Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, Yaroslav сказал:

невже вам вашко сказати скільки ви качаєте меду з зимувалої сім"ї за сезон?

якщо катаєшся і дома не живеш то близько 90 , якщо сидиш дома то менше 40ка

  • Подобається 1
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, larson сказал:

які ордени, друже, я також пакети мабуть буду продавать

:ay:тоді зрозумілі ваші дописи:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

Прекрасно:ay: Ось і починаю думати, а що ви тут робите:dntknw:

 

то це яка ціна вас влаштує?

общаюсь на вольные темы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, феникс сказал:

каждый год по разному были года и урожайные были и убыточные по разному это сейчас речь идёт,без сиропа чисто что принесли пакеты.А со склавшейся нынешней ценой на мёд то был бы  в минусах если бы не свои перезимовалые семьи.

то навіщо вам пакети купляти?:dntknw: і тут час гаяти

 

1 минуту назад, larson сказал:

якщо катаєшся і дома не живеш то близько 90 , якщо сидиш дома то менше 40ка

дякую за щирість:hi:Удачі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Yaroslav сказал:

тоді зрозумілі ваші дописи

та не переживайте ви, я ще не вирішив, і ваші пакети все одно кращі будуть за мої, по тій простій причині що у вас насичений трутневий фон і правильний, а  у нас тут чорт лисий тільки на обліт не літає, а так мабуть є все

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

:ay:тоді зрозумілі ваші дописи:az:

 

2 минуты назад, larson сказал:

якщо катаєшся і дома не живеш то близько 90 , якщо сидиш дома то менше 40ка

всё зависит от сорта посеяного подсолнуха,погоды,и т.д нет по кругу в этом году около 50

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Yaroslav сказал:

Пасічники медового напрямку, невже вам вашко сказати скільки ви качаєте меду з зимувалої сім"ї за сезон?

2017 год рапс.немного акации.немного липы   но перед акацией по окончанию цветения рапса сильно траванулись. еле на подсолнухе вычухались и то не все.  но с подсолнуха по 50 кг  получилось.   этот 2018 год  подсолнух более 90 кг.  ну и  + немного до акации. акации и липы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Yaroslav сказал:

то це яка ціна вас влаштує?

Мене й 1 гривня влаштує :umora:. Тому першим продавець повинен озвучити початкову ціну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Владимир Д сказал:

Мене й 1 гривня влаштує. Тому першим продавець повинен озвучити початкову ціну

1300 влаштує?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, феникс сказал:

нет по кругу в этом году около 50

я стою, не катаюсь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, larson сказал:

я стою, не катаюсь

нет на выезде я ранее говорил что поля цветут а чела на них не летит,или одну пыльцу несут,акация дала три дня,рапс во время цветения град побил вот и все взятки,и так во всём раёне,смысл врать я же не в налоговой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, larson сказал:

та не переживайте ви, я ще не вирішив, і ваші пакети все одно кращі будуть за мої, по тій простій причині що у вас насичений трутневий фон і правильний, а  у нас тут чорт лисий тільки на обліт не літає, а так мабуть є все

Яне казав, що мої пакети кращі за ваші:ah: Взагалі притримуюсь думки, щоб був мед; має бути хороша медоносна база і ще трохи бджіл, які цей мед принесуть. А чи вони сірий мають окрас чи буро-малиновий не грає ніякої ролі:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

..... А чи вони сірий мають окрас чи буро-малиновий не грає ніякої ролі:hi:

а рябенькі краще:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, феникс сказал:

нет на выезде я ранее говорил что поля цветут а чела на них не летит,или одну пыльцу несут,акация дала три дня,рапс во время цветения град побил вот и все взятки,и так во всём раёне,смысл врать я же не в налоговой.

Мені також відомо, був один рік коли град побив був ріпак:(Це просто жах, рамки залиті і взяток обірвався і чекав аж до липи. На липі допечатали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, феникс сказал:

поля цветут

ща поголовно французські сорта і гібриди, а вони за неділю відцвітають, проти того як раніше за дві, от і вся арифметика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

а рябенькі краще:)

Я так і знав, що ви не втримаєтесь:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Yaroslav сказал:

Пасічники медового напрямку, невже вам вашко сказати скільки ви качаєте меду з зимувалої сім"ї за сезон?

Жаба задушить якщо узнаете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Yaroslav сказал:

був ріпак

 

8 минут назад, Yaroslav сказал:

рамки залит

 

8 минут назад, Yaroslav сказал:

На липі допечатали

а він не сів????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, larson сказал:

 

 

а він не сів????

Ні не сів, а ось у гніздових коли качав крайні вже з різнотрав"я, то був сівший і рамки ламались

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

Ні не сів, а ось у гніздових коли качав крайні вже з різнотрав"я, то був сівший і рамки ламались

Дивно, може наприск з медових корпусів втягнули в гніздо і майже все швиденько схавали, або ж то, що не сіло був інший медонос:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Yaroslav сказав:

Мені також відомо, був один рік коли град побив був ріпак:(Це просто жах, рамки залиті і взяток обірвався і чекав аж до липи. На липі допечатали

і як потім Ви ріпак з чарунок виколупували? У нас він вмить сідає,навіть з акацією проблемно забрати. Ви не попутали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

Дивно, може наприск з медових корпусів втягнули в гніздо і майже все швиденько схавали, або ж то, що не сіло був інший медонос:hmm:

Можливо. В часі цвітіння ріпака цвітуть і сади. Але мед салоподібний дрібної кристалізації. Я не качаю зазвичай гніздові де є розплід і при постановці вощини у гніздо зміщую на край ці рамки з розплодом  і зверху медом, і аж в кіньці сезону відкачую. Коли розпечатую зразу видно білі кристали. Практично кожного року потрапляю на ці самі граблі. Боюсь залишити бджіл без меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Лавр сказал:

і як потім Ви ріпак з чарунок виколупували? У нас він вмить сідає,навіть з акацією проблемно забрати. Ви не попутали?

Як казав Николай S  цей мед з медових корпусів бджоли могли перенести у гніздо чи навіть  під"їсти в корпусах,а  до цвітіння з липи є трохи часу. Град не тільки б"є ріпак, але інший цвіт на деревах, тому правдоподібно взятку не було. Я знаю точно, що мед був не зрілий, наприск. Тому і залишив, не качав, а качав вже липу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так нам також дешевше свої відводки робить, кожного року збільшуй пасіку на 30% і вся любов
Отут згоден, тільки нада вивести завчасно маток чи купить.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Yaroslav сказав:

Як казав Николай S  цей мед з медових корпусів бджоли могли перенести у гніздо чи навіть  під"їсти в корпусах,а  до цвітіння з липи є трохи часу. Град не тільки б"є ріпак, але інший цвіт на деревах, тому правдоподібно взятку не було. Я знаю точно, що мед був не зрілий, наприск. Тому і залишив, не качав, а качав вже липу

Ріпаковий мед бджоли з'їли повністю. Якби він лишився в рамках до липи, ви б його не змогли відкачать за жодних умов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...