Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Серж 82 сказал:

А гарантії? Якщо до весни пасіка не дожиє - витріщимо один на одного очі?

:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, охотник пчел сказал:

  в нас кажуть- булоб що продавати.  яку ціну поставите?

Так я недавно писал что последние 2 года продавал по 1700.  а этот год пакетов на много больше а покупателей пока меньше то поставлю 1500.  а там будем посмотреть  может снова в верх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Мико сказал:

 

а  по 1700 i с шестирамкових пiдуть 

:IMHO:це ціна тих регіонів де е мед. в цему році.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Николай S сказав:

А потрави у скільки відсотків ризику ви оціните?

Це також людський фактор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Yaroslav сказав:

Неправда, що подишевіли вулики, рамки, вощина?

Ярославе, подешевіло найголовніше - наша з вами праця, тобто пасічників - і медовиків, і пакетчиків та й матководів теж. :ooops:

І тут ми нічого не взмозі подіяти...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, охотник пчел сказав:

:IMHO:це ціна тих регіонів де е мед. в цему році.

Ні!   То є ціни окремо взятої " Країни  Сонця" з Слобожанського краю, де вже давним-давно побудовано комунізм в  окремо взятій пасічницькій державі на окремому медовому хуторі окремим, незалежним від держави і кочівель, м"ясним пасічником- дай, Боже, йому здоров"я! :umora::wave: 

   Здогадайтеся з трьох разів про кого то мова...:hmm::ah:

     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, охотник пчел сказав:

так було років 10 назад в нашому регіоні,  зараз  такого немае нажаль, ці  аграноми  дограються :IMHO: і не росказуйте тут що пасічник винен, то зовсім друге. В мене  пасікі роками виходили 100 відсотково, допоки бурьяни на полях стояли, тепер не так  деякі точки  идеально, другий все то саме робив  а там сімьї  нікудишні., або восени просядуть або зимою може половина лягти, мед на місці , відро бджоли на дні.

Так, ви праві.:IMHO:Багато що не від нас залежить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Ні!   То є ціни окремо взятої " Країни  Сонця" з Слобожанського краю, де вже давним-давно побудовано комунізм в  окремо взятій пасічницькій державі на окремому медовому хуторі окремим, незалежним від держави і кочівель, м"ясним пасічником- дай, Боже, йому здоров"я! :umora::wave: 

   Здогадайтеся з трьох разів про кого то мова...:hmm::ah:

     

:umora: Мико - это точно!  :ay::umora:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я думаю, что 1500 - 1200 грн.- вот будет истинная и реальная цена пакета 4рр в месте их производства до 5 мая 2019.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, luka сказав:

А я думаю, что 1500 - 1200 грн.- вот будет истинная и реальная цена пакета 4рр в месте их производства до 5 мая 2019.:IMHO1:

Мені такі ціни приємлемі . А як для пакетчиків?:blink::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Ярославе, подешевіло найголовніше - наша з вами праця, тобто пасічників - і медовиків, і пакетчиків та й матководів теж. :ooops:

І тут ми нічого не взмозі подіяти...:dntknw:

Пане Леоніде! І що порадите у цій ситуації:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, luka сказал:

А я думаю, что 1500 - 1200 грн.- вот будет истинная и реальная цена пакета 4рр в месте их производства до 5 мая 2019.:IMHO1:

 

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Мені такі ціни приємлемі . А як для пакетчиків?:blink::hmm:

Ціна прийнятна, тільки з 5 травня, краще з 10 травня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Yaroslav сказал:

Пане Леоніде! І що порадите у цій ситуації:hmm:

Я вставлю своіх пять.   Моя порада дочекатися весни.,але говорити і писати зараз нікому незабороняється.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Мені такі ціни приємлемі . А як для пакетчиків?:blink::hmm:

ціна підходить, але весна покаже   на тепер фактично все під заказом орентовно 1000-1200  а там чи + чи -  побачим., і підкоректуем.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, luka сказав:

А я думаю, что 1500 - 1200 грн.- вот будет истинная и реальная цена пакета 4рр в месте их производства до 5 мая 2019.:IMHO1:

тільки за таку ціну до 5 травня у Києві таких пакетів не купите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, охотник пчел сказал:

ціна підходить, але весна покаже   на тепер фактично все під заказом орентовно 1000-1200  а там чи + чи -  побачим., і підкоректуем.:hi:

Тобто, ви як продавець після домовленостей, що ціну можите знінити:hmm:Чи то так по воді мазано, лише на словах? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Yaroslav сказал:

Тобто, ви як продавець після домовленостей, що ціну можите знінити:hmm:Чи то так по воді мазано, лише на словах? 

ціна зараз оговорюеться приблизна, більш точніша- коли вона складеться весною на ринку пакетів, і ніяких зараз задатків неберу, так працюемо завжди  , ми живемо  не в германії і тут сказати 100 відсотків про шось нереально.  Чи ви хочете зараз домовитися по 1200 , взяти задаток , а потім ціна впаде до 800 чи навпаки 1600 і що тоді міняти ціни? договор такий приблизно а потім коректуем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, охотник пчел сказав:

ціна зараз оговорюеться приблизна, більш точніша- коли вона складеться весною на ринку пакетів, і ніяких зараз задатків неберу, так працюемо завжди  , ми живемо  не в германії і тут сказати 100 відсотків про шось нереально.  Чи ви хочете зараз домовитися по 1200 , взяти задаток , а потім ціна впаде до 800 чи навпаки 1600 і що тоді міняти ціни? договор такий приблизно а потім коректуем.

минулого року десь в грудні(кожен рік по різному є і ранньою весною обговорення є і зимою) розпочалось обговорення купівлі пакетів з моєї пасіки, ціна ще небула відома, остаточно, вона зявилась на початку квітня, але вже в грудні я домовлявся з клієнтами про продажу і отримував завдаток.Ми домовлялись наступним чином, що якщо ціна наприклад буде 1500грн., то клієнт бере 20пакетів, притому здійснює предоплату в перших числах січня, або ж якщо ціна на пакети буде 1350грн. то клієнт бере 30пакетів, сума передоплати не міняється , але основні клієнти порушували умови і вже коли вони їхали, платити було нічого, бо все вони проплатили ще були половину зимою і половину ранньою весною, це вже не перший рік так приємно порушують умови клієнти покупці, тож завжди їм бажаю щоб і Бог був щедрий до них та благословив їх у їх сподіваннях на успіх початої справи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Yaroslav сказав:

Пане Леоніде! І що порадите у цій ситуації:hmm:

Написав би правду - в баню пішов би і надовго ...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, miro сказав:

тільки за таку ціну до 5 травня у Києві таких пакетів не купите.

Так він же й пише: " в месте их производства " . Але, думаю, пане Михайле, що ціна ще впаде через загальну обстановку непродажів і падіння ціни на ринку меду.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Yaroslav сказав:

 

Ціна прийнятна, тільки з 5 травня, краще з 10 травня

10 травня, як для нас (Київщина) -досить вже пізно. Бували роки, коли  13-15 травня  акація була у піку цвітіння.  А бджола після виходу із розплоду ще хоч з тиждень має "дозрівати" до віку збирачок нектару.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

10 травня, як для нас (Київщина) -досить вже пізно. Бували роки, коли  13-15 травня  акація була у піку цвітіння.  А бджола після виходу із розплоду ще хоч з тиждень має "дозрівати" до віку збирачок нектару.:dntknw:

Малувато, тиждень лише для обльоту, ........10-12днів  в самий раз.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Николай S сказал:

Малувато, тиждень лише для обльоту, ........10-12днів  в самий раз.....

Значит пакеты у Вас на пасеке должны быть 20.04

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Николай S сказав:

Малувато, тиждень лише для обльоту, ........10-12днів  в самий раз.....

Так, пане Миколо. Але в час ГВ бджоли дорослішають раніше. Та й вуликових робіт у них буде теж не в проворот.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Гурович сказал:

Значит пакеты у Вас на пасеке должны быть 20.04

Взагалі то вже обговорювали не дуже давно, брати акацію стантартними пакетами, малоймовірно,  ..

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...