасів, а матки десь за 334 гривні. І доставка їхня по усій рашен...:dntknw: Правда баки - обмежено, оскільки ними почали займатися не так давно ...

http://tochok.info/topic/12457-ціна-пакетів-в-наступному-сезоні/?do=findComment&comment=615385

Edited by ДобровоЛ
28 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Так я ж подавав щось подібне, але то з району  Красної Поляни рашен.А Білорусь і рашен зараз в одній економічній упряжці.:IMHO: Тобто : пакет у них продаватиметься з 25 квітня й по 5 травня за 1400 гривасів, а матки десь за 334 гривні. І доставка їхня по усій рашен...:dntknw: Правда баки - обмежено, оскільки ними почали займатися не так давно ...

http://tochok.info/topic/12457-ціна-пакетів-в-наступному-сезоні/?do=findComment&comment=615385

Я  так зрозумів, що ви пакети будите мати з доставкою додому:ay:

Виходить М. Гращенко брехун:hmm: на 9.25хв. і дальше уважно слухайте..

Edited by Yaroslav