Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

Только что, Олег Мельник сказал:

Це так хтось розширяється глобально, чи щороку пасіку обновляє?

понимаете такие люди особо и не расказывают ,что зачем и почему , говорит себе , а почему каждый год берёт приходится только догадыватся  - он не признаётся , наверно маток в изолятор , пчела на подсолнухе срабатывается в ноль мёд весь сдал , на тот мёд что пчёлы поедят в сентябрь - апрел , он купит новый отводок пакет .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Jon сказав:

понимаете такие люди особо и не расказывают ,что зачем и почему , говорит себе , а почему каждый год берёт приходится только догадыватся  - он не признаётся , наверно маток в изолятор , пчела на подсолнухе срабатывается в ноль мёд весь сдал , на тот мёд что пчёлы поедят в сентябрь - апрел , он купит новый отводок пакет .:IMHO1:

Може й так... хтозна. Але при такій схемі втрачаються всі переваги української рамки:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Олег Мельник сказал:

Може й так... хтозна. Але при такій схемі втрачаються всі переваги української рамки:IMHO:

я ему это говорил , он сомной полностью согласился . собирается делать на гнездо на Украинскую рамку , наставки на маленькую рамку . ...  взрыв мозга, но он не один такой где то я это уже видел...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mits сказав:

Прогнозирую, что цена на пакет в 2018 г(4 р.р) будет начинаться с цифры-1500 У нас уже один ищет 400 шт, другой 2000 шт. и это только Осень. Оптовая цена мёд, многих уводит от продажи пакетов.

не думаю що пакет (3+1) вийде дорожче за 1200 грн. Можливо  пакети (4 розплоду) будуть 1500 грн.

У нас  шукають хто б поставив  6000 пакетів і 10000 пакетів. Цікаво де вони їх мають намір купити та й ще з документами !т Телефонують з запитом на 20-60 пакетів, відправка поштою,  багато пакетів замовляють постійні перекупщики. 

Якусь велику кількість пакетів планує купити  пасіка в Семенівці ( 6000 чи то 7000). 

Доживемо до весни , побачимо як перезимує бджілка. Поки рано говорити про пакети і ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.10.2017 в 20:40, mukola-s сказал:


 

 


А по якій ціні ви купляли гфс по моїм підрахунках годівля цукровим сиропом дешевше обходиться навіть з урахуванням затрат праці


Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
 

 

А  різницю  зносу  сімей при переробці  цукрового сиропу та ГФС ураховували? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Николай S сказал:

А  різницю  зносу  сімей при переробці  цукрового сиропу та ГФС ураховували? 

закормить можно в августе когда  пчелы ещё  немеряно ,забрать весь мёд , маломёдки на второй корпус и закормить , в 20 числах августа в некоторых семьях пчела в 2 корпуса дадан невлазила... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Jon сказал:

закормить можно в августе когда  пчелы ещё  немеряно ,забрать весь мёд , маломёдки на второй корпус и закормить , в 20 числах августа в некоторых семьях пчела в 2 корпуса дадан невлазила... 

Це все зрозуміло, я запитував саме про різницю зносу пчоли на закормі ГФС та цукрі, а пчоли лишньої  ніколи не буває,  її можна  використати  розумніше, підсилити відводки, створити нові сім"ї з резервних маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дуже багато початківців і не тільки які збираються або хочуть розширюватися, ставить перед собою одне питання "яка буде ціна на пакет". Давайте поговоримо про ціну бджолопакета на сезон 2018.

 :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, иногда___ сказал:

а что сейчас говорить, еще зима впереди, возможно и пакеты не будем продавать (восточная УКР)

як правило велика кількість замовлень уже на руках, але ті хто займаються пакетами (маю на увазі хто продає 100+) уже визначились з ціновою політикой, тільки курс $ може внести незначні зміни у вартість пакету. Тара в пакетників закуплена, рамки в гнізді залити сиропом, ............... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це опитування, хто хоче може голосувати або відписатися за скільки купляв, продавав пакети або відводки, ринок пакетів трішки змінився (почались створюватися промислові пасіки) та сама зима може змінити ціну на пакет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, иногда___ сказал:

@rudakov я не смогу голосовать 145:dntknw:

ну то понятно, Куземен у вас уже по 900 без тари на весну буде продавати, та на 145 рамку спрос небольшой я думаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, иногда___ сказал:

если Вы хотите, что б Вам их поодарили

Я откажусь пожалуй от таких добрых подарков 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, иногда___ сказал:

Вам все дается, вперед

А я тут при чем ? У мене пасека не промышленная , и промышленной не собираюсь. Вот скажем условно пасека в 500+ планово сколько отводков будет делать ? Спрос ростет ну и товара больше, лично мне кажется. 

 

Если вы "в теме " просвети меня и других 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а де рамки на 230?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, gardener сказал:

а де рамки на 230?

Ну просто "ГОСТ" на пакети на 300, але часто звертав увагу що люди шукають 145 рамку (сам навіть шукав колись ). Добавити опитування на 230 рамку ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, иногда___ сказав:

на 230, на 145 Вы не рады будите:umora:

Якщо 145 р то в пакет їде таких 8 шт    а рута   5   от і вся арифметика    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, mukola-s сказал:

Якщо 145 р то в пакет їде таких 8 шт    а рута   5   от і вся арифметика    

Ціна на 4р=300, 5р=230, що на 8р=145 буду одна!!, Або відрізняється не суттєво:IMHO1:, тому не бачу смислу робити опитування на всі формати рамки, є дадан 300 рамка, для оцінки вистачить , опитування на 145 створив для оцінки різниці вартості. Якщо така буде :umora::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, rudakov сказав:

Дуже багато початківців і не тільки які збираються або хочуть розширюватися, ставить перед собою одне питання "яка буде ціна на пакет". Давайте поговоримо про ціну бджолопакета на сезон 2018.

 :IMHO: 

сьогодні варто спрогнозувати ціну пакетів  на 2018р   на  сьогодні вже багато людей  виготовляють в великих обємах вулики (незрозумілі обєми)  і планують під дані вулики закупляти бджолопакети  + вартість меду  а також немалий вплив на вартість бджолопакетів  створить зимівля .  При сьогоднішній тенденції   мінімальна вартість пакета буде 1300 гр до 5 траня   або 1200 до 20 травня    та це не значить що вартість буде саме такою    бо три любій тенденції найдуться люди які віддадуть дешево  а дехто і виставить високу ціну .   

   вартість залежатеме від строків продажі комплектації   (  в кожного своє поняття рамка розплоду)

  перш ніж домовлятись пам'ятайте перш ніж вносити завдатки незнайомцям   подзвоніть  до авторитетих пасічників  цієї області де плануєте купляти спитайте про  вибраного продавця  інформацію  щоб не получилось так як завжди  коли пасічник ловить вас за руки і каже цієї  рамки не дам   в кращому випадку а в  гіршому щоб цей продавець існував в природі .....

 А  краще зима довга  легенько сіли в поїзд приїхали подивились на  обрану пасіку заключили угоду   і  чекаєте узгодженого строку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, иногда___ сказал:

писля 20 трывня  - подарок

Иногда___ хвате тут про подарунки говорити. Хоть 25 травня, хоть хоть 30, ціна на пакет буде, особисто мені звонили люди и просили щоб я відводки в августі продав по 800 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, иногда___ сказал:

так это нормальная цена на отводки(или Вам маток по 250 нужно)

250 грн це гарна матка (говорю за Карпатка , із вучково або від "спілки матководів України). А матка Карпатка родом з Полтави, Київа , Донецька буде коштувати 100 грн. Хоча на товар завжди знайдеться покупець який дасть більше аби тільки його!! Собівартість пакету відома вже давно, скільки коштує тара, рамка, скільки треба кормів щоб відбудувати 4 рамки, робота, матка, можно +/- прикинути, якщо тяжко порахувати , я можу сам порахувати для вас :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, иногда___ сказав:

писля 20 трывня  - подарок

писля 20 травня подарок - пакет

в  нас є пасіки які продають бджолопакети після 10 травня  і ціна  яка сформувалась на 20 травня  залишається актуальною до кінця сезона 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, иногда___ сказал:

я не думаю

Скільки повинна коштувати "гарна" матка ? 100 $ ?

2 минуты назад, mukola-s сказал:

в  нас є пасіки які продають бджолопакети після 10 травня  і ціна  яка сформувалась на 20 травня  залишається актуальною до кінця сезона 

У нас Україна , в Мукачево вже нема пакетів , а Сумах їх тільки в тару пересаджують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а без сотовый имеет право на жизнь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, иногда___ сказав:

встречный вопрос - зачем она Вам, у нас хватает матководов - - предложат, не успеете нажать:umora:

цікаво де ті матководи   в кого  можна замовити  матки  в професіоналів не ті що мають кілька десятків маткомість а реклама на  всю тисячу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, fin сказал:

а без сотовый имеет право на жизнь?

Имеет , ну не для начинающих, так как нету суши, опыта, + безсотовый у нас чего-то понимают "как рой". Я когда по району ездил шукал мне говорили : приезжай когда рой пойдут . Кроме того хто безсотовими на потоке занимаеться ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Ціна пакетів в наступному сезоні

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...