Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, феникс сказал:

вот так поворот событий прошло у вас наконец прозрение,что с семей даже и мёд можно качать даже  по 100 кг во молодцы приеду к вам на стажеровку,вот розговор шёл  в другой теме что подсолнух хорошо выделяет в тот момент когда соответсвуют все природные параметры данного сорта,а если погода не та то хоть подсолнух под улей приноси толку ноль,С моей практики цвело 300Га подсолнуха а пчела летела в другую сторону вот и все 100Кг с улья.Или вся балка сиреневая от василька а пчела так же не летит туда вот вам и взяток.

у нас такая фигня с кориандром была в этом году:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2019 в 23:05, Славик сказал:

травня то пакети будуть на гиляках  як воно не злить ,але то є правда

небудуть,  той хто продае пакети вже давно, мае підстраховку  на випадок непродажу, наприклад в мене ще з 2012 року е запас 6 рамочників- 200 штук, непродам  то кину туди  маток з невеликим відводком які на сонях приеднаю ,чи другі варіанти, їх багато., маток зимувалих можна продати ,  е в мене заказ в румунію 300 штук маток плідних на травень, заберу підкину маточникі і до побачення рої, буду мед качати. а ціну на пакети в цему році чекайте 1000  и плюс, дохнути мухи почали  нажаль.,:hmm: пішли звонки від колег - мед лишився бджоли на дні. потрави дають про себе знати:IMHO:

  • Подобається 8
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доречі цікаве дослідження з практики  колег , де зберався пилок  - сімьї кращі пішли в зиму, краще зимують ,  ну і як назло пилок впав в ціні :hmm:, чого б це???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго всім дня! Як на мене, то у даній темі більшість публікацій ні про що.

Пасічники, які продають пакети, пропонуйте будь-ласка свою ціну.

А також вказуйте конкретно породу бджіл та можливі варіанти формування пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Dimaz89 сказал:

Доброго всім дня! Як на мене, то у даній темі більшість публікацій ні про що.

Пасічники, які продають пакети, пропонуйте будь-ласка свою ціну.

А також вказуйте конкретно породу бджіл та можливі варіанти формування пакетів.

На даний час продаю по 1300 грн. 4р.р. з - 10-15.05., при ранній весні на 5 днів швидше Карніка (Пернер) від Богдана Болюбашата 10%.Карпатка. При формуванні 3+1 ціна буде дешевша.:hi:

2 часа назад, охотник пчел сказал:

пішли звонки від колег - мед лишився бджоли на дні. потрави дають про себе знати:IMHO:

:IMHO:такого не кажіть, бо казатимуть, що то пакетчики роблять паніку і набивають собі ціну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кто то безсотовие продаёт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 1500грн. Віддам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо украинская степная, кто может предложить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Привозные продавали 1250-1300.

Правильно, це перекупи які купляли по 1000 (і брали все підряд що в ящик лізе). Нормальні пакети в нас дешевше 1200 не віддавали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Yaroslav сказал:

Пасічники медового напрямку, невже вам вашко сказати скільки ви качаєте меду з зимувалої сім"ї за сезон?

Вже питали експортерів по чім контракти заключають :umora:. А з другого боку у кожного буде по різному (хтось кинув бджіл "на виживання", а хтось і на липу вивіз, візьміть Тюркіна до прикладу. Хтось залишився довольним пакетами бо навіть акацію взяв і весною знову за пакетами приїде, а в когось і зимувалі акації не взяли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, larson сказал:

які ордени, друже, я також пакети мабуть буду продавать

 По 700? ИИ забере у Вас Все що є. Залишиться лиш маточники роздати і на моря :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, larson сказал:

якщо катаєшся і дома не живеш то близько 90 , якщо сидиш дома то менше 40ка

А це яка у Вас область, якщо не секрет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Yaroslav сказал:

Мені також відомо, був один рік коли град побив був ріпак:(Це просто жах, рамки залиті і взяток обірвався і чекав аж до липи. На липі допечатали

Мабуть і не викачали вже. А акації  у вас що нема?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Sesk сказал:

Отут згоден, тільки нада вивести завчасно маток чи купить.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

То що, переходимо на матки? :) Колись навіть відповідна тема була.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, охотник пчел сказал:

небудуть,  той хто продае пакети вже давно, мае підстраховку  на випадок непродажу, наприклад в мене ще з 2012 року е запас 6 рамочників- 200 штук, непродам  то кину туди  маток з невеликим відводком які на сонях приеднаю ,чи другі варіанти, їх багато., маток зимувалих можна продати ,  е в мене заказ в румунію 300 штук маток плідних на травень, заберу підкину маточникі і до побачення рої, буду мед качати. а ціну на пакети в цему році чекайте 1000  и плюс, дохнути мухи почали  нажаль.,:hmm: пішли звонки від колег - мед лишився бджоли на дні. потрави дають про себе знати:IMHO:

Або корпус і проміжне дно з плівкою Вереда.

3 часа назад, охотник пчел сказал:

доречі цікаве дослідження з практики  колег , де зберався пилок  - сімьї кращі пішли в зиму, краще зимують ,  ну і як назло пилок впав в ціні :hmm:, чого б це???

Це китайців треба спитати, що за гидоту до нас відправляють в каністрах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Dimaz89 сказал:

Доброго всім дня! Як на мене, то у даній темі більшість публікацій ні про що.

Пасічники, які продають пакети, пропонуйте будь-ласка свою ціну.

А також вказуйте конкретно породу бджіл та можливі варіанти формування пакетів.

Це вже треба в розділ продаж. А тут тільки обговорення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Серж 82 сказал:

Мабуть і не викачали вже. А акації  у вас що нема?

Є, але то посадки при дороз і їх так багато немає. Чистої акації ніколи не качав, мед весняний завжди у липні вже був закристалізований

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, феникс сказал:

кто то безсотовие продаёт.

Питання ціни і в яких числах! Ви запропонуйте свою ціну і  якого числа, можливо хтось відгукнеться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То що, переходимо на матки? [emoji4] Колись навіть відповідна тема була.
Я вже давно на них перейшов

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Yaroslav сказав:

Я не казав, що пакет принесе 100кг. Я говорив, що з зимувалої сім"ї, яка попрацює на ріпаку+ відводок на соняшнику+ різнотрав"я на стаціонарі =при сприятливих умовах отримаю 100кг.

Якщо Бог допоможе  погодою, кормову базу, відсутність потрави, Ваше здоров'я не підведе.... та ще пару десятків "якщо".На жаль часто буває навпаки, але на свої 30 -40 кг якісного меду з зимувалої сім'ї варто сподіватися ( підкреслив не розраховувати, а лише сподіватися).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, охотник пчел сказал:

доречі цікаве дослідження з практики  колег , де зберався пилок  - сімьї кращі пішли в зиму, краще зимують ,  ну і як назло пилок впав в ціні :hmm:, чого б це???

До якої пори Ваші колеги збирали пилок? (можливо вони шуткують). Бо в мене 2 знайомих (я їм вірю) збирали до 20 вересня, то вже кажуть що з бджіл мало що залишилось!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Питання ціни і в яких числах! Ви запропонуйте свою ціну і  якого числа, можливо хтось відгукнеться 

нужно обговорить количество пчелы в кг,приблизительно на первые числа мая,и количество семей которые можете предоставить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До якої пори Ваші колеги збирали пилок? (можливо вони шуткують). Бо в мене 2 знайомих (я їм вірю) збирали до 20 вересня, то вже кажуть що з бджіл мало що залишилось!
А навіщо так довго збирать?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Або корпус і проміжне дно з плівкою Вереда.

Це китайців треба спитати, що за гидоту до нас відправляють в каністрах.

ну конечно спродать зимовавлих маток,тоисть использовавших все ресурсы потому что в матки пик яйценосткости припадает на 7 месяц яйцекладки.С этих слов всё ясно толкну то что уже не нужно а себе молоденьких выведу.Вот и всё качество продаваемого товара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Sesk сказав:

А навіщо так довго збирать?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Для того,щоб потрапити до книги рекордів Гіннеса.Мед, мабуть, також викачали під нуль ( неважливо якщо бджоли під час зимівлі голодують, за те рекордний взяток)- я гуманна людина, але таких " пасічників" садив би голим задом на відкритий вулик з задоволенням...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...